forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Polufinale - Najbolja DYD prica
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 15:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Pitamje je ko je ovde lud,Montari i Grasani su izuzetni crtaci meni je pravi Dilan samo kada ga oni crtaju,a vama je kao loš crtež...isto kao kada bi neko rekao da mu ne odgovara Ferijev crtež...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 04/01/2009 : 16:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Pitamje je ko je ovde lud,Montari i Grasani su izuzetni crtaci meni je pravi Dilan samo kada ga oni crtaju,a vama je kao loš crtež...isto kao kada bi neko rekao da mu ne odgovara Ferijev crtež...



Usporedivati Ferrija i M&G nema smisla... Ferri je puno bolji crtac od njih... Pogledaj samo ovo cudovište iz 'Urlatorice'... Sterilno, precist crtež... Likovi kao lutke... Loša gluma, loša anatomija.. Ali upravo zbog tog cistog crteža ih ljudi vole...




Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 16:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Beva


Ali upravo zbog tog cistog crteža ih ljudi vole...



Npr. ja. Kad pomislim na Dilana, pomislim na Villinog ili njihovog Dilana. Al' to ne znaci da mi se ne svida npr. Roi.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 18:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Imaju i oni kikseva ali su ubedljivo najprihvatljiviji,uz njihov crtež sam zavoleo Dilana...Noci punog meseca,Zona sumraka,Dama u crnom,Prokleti dan ,Tunel strave...uvek me je radovalo kada na red dode njihov crtež....
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 04/01/2009 : 18:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by Beva


Ali upravo zbog tog cistog crteža ih ljudi vole...



Npr. ja. Kad pomislim na Dilana, pomislim na Villinog ili njihovog Dilana. Al' to ne znaci da mi se ne svida npr. Roi.




Meni je Dylan Stanov Dylan, a za divno cudo, prvi Dylan kojeg sam uopce procitao crtali su M&G, Posljednji uštap... Ali eto, ocito mi nije toliko bitan taj prvi dojam... I dalje tvrdim da je Prica o Dylanu Dogu najbolje nacrtan strip od svih koje sam citao... Tu Stano briljira i tim me stripom kupio... M&G su mi još i solidni kad crtaju price van grada, kao Dama u crnom, Tajne Ramblina, Zona sumraka, ali ništa više od toga... A kad crtaju gradske price, taj njihov grad je totalno neuvjerljiv s tim silnim neonskim reklamama i slicnim... Da ne spominjem da precrtavaju od drugih, o cemu sam vec govorio... I još su se vremenom cak i pokvarili, valjda zbog brzine i hiperproduktivnosti... Samo pogledaj Maxije...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/01/2009 : 21:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
ubojice i Noci punog meseca.
A od ponudenih "Dama u crnom"

inace, još se sjecam ljeta 87. kad mi je stari kupio Doktora Ksabarasa.
"specijalno izdanje Zlatne serije. Broj 1."
eh...

P.S. Ajde nek netko napravi poll top 15 najboljih riba koje je poshevio(sa slikama, naravno)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 05/01/2009 : 16:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Nemam slike pocepala mi žena...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6994 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/01/2009 : 19:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Od ovih mi je najbolja "Poslije ponoci", ali razocaran sam što nema DD EX 18 "Zlocin" i DD EX 21 "Prokleti dan". Sve ove epizode su odlicne, ali ove 3 su mi za sada najbolje s tim da je "Zlocin" ili "Njujork, Njujork" broj 1!
"Dugacki pozdrav" sam citao davno davno pa ga se ne sjecam baš dobro. Morao bih ga ponovno procitat da bih mogao mjerodavnije ocjenit.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 05/01/2009 : 20:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

šta je taj nekropolis tako dobar?
vc dd ne uzimam, ali možda ovog i uzmem



strpi se 3 god pa uzmi od Lu.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 05/01/2009 : 21:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
glasala za Igru sa smrcu. ta prica previše djeluje na mene. još dojmljivije su mi Emet i Povratak cudovišta. Lenora, jedna od koliko? žena s kojima Dylan nije spavao.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 05/01/2009 : 21:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

glasala za Igru sa smrcu. ta prica previše djeluje na mene. još dojmljivije su mi Emet i Povratak cudovišta. Lenora, jedna od koliko? žena s kojima Dylan nije spavao.


Ima ih u poslednje vreme nazhalost sve vishe... :)
Go to Top of Page

novaks1973
Starting Member



Serbia
31 Posts

Member since 22/09/2007

Posted - 10/01/2009 : 18:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send novaks1973 a Private Message
dama u crnom je za mene remek delo
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 12/01/2009 : 11:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Dok vas smrt ne rastavi - iz revolta prema malom broju glasova za istu.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000