forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mark specijal 3
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 07:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Cime se ipak potvrduje moje mišljenje kako neki na ovom topicu nisu imali pojma o cemu pišu.


Zar si sumnjao?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 09:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by teller

jadni Renky, možde te zbunilo jer se na topicu Ludensovog Mark specijala pricalo o specijalcima
VC,ko bi se tu snašo?



Uopce, jadni, Renky nebi bio zbunjen da ti znaš o cemu pišeš.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 09:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Renky

Cime se ipak potvrduje moje mišljenje kako neki na ovom topicu nisu imali pojma o cemu pišu.


Zar si sumnjao?



Ne, ali mi nije jasno odakle nekome želja i hrabrost da buba dezinformacije kao gotovu stvar.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 18/06/2009 : 10:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Luk-San

kakva je prica-jel tko citao



Pa onak... zamijeni Crvene mundire s Egipcanima, grizlije s krokodilima, otetu Betty s Betty otetom u Egiptu i Marka rodoljuba s Markom reinkarniranim faraonom i... to je to. Zapravo je sve isto, samo malo drukcije.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 18/06/2009 : 13:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message
Hehe,zamišljeno.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 14:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
e taj Renky,cim skrene sa Zagorovog topica-izgubi se nacisto...cudi me da i tako dobro informiran nešto pitaš...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 15:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by teller

e taj Renky,cim skrene sa Zagorovog topica-izgubi se nacisto...cudi me da i tako dobro informiran nešto pitaš...



Ajmo malo secirati topic pa viditi tko se izgubija i tko je jadan. Da bi bija dobro informiran prikupljam informacije i ucim od onih koji znaju. Tako i na ovom forumu.
No konkretno, tvoja izjava je bila netocna a ti si je plasira nama "sporijima" kao tocnu. Priznajem da me tvoja samouvjerenost zbunila i postavija san par pitanja koja bi mi tribala pokazati pravi put do tocnosti tvoje izjave no...

Ako si voljan... sve gori piše pa možemo ponovit i vidit tko se izgubija. Uvik san voljan ispricati se ako griješim iako ja nikog nisan nazva "jadnim" niti sam kategoricki tvrdija kako nešto znam pa ne vidim ( još uvik ) nimalo razloga za ispriku.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 15:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
sve u redu Renky, ono "jadni" nije bilo nimalo potcenjivacki mišljeno, zbrka je nastala kad
se istovremeno pricalo o zadnjem Mark specijal ludensu i specijalima VC, tako da kad sam to
sad nazad citao stvarno nemam pojma o cemu se radi, htio sam samo rec, da je Mark specijal Ludens zamišljen da se izbaci još koje izdanje Marka poleg redovnog, jer je javna tajna da se dobro prodaje...o formuli izdavanja VC Mark sp.i zašto ide ko dodatak knjižici nemam pojma, osim što sam cuo na forumu(a tu je više manje u stili rekla-kazala)...
tako da prijatelju brez ljutnje i mislim da nima sa nijedne strane razloga za ispriku...
dobro mi budi i drž se hladovine.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 15:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by teller

sve u redu Renky, ono "jadni" nije bilo nimalo potcenjivacki mišljeno, zbrka je nastala kad se istovremeno pricalo o zadnjem Mark specijal ludensu i specijalima VC, tako da kad sam to sad nazad citao stvarno nemam pojma o cemu se radi, htio sam samo rec, da je Mark specijal Ludens zamišljen da se izbaci još koje izdanje Marka poleg redovnog, jer je javna tajna da se dobro prodaje...o formuli izdavanja VC Mark sp.i zašto ide ko dodatak knjižici nemam pojma, osim što sam cuo na forumu(a tu je više manje u stili rekla-kazala)...
tako da prijatelju brez ljutnje i mislim da nima sa nijedne strane razloga za ispriku...
dobro mi budi i drž se hladovine.


Ako ti nije jasno a ocito nije, ukratko, pricalo se o Ludensovom specijalcu i u jednom trenutku se spomenija i VC specijalac i natpis na njemu... pa neciji komentar da je taj natpis glup i da nije jasno zbog cega uopce postoji taj natpis a onda ti upadaš sa tvrdnjom...

"i po stoti put-to je zato da se zaje...u distributeri, jer kao knjiga može bit duže u prodaji od stripa...nisu naši izdavaci ludi....kapiši?"

