forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi MM SA 81 Knjiga iz Kellsa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/11/2010 : 17:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by tosha

ima li kakav spisak redoslijeda citanja MM skupa sa gigantima i almanahom kao u Nevera???



Ima na sajtu, samo nije ažurirana u zadnje vrijeme..

http://www.stripovi.com/asp/mm_popis_td.htm

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 17/11/2010 : 17:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message
TNX

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 23:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by kasper

Jel neko nekad pricao sa Bernardom o nakaznosti prevoda koji izlazi mu iz izdavacke kuce. Mani je taj bradonja posao odvratan zbog toga.


Pa šta vrijedi pricati, njemu to ocito nije važno.



Paz, ja nesto MM i MN ne pratim, pa me ta Plisko i ne kaci (odnosno nije me kacila do sada). Uzeo sam prosli broj MM, kao ajde da vidimo dokle je stigla prica, i bio sam uzasnut procitanim. Do dna i ispod toga.
Nego mene uzas mori, da ta nakaza ne uzme nove Tex Gigante da prevodi.



nemoj se saliti. prevede li ona frisendin texone, zapalit cu kiosk i drzavu
steta kioska...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 18/11/2010 : 08:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
kupio jucer , odusevljen , odavno sam ovo cekao :)

feka
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 18/11/2010 : 09:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message
Pa u Petrinju još nije stiglo. U pi@#u mat$%@nu, u kojoj ja pripi#"ni živim!

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/11/2010 : 09:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
nemoj se saliti. prevede li ona frisendin texone, zapalit cu kiosk i drzavu
steta kioska...



Pretvoricu se u profesor-inca i jos gore
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 10:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Jel ova epizoda pocinje u ovom broju il se nastavlja iz prethodnog?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 18/11/2010 10:28:28
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 18/11/2010 : 11:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message
Vec odavno zajednicke epizode se objavljuje intergralno. Tak da je u ovom svesku cijelovita prica.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 12:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Odlicno, fala

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 17:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Upravo sam procita.
Interesantna tema, jednostavno obožavan ovakve fantasy stvari, pravo mi se svidila ideja i sve, jedino je izvedba malo upitna. Neke stvari su dosta zbunjujuce napravljene i objašnjene, pa sam se na neke stranice triba vražat i procitat ih par puta da bi uopce svatija šta je pisac tija rec. Crtež vrlo dobar, svida mi se. Naslovnica cista desetka, jedna od boljih šta sam vidija u zadnje vrime

7/10

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 19/11/2010 : 09:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
izgleda da dolazi malo zlatno doba MM-a , one price na izmaku tisucljeca su bile stvarno dno dna :)

BTW sljedeca naslovnica je apsolutno fenomenalna , a i naslov je obecavajuci :)

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 19/11/2010 : 09:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
evo je :


feka
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/11/2010 : 22:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Da, stvarno lipo izgleda naslovnica Kažeš, sljedece epizode su dobre? Mislin da bi cak moga pocet kupovat ovoga SA Martina, svidila mi se ova zadnja epizoda kako se može i vidit iz moga prethodnoga posta

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/11/2010 : 09:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
danas ga kupujem...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 20/11/2010 : 18:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message
Lipa pricu od pocetka do kraja. Podsjeca nas na dane ponosa i slave MM-a. Nisam ocekivao rasplet na kraju, ni poantu "don?t mess with the queen bitch". Pocetak me podsjetio na "Tražitelji raja", prvo prolog koji nam daje prikaz (Irske) prošlosti, onda se pojavljuje Martin i drži predavanje, samo mu je štapic u ruci falio da bude skroz isto.

Dobar dojam epizode daje solidni i pedantni Devescovi, pokušavao sam zamisliti kako bi minijature Knjige iz kellsa izgledale da ih je crtao Torti, to bi bio urnebes.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 20/11/2010 : 18:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message
A od iduce epizode ocekujem samo sumanuto glavinjanje dvojca bez kormilara (Andrea Pasini+Marco Berrini).

