forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 |
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gand
Advanced Member



Croatia
3025 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 19/08/2009 : 20:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
|

Edited by - Gand on 19/08/2009 20:45:32

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 19/08/2009 : 21:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
@Gand: oprosti mi, ako grešim, ali mislim, ako me sjecanje ne vara, da si se baš ti u jednom topiku ovde na aukcijama žalio oko osoba, koje ti "zamaraju" oko osvojenih stripova kod tebe....ili nešto slicno...eto, sada si ti u obrnutoj ulogi, ali prvo me ispravi ako grešim...
Inace djelim tvoje mišljenje o takvom predlogu na aukcijama!
Poz G
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 19/08/2009 : 22:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Vjerujem da su svi imali takvih iskustava,ja sam ih imao nekoliko što kao kupac što kao prodavac.
Kao prodavac sam imao da tip ili odustane ili da se uopce ne javi!
A kao kupac upravo to što ti kažeš,osvojiš i cekaš da ti se javi i to traje tjednima.
Evo zadnjeg kojeg cekam da mi se javi je "radionica1" kod njega sam izbidao Hogara 22.7.2009 i još mi se nije javio.
Covjek nema niti jedan komentar pa mi je glupo da mu prvi bude negativni, sacekati cu još malo možda se javi!
Uglavnom jebena je to stvar!!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 19/08/2009 : 22:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Gand, isprika...uzimam nazad Inace, ja sam juce dobio strip od jednog clana, ne znam koji je to lik, koji mi je poslao strip po skoro, recimo, jednoj godini po završetku aukcije, koju sam mu platio odmah! Tom liku sam podelio negativni sa objašnjenjem, da cu mu ga izbrisati, kada šalje strip! Sutra cu iovde staviti ime i prezime i nadam se, da ce ga ko prepoznati i javiti mi njegov "nick" da zamolim moderatore, da se mu obriše negativni! Mislim, da si to zaslužuje!

Edited by - giant on 19/08/2009 22:13:01
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/08/2009 : 22:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mario, 'aj' mi se javi na mail sawitch@gmail.com da te priupitam nesto.. Niko ziv nece da mi pomogne oko ovog iPhonea..

Sorry na offtopicu..
Go to Top of Page

Hannibal
Average Member



Croatia
780 Posts

Member since 30/05/2002

Posted - 30/08/2009 : 15:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hannibal's Homepage  Send Hannibal a Private Message
quote:
Originally posted by giant

Gand, isprika...uzimam nazad Inace, ja sam juce dobio strip od jednog clana, ne znam koji je to lik, koji mi je poslao strip po skoro, recimo, jednoj godini po završetku aukcije, koju sam mu platio odmah! Tom liku sam podelio negativni sa objašnjenjem, da cu mu ga izbrisati, kada šalje strip! Sutra cu iovde staviti ime i prezime i nadam se, da ce ga ko prepoznati i javiti mi njegov "nick" da zamolim moderatore, da se mu obriše negativni! Mislim, da si to zaslužuje!




Znaci dobio si strip. Ja sam ti ga poslao, posta nije kao sto je nekad bila :D

Nema džabe ni u stare babe.

Edited by - Hannibal on 30/08/2009 15:17:03
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 30/08/2009 : 17:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
Definitivno se slažem sa Gandom!
Smatram da su na ovim aukcijama kupci u vrlo podredenom položaju!
Pazite ovo: JA SAM JEDNOM COVJEKU NAVODNO BIO DOSADAN SA PORUKAMA NA MAIL DA SAM UPLATIO NOVAC! ON JE MENI DRUGI DAN PO OSVOJENIM AUKCIJAMA POSALO MAIL SA BROJEM TEKUCEG RACUNA I VIŠE NIŠTA! OCEKIVAO SAM STRIPOVE DRUGI ILI TRECI DAN MEÐUTIN MIŠTA! CEKAO SAM NAREDNIH SEDAM DANA - NIŠTA! S TIM DA SAM CIJELO VRIJEME TIPU SLAO MAILOVE NA KOJE NIJE ODGOVARAO!
LUPIM TIPU NEUTRALNI KOMENTAR I PAZI SAD ODJEDNOM NAKON TRI DANA STIGNU STRIPOVI A ON NA FORUMU NAPIŠE DA ME TREBA IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU I JOŠ ME DOBRO NA TOM TOPICU IZVRIJEÐAO NA ŠTO MODERATORI NISU NAPRAVILI NIŠTA ZATO ŠTO JE NE ZNAM ŠTA!

