forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 PLacanje racuna Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2009 : 20:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Pozdrav hteo bi da platim racune pa me interesuje jel mogu ici u pretplatu?
Posto sam izbrisao mail sa navodima kako se placaju racuni. Ako vam nije tesko da stavitr ovde broj racuna, tko prima , poziv na broj. Ili da mi posaljete mail

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/03/2009 : 21:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Za ovakve stvari postoji mail ili PM. U pravilima lijepo piše da racun ne moraš platiti ako je svota ispod 50 kuna. Dakle, nemaš što placati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/03/2009 : 11:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
stvar je sto bi ja hteo da platim. Jer sam prodao neke stripove u hrvatskoj pa nebi da mi covek salje pare. Ovako mu je jeftinije da podmiri moj racun na stripovi.com
Posaljite mi mail ili PM sa uputstvom, Unapred zahvalan

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 16/08/2009 : 20:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
Da ne otvaram novi topic, bio bih zahvalan da mi neko od nadležnih pošalje podatke za najbezbolnije placanje racuna sa aukcija u Srbiji, da ne krijem novce po tiskovinama i tako šaljem u Hrvatsku.
Pozdrav.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/08/2009 : 20:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

Da ne otvaram novi topic, bio bih zahvalan da mi neko od nadležnih pošalje podatke za najbezbolnije placanje racuna sa aukcija u Srbiji, da ne krijem novce po tiskovinama i tako šaljem u Hrvatsku.
Pozdrav.


Ti si moj covek. Ja hteo sinoc da otvorim ovakav topic. Naime,u Nisu 'oce da proveravaju tiskovinu da slucajno nema para, pa i mene interesuju iskustva iz Srbije. Da li postoji neki legalan nacin za slanje novca?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/08/2009 : 20:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ne postoji, zamaskiraj lovu u stripu, okolo oblepi oho lepkom, pa na put za HR!
Slao sam stotinu puta, obicnu tiskovinu, uvek stizalo, nikad se lova nije zagubila, a za svaki slucaj, možete slati preporucenu tioskovinu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/08/2009 : 20:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Nije problem i preporuceno, nego sto proveravaju da li ima love cim pomenes da je za HR.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/08/2009 : 21:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Nije problem i preporuceno, nego sto proveravaju da li ima love cim pomenes da je za HR.



Ne svi,inace ti ne bi imao nekolko kolekcija sad
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/08/2009 : 21:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Nije problem i preporuceno, nego sto proveravaju da li ima love cim pomenes da je za HR.


Ne mogu da primete kad se stavi novac izmedu stranica i okolo novca se zalepi oho lepkom, cak i onaj kome šalješ, ako mu ne kažeš izmedu kojih stranica je novac, teško ce da ga nade, a kamoli radnici na šalterima.
Slobodno, zemo, samo pici!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/08/2009 : 21:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Pa morace tako da bude. Samo ne mogu da shvatim da smo u srednjem veku ili sta, pa ne mogu da posaljem novac. Uzas!
U svakom slucaju opet hvala zemo.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/08/2009 : 21:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa, moze se dogovoriti placanje preko Darkwooda, vjerujem da to vecini clanova iz Srbije bitno olaksava stvari.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 16/08/2009 : 21:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Znatno. Lakše je i jeftinije uplatiti novac na domaci tekuci racun nego tražiti razne mogucnosti da se transakcija obavi van zemlje...

Svaka cast na potezu.

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/08/2009 : 00:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Pa, moze se dogovoriti placanje preko Darkwooda, vjerujem da to vecini clanova iz Srbije bitno olaksava stvari.


Pa to bi bilo fenomenalno, ali pitanje je hoce li se prodavci sloziti s tim. Ima nekih koji to vec rade i to je super, ali trebalo bi se zbog nas kupaca napraviti neka lista prodavaca koji vec imaju tu saradnju ili koji hoce na taj nacin da saradjuju.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 17/08/2009 : 00:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Markos

Pa, moze se dogovoriti placanje preko Darkwooda, vjerujem da to vecini clanova iz Srbije bitno olaksava stvari.


