forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Algoritam - 20 godina - knjige za 1 kunu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 4

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 11/02/2010 : 22:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
luce legendo, jedina si rekla kako je!

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/02/2010 : 23:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
u nas u subotu 1 knjiga 1 marka :D

bas me zanima na sta ce to liciti :D na kakav odron ko kad se nekad riza dijelila :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 12/02/2010 : 07:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

luce legendo, jedina si rekla kako je!



Tko placa porez i prirez u Zagrebu, grije guzicu u tramvaju i financira Dinamo, neka ne pizdi o situaciji u Splitu.

Sit gladnom ne vjeruje.

Kakve sve ovo ima veze sa stripovima?

www.stripgen.com

Edited by - The Hammer of Hell on 12/02/2010 07:21:06
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 12/02/2010 : 08:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by zlikovski

luce legendo, jedina si rekla kako je!



Tko placa porez i prirez u Zagrebu, grije guzicu u tramvaju i financira Dinamo, neka ne pizdi o situaciji u Splitu.

Sit gladnom ne vjeruje.

Kakve sve ovo ima veze sa stripovima?

je.. ga kad smo mi izabrali boljeg gradonacelnika od vas

Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 12/02/2010 : 19:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by zlikovski

luce legendo, jedina si rekla kako je!



Tko placa porez i prirez u Zagrebu, grije guzicu u tramvaju i financira Dinamo, neka ne pizdi o situaciji u Splitu.

Sit gladnom ne vjeruje.

Kakve sve ovo ima veze sa stripovima?



Nit grijem guzicu u tramvaju nit financiram Dinamo. Samo mi idu na jetricu placbabe!

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/02/2010 : 19:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Dabogda i ti cekao red(i masu tvojih sugradana)i doživija ono šta smo mi. I na kraju smo dobili pljusku glede hvalospjeva na Državnoj tv kako sretni i strpljivi zagrepcani cekaju red i napokon uspijevaju kupiti knjige koje se dovoze kombijima a niko ni spomen kako je sramotno prošla akcija u našem gradu a ni u drugim gradovima.To je ono po staru kad je u ZG sunce onda mora biti da je i u cijeloj Hrvatskoj sunce.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 12/02/2010 : 20:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Dabogda i ti cekao red(i masu tvojih sugradana)i doživija ono šta smo mi. I na kraju smo dobili pljusku glede hvalospjeva na Državnoj tv kako sretni i strpljivi zagrepcani cekaju red i napokon uspijevaju kupiti knjige koje se dovoze kombijima a niko ni spomen kako je sramotno prošla akcija u našem gradu a ni u drugim gradovima.To je ono po staru kad je u ZG sunce onda mora biti da je i u cijeloj Hrvatskoj sunce.



Nije da se želim pravit general poslije bitke, ali znao sam da ce ovo s Algoritmom u Spltu ovako ispast pa zato nisam ni išao cekat red. Najviše mi je žao tebe jaki i ljudi poput tebe kojima su ti naslovi nešto znacili....

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 12/02/2010 : 22:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Dabogda i ti cekao red(i masu tvojih sugradana)i doživija ono šta smo mi. I na kraju smo dobili pljusku glede hvalospjeva na Državnoj tv kako sretni i strpljivi zagrepcani cekaju red i napokon uspijevaju kupiti knjige koje se dovoze kombijima a niko ni spomen kako je sramotno prošla akcija u našem gradu a ni u drugim gradovima.To je ono po staru kad je u ZG sunce onda mora biti da je i u cijeloj Hrvatskoj sunce.


Evo suza mi na oko došla. Kakva tragicna prica. Pa svi su se urotili protiv tebe i tvog voljenog grada. Tragedija. A tek Državna dalekovidnica. Ona te pogotovo ima na piku. Ufff, užas.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/02/2010 : 23:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Kao šta rekoh,dabogda jednog dana...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 12/02/2010 : 23:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
nema sa algoritmom veze zg ni split nego sama politika algoritma. treba se njima obratit zakaj si tak loše akciju isplanirali.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 13/02/2010 : 00:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Kao šta rekoh,dabogda jednog dana...


evo vidiš koji si ti lik.
a ja živim i odrastao sam u gradu po kojem su za vrijeme rata mjesecima padale granate, pa mi nije ni na kraj pameti bilo pomisliti - dabogda je i drugima tako. pa cak niti onima koji su ispaljivali granate ili navijali za ispaljivace.

