forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zasto je pile preslo cestu.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/11/2010 : 07:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Pile prelazi ulicu zato sto je prevod stripova bolji na drugoj strani

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 20/11/2010 : 12:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Dosad sakupljeno:

UCITELJICA
Da dode na drugu stranu.


PLATON
Za više dobro.

GROUCHO MARX
Pile? Koja je poanta price? Pa, ja sam imao ujaka koji je mislio da je pile.
Ujna se umalo razvela od njega, ali ipak, trebala su nam jaja.

GROUCHO MARX (DD)
Sjede pilici za šankom i piju piju piju...

ARISTOTEL
U prirodi je pileta da prelazi cestu.


KARL MARX
To je povijesna nužnost.


SADDAM HUSSEIN
To je bio isprovocirani cin pobune i sasvim smo opravdano ispustili 50 tona nervnog plina na njega.


HIPOKRAT
Zbog viška ravnodušnosti u gusteraci.


MARTIN LUTHER KING
Imam viziju svijeta u kojemu ce svi pilici biti slobodni da prelaze cestu,
a da se pritom njihovi motivi ne dovode u pitanje.


MOJSIJE
Bog side s neba i rece piletu: "Ti ceš prelaziti ceste".


FOX MULDER
Vidjeli ste pile vlastitim ocima kako prelazi cestu. Koliko još pilica mora prijeci cestu da biste povjerovali?


RICHARD NIXON
Pile nije prešlo cestu. Ponavljam: pile NIJE prešlo cestu.


MACCHIAVELLI
Bitno je da je pile prešlo cestu i to opravdava svaki motiv koji je ono moglo imati.


JERRY SEINFELD
Zašto itko prelazi cestu? Zašto se netko ne zapita, na kraju krajeva,
zašto se pile uopce vrzmalo tuda?


SIGMUND FREUD
Sama cinjenica da vas uopce zanima zašto je pile prešlo cestu otkriva vašu seksualnu
nesigurnost.

CARLOS VESTENDORP
To je jedini put koje pile moze prijeci uzimajuci u obzir Daytonski sporazum.

BILL GATES
Upravo smo izdali novi PileOffice 2001 koji ne samo da ce prelaziti ceste,
nego ce ležati na vašim podacima i cuvati ih.


OLIVER STONE
Pitanje nije zašto je pile prešlo cestu, nego tko je još prešao dok smo mi bili zaokupljeni piletom.

CHARLES DARWIN
To je bio logican korak nakon silaska s drveta.

ALBERT EINSTEIN
Da li je pile prešlo cestu ili se cesta pomicala ispod pileta, zavisi od vašeg položaja u
referentnom sustavu.

BUDDHA
Postavljanje tog pitanja negira našu vlastitu pilecu prirodu.

ERNEST HEMINGWAY
Da umre... Na kiši... Samo...

BILL CLINTON
Ja nisam imao nikakvu nemoralnu vezu s tim piletom.

ISAAC NEWTON
Pile koje se nalazi u stanju mirovanja ostat ce na jednom mjestu. Pile koje se krece u nekom referentnom sustavu prelazit ce ceste.

DARTH VADER
Pile nije moglo odoljeti moci tamne strane.

KAPETAN KIRK
Ceste... Krajnje granice... Ovo su putnici USS Jajagera. Njihova petogodišnja misija je
otkrivanje novih civilizacija i hrabri odlazak tamo kuda nijedno pile nije otišlo.

STALJIN
Ne zanima me, samo ga uhvatite! Trebaju mi jaja za omlet...


SALVADOR DALI
Riba.


RENNE DESCARTES
Mislim, dakle pile postoji!


CEZAR
Da dode, vidi i pobijedi.


DJOLE
Pile je preslo cestu jer je izgubilo svoj centar u krugu zivota. Sa ovim prelaskom je pile od jeftine kopije curana prešlo u zrelu kokos.

KING WARRIOR
"Zasto je pile preslo cestu", to je odlican strip. Odoh da napisem recenziju.

MLADJO
Drago pile, moram te udaljiti sedam dana sa foruma. Nadam se da ces poslije bana prestati sa prelazenjem preko ceste i prikljuciti se konstruktivnim raspravama.

STINKY
Pile je preslo cestu jer ne zeli biti sastavni dio fasistickog, markosovog poredka facto institucije.

ULTRAS
Preslo je jer bezi pred naletom grobarskih huligana.

CAT CLAW
"Pile koje bezi" je sledeca tema za radnu akciju.

DR. STANGELOVE
Gledao sam taj film. Steta sto nije crno-bijeli.

1EURO
Imam ideju za novi posao-postaviti cestarinu tamo gdje je pile preslo preko ceste i naplacivati prelaz 1 euro.

MARKOS
Da je pile citalo fibrine stripove, ne bi imalo potrebu da prelazi preko ceste.

BRUCE SPRINGSTEEN
Pile je preslo cestu u Zagorovoj epizodi "Pobunjenici", strana 23, treci kadar sa leve strane.