Pa to bi bilo fenomenalno, ali pitanje je hoce li se prodavci sloziti s tim. Ima nekih koji to vec rade i to je super, ali trebalo bi se zbog nas kupaca napraviti neka lista prodavaca koji vec imaju tu saradnju ili koji hoce na taj nacin da saradjuju.


To bi stvarno bilo super! Jer ja izbegavam da uzimam van Srbije upravo zbog placanja!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 17/08/2009 : 01:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message
????
Mislim da ste vi pobrkali nešto....
Ovde je valjda rec o placanj provizije na prodate stripove a ne realizacija aukcija sa clanom iz druge države!?
Ili ja grešim...
Zamislite scenu da se nas 200 pojavi kod Slobe da nam izvrši uplatu u Cro...da se obesi samo!
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 17/08/2009 : 01:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message
quote:
Originally posted by Collector

????
Mislim da ste vi pobrkali nešto....


Pa moguce da smo pobrkali, ali ne zvuci lose

quote:
Originally posted by Collector

????
Zamislite scenu da se nas 200 pojavi kod Slobe da nam izvrši uplatu u Cro...da se obesi samo!


Sto uz neku malu proviziju?!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/08/2009 : 01:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Collector

????
Mislim da ste vi pobrkali nešto....


Jok brate, pricamo upravo o realizaciji aukcija.

EDIT: Obrati paznju na Zorglubov post ispred. Odatle je krenula ova tema.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 17/08/2009 01:37:28
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/08/2009 : 02:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Collector je u pravu!!
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 17/08/2009 : 02:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
Bojim se da je Carson pogrešno shvatio moje pitanje, tj. molbu. :)
Odnosi se na placanje provizije za prodate stripove na aukcijama. Ako postoji mogucnost da se izmirenje racuna obavi u Darkwoodu ili negde drugde u Srbiji to bi stvarno bilo odlicno.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo

Edited by - zorglub on 17/08/2009 02:46:45
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 17/08/2009 : 02:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Kad prodas neki strip nekom hrvatu,reci mu nek umesto tebi,uplati na racun markosa,bar je njima lako uplacivati unutar hrvatske,ja uvek tako radim,tako je lakse i kupcu za placanje..
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/08/2009 : 07:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ups!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/08/2009 : 09:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

Bojim se da je Carson pogrešno shvatio moje pitanje, tj. molbu. :)
Odnosi se na placanje provizije za prodate stripove na aukcijama. Ako postoji mogucnost da se izmirenje racuna obavi u Darkwoodu ili negde drugde u Srbiji to bi stvarno bilo odlicno.


Da, postoji. Naravno, treba dogovoriti detalje, ali u praksi, to nije problem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/08/2009 : 10:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Po meni(takodje ne zivim u Croatien),je Markos najmanji problem,tj.kako platiti njemu neki 50-tak kuna

Npr.ja kupim od Bo-a ili nekog drugog stripove u vrijednosti od 200 Eura,a Markosu imam neki racun od 50-tak kuna platiti,tad jednostavno zamolim Boa da njemu posaljem tih 50-tak kuna ,a da ih on prebaci Markosu

Znaci,problem je kupovina cjelokupna kao takva,tj.kako platiti to sto si kupio,a Markos i provizija ide uz to automacki i tu nevidim problem

Kod mene je bar tako

Edited by - bihac-una on 17/08/2009 11:54:12
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 17/08/2009 : 10:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Najveci problem je poštarina.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/08/2009 : 11:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Najveci problem je poštarina.




Pa kad nas u Bosni nema da "volimo stripove",tako nam i treba
Plati i cuti
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 18/08/2009 : 20:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Kad prodas neki strip nekom hrvatu,reci mu nek umesto tebi,uplati na racun markosa,bar je njima lako uplacivati unutar hrvatske,ja uvek tako radim,tako je lakse i kupcu za placanje..



Ma znam da je to najlakša varijanta, nego verovatno necu u skorijoj buducnosti imati vremena za postavljanje aukcija, a i ne prodajem nešto mnogo stvari, uglavnom se samo rešavam nekih viškova i duplih stripova, pa nisam siguran ni da bi mi neko iz Hrvatske kupio stripove. A ne volim da budem dužan. :)
Markose, da li možemo onda preko PM-a da dogovorimo detalje oko placanja racuna?

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000