forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Slanje paketa iz HR u Veliku Britaniju
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 27/09/2009 : 15:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
E ovako... dobio sam pitanje od jednog clana iz Velike Britanije da li bih mogao poslati paket (veca kolicina stripova, sve skupa nekih 2000kn) u Veliku Britaniju. Pošto nikada nisam slao u inozemstvo takve kolicine (i inace na gotovo svim aukcijama imam opciju da ne šaljem u inozemstvo baš zbog ovakvih komplikacija) koristio bi mi svaki savjet. Ukljucujuci i informaciju o tome za koliko paket stigne do Velike Britanije. Devizni racun nemam (imam samo obicni žiro) tako da je jedina opcija da mi novac šalje medunarodnom poštanskom uputnicom/Western Union (?).

Provjerio bih ja to na pošti i sam medutim covjek mi sinoc poslao mejl kako bi to mogli riješiti i za koliko dugo, a ja rano ujutro odoh za Split i necu biti kod kuce nekoliko dana pa mu necu moci odgovoriti detaljnije, narocito vremenski rok koji je potreban da paket stigne iz Hrvatske u Veliku Britaniju.

Unaprijed hvala na odgovorima/pomoci.

Moje aukcije u prodaji

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 27/09/2009 : 15:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
I da... provjerio sam na stranicama Hrvatske Pošte što se tice poštarine za taj paket, poštarina za takav paket (10-12kg) iznosi 230-250kn. Ukoliko je zrakoplovom/prioritetno onda poštarina iznosi 410-470kn. Mada ne znam što zapravo dobijam tom opcijom "zrakoplovom/prioritetno", da li on stripove prije dobije (koliko otprilike) i da li je sigurnije?

http://www.posta.hr/main.aspx?id=194#

Hvala.


Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 27/09/2009 15:46:39
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 29/09/2009 : 00:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
šalji mu u više paketa kao tiskanice ja sam slao prijatelju u kanadu - 2 kg tiskanica 65 kn - obicno - ne avionski i dobio bi za 3 tjedna - kao da sam i slao avionski u GB bi trebalo doc unutar 10 dana
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000