NOVCE SAM UPLATIO ISTOG ONOG TRENA KADA MI JE TIP POSLAO BROJ TEKUCEG RACUNA! TADA KADA MI JE SLAO BROJ TR MOGAO JE I NAPISATI: CUJ IMAM TIH I TIH PROBLEMA STRPI SE! ALI NE - VRIJEÐAO ME NAFORUMU ZATO ŠTO SAM JA NJEMU BIO DOSADAN MAILOM I ZATO ŠTO SAM MU LUPIO JEDAN NEUTRALNI - E PA DA SAM ZNAO DA JE TAKAV LUPIO BIH JA NJEMU SVE NEGATIVNE PA DA VIDIMO! ALI POŠTO SAM BIO NOV NA STRIPOVI.COM NISAM HTIO PRAVITI BIG DEAL OKO TOGA!

Eto zato se slažem sa Gandom u vezi toga da se odredi vremenski rok kada kupoprodaje trebaju biti završene!
U nedržanju dogovora negativni pa neka ljudi znaju s kim imaju posla u buduce!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/08/2009 : 17:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Podržavam takoder. Malo malo pa imam kupca koji se ne javi ili se javi jednom i nikada više. Mada ne znam kako i koliko se to elegantno može izvesti (provesti u realnost). Inace, puno više problema imam s kupcima nego prodavacima. Ne bude to nikada neka velika suma pa da mi je žao provizije (tek pokoja kuna), ja uvijek sacekam 30 dana i onda ustvrdim da mi se više ne ceka te da vracam stripove u prodaju (usput se nadam da necu dobiti negativan komentar iz hira).
Upravo sam danas "završio" jedan takav poslic. Prije više od 30 dana licitirano 3 stripa. Kupac iz inozemstva iako lijepo piše da ne šaljem u inozemstvo (sve sa usklicnikom). Javio se i tražio adresu pa ce netko pokupiti stripove. Halo! Ja baš želim sjediti doma (unedogled) i cekati da mi svrne potpun neznanac da bih zaradio 50 kn. Ipak sam rekao da može i dao adresu. Ispoštovao sam rok, a pošto se nitko nije pojavio, javio sam da smo završili (i sada cekam reakciju). Ako mi zabije negativni mogu se samo žaliti Markosu (a ja ne volim da moram nekoga moliti). S druge strane nije lijepo imati ni nezaslužen negativni.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 31/08/2009 : 10:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Evo, sa malim zakašnjenjem ISKRENO LJEPO MOLIM MODERATORE, ako izbrišu onaj moj negativni komentar clanu HANNIBAL (Dino Izetbegovic), jer sam dobio strip, koji sam uplatio......!Ja sam pokušao pod korisnickim postavkama, ne postoji li neka takva funkcija, ali nisam pronašao...inace "prosvetlite me"..Inace bilo je to daleko nazad, ali decko se potrudio i poslao mi je ljep strip LMS 537-Usijanje, koga sam tada dobio na njegovim aukcijama!
To je to- nisam otvarao novi topik zbog toga....

Gand-isprika zbog malog off-topika, ali i takve situacije se u neku ruku ticu problematike koju si spomenuo u topiku! Pa eto, sve se može ljepo završiti, ako su osobe poštene!
Poz G

Edited by - giant on 31/08/2009 10:40:51
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/08/2009 : 10:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Bachy

Definitivno se slažem sa Gandom!
Smatram da su na ovim aukcijama kupci u vrlo podredenom položaju!
Pazite ovo: JA SAM JEDNOM COVJEKU NAVODNO BIO DOSADAN SA PORUKAMA NA MAIL DA SAM UPLATIO NOVAC! ON JE MENI DRUGI DAN PO OSVOJENIM AUKCIJAMA POSALO MAIL SA BROJEM TEKUCEG RACUNA I VIŠE NIŠTA! OCEKIVAO SAM STRIPOVE DRUGI ILI TRECI DAN MEÐUTIN MIŠTA! CEKAO SAM NAREDNIH SEDAM DANA - NIŠTA! S TIM DA SAM CIJELO VRIJEME TIPU SLAO MAILOVE NA KOJE NIJE ODGOVARAO!
LUPIM TIPU NEUTRALNI KOMENTAR I PAZI SAD ODJEDNOM NAKON TRI DANA STIGNU STRIPOVI A ON NA FORUMU NAPIŠE DA ME TREBA IZBJEGAVATI U ŠIROKOM LUKU I JOŠ ME DOBRO NA TOM TOPICU IZVRIJEÐAO NA ŠTO MODERATORI NISU NAPRAVILI NIŠTA ZATO ŠTO JE NE ZNAM ŠTA!