TEX WILLER
Ako pile predje jos jednom ta cesta, ima da ga prebijem ko leskovacka snicla.

CURUNIR
"Kao leskovacku sniclu". Kombiniraj uvijek pridjev sa cetvrtim padezom i sestom imenicom. Gori si od prevoditelja iz Ludensa.

PAJTOS
Dobro ovo pile. Ja volim piletinu vise od starih koka.

ANDJELT
Pile ce biti glavni junak novog tozinog stripa.

PRAVEDNI
Ja volim to pile vise od docE i profesora-inza.

DEECAY
Zasto je pile preslo cestu? Pitacu dr. Metrevelica.

EMIR PASANOVIC
Ja znam zasto je pile prerslo preko ceste. Ako hocete i vi da saznate, procitajte sljedece izdanje tjednih crtica.

VESELE SAONICE
Pile nije tek tako preslo preko ceste, radi se o zaveri politickog pokreta udruzenih faraona bla bla bla

DVERIBAD
Pile je preslo cestu jer nije moglo da gleda libellusove cijene. Samo da napomenem: JA NISAM PRISTRAN!

TELLER
Pile je preslo jer su libellusova izdanja jeftina i imamo srecu da nisu jos skuplja.

SAWITCH
Zasto je pile izbaceno sa foruma?

GLOBINJO
@Slatki: jer nosi zuti dres.

AZRAX
Ne privlace me pilad, vise volim petlove.

SNEAKSIE THIEFSIE
KUKURIKUUUUUUUUUUUUUU

ROMMEL
Zasto je pile preslo preko ceste bas sada kada sam mislio da povucem crtu?!

MR MURDOC
Pile je preslo cestu jer je ateist.

MANHUNTER
Pile je preslo cestu jer se prepalo mog starog avatara.

IWOOD
Lako za pile, ali meni nije jasno zašto moramo biti vezani dok vozimo auto

HELLO
Totalna rasprodaja pilica

GAND
.

SUPERMARK
Je*es pile. Pricajmo malo o meni.

ZAGOR12
Jer sigurno ide na Medvešcak. Zapravo, ide kupiti novog Zagora... NE! Ide se uclaniti u stripovi.com Mladu snagu!

OPTI
Još AF recenzija pod hitno!

DOMI
Stiglo pile klasik, PRVI PUT S ORIGINALNOM NASLOVNICOM!

VRONSKI
Ja sam najavljivao da ce pile preci cestu!

PROFESOR-INZ
CEKALO PILE KOD SNK NOVA TVDO KORICENA IZDANJA ZAGORA,PA ODUSTALO...PREÐE PREKO CESTE A TAMO ŽURI BERNARD SA PUNIM
KOMBIJEM HC ZAGORA.....KOCI COVJEK ALI........BUM....PRAVO PREKO PILETA....TUŽNA ALI ISTINUTA PRICA.
ili:
PROFESOR-INZ
I sta mi sada treba da radimo?

BROJ 1
Pile, ha? To me podsjeca na ono doba kad mi je stari kokošar Kokrozije povjerio da cuvam njegovo pile, da se pobrinem da pile ne prelazi cestu, ja sam mu rekao: "ako želiš da ti pile prijede cestu, nemojblablabla....


ZAGOR
Moramo sacuvati sva darkwoodska pileta od strašne opasnosti koja im prijeti... Zli genij Hellingen u pohodu je na indijanske kokošinjce i blablabla... To su rijeci Duha sa Sjekirom!


CIKO
Pile? Joj dajte ne guštirajte me!