i kako onda, nego da te zovem - placbaba.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/02/2010 : 00:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
najgore od svega je što ovdje placu ljudi što nisu dobili svoje knjige za kunu (koje su na kiosku koštale 29kn i ima ih i dalje u redovnoj prodaji po toj cijeni) a za HC Texove i slicne pizdarije keširaju po 150kn
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/02/2010 : 00:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

najgore od svega je što ovdje placu ljudi što nisu dobili svoje knjige za kunu (koje su na kiosku koštale 29kn i ima ih i dalje u redovnoj prodaji po toj cijeni) a za HC Texove i slicne pizdarije keširaju po 150kn



potpisujem


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/02/2010 : 00:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
vi izgleda ne znate citati?
procitajte ponovno ispocetka cijeli topik.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/02/2010 : 09:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
no dobro i gdje je problem? šaljite mejlove algoritmu i iskažite nezadovoljstvo. ovdje samo moremo diskutirat


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/02/2010 : 12:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

vi izgleda ne znate citati?
procitajte ponovno ispocetka cijeli topik.



ja znam citati... i mislim da znam procijeniti tko kenja bez veze
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/02/2010 : 12:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
i na letku je pisalo do isteka zaliha...zalihe su istekle i to je to
Go to Top of Page

luce
Starting Member



Croatia
48 Posts

Member since 25/05/2009

Posted - 13/02/2010 : 13:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send luce a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

nema sa algoritmom veze zg ni split nego sama politika algoritma. treba se njima obratit zakaj si tak loše akciju isplanirali.



quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by jaki

Kao šta rekoh,dabogda jednog dana...


evo vidiš koji si ti lik.
a ja živim i odrastao sam u gradu po kojem su za vrijeme rata mjesecima padale granate, pa mi nije ni na kraj pameti bilo pomisliti - dabogda je i drugima tako. pa cak niti onima koji su ispaljivali granate ili navijali za ispaljivace.

i kako onda, nego da te zovem - placbaba.



quote:
Originally posted by darth-vader

najgore od svega je što ovdje placu ljudi što nisu dobili svoje knjige za kunu (koje su na kiosku koštale 29kn i ima ih i dalje u redovnoj prodaji po toj cijeni) a za HC Texove i slicne pizdarije keširaju po 150kn



potpisujem
iako se ne slazem s ovim zadnjim (pizdarije), mislim da kuzim sto je pisac htio reci

quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by luce

dramite ko mala dica koja nisu dobila svoju besplatnu cokoladu
Komentari kao 'sramota' i 'nema oprosta' su po mom misljenju totalno pretjerani u kontekstu djeljenja besplatnih knjiga.
Spustite se malo na zemlju...




aj lec



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/02/2010 : 13:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
pa o tome i cilo vrime govorim,zalihe su u ST istekle u 20 minuta a u ZG su se knjige donosile za kupce dok ih je bilo.M i nismo imali takvu priliku.I sve je to u redu,algoritmu se nije isplatilo iz zagrebackog skladišta pripremiti knjige za st kad ih prodaje za 1 kunu.logika govori da im je to cisti trošak i odlucili su prodavati ono šta su imali na zalihama u St,ali zašto onda ogromna reklama po novinama ,radiu i djeljene masu kupona za kupovanje knjiga kad su znali da nece biti knjiga ni za djelic ljudi.to je tipicno lažno oglašavanje
i lako je za mene šta nisam uvatija(ja nisam ni iša ali mi je bija brat)ali ponavljam bilo je ljudi malo izdaljega koji su došli.Knjiga jednu kunu,osjecaj budale neprocjenjiv.
a za one koji su spominjali kako su to jeftine knjige ionako i da šta kukamo šta nismo uspili knjige kupit za kunu-jebite se!
ka da vi niste bili u redovima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/02/2010 : 13:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
kužim kaj si htio reci, ali ja mislim da je ovo kriva crkva kojoj se molliš. lijepo uputi dopis na algoritam i pitaj ih.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 13/02/2010 : 15:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

pa o tome i cilo vrime govorim,zalihe su u ST istekle u 20 minuta a u ZG su se knjige donosile za kupce dok ih je bilo.M i nismo imali takvu priliku.I sve je to u redu,algoritmu se nije isplatilo iz zagrebackog skladišta pripremiti knjige za st kad ih prodaje za 1 kunu.logika govori da im je to cisti trošak i odlucili su prodavati ono šta su imali na zalihama u St,ali zašto onda ogromna reklama po novinama ,radiu i djeljene masu kupona za kupovanje knjiga kad su znali da nece biti knjiga ni za djelic ljudi.to je tipicno lažno oglašavanje
i lako je za mene šta nisam uvatija(ja nisam ni iša ali mi je bija brat)ali ponavljam bilo je ljudi malo izdaljega koji su došli.Knjiga jednu kunu,osjecaj budale neprocjenjiv.
a za one koji su spominjali kako su to jeftine knjige ionako i da šta kukamo šta nismo uspili knjige kupit za kunu-jebite se!
ka da vi niste bili u redovima.



