forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 negativni, a zašto?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 11/08/2009 : 22:13:35  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by bihac-una


..bacicu ti onu pravu, kasikaru bombu!

A daj nam kazi,kakva je to "Kasikara"



bihac-una, sta zajebavas?!
To ti je ovo
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 12/08/2009 : 13:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message
Pitam se ima li smisla više polemizirati na ovu temu?
Oba stripa sam vec poslao. Nasjeo sam na molbu gospodina profesora-inz da odmah pošaljem stripove iako za Zagora SD 56 aukcija još traje (nije problem ako ga netko prebida šaljem mu svoj isti primjerak iz vlastite kolekcije).
Cim sam primio 5 eura u stripu, javio sam doticnom da je novac stigao i ostavio mu pozitivni komentar za prvi strip (za kojeg je aukcija istekla).
Mislio sam kad doticni osvoji drugu aukciju i ja njemu dati negativan, no necu (tjerati inat nema smisla). Što je bilo bilo je. Ne dao Bog da više ikad suradujem s tim covjeko, a drugim prodavacima želim više srece kad od njih doticni gospodin nešto kupi (ako budu imali više srece od mene nece dobiti negativni zbog pakiranja).
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 12/08/2009 : 13:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una


..bacicu ti onu pravu, kasikaru bombu!

A daj nam kazi,kakva je to "Kasikara"



Popularno poznata kao "Kinderica" (po kinder jajetu)
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 12/08/2009 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by bihac-una


..bacicu ti onu pravu, kasikaru bombu!

A daj nam kazi,kakva je to "Kasikara"



bihac-una, sta zajebavas?!
To ti je ovo




Trebo si sliku bez osiguraca naci
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 12/08/2009 : 14:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message
Sumnjam da su se ta moja dva stipa mogla toliko oštetiti, a da bi to i dokazao ovim putem pozivan gospodina profesora-inspektora da ta dva stripa slika i stavi na aukcije uz pocetnu cijenu koja je jednaka svim njegovim troškovima, pa cu ih ja po toj cijeni otkupiti nazad.
Dakle dajem: 5 eura + troškovi njegove poštarine + što mu vratim i ona dva stripa što mi je poslao (a da ih nisam tažio), za dva moja stripa koji su se zbog lošeg pakiranja oštetili do te mjere da su za ništa.
Eto potpuno cu obeštetit doticnog gospodina.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/08/2009 : 14:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Krajnje pošteno sa tvoje strane!!!
Svaka ti cast Ivice, ma rekoh ja vec da poštenijeg coveka je teško naci, samim tim i meni je jako krivo što te je tip tako javno prozvao, a mogli ste sve rešiti putem PM!

Bar se sa tobom može o svemu dogovoriti, dajte obrišite Ivici taj negativni komentar, jer se covek stvarno još uvek pod dojmom tog negativnog komentara, pošten covek se oseca neugodno zbog ovakvih stvari!

Evo Markose, ti možeš to uraditi na inicijativu svih nas koji smo ovde nešto napisali! Obriši coveku negativni!!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 12/08/2009 15:02:46
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 12/08/2009 : 23:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
ovo stvarno ne mogu vjerovat, s ivicom zamjenio i proslijedio bezbroj stripova i mogu samo reci: bezbroj pohvala na jednostavnosti kao i brzini uplate, te slanja, a od profesorskih bezvezarija po forumu i njemu slicnih, dojde mi da forum više i ne otvaram, pa šta i da si dobio kupus(nije ti on za to kriv), covjek ti je bio spreman vratiti novce, iako si ga ti vec u startu oštetio, ali ne, ti ceš sad njega kao naucit pameti, inace ne volim ulazit u ovakve polemike i glumiti advokata, ali u ovom slucaju nisam mogao izdržati

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/08/2009 : 09:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma ako sad njemu izbrisem, onda sam otvorio Pandorinu kutiju, onda ce me svatko traziti da urgiram i sudim oko tih sporova. Koliko god mi bilo zao, ne mogu to uciniti. Pokusat cu se iskupiti na neki drugi nacin.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/08/2009 : 11:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Može li onda profesor da mu obriše negativni?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/08/2009 : 11:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
mogao bi, da nije bezobrazno govno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/08/2009 : 12:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Sad i da hoce, ne moze. Sacekao sam jedan dan i dao mu sansu da ostavi komentare na ova dva-tri topica gde se on spominje. Juce je bio na forumu, nije reagovao, tako da ce se javiti ponovo za dvadesetak dana. Ako bude hteo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/08/2009 : 13:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Sad i da hoce, ne moze. Sacekao sam jedan dan i dao mu sansu da ostavi komentare na ova dva-tri topica gde se on spominje. Juce je bio na forumu, nije reagovao, tako da ce se javiti ponovo za dvadesetak dana. Ako bude hteo.


