forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 negativni, a zašto?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 16/08/2009 : 11:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ajde Markose, apelujemo svi, napravi iznimku, pa obriši iseserinu taj negativni komentar!



Pridružujem se željama i pozdravima!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

stirling
New Member



Croatia
174 Posts

Member since 22/10/2008

Posted - 16/08/2009 : 19:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send stirling a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ajde Markose, apelujemo svi, napravi iznimku, pa obriši iseserinu taj negativni komentar!


Podržavam inicijativu za brisanje negativnog komentara. Sve pohvale iseserinu za dosadašnju suradnju.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/08/2009 : 20:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by srdjandj

Ajde Markose, apelujemo svi, napravi iznimku, pa obriši iseserinu taj negativni komentar!



Pridružujem se željama i pozdravima!



I ja,kad zemo kaze da je dobar onda je dobar
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 19/08/2009 : 14:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Ivica je zbilja koraktan, trgovali smo prošlo sve u najboljem redu...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/08/2009 : 16:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa ja sam isto tako kupio nekoliko stripova od njega,i sad sam bidao na cak 19 stripova koji su njegovi i za koje se nadam da cu ih osvojiti.
Mislim da se bez veze digla neka prašina.Ja kao kupac meni uopšte ne smeta neki negativni kod nekoga ko ionako ima puno(mnogo) pozitivnih.
Ja sam se recimo navikao na ovog prodavaca i njegove cijene su mi ok in uopšte me ne zanima kad mu netko da negativni.Mislim nije to razlog da ja ne bi kupio od njega.
Isto tako ne citam komentare,možda kliknem onako tek toliko da mi se otvori stranica vidim iz daleka da je sve ok,bez da citam i to je to.Ako netko ima negativni procitam šta piše ali isto tako vidim 287 npr pozitivnih pa zašto da se sad brinem.
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 20/08/2009 : 11:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message
Svatko tko od mene kupi neki strip, ako nije zadovoljan može isti strip vratiti, naravno uz povrat kompletnih troškova.
Ukoliko pak kupi strip koji mu ne treba ili ga je povoljnije kupio nego kod mene, uvijek može odustat od kupovine (nije problem da platim par kuna provizije iako prodaja nije realizirana).
Dakle, uvijek sam za dogovor, ako dode do nesporazuma ili greške.
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 20/08/2009 : 12:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
quote:
Originally posted by iseserin

Svatko tko od mene kupi neki strip, ako nije zadovoljan može isti strip vratiti, naravno uz povrat kompletnih troškova.
Ukoliko pak kupi strip koji mu ne treba ili ga je povoljnije kupio nego kod mene, uvijek može odustat od kupovine (nije problem da platim par kuna provizije iako prodaja nije realizirana).
Dakle, uvijek sam za dogovor, ako dode do nesporazuma ili greške.



Imam mali savljet : pazi sto radis, jer ako ovako nastavis, pocet ces slati stripove bez cekanja para a i davati stripove besplatno, kao Dveribad...

TK
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 27/08/2009 : 01:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by bvagner3

Mhejl je na mojoj ignore listi,(jer me indirektno zbog moje brzoplete pogreške ,za koju sam se ispricao,nazvao kretenom)stoga me više ne zanimaju njegove izjave,a koliko vidim da bi se i profesora-inz-a trebalo takoder kloniti(za svaki slucaj),iako s njim nisam bio u konfliktu vidim da je doticnog bolje izbjegavati.


Molim te da me podsjetiš kad se to desilo.

E, jesam postao kao senilna baba...

Izmjena: Našao sam. Evo izviinjavam se, ishitreno sam reagovao i stvarno mi je žao.

Edited by - Mhejl on 27/08/2009 01:33:23
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000