forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Miting u Sloveniji- termin 30.9.-2.10.2006?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 13:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Evo ljudi par pitanja za clanove ovog foruma. kao što znate u HR sada postoje vec dvije fešte u vezi stripova sa svojim terminima (Mafest, sredinom maja) i CRŠ (prva polovina decembra). Sigurno postoji i u Srbiji slican skup koji okupi stripaše iz cjele ex-ju (tu mi trebate pomoci sa imenom i terminom) ali cini mi se da je tamo negdje na jesen u Beogradu...

e sada do pitanja? Zanima vas i jedno druženje u Sloveniji? Pa recimo i bez medijskog pompa, zvijezda i silnih bazara? Dakle druženje, hrana, pice, naravno i stripovi (svaki donese što ima za prodaju i slicne pizdarije)....
Recimo u trajanju jednog vikenda? Koji termin bi bio zanimljiv za vas? Lokacija? (u stvari jednu lokaciju vec imam u mislima, malo je Robinzonska :) ).

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!

Edited by - jang on 15/06/2006 13:11:13

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/06/2006 : 15:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
opa!
I jang se dao u organizatore!
Neka,neka.....
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/06/2006 : 15:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
malo ti je nezgodno u Slo organizovati ex-YU dogadjaj jer nama ne-EUovcima svima treba viza za vas
no podrzavam i potrudicu se da nabavim vizu kada organizujete

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/06/2006 : 15:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
A ako budes cekao da ostali udju u EU, onda mozda tek tvoji klinci organizuju nesto slicno...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 16:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
a jebote i te vize.... zar to još uvjek postoji?
Hrvati sigurno mogu bez vize, cak sa osobnom ako se ne varam...Slovenci u CG vec godinama možemo bez vize, cak i sa osobnom mislim, nije vrag da ce se viza ukinuti odmah posle priznanja
I Bosanci trebaju vizu? za SCG sam slutio da je to kec

ipak ljudi, ostavimo vize po strani.... interesuje me vaše videnje pravog termina i ostala pitanja

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 16:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by kico

opa!
I jang se dao u organizatore!
Neka,neka.....


ako se ne varam ti si nekako nakazivao da moramo i mi nešto organizirat.. i da sigurno pikiraš zajedno sa ekipom iz Makarske rivijere... cak si me pitao i za kilometrinu--- sitnica, 530 km u jednu stranu :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/06/2006 : 16:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
svakoj drzavi iz regiona koja nije chlanica EU treba viza za EU, tako i Hrvatskoj.
a slovencima niko ne pravi vize upravo zato shto ste u EU - osim makedonaca jer ste tamo usrali sa nekakvim dodatnim pravilima pa je do prije dvije godine (ne znam kako je sada) jedina Slovenija bila na listi zemalja kojima treba viza za ulaz u Makedoniju

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 01/06/2006 : 17:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
ma kakve vize, za u sloveniju ,italiju i madarsku ne treba cak ni putovnica nego samo osobna iskaznica ako si hr državljanin

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Kakva viza za Hrvatske drzavljane,Emire?Mi odavdje picimo kud hocemo po EU bez viza.Nisam samo siguran za Svicarsku ali ona i onako nije u EU.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
tako je. upravo sam provjerio na MZZ.... hrvatskim državljanima dovoljna je osobna karta, ostali nažalost zaista trebaju vizu...
Slovenci mogu sa osobnom u Hrvatsku i CG (jednostrana odluka vlade CG), sa pasošem u ostale države ex-ju...

Emire, kakve to dezinformacije širiš... loše radi taj State Department :) nema još Bušmanovih antiteroristickih prijema u staroj dobroj evropi :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!

Edited by - jang on 01/06/2006 17:20:01
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
Jang ,najbolje je da ti odrediš neki okvirni termin kada je tebi zgodno , pa cemo mi zainteresirani javiti da li nam odgovara ili ne.
Bude li svatko od nas dao svoje datume ,necemo se nikada dogovoriti.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
pa da, kad zastare informacije. znachi Hrvatska je i taj korak bliza EU. dzaba vam, jelta, moracete bez ostalih, pa se vi samo europejisite nasamo.