Ako je zbog onoga sa Mhejlom, u potpunosti si u pravu. Iako me svojim komentarima ponekad nasmeje do suza, ono je bio klasican bezobrazluk.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

zoemis
New Member



Croatia
118 Posts

Member since 24/11/2008

Posted - 13/08/2009 : 21:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zoemis a Private Message
Ajd, bar je odgovor na komentar tu, normalnom covjeku ce biti jasno kad procita odgovor i pogleda ocjene od jednog i drugog... Jel se može u odgovor ubaciti link na ovaj topic? Tako se nece napraviti presedan, a ipak ce nekako ova (i eventualne slijedece slicne) prica imati happy end...

Mjesta, mjestaaaaa!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 14/08/2009 : 06:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
Žao mi je kao ovo citam zato što sam sa gospodinom Ivicom imao jako lijepu suradnju, nisam siguran ali ja misalim da smo kupo-prodali-razmijenili oko pedesetak stripova ako ne i više i sve je uvijek bilo po dogovoru i u najboljem redu, cak za pohvalu jer za sve postoji dogovor i ako se dogovor poštuje nema mjesta nesporazumima!

Pozdrav svim poštenim kolekcionarima stripova!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 14/08/2009 : 12:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

mogao bi, da nije bezobrazno govno.



Eh Markose, mislim da bi ti morao dati primjer uljudnog ponasanja, koliko god je to moguce. Znam da nije uvijek lako, ali mislim da nije potrebno biti tako precizan i direktan.

Sto se tice principa, mislim da nije neki problem da netko ima jedan ili dva negativna, ako ima 100 ili 10.000 pozitivnih.
Imam isto prijedlog, a ti vidi da li ti odgovara i da li je prakticno moguce.

Kako je negativni komentar nekakva sankcija, ista bi se mozda mogla brisati (ili jednostavno ne brojati) nakon, npr, 2 godine ili, ako nakon 50 ili 100 dodatnih pozitivnih komentara.
Cilj negativnih i neutralnih komentara je isto da prodavaci i kupci budu uvijek budni i da ne misle da zato sto imaju puno pozitivnih, nitko ih ne smije kritizirati. Da meni netko stavi neutralan ili negativan, objasnio bih, i mozda vise pazio drugi put.

Ovaj bi problem o kojem se govori bio izbjegnut da je prodavac poslao e-mail kupcu i napisao da je dobio nedovoljne pare, pa da salje na kupcevu 100 % odgovornost, sto bi kupac sigurno prihvatio.

Sad, imas pravilo da s 4 negativna ispadas, jedino ako ti odlucih da ne bi trebao, a ovaj moj prijedlog mozda nece smanjiti tvoj posao nego ga povecati.
Eto.
ps: nisam bas proveo sate da bih ovo predlozio, pa mozda ima i nekoherentnih prijedloga

TK
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 14/08/2009 : 12:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Po meni je jedina greška koju je iseserin napravio ta što je poslao stripove profesoru, bez da je dobio kompletnu uplatu.

A što se tice obavljanja posla preko kurca, korektno obavljen posao znaci zapakirati kako spada, ali prije svega i platiti kako spada.

Ako ti covjek kaže da je racun 35+13,50=48,50 kn, po kojem si ti tecaju racunao da je to 5 €??!!

To što si dobio kupus od stripova, to je tebi za nauk.

No sikiriki
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 14/08/2009 : 12:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message
Ispada da se skivam iza svojih preko 3000 pozitivnih komentara (mislio sam da ih je 2000, iznenadio sam se da sam ih vec toliko skupio), kao da živim na staroj slavi.
Ako su se ti stripovi zaista tolio oštetili (što gospodin profesor nije nicim dokazao), zaslužio sam da mi se da mogucnost da popravim nastalu štetu.
U tom smislu predložio sam da te "palacinke" od stripova (kao ih je profesor nazvao) stavi na aukcije, da bi ih ja otkupio po cijeni koja bi bila jednaka refundaciji svih njegovih troškova.
Tada bi svi mogli usporediti kakvi su stripovi ponudeni na prodaju (cinjenica je ga nijednom rijeci nisam spomenuo glancere što se vidi iz opisa) i kakvi su stigli do gospodina profesora.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/08/2009 : 12:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by tristan

quote:
Originally posted by Markos

mogao bi, da nije bezobrazno govno.



