forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Pogledajmo se u oci.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 11/02/2009 : 11:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
Koliko ja znam, loše namere imaju oni koji kriju identitet . Ko god imao neke zle namere ili ideje kada dode na forum da se registruje pa kad tamo mora da popuni ceo formular automatski ce biti odbijen. Ja bih uveo i to da se ostavi broj kucnog telefona koji bi znao samo Markos ili moderatori i tek posle provere bi moglo doci do registracije. Ko želi dobro svim clanovima i ovom forumu nema šta da brine zbog ovih predloga.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
845 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 11/02/2009 : 11:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
quote:
Originally posted by skviki

Koliko ja znam, loše namere imaju oni koji kriju identitet . Ko god imao neke zle namere ili ideje kada dode na forum da se registruje pa kad tamo mora da popuni ceo formular automatski ce biti odbijen. Ja bih uveo i to da se ostavi broj kucnog telefona koji bi znao samo Markos ili moderatori i tek posle provere bi moglo doci do registracije. Ko želi dobro svim clanovima i ovom forumu nema šta da brine zbog ovih predloga.


Da,u DOSTA primerima ovo važi-ali u DOSTA i ne važi. Dakle dilema, koja se ovde postavlja radi osobnih podataka po mome nije radi foruma vec zbog aukcija, jer se okrece novac i to ponekada dosta veliki! Nije pošteno i zdravo, da aukcije postanu cilj nekih intriganata a da pri tome ne nastradaju.
Što se foruma tice, mislim da je bezpredmetno da apelujemo na takve ili druge stvari, jer je svako sam za sebe unikuum i tako svi ,na žalost, pišu po forumu svaštara - iako ima i poseban topik na tu temu ima balasta na sve strane! Ali tako nam je to...
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 11/02/2009 : 12:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
Pogodio si suštinu ( bit ). Ovde su povezane aukcije i forum pa je zato malo nezgodno.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4660 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/02/2009 : 13:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by Pajtos

Dp,imam jednu fotku na kojoj smo zajedno i cuvam je k'o ikonu!



Imam i ja, ali ne znam koje je Anto a koje si ti jer ste me zbrzali

To je bar lako,onaj u crvenim cizmicama i s pogledom samog Sotone je Antitj licno! Salim se,ja nosim crnu jaknu i zutu majcu... Ona druga dvojica su neki Aragun i fon Kruger,kojih nema nigde!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 11/02/2009 : 14:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Sve je ovo napisano u cilju druzenja.Niko ovde nije policajac osim mozda nekih,ali sta da radim uvek sam svoje sagovornike voleo da gledam u oci.tako me je to ucilamoja prababa koja je bila poluindijanka iz plemena crne noge!
Ako nekoga ima na face booku mozemo se i tamo videti.
mozda me vidite u krevetu sa mojim stripovima ili dok ih setam pored reke,ili kako laju na mene kada se vracam kuci.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/02/2009 : 18:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Imam jedno pitanje za moderatore:zasto za drzavu pise Serbia i Montenegro?Mislim da bi trebali to ispraviti.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/02/2009 : 18:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Imam jedno pitanje za moderatore:zasto za drzavu pise Serbia i Montenegro?Mislim da bi trebali to ispraviti.



koliko ja znam, ceka se nova verzija foruma, tamo ce biti ispravljeno...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/02/2009 : 18:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by okiboki

Imam jedno pitanje za moderatore:zasto za drzavu pise Serbia i Montenegro?Mislim da bi trebali to ispraviti.



koliko ja znam, ceka se nova verzija foruma, tamo ce biti ispravljeno...

Ok,hvala na odgovoru.Nije da mi smeta nego je bezveze.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46599 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/02/2009 : 19:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Koji su to neprikladni avatari?



mislin da je moj i više nego prikladan.
ako ne odgovara stavicu umisto njega zastavu MRTE

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 11/02/2009 19:16:27
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2009 : 21:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by Pajtos

Dp,imam jednu fotku na kojoj smo zajedno i cuvam je k'o ikonu!



Imam i ja, ali ne znam koje je Anto a koje si ti jer ste me zbrzali

To je bar lako,onaj u crvenim cizmicama i s pogledom samog Sotone je Antitj licno! Salim se,ja nosim crnu jaknu i zutu majcu... Ona druga dvojica su neki Aragun i fon Kruger,kojih nema nigde!

Zapamtio. Kruger je samo davnih godina bio redovan ovde, a Aragon ne stize od citanja stripova. Kupio ih je 150 komada na sajmu pa je zatrpan

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2009 : 21:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Sve je ovo napisano u cilju druzenja.Niko ovde nije policajac osim mozda nekih,ali sta da radim uvek sam svoje sagovornike voleo da gledam u oci.tako me je to ucilamoja prababa koja je bila poluindijanka iz plemena crne noge!
Ako nekoga ima na face booku mozemo se i tamo videti.
mozda me vidite u krevetu sa mojim stripovima ili dok ih setam pored reke,ili kako laju na mene kada se vracam kuci.



Bas htedoh da napisem da za to sve imas druge nacine komunikacije
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2009 : 21:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by skviki

Koliko ja znam, loše namere imaju oni koji kriju identitet . Ko god imao neke zle namere ili ideje kada dode na forum da se registruje pa kad tamo mora da popuni ceo formular automatski ce biti odbijen. Ja bih uveo i to da se ostavi broj kucnog telefona koji bi znao samo Markos ili moderatori i tek posle provere bi moglo doci do registracije. Ko želi dobro svim clanovima i ovom forumu nema šta da brine zbog ovih predloga.



Predlozi Markosu pa nam javi odgovor.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/02/2009 : 00:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
upisivanje telefona je pretjerivanje...

a s druge strane, nikog ne možeš natjerati da ostavlja privatne podatke... na vecini foruma su samo username i email adresa obavezni, a kod nekih ni to...


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000