forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Moj prvi strip
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/01/2010 : 23:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Dok Lester

- pa gdje da ja kupujem politikin '76 kad sam tek '78 rodjen?





Pa i nije ti neko opravdanje. Sto nisi rekao nekom da ti kupuje?




ako si mu reko! uvek se izvlaci na neke ovakve fore, bah...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 26/01/2010 : 09:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
takodje zagor i MM su mi prvi njih nisam mogao da docekam , naprosto sam ih jeo okicama

feka
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 26/01/2010 : 09:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

takodje zagor i MM su mi prvi njih nisam mogao da docekam , naprosto sam ih jeo okicama



bre Zagora tiskali u 1.000.000skim tirazom

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 26/01/2010 : 09:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by kandraks

Fala ku..u jedan normalan topic...


ne sluti...



Jesu južnjaci vec bi(o)li tu????

Ah, da vidim, bili - karson malo više postavio pitanje Lesteru - još uvek sve normalno.

A prvi strip kojeg sam citao na srpskohrvatskom bio je Rej Karson... i citao sam samo oblacice, ono po uglovima slicica što je pisalo nisam...

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...

Edited by - gregorbikupil on 26/01/2010 09:31:14
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/01/2010 : 09:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Zao mi je nekako
haj kazi sta ces platiti za komplet????
Koji ti je u sjecanju ostao da ti ga pokazem kakav je,naravno u ovakvom stanju kao ovaj gore



Kad skupis komplet javi i javi i cenu i dogovoricemo se.
Mislim da cemo se ja i ti najlakse dogovoriti od svih na forumu




Opet me iznenadjujes
Pa zar ti nisam pisao....posto sam kupio rest,nebih sad prodao ,posto je kompletirano
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 26/01/2010 : 10:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
ima li igdje topic sa fanovima od magicnog vjetra .... ne mogu ga pronaci , da malo bacim pogled

feka
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 26/01/2010 : 10:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message


Ovo, baš ovo.I još jedan, zaboravih koji, Stari donija sa broda, ima san tek 6 god. I to je bilo to.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 26/01/2010 : 22:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message
moj prvi strip je bio Zagor Extra #54 - Sjene od SD!!!!

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 27/01/2010 : 12:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Zao mi je nekako
haj kazi sta ces platiti za komplet????
Koji ti je u sjecanju ostao da ti ga pokazem kakav je,naravno u ovakvom stanju kao ovaj gore



Kad skupis komplet javi i javi i cenu i dogovoricemo se.
Mislim da cemo se ja i ti najlakse dogovoriti od svih na forumu




Opet me iznenadjujes
Pa zar ti nisam pisao....posto sam kupio rest,nebih sad prodao ,posto je kompletirano



Ti to mene dupis prijatelju
"haj kazi sta ces platiti za komplet?"
Ali ko sto rekoh i tada - nista strasno, docicie kad treba, ja se nigdje ne zurim. Bar ne za sada

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/01/2010 : 12:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2010 : 13:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 27/01/2010 : 14:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message


Ti skoro pa mator
Pozdrav, prijatelju!!!!!!!

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
752 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 27/01/2010 : 16:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message
prve stripove sam dobio kad sam bio u bolnici u 3.razredu:
NN SD 3-Operacija zmaj
Zagor-SD-67 Smrtonosni bljesak
Zagor_SD-68 Dvoboj u sumrak
Mister No-SD-14 Legenda o Butchu Cassidyu
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 27/01/2010 : 22:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil



Ti skoro pa mator
Pozdrav, prijatelju!!!!!!!



Ma nije bre, nego to mu je prvi procitan, ne kupjeni strip, ili..

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2010 : 22:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by gregorbikupil



Ti skoro pa mator
Pozdrav, prijatelju!!!!!!!



Ma nije bre, nego to mu je prvi procitan, ne kupjeni strip, ili..


Prvi kupljeni mi je ovaj i dan danas ga cuvam kao uspomenu, tada sam išao u zabavište te 1969. godine!
Tada si za dinar mogao kupiti 5 kugli sladoleda ili Mirka i Slavka i ja sam se odlucio za strip, kasnije sam se, kao i svako dete, navukao na Zagora, Marka, posle na Alan Forda i sve ostalo, danas je to ludilo...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 27/01/2010 22:59:42
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2010 : 23:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil



Ti skoro pa mator
Pozdrav, prijatelju!!!!!!!