Eh Markose, mislim da bi ti morao dati primjer uljudnog ponasanja, koliko god je to moguce. Znam da nije uvijek lako, ali mislim da nije potrebno biti tako precizan i direktan.


Pa, uglavnom se uspjesno uzdrzavam. Ali nekad jednostavno ne mozes izdrzati.

Sto se brisanja neg. komentara nakon nekog vremena tice, mogao bi razmisliti o tome.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 14/08/2009 : 14:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
quote:
Originally posted by iseserin

Ispada da se skivam iza svojih preko 3000 pozitivnih komentara (mislio sam da ih je 2000, iznenadio sam se da sam ih vec toliko skupio), kao da živim na staroj slavi.
Ako su se ti stripovi zaista tolio oštetili (što gospodin profesor nije nicim dokazao), zaslužio sam da mi se da mogucnost da popravim nastalu štetu.
U tom smislu predložio sam da te "palacinke" od stripova (kao ih je profesor nazvao) stavi na aukcije, da bi ih ja otkupio po cijeni koja bi bila jednaka refundaciji svih njegovih troškova.
Tada bi svi mogli usporediti kakvi su stripovi ponudeni na prodaju (cinjenica je ga nijednom rijeci nisam spomenuo glancere što se vidi iz opisa) i kakvi su stigli do gospodina profesora.



Ma meni opet nije jasno zašto si mu slao stripove ako ti nije platio cijelu cijenu?

Prvo je bezobrazno od profesora tako odokativno procjeniti cijenu di je skoro 50 kuna jednako 5€, a onda još staviti negativni komentar.

Pccccccc

No sikiriki
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 14/08/2009 : 14:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message
Prvo je bidao LMS 471 za 20 kn i ja mu javim da je poštarina 13,50 kn.
Iduci dan vidim da je bidao još i Zagora 56 za 15 kn.
Isti dan vidim i poruku gdje mi kaže da mi šalje 5 eura u starom stipu i još ibera jednog Ken Parkera u izdanju SC.
Na to ja njemu javim da bi sada poštarina za LMS 471 i Zagora 56 mogla biti u kategoriji 251-500 g, za što je poštarina 24,50 kn.
On meni na to odgovori da je vec poslao lovu (u stripu) i da necu valjda povlaciti pitanje zbog par kuna.
Ja iz pristojnosi, kažem neka bude, potrudim se da tiskanicu upakiram da bude nešto sitno ispod 250 g (izbacio sam kartone i stripove omotao u pak papir). Kad mi je stigla kova dao sam mu pozitivni komentar, a on meni negativni kad su stigli stripovi.
Go to Top of Page

vzagorv
Starting Member

17 Posts

Member since 05/08/2008

Posted - 14/08/2009 : 14:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vzagorv a Private Message
quote:
Originally posted by iseserin

Kad mi je stigla kova dao sam mu pozitivni komentar, a on meni negativni kad su stigli stripovi.



I sad on ima pozitivni a ti imaš negativni, jel da kompic?
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 14/08/2009 : 14:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message
Mogao bi proci i gore kompa, druga aukcija istjece sutra (Zagor 56), pa bi mi gospodin profesor-inz mogao zabiti i drugi negativni (poslao sam mu ga na njegovu molbu prije isteka aukcije).
Srecom imam još jedan Zagor 56 u kolekciji, pa ako ga neko prebida (nadam se da nece) imam rezervu za tog kupca.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/08/2009 : 21:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Osobno sam bio kod Ivice dvaput i jamcim da je to ljudina kakve nema.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 14/08/2009 : 21:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message
Uf,ovo je nevjerovatno!
Kakav obraz,Ivica mu na svoju štetu pruži ruku a ovaj mu zavrne pljusku.
Mislim Profesore da ne živiš ti u Japanu pa ti roboti odmotavaju toalet papir,i ne jebe te ljudski faktor?!Pa svakom se može dogoditi greška,ili ako vec hoceš cak i nemar,tocnije manja angažiranost oko necega.To nije razlog za ovakav grub pristup.Malo tolerancije,ne?!

Ja sam takoder sa Ivicom imao jako dobra iskustva i ništa mi ne znaci ovaj negativni.Zapravo,baš idem pogledati njegove aukcije dal ima išta zanimljivog za mene.
Al istina,bode u oci malo..

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/08/2009 : 13:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ajde Markose, apelujemo svi, napravi iznimku, pa obriši iseserinu taj negativni komentar!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000