Ja znam za caku sa Ludensovim specijalcima no zanimalo me koja je caka u natpisu na VC specijalcima. Tvoja tvrdnja tocna je po pitanju LU specijalaca ali si je dao kao odgovor na pitanje o VC specijalcu. Nakon Ðoletovog objašnjenja o poreznim stopama potvrduje se moje mišljenje da nisi ima pojma o cemu pišeš ( što i priznaješ ) a vrlo samouvjereno i nervozno si postao onaj gori citirani tekst. Cak ga je potvrdio i moj prika Goksi, doduše zaveden tvojom izjavom koja je ocito bila samo brzopletost jer nisi skužija da se pita za VC specijalce. No i dalje se pomalo bocka a na moje pitanje nitko nije odgovorija do Ðoleta.
Ja san jednostavno tija NAUCITI koja je caka i zašto VC specijalac zbog tog natpisa može duže stajati a ranije NAUCENO mi je govorilo da to nema nikakve veze.

Na kraju mi postaje nejasno i tko se zbunija i tko zagubija u topicu ( a nije o Zagoru )...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/06/2009 : 15:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Cak ga je potvrdio i moj prika Goksi



Hmm, Goksiju je samo ova izjava bila beskrajno glupa

quote:
Originally posted by mister-no

da, ali onaj napis, poklon strip ako kupiš dodatak mi se nimalo ne svida.



Ako je to razlog zbog koga se nekom ne svida strip onda ne treba ni objašnjavati zašto to piše. Na to sam mislio, nisam ni procitao tellerovo objašnjenje kad sam ga qutovao. Niti me zanima o cemu se radi.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
vidim da se još uvijek ljutiš na mene, ako sam pogrešio izprika svima uvrijedenima...
ti bi se izgleda svadao a ja nemam volje...izgleda da nisi slušao moj savjet "drž se hladovine".
na suncu mozak rado zavrije pa se onda i teže razmišlja...baš si se zakacio za jednu moju možda nesmotrenu izjavu(ko da takvih nema na forumu)...ko da imaš nešto protiv mene...ne poznam te osobno ali da imaš neki veliki smisao za humor-izgleda nemaš...ako ti smeta što pišem preskoci
galantno moje gluposti i citaj suho zlato od Cur.,Inf,Djo...i ostalih perjanica foruma...oni su sveznajuci pa pitaj njih direktno...ako si procitao moje postove, nigdje ali baš nigdje ne tražim izpriku a ako hoceš ti moju imaš ju ovdje:
Cijenjenom strip suradniku Renky-ju grešnik teller izece dubuku izpriku jer je njegov post bio sa strane doticneg Renkyja pogrešno razumljen i obecava da doticneg nece više sa svojim izjavama i postovima zbunjivati i dovoditi u nesigurnost.

vaš skrušeni i ožalošceni teller.
ako moj prijašni post nije bio pomirjujuci onda...
imam blagi osijecaj da se Renkyju ne svidam, ali dok se ženama se i previše ne sekiram.
sad se setih i onog "labavom ku...u svaka dlaka smeta, ali to se prijatelju ne odnosi na tebe.
zdrav mi budi i cuvaj se sunca.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 15:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Renky

Cak ga je potvrdio i moj prika Goksi



Hmm, Goksiju je samo ova izjava bila beskrajno glupa


No cinjenica da je ispalo kako potvrduješ tellerovu izjavi što me navelo da pitam u cemu je kvaka. Ako vas dvojica to tvrdite, tim prije sam mislija da postoji neka caka.

quote:
Originally posted by goksi
nisam ni procitao tellerovo objašnjenje kad sam ga qutovao. Niti me zanima o cemu se radi.


To i je problem ovog foruma što ne citamo ili citamo samo dijelove koji nam odgovaraju. Tebe sam spomenija jer je tvoja izjava legla ka kec na desetku. Ništa drugo.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/06/2009 : 15:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Stvarno ne razumem šta je sad toliki problem i šta ti je sad Goksi kriv? Ja sam svo vreme reagovao na jednu izjavu, i to nije tvoja izjava. Pitao si više puta nešto i da znam to valjda bih ti objasnio? Ali ne znam. Samo mi je bilo smešno citati šta sve ljudi danas zameraju, to je sve. Baš sve što sam hteo reci.

Edited by - goksi on 18/06/2009 15:57:25
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 16:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Renky još uvijek ne sluša moj savjet...pa covjece vani je 32 u hladu...
valjda imaš more blizu, pa koju birtiju il sladoled-zar su ti draži teller i goksi?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 16:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by teller

vidim da se još uvijek ljutiš na mene, ako sam pogrešio izprika svima uvrijedenima...


