forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ludens / Strip agent -- "Izdavacki plan" 2009/2010
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Spookey
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
99 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 24/09/2009 : 17:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spookey a Private Message
znaci sledece godine bice Zagora i to doooostaaaaaa.....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/09/2009 : 17:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Bit ce Zagora i previše, ako se mene pita!

Nego, Quebrasco, možda bi bilo dobro da odmah gore navedeš da to nije službeni plan Ludensa/SA, nego da su to tvoje procjene. Jer specijali ne moraju nužno ici tim redom, a i datumi nisu totalnu egzaktni.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

aleksa crnobrnja
New Member



276 Posts

Member since 19/02/2009

Posted - 24/09/2009 : 18:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send aleksa crnobrnja a Private Message
Bezveze, ovako nabrijat ljude... na corak.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 24/09/2009 : 18:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
kad se vec idalje planira sa zagorovim gigantima u boji,ovo je bila prilika za bernija da siba mesecno od pocetka(suma zamki).opet steta sto se ide s-brda-s-dola.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/09/2009 : 18:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Bezveze, ovako nabrijat ljude... na corak.


i ja se napalio. Nakon sto sam procitao sve iz liste i zapamtio 93% sto stoji tamo, procitam dalje u topicu da je corak
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 24/09/2009 : 20:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Stani, covik se namuci napravit neki bar kakvi-takvi godišnji raspored, kaki bi nam trebali, da je poštenja i pravde dat izdavaci, i još serete po njemu? Ne,ne bolje da je otvorija još jedan topic o o...Zagoru! PA svaka cast Quebrasco na trudu, pusti ih šte seru, eto, napravi i za libellus, oni su predvidljivi, al ovako lipo da piše, bilo bi divota.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 24/09/2009 : 20:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

kad se vec idalje planira sa zagorovim gigantima u boji,ovo je bila prilika za bernija da siba mesecno od pocetka(suma zamki).opet steta sto se ide s-brda-s-dola.


Ama ljudi...
Ovo je klasicni dokaz da ljudi ne citaju sve postove... Citav topic je NAGAÐANJE!!! I zato... ni jedan datum nije siguran... ni jedan naslov nije siguran...
Sva ova prica mi se svida jedino zbog nedavnog "Profesor Inz" problema - niko Quebrascu iz Ludensa/SA nece ništa reci za spomenute "najave"

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 24/09/2009 : 20:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
Svaka cast na trudu! Meni uopšte nije bezveze da neko svoja razmišljanja o vremenu izlaska pojedinih epizoda iznese ovako kako je ucinjeno. Druga je stvar što su ljudi nasjeli.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 24/09/2009 : 20:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
topic je nepotreban jer svi znamo što je iduce na rasporedu/ kada ce što izici ovisit ce o tržišnim prilikama i potražnji

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9174 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/09/2009 : 21:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

kad se vec idalje planira sa zagorovim gigantima u boji,ovo je bila prilika za bernija da siba mesecno od pocetka(suma zamki).opet steta sto se ide s-brda-s-dola.



...a to što Ludens izdaje Zagor Gigante u boji one ISTE koje su izašli i u Italiju u posebnoj ediciji (Americka odiseja, Kralj orlova, i Zagor prica...), ocito nema nikakve veze...
...nego uvijek je Bernard kriv kao da je on osobno birao koje ce epizode talijani izdat u boji i u gigant formatu ...svašta....

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 24/09/2009 : 22:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by cronos six

kad se vec idalje planira sa zagorovim gigantima u boji,ovo je bila prilika za bernija da siba mesecno od pocetka(suma zamki).opet steta sto se ide s-brda-s-dola.



...a to što Ludens izdaje Zagor Gigante u boji one ISTE koje su izašli i u Italiju u posebnoj ediciji (Americka odiseja, Kralj orlova, i Zagor prica...), ocito nema nikakve veze...
...nego uvijek je Bernard kriv kao da je on osobno birao koje ce epizode talijani izdat u boji i u gigant formatu ...svašta....


niko ga ne krivi,ovo je bio samo predlog ionako neistinitom spisku.
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 24/09/2009 : 22:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Bit ce Zagora i previše, ako se mene pita!

Nego, Quebrasco, možda bi bilo dobro da odmah gore navedeš da to nije službeni plan Ludensa/SA, nego da su to tvoje procjene. Jer specijali ne moraju nužno ici tim redom, a i datumi nisu totalnu egzaktni.



Evo, stavio sam napomenu na pocetku topic-a …
Mislio sam da ce svima biti jasno da ovo nije sluzbeni izdavacki plan,
cim vide ‘ko je autor topic-a.
Kak’e veze imam ja sa Bernijem i Ludensom, a jos manje s Tromislawskim.

Stavio sam to vise kao orijentaciju za sebe i druge koje zanima,
da mozemo negdje vidjeti sta bi moglo uskoro izaci i sl.

