forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Osveta Boga Ra MM
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2007 : 16:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Bilo mi je pravo zadovoljstvo procitati ga nakon svih ovih godina u novom ruhu. Prava avantura tipa Indiana Jones, izgubljene civilizacije, veze izmedu drevnih tajanstvenih naroda Maja i Egipcana, opaki nemezis sa ožiljkom na glavi koji ima nerazriješene racune sa glavnim junakom, misticno porijeklo likova... Šarm Mysterea osamdesetih.

Neki mjesec smo pricali na nekom topicu o kao nastavku ove avanture, o duhu koji se pojavljuje na kraju ove epizode. Dakako, bio je to stari Howard, no njega je zaposjeo duh egipcana Ne-fija za kojeg se poslije baš i nije culo. Jel preživio, nije? Buduci da Orloff je!

Isto tako, Ne-Fi piše da je došao u Belize vratiti kuglu koju je htio vratiti svojim drevnim predacima. To su valjda ili Muljani ili Atlantidani. Ima li negdje tragova u daljnjima epizodama kako i zašto je Ne-Fi došao tu?

Da, i zašto baš Osveta Boga Ra? Zašto ne Osveta egipatskog Boga npr.?

Isto tako, u "Gradu 5 prstenova" Atlantidanin Adam spominje incident na podrucju Belizea i šamana Tupaca koji opet radi neke probleme i spominje se kreiranje iluzija. Jel to možda ta ista špilja na Yucatanu?

Na ubc-u piše da je kao ovo morala biti prva epizoda MM-a i da je Beverly morala biti glavna akterica serijala, ali buduci da se pojavila Dijana u #1, Beverly je srezana, he,he Da, i promijenili su Kut Humija u celavca. Što mislite, jel to Cesaro doslikavao te scene ili?






Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!

STOSIC
Senior Member

Sao Tome and Principe
1754 Posts

Member since 23/02/2006

Posted - 31/05/2007 : 16:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send STOSIC a Private Message
Knjiga dva
Osveta boga Ra
Kupit cu ih i ja...

Jednom...

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 31/05/2007 : 16:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
@ DeeCay, pretpostavljam da si kupio svi 6 knjiga :-? Koliko stranica ima?

btw. Nece se valjda rasprodati do pocetka 7. mjeseca
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2007 : 16:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by c64

@ DeeCay, pretpostavljam da si kupio svi 6 knjiga :-? Koliko stranica ima?

btw. Nece se valjda rasprodati do pocetka 7. mjeseca



Neke imaju manje, neke više... (Citaj INTEGRALI!) Necu sad tu javno reci da sam pokupovao sve Mysteree od Libellusa (da me ne optuže za pristranost ili nedaj Bože kakvo lobiranje). Uglavnom, idi pa kupi, nestat ce brzo!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 16:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Takodje sam presrecan sto nakon duzeg niza godina ponovo posedujem ove brojeve.
Pre,ne znam ni sam koliko godina,kada je SD pukla prodao sam stripove jer vise nisam video svrhu da samo cuvam stripove bez mogucnosti da uvecavam kolekciju - onda bi verovatno mogao da se dozivljavam "Cuvarom" kao i stari Howard ali ne i kolekcionarem
Pojavom Ludensa,navuk'o sam se ponovo - Hvala Berni
Pojavom Libellusa,odlucio sam da ne nabavljam stare brojeve MM,vec da cekam reprint ako ga ikad bude,i eto,Bogu hvala,konacno sakupljam kolekciju MM kakvu bih i sam pravio da umem
Meni sigurno jedan od najboljih junaka koje mozes da citas opet i opet i opet...