Po cemu misliš da se ljutim? Ja sam ponudija svoju ispriku ako griješim. Od tebe je nisan tražija.
quote:
Originally posted by teller
ti bi se izgleda svadao a ja nemam volje...izgleda da nisi slušao moj savjet "drž se hladovine".
na suncu mozak rado zavrije pa se onda i teže razmišlja


Kako si skužija da bi se svadao? Dovraga, otkriven sam a savjet za ladovinu je kasno stiga. Šteta je vec nacinjena
quote:
Originally posted by teller
...baš si se zakacio za jednu moju možda nesmotrenu izjavu(ko da takvih nema na forumu)...ko da imaš nešto protiv mene...ne poznam te osobno ali da imaš neki veliki smisao za humor-izgleda nemaš...ako ti smeta što pišem preskoci galantno moje gluposti i citaj suho zlato od Cur.,Inf,Djo...i ostalih perjanica foruma...oni su sveznajuci pa pitaj njih direktno...


Jesan, zakacija se... Nebi da me nakon prve "nesmotrene" nisi još dva puta prozva dok sam tražija objašnjenje. Nemam smisla za humor, jadan, šta mogu... žao mi zbog toga pa pratim tvoje postove kao trening. Dakle, ne smeta mi šta pišeš. Interesiralo me nešto vezani za tvoj post i postavija san ti pitanje na koje nisi odgovorija. Ok, tvoje pravo ali onda me nisi triba još i izazivati. Ako imaš nešto sa spomenutom gospodom, to sa njima riješi. Ovo je topic di se ti i je ne volimo. Vi se ne volite na nekom drugom topicu.
quote:
Originally posted by teller
ako si procitao moje postove, nigdje ali baš nigdje ne tražim izpriku a ako hoceš ti moju imaš ju ovdje:
Cijenjenom strip suradniku Renky-ju grešnik teller izece dubuku izpriku jer je njegov post bio sa strane doticneg Renkyja pogrešno razumljen i obecava da doticneg nece više sa svojim izjavama i postovima zbunjivati i dovoditi u nesigurnost.

vaš skrušeni i ožalošceni teller.
ako moj prijašni post nije bio pomirjujuci onda...


Ponovo, nisan tražija ispriku nego odgovor... I nisan pogrešno razumija nego si pogrešno napisa. Razlika je velika a post je bija pomirujuci no ja se ne svadam pa cemu pomirba.
quote:
Originally posted by teller
imam blagi osijecaj da se Renkyju ne svidam, ali dok se ženama se i previše ne sekiram.
sad se setih i onog "labavom ku...u svaka dlaka smeta, ali to se prijatelju ne odnosi na tebe.
zdrav mi budi i cuvaj se sunca.


No coment! Hvala na lipim željama, prakticirat cu ladovinu.

PS
Šta je to ku...u? Jel to duži pišo? Ono, p...o pišoo

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 16:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

Stvarno ne razumem šta je sad toliki problem i šta ti je sad Goksi kriv? Ja sam svo vreme reagovao na jednu izjavu, i to nije tvoja izjava. Pitao si više puta nešto i da znam to valjda bih ti objasnio? Ali ne znam. Samo mi je bilo smešno citati šta sve ljudi danas zameraju, to je sve. Baš sve što sam hteo reci.


Cuj, ne kužiš, tebe spominjem jer sam iskreno mislija da postoji neka caka ako vas dvojica to tvrdite. Sad kažeš da se nije odnosilo na tellerovu izjavu ali onda je drugacije ispalo. Sad je puno jasnije. Odnosno sve je jasno. Oprosti na prozivanju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/06/2009 : 16:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Ma nema problema, nisam se ja uvredio. Nego se nismo sporazumeli. Meni je samo bilo glupo da neko kome treba odredeni strip i želi ga, pljuje kada izade zato što je neko iskoristio odredene cake da bi bolje prošao sa tim izdanjem. Kao da su uradili ne znam ni ja šta. Ali današnjim kupcima ne možeš ugoditi.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 16:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Sve jasno!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 16:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ovo sa Renkyjem je ko svada sa ženom, uvijek se završi sa pišom i sexom...i onda svi sretni i zadovol(je)ni...ajde prijatelju, cujemo se na kojem drugom topicu...kud smo zapeli baš na Markovom?pošto tako pratiš moje postove racunam na tvoj glas na izboru za kralja foruma...il ceš ga dati profesoru?nije da se ulizujem al može pivce u Makarskoj 2010?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4565 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 19/06/2009 : 16:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ovaj Mark specijal mi je najgori strip koji sam kupio ove godine!
Lepak je iscurio i strane su mi zalepljene
A kupio sam jos dva komada za druga i na njima isti slucaj.
Stvarno veliki propust, i nadam se da im se vise nece ponoviti

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/06/2009 : 17:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Moj je primjerak sasvim u redu.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4565 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 19/06/2009 : 17:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ma znam, nego sam ja baksuz

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000