Isprike svima koji su mislili da je ovo „the real thing“,
ali ne bi trebalo biti ni puno odstupanja.
Cak ni Berni ne bi mog’o dati puno tocnije podatke da ga sad ne’ko pita…

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/09/2009 : 22:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma super je spisak, vise-manje ce to biti to, 90% spiska je svakako apsolutno tacno. No, mislim da ce biti vise Zagora i Martija (Zagora po 16 redovnog i extra a Martija 6 redovnog), tako da umesto prebrojanih 94 stripa 2010. godine, mislim da ce ih biti bar 97. No, od tih 94 prebrojanih, 46 su Zagorovi

Edited by - ---dp--- on 24/09/2009 22:39:33
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 24/09/2009 : 22:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ma super je spisak, vise-manje ce to biti to, 90% spiska je svakako apsolutno tacno. No, mislim da ce biti vise Zagora i Martija (Zagora po 16 redovnog i extra a Martija 6 redovnog), tako da umesto prebrojanih 94 stripa 2010. godine, mislim da ce ih biti bar 97. No, od tih 94 prebrojanih, 46 su Zagorovi



Samo 46?!Malo,majku mu...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!

Edited by - kandraks on 24/09/2009 22:53:01
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/09/2009 : 23:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks

quote:
Originally posted by ---dp---

Ma super je spisak, vise-manje ce to biti to, 90% spiska je svakako apsolutno tacno. No, mislim da ce biti vise Zagora i Martija (Zagora po 16 redovnog i extra a Martija 6 redovnog), tako da umesto prebrojanih 94 stripa 2010. godine, mislim da ce ih biti bar 97. No, od tih 94 prebrojanih, 46 su Zagorovi



Samo 46?!Malo,majku mu...


Ako uzmemo u obzir one sa prve strane + da ce izaci 16 a ne 15 ZEX(kao do sada ako se ne varam), onda ih je 48...samo od Ludensa.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 25/09/2009 : 00:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Opet malo...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Skappy
New Member



229 Posts

Member since 07/09/2008

Posted - 25/09/2009 : 00:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Skappy's Homepage  Send Skappy a Private Message
Zna li neko hoce li napokon poslednji specijalci izaci u hc-u? Poprilicno dugo ih nema.

http://theauthority.ws/
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 25/09/2009 : 05:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Stvarno malo ovog Zagora, kada sve saberes od Ludensa i VC nema ni 100 godisnje, pa gde je tu pravda:):)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/09/2009 : 10:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message


Zagor extra bi trebao izaci oko 30.09.
Tex bi trebao izaci oko 30.09.
Vidim da nisi stavio "raspored" za Bleka i Marka.
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 25/09/2009 : 10:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho



Zagor extra bi trebao izaci oko 30.09.
Tex bi trebao izaci oko 30.09.
Vidim da nisi stavio "raspored" za Bleka i Marka.



Jos bolje ako izadju ranije...
Planiram povremeno raditi korekcije datuma, kad neko izdanje izadje
ili kad se budu tocnije znali neki datumi.
Uglavnom, ovo bi trebao biti "zivi" topic...

Bleka i Marka ne pratim pa se zato nisam upustao u predvidjanja za njih.
Ako se nekom bude dalo moze napraviti "plan" za njih pa cemo dodati na popis.

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 25/09/2009 : 13:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message
Šteta što ce Ludens ponavljati epizode DDa koje je SD vec izdala,jebi ga
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 25/09/2009 : 16:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Opet ti sa svojom bazom, a? A reka si je dat...ccc...
Al ne boj se, napravija sam ja svoju u zadnjih godinu dana, cista perverzija...šta da ti kažem, teži pola gige, i stavljam samo romane koje skupljan, drugo me ne zanima...

AAH TISUCUTI TOPIC...JEEE...
JOŠ DA NISAM ZABORAVIJA PASSs OD SVOG STAROG NICKA IMA BI PERVERZNI prosjek...bija bi jedan od starih clanova na forumu......ovako sam since 2006...



He, he, vidim da nisam jedini senilan na ovom forumuI ja zaboravio lozinku I tako sam member "samo" od 2008

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/09/2009 : 20:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by tiberije

Stvarno malo ovog Zagora, kada sve saberes od Ludensa i VC nema ni 100 godisnje, pa gde je tu pravda:):)



Pa jeste malo jer se preklapaju u redovnoj seriji (sve vise i vise) a i specijalci i ciko specijalci pomalo. Dakle, zaista je malo Zagora
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/09/2009 : 22:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by soulfly tribe

Šteta što ce Ludens ponavljati epizode DDa koje je SD vec izdala,jebi ga


ništa bitno, jedan strip manje za kupovati. Kad su glupi ko da ne kažem što neka ponavljaju. Drže se kao neke kronologije po brojevima a vec imaju 4 broja preskocena.

Edited by - mpavin on 25/09/2009 22:44:26
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/09/2009 : 23:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by soulfly tribe

Šteta što ce Ludens ponavljati epizode DDa koje je SD vec izdala,jebi ga


tu ce Ludens zeznuti stvar s obzirom da je veliki broj neobjavljenih epizoda na cekanju (a pristižu i nove), za razliku od drugih stripova koji, primjerice, doživljavaju kod nas reprinte svako malo ali NEMAJU veliki broj neobjavljenih epizoda..

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u Hrvatskoj

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000