otkud oni mogu znat koliko ce ljudi doci?
Ako podijele 250 kupona, možda dode 25 ljudi. To se nikako ne može ispitati. Zato su lijepo podijelili hrpu kupona, napisali do isteka zaliha, i tako je i bilo.

ovo za jebite se dovoljno govori o tebi.
Mislim da bi ti se isplatilo uložiti malo više kuna u neke knjige koje govore o lijepo ponašanju.
I ne, nisam bio u redu.
Ako mi se nešto cita, onda ili kupim ili posudim u knjižnici. Ako mi se ne cita, onda ne uzimam pa makar bilo i badava (ili za jednu kunu).
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2010 : 15:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovde se neki ponašaju ka da in je mozak izvaden
i onaj koga ne zanimaju ti naslovi(npr JA) je cuja za akciju od tog algoritma .
a to s procjenom kupovine može samo idiot mislit da nece doc pun k. ljudi u drugom po velicini gradu naše sjajne banana državice

@jaki napravi grupu na fejsu,napiši otvoreno pismo u SD,bojkot,ko in j... mater

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jimi
Junior Member



Croatia
349 Posts

Member since 03/08/2007

Posted - 14/02/2010 : 14:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jimi a Private Message
Ove uzmi dvije plati jednu su bar u Varaždinu krimici, ljubavne i to od 80 kn pa naviše. Nije neki raznolik izbor, al za nekog tko voli takav žanr sasvim O.K.

Only when all is lost, there is something to live for!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/02/2010 : 14:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
To je u sustini 50% i vise popusta na odredjene naslove.. Svakako dobra akcija...
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 14/02/2010 : 22:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Originally posted by jaki

pa o tome i cilo vrime govorim,zalihe su u ST istekle u 20 minuta a u ZG su se knjige donosile za kupce dok ih je bilo.M i nismo imali takvu priliku.I sve je to u redu,algoritmu se nije isplatilo iz zagrebackog skladišta pripremiti knjige za st kad ih prodaje za 1 kunu.logika govori da im je to cisti trošak i odlucili su prodavati ono šta su imali na zalihama u St,ali zašto onda ogromna reklama po novinama ,radiu i djeljene masu kupona za kupovanje knjiga kad su znali da nece biti knjiga ni za djelic ljudi.to je tipicno lažno oglašavanje
i lako je za mene šta nisam uvatija(ja nisam ni iša ali mi je bija brat)ali ponavljam bilo je ljudi malo izdaljega koji su došli.Knjiga jednu kunu,osjecaj budale neprocjenjiv.
a za one koji su spominjali kako su to jeftine knjige ionako i da šta kukamo šta nismo uspili knjige kupit za kunu-jebite se!
ka da vi niste bili u redovima.



otkud oni mogu znat koliko ce ljudi doci?
Ako podijele 250 kupona, možda dode 25 ljudi. To se nikako ne može ispitati. Zato su lijepo podijelili hrpu kupona, napisali do isteka zaliha, i tako je i bilo.

ovo za jebite se dovoljno govori o tebi.
Mislim da bi ti se isplatilo uložiti malo više kuna u neke knjige koje govore o lijepo ponašanju.
I ne, nisam bio u redu.
Ako mi se nešto cita, onda ili kupim ili posudim u knjižnici. Ako mi se ne cita, onda ne uzimam pa makar bilo i badava (ili za jednu kunu).



daklem,
vrlo kratko:
s obzirom da si ti prvi poceo s kenjanjem to mi daje za pravo da te nazovem seronjom
jerbo si se uodma ukrutio kad je Jaki spomenuo odredenu rjeccu
dakle darth
odjezdi u noc
uhvatite se ti spajdi i lucille u kolo i pjevajte balalajke

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page
Page: of 4  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000