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/05/2007 : 16:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by c64

@ DeeCay, pretpostavljam da si kupio svi 6 knjiga :-? Koliko stranica ima?

btw. Nece se valjda rasprodati do pocetka 7. mjeseca



Broj 1 - 98 str.
Broj 2 - 130 str.
Broj 3 - 132 str.
Broj 4 - 130 str.
Broj 5 - 130 str.
Broj 6 - 196 str.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 01/06/2007 : 00:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by c64

@ DeeCay, pretpostavljam da si kupio svi 6 knjiga :-? Koliko stranica ima?

btw. Nece se valjda rasprodati do pocetka 7. mjeseca



Broj 1 - 98 str.
Broj 2 - 130 str.
Broj 3 - 132 str.
Broj 4 - 130 str.
Broj 5 - 130 str.
Broj 6 - 196 str.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



Cijena?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/06/2007 : 02:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by c64

@ DeeCay, pretpostavljam da si kupio svi 6 knjiga :-? Koliko stranica ima?

btw. Nece se valjda rasprodati do pocetka 7. mjeseca



Broj 1 - 98 str.
Broj 2 - 130 str.
Broj 3 - 132 str.
Broj 4 - 130 str.
Broj 5 - 130 str.
Broj 6 - 196 str.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.



Cijena?



Znam samo za Srbiju.
Dakle 1,2,4,5 po 800 dinara (oko 10 e),trojka 1000 i sestica 1100 dinara (evro-dinar trenutno oko 1:82)

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 03:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Necu sad tu javno reci da sam pokupovao sve Mysteree od Libellusa (da me ne optuže za pristranost ili nedaj Bože kakvo lobiranje).


A ne, krivo, pristranost i lobiranje se iskazuje ako napises da MM izgleda
jako lijepo ali te u sustini ne zanima i ne kupis ga...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/06/2007 : 08:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nisan ocekiva da ce dee-cay postat covjek-sendvic

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/06/2007 : 08:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Neko pomenu negde na nekom topicu da Libellus ima pravo ina specijalce,pa me interesuje da li ce se objavljivati i oni koje je objavljivao Ludens,da bar to imamo kako valja.
Takodje,da li neko zna da li ce ici s MM samo do Ludensovih ili idu svi redom,da ne kupujem vise ove s 3-mesecnim ritmom,i da dupliram ponovo neke stripove jer cu Libellusove sigurno da uzimam ako idu

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Demosten
New Member



Croatia
123 Posts

Member since 25/08/2006

Posted - 01/06/2007 : 08:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Demosten a Private Message
Dobro pitanje. To i mene zanima

Air force definition of explosives: A loud noise followed by the sudden going away of what was once there a second ago.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 10:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Necu sad tu javno reci da sam pokupovao sve Mysteree od Libellusa (da me ne optuže za pristranost ili nedaj Bože kakvo lobiranje).


A ne, krivo, pristranost i lobiranje se iskazuje ako napises da MM izgleda
jako lijepo ali te u sustini ne zanima i ne kupis ga...



OK Dado, kazni me, zaslužio sam! No sve ce jednom doci na red, ne zvao se ja stripofil!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/06/2007 : 11:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Isto tako, u "Gradu 5 prstenova" Atlantidanin Adam spominje incident na podrucju Belizea i šamana Tupaca koji opet radi neke probleme i spominje se kreiranje iluzija. Jel to možda ta ista špilja na Yucatanu?



Not likely, ali neka me senka ispravi ako grešim. To sa Tupacom se razjašnjava u Tehnomanseru u regularnoj seriji, i donekle nastavlja, bejaše, u trecem Maxiju.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 12:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Neko pomenu negde na nekom topicu da Libellus ima pravo ina specijalce,pa me interesuje da li ce se objavljivati i oni koje je objavljivao Ludens,da bar to imamo kako valja.
Takodje,da li neko zna da li ce ici s MM samo do Ludensovih ili idu svi redom,da ne kupujem vise ove s 3-mesecnim ritmom,i da dupliram ponovo neke stripove jer cu Libellusove sigurno da uzimam ako idu

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.


Nigdje nismo spomenuli MM specijalce.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 12:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
OK Dado, kazni me, zaslužio sam! No sve ce jednom doci na red, ne zvao se ja stripofil!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!


A ne, biti kaznjen od moje ruke to je privilegij koji nema bas svatko.
Dakle toplo preporucujem samokaznjavanje sa 20 udaraca HC gigantom po ledjima.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2007 : 12:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado


A ne, krivo, pristranost i lobiranje se iskazuje ako napises da MM izgleda
jako lijepo ali te u sustini ne zanima i ne kupis ga...