Pa sad sam baš u cvetu mladosti!
Pozdrav i tebi druže!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 27/01/2010 : 23:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Covjece pa sta ces od Mirke i Slavke???Zasto nisi kupio 1 000 000 lms 4?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2010 : 23:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Covjece pa sta ces od Mirke i Slavke???Zasto nisi kupio 1 000 000 lms 4?


E pa onda me to nije zanimalo, a kao da je klinac od 7 godina tada znao da ce jednog dana LMS 4 toliko vredeti, ko je tada imao tu viziju?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 27/01/2010 : 23:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Covjece pa sta ces od Mirke i Slavke???Zasto nisi kupio 1 000 000 lms 4?



Sta si se bre ti toliko uhvatio za tu 4

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 28/01/2010 : 08:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
Pa kupio ih srdjandj, a gdje misliš sve nestale???? A bihac-una zna, pa ga skoro pa provalio

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...

Edited by - gregorbikupil on 28/01/2010 08:11:24
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 28/01/2010 : 16:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne znam kako je kod tebe, wele, ali u nas u Mostaru stripovska kultura i nije na nivou, mnogi misle da su stripovi samo zabava za djecu, a i mnogi moji prijatelji mi se cude i zapitkuju kad cu više odrasti
Ali što ceš, neki ljudi ne shvacaju neke stvari i eto...

Ja se bas ne sjeca naslova prvog stripa koji sam procitao,mozda mi neko moze pomoci,junak je bio kit teler,a negativac neki el loko(meksicki bandit),sjecam se stripova uzbuna u katridzu jedan medju prvima,a posebno u sjecanju su mi ostali PUT SIJUKSA,MEDVEDZA KANZA,CAROBNJAK IZ ARKA I SERIJAL- JASTREB NA NISANU,PRERISKA LISICA,BANDA ROKI KILA,U UTROBI ZVERI,BRAT JASTREBA,a sada zadnjih 25 godina skupljam zs i ove nove sto izlaze na trafikama.Zna li mozda neko ima li u Capljini i jedan kolekcionar osim mene,do rata ih je bilo ,a sada cisto sumnjam.
Go to Top of Page

mlLandj3
Average Member



Serbia
680 Posts

Member since 22/09/2009

Posted - 28/01/2010 : 18:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mlLandj3's Homepage  Send mlLandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by herzegovina.boy

quote:
Originally posted by selanne

Ne znam kako je kod tebe, wele, ali u nas u Mostaru stripovska kultura i nije na nivou, mnogi misle da su stripovi samo zabava za djecu, a i mnogi moji prijatelji mi se cude i zapitkuju kad cu više odrasti
Ali što ceš, neki ljudi ne shvacaju neke stvari i eto...

Ja se bas ne sjeca naslova prvog stripa koji sam procitao,mozda mi neko moze pomoci,junak je bio kit teler,a negativac neki el loko(meksicki bandit),sjecam se stripova uzbuna u katridzu jedan medju prvima,a posebno u sjecanju su mi ostali PUT SIJUKSA,MEDVEDZA KANZA,CAROBNJAK IZ ARKA I SERIJAL- JASTREB NA NISANU,PRERISKA LISICA,BANDA ROKI KILA,U UTROBI ZVERI,BRAT JASTREBA,a sada zadnjih 25 godina skupljam zs i ove nove sto izlaze na trafikama.Zna li mozda neko ima li u Capljini i jedan kolekcionar osim mene,do rata ih je bilo ,a sada cisto sumnjam.



ja se secam da je mister no imao nekog el loka
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 29/01/2010 : 17:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ima iz Mostara,Neuma i Ljubuškog,za Capljinu ne znan

I mislio sam ali mi je trebala potvrda da sam jedini,sta mislite da se mi na nivou Hercegovine napravimo neku udrugu da pomazemo jedni drugima oko nalazenja pojedinih stripova ili za razmjenu ono sto imamo duplo ili smo prestali sakupljat?
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 29/01/2010 : 23:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil

Pa kupio ih srdjandj, a gdje misliš sve nestale???? A bihac-una zna, pa ga skoro pa provalio



Ja sam na misljenje da bihac-una hoce da skupi 75% sve izasle lms 4, pa da onda ima monopol ili tz. dominantnu poziciju, pa da fura jedan broj po najmanje 2.000€.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 29/01/2010 : 23:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Kako mozes takav da budes bolan
Necu ja 75 %,hocu sveeeeeeeeeee
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000