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 20:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Jedna od interesantnijih prica u zadnje vrijeme, potraga za nestalom poviješcu, za prostorom i vremenom koje više nije od ovog svijeta. Saznali smo sve o Kellsovoj knjizi. No šteta što su se likovi morali povuci pred silom informacija. Osim moci ovo dvoje iz vilinskom svijeta ne pokazuju neke vilinske karakteristike, a potencijalno najinteresantniji lik negativca Vroloka potpuno je marginaliziran (Ljudi u crnom su vec stvarno demode). Interesantna je jedna opaska ljudi u crnom, da Martin mora da ima nekog zaštitnika medu LJUC jer bi vec davno skoncao. Osim Ericsona, Beretta i u g9 "Grad magova" postavlja pitanje tko se to nalazi na celu orgnizacije LJUD. Tajanstveni direktor koji ocito štiti Martina, no Beretta je izletio iz staffa prije nego je dovršio tu misao. Ja ciljam na njegovog "preminulog" oca. Što znamo, samo da je poginuo u podmetnutoj avionskoj nesreci? To se sve lako lažira...

Kraj zaista malo drugacijeg tona nego to inace zna bivati, pomalo iznenadujuc, ali zašto ne? Kad bolje razmislim nije ni prvi susret Martina i Vilinskog svijeta završio na sretniji nacin (Kraljica gorskih patuljaka). Vilinski svijet ima svoja pravila i miješanja vilinskog s ljudskim uvijek završi tragicno...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/11/2010 : 08:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
quote:
Originally posted by dnevni boravak

A od iduce epizode ocekujem samo sumanuto glavinjanje dvojca bez kormilara (Andrea Pasini+Marco Berrini).




saznacemo bilo je i prije gorih, nadam se da sada idu bolje

feka
Go to Top of Page

SarajevoFORD
New Member



Bosnia and Herzegovina
193 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/11/2010 : 00:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send SarajevoFORD a Private Message
eee ko ce ih sad pofatat gdje koja epizoda... pored svih spiskova, postaje svaki dan teze, skupiti kompletnog MM, na našim jezicima...

SOLAR PROVODI FAŠ. PRAVDU!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2010 : 16:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by SarajevoFORD

eee ko ce ih sad pofatat gdje koja epizoda... pored svih spiskova, postaje svaki dan teze, skupiti kompletnog MM, na našim jezicima...



Pa i nije tako strašno... Svih popisa ima na netu, cak i na ovom sajtu. A to što je izlazio kod nekoliko i sad izlazi kod tri razlicita izdvavaca ne pomaže novim fanovima da se ufuraju u pricu. Marti Misterija ostaje misterija!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Manetola
Starting Member

Kyrgyzstan
87 Posts

Member since 14/03/2007

Posted - 19/12/2010 : 11:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Manetola a Private Message
Nakon posta od godinu-dvije, u biti tamo od "Odinovo oko", prvi MM koji sam kupio. I moram priznati da mi se svidja ovaj novi nacin izdavanja.

Epizodu jos nisam procitao, ali sudeci po komentarima rijec je o sasvim solidnoj prici. A i volim ovu tematiku. Moram jos napomenuti da su mi epizode koje Dee spominje u recenziji vise manje okej, tako da od ove epizode ocekujem bar da ne bude iznimka.:) Dakle jos je samo moram procitati, a onda se bacam na zaostatke iz redovne serije (pogotovo me zanima kako je zavrseno ono cuveno Odbrojavanje)

necu da ispadnem zivotinja
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 15/01/2011 : 17:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Pricitah jutros ovaj strip - ništa posebno.
Ne znam je li to slucaj samo u mom primjerku ili se to dogodilo u svima da su stranice 76 i 77 obrnute (scena kada Marty na šanku objašnjava simbol ribe)?

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/01/2011 : 19:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
I u mome je ista stvar

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 15/01/2011 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Znaci - ne moram mijenjati.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000