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
pa recimo da bi termin bio negdje na pola izmedu Makarske i CRŠ-a....dakle 9. mjesec (8. mjesec je verovatno mnogo ljudi na odmoru sa familijom) ili recimo 2. i 3. mjesec...
sada treba vidjeti šta više volite...snijeg, led ili ne... skijanje ili radije neki rafting, treking, mountainbiking, canyoning i šta ja znam koji još ing

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
Meni bi više odgovarao 8 ili 9 mjesec,odnosno bilo koji mjesec gdje nema snijega.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/06/2006 : 17:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
a skijanje i svi ti "ingovi" koje si spomenuo su i mnogo skupi...

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 01/06/2006 : 18:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

a skijanje i svi ti "ingovi" koje si spomenuo su i mnogo skupi...

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/


pa jesu, ako platiš agenciju....ali, ako poznaješ ljude za mountainbiking i treking nema problema.. poznajem dovoljno odlicnih tura i bez problema mogu voditi, osim toga poznajem dovoljno veliki broj rendera Triglavskog narodnog parka da bi oni organizirali maximalno zanimljive ture... važi i rolere
isto tako važi i za turno skijanje, jedino oprema i dovoljno znanje skijanja...cross-country mogu ja voditi
a ako je neko dovoljno nabrijan može extra brza tura na Triglav i nazad sa lokalnim ludacima :)

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!

Edited by - jang on 01/06/2006 18:21:20
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/06/2006 : 19:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
onda ti ja definitivno dolazim cross country nisam probao i ne chini mi se pretjerano uzbudljivim ali alpsko i turno skijanje uvijek moze (kao i rafting, kajak, penjanje jedno drugo peto i osmo, paragliding iako nisam nikad probao kao ni padobranstvo generalno ). Za sve ovo mi samo nedostaje para i prilike, tako reci shta treba i kada.

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! \\\http://r2cu.wordpress.com/lavirint/
Go to Top of Page

jack 50
Senior Member



Croatia
1557 Posts

Member since 14/04/2006

Posted - 01/06/2006 : 19:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jack 50 a Private Message
Kad ce CRŠ biti ponovno u Hrvatskoj?
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 02/06/2006 : 10:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
bolje 9 mjesec, barem nece biti problema sa snjegom...

jang. ideja je odlicna. a i jednom da se nešto desi meni blizu...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/06/2006 : 14:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
nije losa ideja
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/06/2006 : 19:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
zanimljivo

ja sam za orijentacijsko trcanje - Zagorovim stopama sa Triglava u Postojnsku jamu

ili obaranje stabala...može i one traperske igre

nije loše, jang

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 03/06/2006 : 18:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Samo nemojte da bude sve na hrpi...Rujan=moram na skup u Treviso(IT),u Listopadu=vjerovatno ili cak sigurno Beogradski sajam a u Studenom ove godine definitivno sam na putu za Luccu(IT).
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/06/2006 : 14:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Zanima me druženje,za termin i lokaciju mi je svejedno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/06/2006 : 14:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Zanima me druženje,za termin i lokaciju mi je svejedno.

Bond.James Bond.



druženje mi je i bio glavni motiv ovog topica ( da se malo ispita kakvo je mišlenje)... nažalost odmah prepreke---vizumi (tu se ništa nemože uciniti ). Za lokaciju imam u mislima jednu vecu šumarsku kucu (prije su stanovali u njoj šumarski radnici, jer tada još nije bilo toliko kombija pa su bili u šumi od ponedeljka do petka ili subote) na Mežakli. Mežakla je planota, prekrivena šumom. Ne jednoj strani pogled na Pokljuku i Triglav, na drugoj strani pogled na Karavanke....
termin je isto važan, bilo bi sjajno okupiti što više ljudi :) mislim da je kapacitet kuce oko 25 postelja...

Društvo ljubiteljev stripa STRIPOHOLIK Slovenija uradno ustanovljeno!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/06/2006 : 14:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
ja sam za..ali posto cu ferije ispucati za sp ..preostaju mi samo jos vikendi..mozda kada je neki svetac ili tako to..ja sam za

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 06/06/2006 : 13:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
ma kakav strip susret u šumi?
daj jang reci pošteno- opijanje u šumi uz tužbalice tipa: sve je manje glancera svaki dan:))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000