štoviše MM izgleda odlicno, ali ne mislim dat tolke pare za hrpu papira

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 12:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ne, ne, krivo si shvatio... ovaj drugi dio ne napises, samo tako mislis...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 01/06/2007 : 12:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Pojavom Libellusa,odlucio sam da ne nabavljam stare brojeve MM,vec da cekam reprint ako ga ikad bude,i eto,Bogu hvala,konacno sakupljam kolekciju MM kakvu bih i sam pravio da umem


slicna situacija je bila i kod mene, vec sam neko duže vrijeme planirao nabaviti komplet LMS-ovog Martija, ali sam uvijek oklijevao, nadajuci se da ce netko od izdavaca krenuti sa ovom serijom
i na kraju se oklijevanje isplatilo i imamo Martija u novom ruhu.

Baš jucer sam procitao knjigu broj 6 iz MM biblioteke i ponovo me prica oduševila, cak i vise nego prvi puta kada sam je citao kao klinac. Jedva cekam slijedeci set knjiga 7-12 (pred CRS, I presume)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 12:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ne, ne, krivo si shvatio... ovaj drugi dio ne napises, samo tako mislis...



Pa, možemo i spajdijevo staviti pod onaj drugi dio. Prvo idu prioriteti, a onda sve ona kaj te manje zanima. Pravog stripaša sve zanima, samo što je žalosno što prosjecni pravi stripaš "ne može" sve ni pokupovati ni procitati... "Ne zanima" je pregruba rijec.

Evo da ovom prilikom pohvalim i Dadu i Libellus (nije placena reklama!) na lijepim izdanjima. Jest da su skupi, ali su lijepi i dobri, profesionalno obradeni! Ovih 6 MM-a za mene imaju i nostalgicnu vrijednost.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 01/06/2007 : 12:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
baš me zanima kako ce ici prodaja ove MM biblioteke za jedno 30-tak brojeva
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 01/06/2007 : 12:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by HC

baš me zanima kako ce ici prodaja ove MM biblioteke za jedno 30-tak brojeva


nadam se da ce ici dobro ja vec razmišljam o ukidanju kupovanja Strip agentovog MM-a
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/06/2007 : 13:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ne, ne, krivo si shvatio... ovaj drugi dio ne napises, samo tako mislis...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



nisam ja krivo shvatio, namjerno sam napisao ovaj drugi dio

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 14:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Dado

Ne, ne, krivo si shvatio... ovaj drugi dio ne napises, samo tako mislis...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



nisam ja krivo shvatio, namjerno sam napisao ovaj drugi dio

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/


E jebiga onda, neces dobiti lovu za reklamu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/06/2007 : 15:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Pravog stripaša sve zanima, samo što je žalosno što prosjecni pravi stripaš "ne može" sve ni pokupovati ni procitati... "Ne zanima" je pregruba rijec.


Ja smatram kako je ipak rijec SVE najgrublja u cijeloj prici.
Ne mogu zamisliti neku osobu koju bas Sve zanima i koja zeli Sve imati i Sve kupiti.

quote:

Evo da ovom prilikom pohvalim i Dadu i Libellus (nije placena reklama!) na lijepim izdanjima. Jest da su skupi, ali su lijepi i dobri, profesionalno obradeni! Ovih 6 MM-a za mene imaju i nostalgicnu vrijednost.



Hmm... sad se pitam gdje smo zasrali kad nas ti hvalis...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 15:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
quote:

Evo da ovom prilikom pohvalim i Dadu i Libellus (nije placena reklama!) na lijepim izdanjima. Jest da su skupi, ali su lijepi i dobri, profesionalno obradeni! Ovih 6 MM-a za mene imaju i nostalgicnu vrijednost.



Hmm... sad se pitam gdje smo zasrali kad nas ti hvalis...



Mmmm, kako da shvatim ovu Dadinu metaforu? Ajme Dadomire, mogao si to reci i jednim hvala DeeCaycino, svaka ti dala...

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000