forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 UPOMOOOC!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 05/02/2010 : 16:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message
Kod mene u odeljenju (gotovo u citavoj školi) NIKO ne cita stripove. Ja ih mnogo volim u uživam u njima, medutim, bilo bi mnogo bolje kada bih imao sa kim da se menjam ili jednostavno pricam o stripovima. Jedino što moje drugove zanima jesu video igre.
Ako imate neki predlog kako da ih "navucem" na stripove, recite.
Unapred hvala!

Choc des cultures...

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 16:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Pospi ih benzinom, zapali sibicu i vidjeces kako ce da citaju
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 05/02/2010 : 16:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Posudi im par dobrih stripova (oprez, ako su neki tikvani, sjebat ce ti to šta im daš)

Ispricaj neke dobre fore iz stripova, ali stvarno dobre, koje mogu kužiti svi, a ne samo oni koji su procitali strip (oprez, ako ne skuže foru, ispast ceš bedast)

Odnesi par stripova u školu (oprez, pazi da te profa ne ulovi )



No sikiriki
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/02/2010 : 16:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Lex No1

Kod mene u odeljenju (gotovo u citavoj školi) NIKO ne cita stripove. Ja ih mnogo volim u uživam u njima, medutim, bilo bi mnogo bolje kada bih imao sa kim da se menjam ili jednostavno pricam o stripovima. Jedino što moje drugove zanima jesu video igre.
Ako imate neki predlog kako da ih "navucem" na stripove, recite.
Unapred hvala!


U mojoj citavoj regiji, nitko ne cita stripove osim mene. I baš me briga. Mjenjam se, kupujem, prodajem i pricam o stripovima ovdje na ovom sajtu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/02/2010 : 16:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Lex No1

Kod mene u odeljenju (gotovo u citavoj školi) NIKO ne cita stripove. Ja ih mnogo volim u uživam u njima, medutim, bilo bi mnogo bolje kada bih imao sa kim da se menjam ili jednostavno pricam o stripovima. Jedino što moje drugove zanima jesu video igre.
Ako imate neki predlog kako da ih "navucem" na stripove, recite.
Unapred hvala!



Po tvom postu sigurno znam da nisi iz Japana i zato minjaj podatke u profilu pod hitno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 05/02/2010 : 16:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message
Ljudi, mnogo dobra stvar... ne znam kako tebi da pomognem, buraz, ali ja sam u zadnjih mjesec dana "navukao" svoja dva prijatelja, oba diplomirana pravnika, 32 i 38 godina, zaposleni u administraciji, pametni momci. Nisam insistirao ni na cemu, ali gdje god da smo, mene zove neki stripadzija, ili ja zovem nekog, narucuje se, donosi, odnosi, razmjenjuje... to ih podsjetilo na stare dane, a odatle sam pokrenuo pricu kao da sam najveci ekspert za stripove iako imam manje znanja od 3/4 ljudi na ovom forumu. Te ovaj autor, te onaj stil, te ovo izdanje, te ovaj print... Ljudi se zapalili, tek prije neki dan vidim covjek kupuje sve sto je nasao od VC na kioscima, bez obzira na predjasnje epizode... i jos mi kaze: "Pa kupio sam ja sve jos od proslog mjeseca, ha ha ha... Eto. Samo pricaj o stripovima, i ponasaj se kao da je to najcool stvar koju neko moze da radi. Bacis mamac, a moje je iskustvo da ce da zagrizu.

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!

Edited by - Ace of Spades on 05/02/2010 16:59:26
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 05/02/2010 : 17:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ja pozajmljujem najbolje price.
Navukli se ljudi na Preachera, Dylana, mange, Martija i Alana Moore-a, donekle i Konana.
Zagora niko ne može da smisli, osim jednog, koji je od svih ovih najslabiji dak.
Ovo ne mora ništa da znaci, samo kažem.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 05/02/2010 : 17:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
ja znam kako je meni bilo- stripove sam citao pod klupom za vrijeme nastave, pa da vidiš kako svi oce citat samo da ne slušaju profesore...:)

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/02/2010 : 17:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A šta citaju? Mange?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sabko
New Member



Bosnia and Herzegovina
216 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 05/02/2010 : 18:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sabko a Private Message
quote:
Originally posted by kreso_stanic

ja znam kako je meni bilo- stripove sam citao pod klupom za vrijeme nastave, pa da vidiš kako svi oce citat samo da ne slušaju profesore...:)


E da.. ovako nešto...
Ne moraš baš da ih citaš na casu... ipak prvo škola, ali nije loše da uvijek imaš par stripova pri ruci, recimo školskoj torbi.
Neka vide kako citaš pa ce ih to zainteresovati...
Ja imam jednu torbu koju nosim svukuda i kad god mi je dosadno iz nje izvucem neki strip...
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 05/02/2010 : 18:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
hehe ja cinim suprotno ako uhvatim da neko cita i skuplja stripove, pokazem mu svoju kolekciju kazem koliko puno truda odricanja i godina to zahtjeva. Onda u 90% slucajeva mi oni daju ili prodaju svoju kolekciju.

Billy the Kid ubija strip kulturu vec 10 godina...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 05/02/2010 : 18:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Pokloni im mangu Vorkraft ili neku jos bolju. Nikako drugacije. Ja sam navadio na mange i sina i svakog njegovog drugara.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/02/2010 : 19:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Citaj na odmorima, diskretno na casovima, da vidis kako ce da se navuku kad ih bude zagolicalo
samo budi istrajan

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mlLandj3
Average Member



Serbia
680 Posts

Member since 22/09/2009

Posted - 05/02/2010 : 19:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mlLandj3's Homepage  Send mlLandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

Posudi im par dobrih stripova (oprez, ako su neki tikvani, sjebat ce ti to šta im daš)

Ispricaj neke dobre fore iz stripova, ali stvarno dobre, koje mogu kužiti svi, a ne samo oni koji su procitali strip (oprez, ako ne skuže foru, ispast ceš bedast)

Odnesi par stripova u školu (oprez, pazi da te profa ne ulovi )

ma nije to kao kad smo mi bili deca, sad je obrnuto! danas su klinci ti koji se gnusaju stripova a profani su ti koji su ih kao klinci citali ispod klupe






Go to Top of Page

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 05/02/2010 : 19:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message
E hvala svima. Pokusacu, pa javljam sta sam uradio. :D

Choc des cultures...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/02/2010 : 21:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
U mojoj bivšoj školi se uglavnom culo za Alana Forda , aneki se mogu pohvaliti da su i procitali nekoliko brojeva. Imam ja nekog frenda koji cita i Bonellijeve junake , ali nije previše neki fan

Go kneel and weep
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 05/02/2010 : 21:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Kažeš da ih zanimaju video igre,pa za pocetak nabavi im video igre koje su ujedno i strip adaptacije,možda ih bude zanimalo po cemu su napravljene...tko zna...možda....
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 05/02/2010 : 21:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Ja sta god donesem na faks, od Stripoteke do Metabarona, oko mene se okupi gomila ljudi koja bi da vidi/pipne/procita. Ok, na ovo utice cinjenica da 90% ETFovaca cine geekovi, al sta sad.. :)
t
Ovako, donesi ti njima neki strip koji, sto bi se reklo, izgleda mocno (tipa Preacher) ima puno sisa (tipa Cat Claw) ili po kojem je snimljen film ma je popularan (tipa 300 ili mange tipa Death Note). Ili neki humoristicki. (tipa Gaston/Alan Ford).
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000