NOVCE SAM UPLATIO ISTOG ONOG TRENA KADA MI JE TIP POSLAO BROJ TEKUCEG RACUNA! TADA KADA MI JE SLAO BROJ TR MOGAO JE I NAPISATI: CUJ IMAM TIH I TIH PROBLEMA STRPI SE! ALI NE - VRIJEÐAO ME NAFORUMU ZATO ŠTO SAM JA NJEMU BIO DOSADAN MAILOM I ZATO ŠTO SAM MU LUPIO JEDAN NEUTRALNI - E PA DA SAM ZNAO DA JE TAKAV LUPIO BIH JA NJEMU SVE NEGATIVNE PA DA VIDIMO! ALI POŠTO SAM BIO NOV NA STRIPOVI.COM NISAM HTIO PRAVITI BIG DEAL OKO TOGA!

Eto zato se slažem sa Gandom u vezi toga da se odredi vremenski rok kada kupoprodaje trebaju biti završene!
U nedržanju dogovora negativni pa neka ljudi znaju s kim imaju posla u buduce!



Kao prvo- iskljuci caps lock.
Kao drugo- misliš li na ovo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34198&whichpage=1 ????
Ja sam bio ubeden da je to sve fino rešeno, a ti opet...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 31/08/2009 : 13:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter




Kao prvo- iskljuci caps lock.
Kao drugo- misliš li na ovo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34198&whichpage=1 ????
Ja sam bio ubeden da je to sve fino rešeno, a ti opet...
[/quote]

Sve je lijepo riješeno ali sigurno ne zahvaljujuci suprotnoj strani koja me je vrijedala... To je sve ok, ja sam samo naveo svoj jedan škakljivi primjer, ništa drugo! Ja sam ga još i molio da obriše onaj prvi topic koji je napisao! A vi kao moderatori se možda sjecate što je pisao! Ja sam ga molio, nije on sam izbrisao!Što bi po mojem mišljenju bilo ok da on sam napravi! No hard fillings!

Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 31/08/2009 13:30:57
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 31/08/2009 : 14:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
La-la-la, la-la-la-la-la, la-la-la...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 01/09/2009 : 12:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Evo ja isto cekam tipa (leolashka) da mi se javi vec tjedan dana
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/09/2009 : 13:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Ja imam nekog lika koji se nije javio vec 2 meseca a osvojio je aukciju, slao sam mu mailove , a on nista , ne zelim mu dati negativnu jer do sad ima sve pozitivne, verdnost aukcije je 3 kune.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 02/09/2009 : 07:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
I moja iskustva sa nekim prodavcima su slicna - ne odgovaraju na mailove, onda se pravdaju obavezama, gužvom, onda ja pošaljem novac, pa opet cekam, šaljem mailove na koje nema odgovora, pa tek kad prozoveš lika na forumu, on se javi...i na kraju kad takvom liku daš neutralan komentar (a kako mu dati pozitivan?) on ti zabrani dalje ucestvovanje na njegovim aukcijama???
Mislim, jasno je da svi imaju obaveza i da su u gužvi, ali se onda covek unapred izvini, kaže u gužvi sam do tad i necu moci da kontrolišem mail, a nakon toga odmah šaljem strip.
Sigurno da treba uvesti više reda, ali nisam siguran da je poništavanje aukcije jedino dobro rešenje. Ako sam ja osvojio neki strip, red je i da ga dobijem. Ako je moja obaveza da kontaktiram prodavca u nekom roku, onda bi i on trebao da bude u obavezi da mi odgovori u nekom roku i da u isto nekom roku pošalje strip po prijemu novca.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 02/09/2009 : 13:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by osim

I moja iskustva sa nekim prodavcima su slicna - ne odgovaraju na mailove, onda se pravdaju obavezama, gužvom, onda ja pošaljem novac, pa opet cekam, šaljem mailove na koje nema odgovora, pa tek kad prozoveš lika na forumu, on se javi...i na kraju kad takvom liku daš neutralan komentar (a kako mu dati pozitivan?) on ti zabrani dalje ucestvovanje na njegovim aukcijama???
Mislim, jasno je da svi imaju obaveza i da su u gužvi, ali se onda covek unapred izvini, kaže u gužvi sam do tad i necu moci da kontrolišem mail, a nakon toga odmah šaljem strip.
Sigurno da treba uvesti više reda, ali nisam siguran da je poništavanje aukcije jedino dobro rešenje. Ako sam ja osvojio neki strip, red je i da ga dobijem. Ako je moja obaveza da kontaktiram prodavca u nekom roku, onda bi i on trebao da bude u obavezi da mi odgovori u nekom roku i da u isto nekom roku pošalje strip po prijemu novca.



Tako je! Živio govornik!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 02/09/2009 : 14:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
quote:
Originally posted by alen

La-la-la, la-la-la-la-la, la-la-la...



He-he-he, he-he-he-he-he, he-he-he...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000