forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 molim clanove za malu pomoc!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 09/10/2009 : 19:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
S obzirom da mi je otisla maticna ploca, molim clanove za malu pomoc.Naime,osvojio sam aukcije kod clana Cherokee pa je fer da se javim coveku ali ne znam njegovu mail adresu.Poslao sam mu PM pre dan-dva ali verovatno jos nije primetio.Ajde,pomozite mi,ostavite mi kontakt mail coveka kako bi ga sto pre kontaktirao i dogovorili se oko osvojenih aukcija.Hvala unapred

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 10/10/2009 : 03:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Probaj sa ovom: gaziccherokee@hotmail.com

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 10/10/2009 : 13:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
Hvala kandraks
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 11/10/2009 : 01:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Nema na cemu!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000