forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Algoritam - 20 godina - knjige za 1 kunu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 4

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 14/02/2010 : 23:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho
uhvatite se ti spajdi i lucille u kolo i pjevajte balalajke



ako ti plešeš kolo ne znaci da ja plešem kolo

mene ako i zanima neka knjiga il' je kupim ili tražim po aukcijama ako želim da prodem jeftinije.

ajd molim da se zatvori tema da nebude još više žuci proliveno


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 15/02/2010 08:08:43
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 15/02/2010 : 14:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Originally posted by jaki

pa o tome i cilo vrime govorim,zalihe su u ST istekle u 20 minuta a u ZG su se knjige donosile za kupce dok ih je bilo.M i nismo imali takvu priliku.I sve je to u redu,algoritmu se nije isplatilo iz zagrebackog skladišta pripremiti knjige za st kad ih prodaje za 1 kunu.logika govori da im je to cisti trošak i odlucili su prodavati ono šta su imali na zalihama u St,ali zašto onda ogromna reklama po novinama ,radiu i djeljene masu kupona za kupovanje knjiga kad su znali da nece biti knjiga ni za djelic ljudi.to je tipicno lažno oglašavanje
i lako je za mene šta nisam uvatija(ja nisam ni iša ali mi je bija brat)ali ponavljam bilo je ljudi malo izdaljega koji su došli.Knjiga jednu kunu,osjecaj budale neprocjenjiv.
a za one koji su spominjali kako su to jeftine knjige ionako i da šta kukamo šta nismo uspili knjige kupit za kunu-jebite se!
ka da vi niste bili u redovima.



otkud oni mogu znat koliko ce ljudi doci?
Ako podijele 250 kupona, možda dode 25 ljudi. To se nikako ne može ispitati. Zato su lijepo podijelili hrpu kupona, napisali do isteka zaliha, i tako je i bilo.

ovo za jebite se dovoljno govori o tebi.
Mislim da bi ti se isplatilo uložiti malo više kuna u neke knjige koje govore o lijepo ponašanju.
I ne, nisam bio u redu.
Ako mi se nešto cita, onda ili kupim ili posudim u knjižnici. Ako mi se ne cita, onda ne uzimam pa makar bilo i badava (ili za jednu kunu).



daklem,
vrlo kratko:
s obzirom da si ti prvi poceo s kenjanjem to mi daje za pravo da te nazovem seronjom
jerbo si se uodma ukrutio kad je Jaki spomenuo odredenu rjeccu
dakle darth
odjezdi u noc
uhvatite se ti spajdi i lucille u kolo i pjevajte balalajke



nit sam ja s necim poceo, nit sam se ukrutio. Ako tebe pale takve stvari pa se na njih ukrucuješ, ja nemam te srece pa se na njih ne ukrucujem ;)
I na kraju, nije ni cudno da nisu donijeli više knjiga. Da su imalo citali ovaj forumu, po rjecniku kojeg koristite bi vidjeli da vam knjige baš i nisu najpotrebnija i najkorištenija stvar u životu.

uhvatite se ti i jaki u kolo pa ispred Algoritma uhvatite svirat, pjevat i plesat...ionako imate previše vremena ;)

Edited by - darth-vader on 15/02/2010 14:50:41
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46507 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/02/2010 : 16:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
e ovde si dilon i pogodija.da recimo živin izvan hr a znan jezik pa citan ovo na forumu šta si ti napisa pomislija bi da je zagreb neka provincija i vukojebina .glavni grad MORA predstavljat cilu državu a ne samo jedan dio ili sebe samog.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000