forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Pravom istinom do gola
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/02/2013 : 20:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Dakle otvaram ovaj topic za sve prave navijace i ljubitelje nogometa gdje cemo moci razgovarati o aktualnom stanju u hrvatskom nogometu (mogu i kosmije naravno o svojem pricat)..idemo biti konstruktivni i nemojmo se baviti nekakvim demagogijama i slicno..ajmo rekonstuirat pricu o nasem nogometu otkad se igra Prva liga, sta je sve lose bilo, ima li nade za boljitak itd itd..

Takoder zamolio bih sve clanove da ne dolazu na ovaj topic bacat nekakve floskule, svadat se i provocirat (mislim da ima dovoljno takvih topica, ajmo napravit da ovaj bude iznimka i na ponos citavom forumu)..


Isto tako svak od nas moze uzet jedan klub pa ukratko opisat sto se dogadalo otkad se igra liga (naravno nema smisla da se bavimo onim sta je bilo u ex Yu)..ne trebamo zuriti ima vrimena, ajmo slozit materijal na temelju kojega cemo moci (barem se nadam) konstruktivno i argumentirano raspravljati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/02/2013 22:51:35

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/02/2013 : 20:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Eto ja cu uzet Hajduk pa cu opisati sve sto se dogadalo u ovom vremenu od 20-tak godina, naravno ko ga je sve vodia, stanju u kojem se nalazia..proces privatizacije, dobre strane i negativnosti itd itd..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/02/2013 : 20:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
O pa ti nesto zabranjujes
Reci mi kada si dobio ovlasti, zar si postao mod?
Ma nemos ti nikome nista zabraniti samo opusteno...uostalom dovoljno je malo pregledati topice Dinama i Hajduka i biti ce jasno da su Brni i Djule ti koji provociraju i iz velike ljubavi odnosno mrznje prema klubovima govore totalno neargumentirano.

Sad malo o temi.

HNL je dosta napredovao ( klupski ) otkako je Dinamo zadnje dvije sezone u LP.
Zahvaljujuci Dinamu, Slaven Belupu, Varazdinu i Splitu.
Nadam se sada kad se zdrijeb otvorio Dinamu a i nasim klubovima u EL da ce HNL samo rasti.
Takoder mislim da je liga ove godine jako kvalitetna, Dinamo, Rijeka, Hajduk,Belupo,Osijek, Split i Lokomotiva igraju bitne uloge...
Mislim da su ovi klubovi dosta napredovali u samoj igri i da se u ovom trenutku mogu puno bolje nositi s Europski klubovima nego prosle sezone.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/02/2013 : 20:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

O pa ti nesto zabranjujes
Reci mi kada si dobio ovlasti, zar si postao mod?
Ma nemos ti nikome nista zabraniti samo opusteno...



Naravno da može, zašto ne bi mogao??? Kao pokretac topica, on je prvi koji može da napiše da ne želi spam ili off-topic. Modovi ce se ubaciti samo ako se to ne poštuje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/02/2013 : 10:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Meni se ne da ici u dubinu, najveca istina je ona stara fraza da je stanje u nogometu zrcalni odraz stanja u državi, jer su "heroji" privatitacije, korupcije, ratnog profiterstva, mafijaštva i svih drugih oblika kriminala isti u oba kontejnera.
A i oni koji su se prije izbora kleli da ce "isušiti mocvaru" su samo zapali u mulj i pokrili se ušima, ali bitno je da su dobili mandat, ko j... sve ostalo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10119 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/02/2013 : 11:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Meni se ne da ici u dubinu, najveca istina je ona stara fraza da je stanje u nogometu zrcalni odraz stanja u državi, jer su "heroji" privatitacije, korupcije, ratnog profiterstva, mafijaštva i svih drugih oblika kriminala isti u oba kontejnera.
A i oni koji su se prije izbora kleli da ce "isušiti mocvaru" su samo zapali u mulj i pokrili se ušima, ali bitno je da su dobili mandat, ko j... sve ostalo.





Kljucaj topic, sve je receno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000