MARTIN MYSTERE
Pile je mladunac domace kokoši. Domaca kokoš (Gallus gallus domesticus) je uzgojni, odomaceni oblik divlje kokoši, vrste porijeklom iz Jugoistocne Azije. Pripada porodici fazanki iz reda kokoški. Kao domaca životinja, domaca kokoš ili kako ju se cešce zove, kokoš je uzgojena u velikom broju najrazlicitijih oblika, obilježja i varijacija boja. Trenutno europski standardi pasmina domacih kokoši prihvacaju više od 180 poznatih pasmina. U svijetu se uzgaja još daleko veci broj pasmina. Postoje i razlicite boje jaja, kao na primjer bijela, smeda, zelena, crvena... U komercijalnoj proizvodnji mesa i jaja koriste se najcešce hibridne pasmine. O najdužem životnom vijeku kokoši ima vrlo malo pouzdanih podataka. U starijoj literaturi mogu se naci navodi o starosti do 50 godina. Vecina izvora navodi da domace kokoši (ako ih se ne zakolje ranije), doživljavaju 5-7 godina, u pojedinacnim slucajevima do 8-9 godina. Kokoši nesilice najcešce ugibaju ranije od kokoški koje žive slobodno i nisu izložene stresu neprekidnog nošenja jaja. U dobi od dvije godine znacajno opada "proizvodnja" jaja jedne kokoši. Domaca kokoš (mužjak pijetao, ženka koka ili kokoš tijekom godine, a u vrijeme kad leži na jajima i vodi pilice naziva se kvocka, mladunce pile, kastrirani pijetao kopun) teži od 1,5 do 5 kilograma, što ovisi o pasmini. Kod životinja iste pasmine mužjak, pijetao, teži je do jednog kilograma od ženke, koke. Pored toga, uzgojene su i patuljaste pasmine koje teže izmedu 500 i 1.200 grama. Kao kod vecine vrsta kokoši, i kod domacih je izražen spolni dimorfizam. Posebno obilježje cijelog roda Gallus pa tako i domacih kokoši je crvena krijesta koja može biti razlicitih oblika. To je mesnata izraslina na vrhu glave ptica ovog roda koju imaju oba spola, no kod mužjaka je uvijek veca, a obilježava ga i rep u obliku srpa. Donji dio noge je najcešce bez perja, no postoje i pasmine kod kojih i na tom dijelu nogu raste perje, sve do perja na prstima. Stopalo im je u pravilu anisodaktilno, što znaci da imaju 4 prsta, tri okrenuta prema naprijed, a jedan prema natrag. No, postoje i pasmine s pet prstiju, kod njih su prema natrag okrenuta dva prsta. Odrasli pijetlovi imaju i "stražnji prst", cesto nazvan i ostruga ili mamuza. Pijetlovi ga koriste kao oružje u napadu na konkurenta. Ta mamuza neprekidno raste, i kod starijih pijetlova može biti prilicno dug i šiljast, može služiti i za odredivanje starosti životinje. Glasanje, "kukurikanje", pijetao koristi kao zvucno obilježavanje vlastitog teritorija. Obicno se javlja u svitanje, oko podneva i u sumrak. U doba antike kukurikanje je služilo i kao oznaka doba dana, iako pijetlovi mogu kukurikati u svako doba dana. Oci su im postavljene postrano na glavi, pa ne vide prostorno. Zbog toga, da bi dobro vidjele svoju okolinu, prisiljene su na brzo kretanje glave lijevo-desno, kako bi vidjele s oba oka. U prirodnom okolišu kokoši jedu sjemenke, gliste, kukce pa cak i miševe. Dok traže hranu, kokoši se rado zadržavaju u okolišu u kojem postoji mogucnost skrivanja. Tvrdu hranu u želucu usitnjavaju gastroliti.
Domace kokoške mogu godišnje snijeti 250 do 300 jaja ako se sneseno jaje svaki dan uklanja. Ako se jaja ne uklanjaju redovno, kokoška ce poceti sa sjedenjem na jajima ako joj je nagon za ležanjem dovoljno izražen. Kod suvremenih pasmina, ovaj nagon je izbjegnut, ili snažno reduciran. Promjenom hrane iskljucivo na pšenicu nagon se najcešce ponovo javlja. Nagon za ležanjem na jajima može biti i narušen, tako da kvocka napusti gnijezdo prije nego što se pilici izlegu. Ova je pojava cesto prisutna kod kokoši koje su se izlegle u inkubatoru. Ležanje na jajima traje normalno 21 dan.

JAVA
mrgh mghhh

DAMPYR
Pile kur*evo, evo ti malo moje krvi! Raahhhh!


MISTER NO
"Kod malenog pileta" je stvarno divan lokal. Moja omiljena konobarica je ona plavokosa Silvia.

SLOBA
O piletu cu raspravljati isljucivo na darkwoodskom forumu.

COLT
Pile nije preslo cestu i nece to uraditi do 2014. godine.

KRESA
Znam pouzdano kada i gdje je pile preslo preko ceste.

ACESTROKE
Koliko ce jos puta to pile preci preko ceste u ovoj year?

SRDJANJDJ
Zbog tog pileta ja cu napustiti forum...barem dva meseca

VELKA031
Zbog ovakvih je pile i postalo predmet sprdnje kod mnogih ovdje.

MR BUSHIDO
U Japanu pilad nikad ne prelaze preko ceste.

DELBOJ
Ima li neko sliku tog pileta, da je stavim na sajt?

DZONI
pile...je...preslo...cestu...tako...kazu...italijani...

ALL BA
Markose, hoces li izdati ovo pile? Ja cu uzeti samo ako ga je crtao Toppi.

OKIBOKI
Beli ljudi ce ubiti i pojesti ovo pile. Haug.

RENKY
hi hi hi

DCOPIC
Sastanak forumaša, pivnica Zlatno Pile, ulica kokošinjac b.b. - svaka subota do kraja godine nakon zalaska sunca!

PONKI
Da bi poslalo Sawitchu tipove.

ANTO
Zato sto je pile muskarac, sto posto sam siguran!

LORD VADER
Preko puta je koncert AC/DC, najboljeg i najnedosadnijeg benda.

STRIP KLINAC
Pile je... Joj, gle, stripovi!


GARFIELD
Z


DIANA LOMBARD
Ti se opet smucaš okolo s nekim lijepim mladim piletom, ha? A što sa mnom?


PHONEY BONE
Moja najnovija ideja: križanje peradarnice s kladionicom! Lova ce teci, hoce, vidjet ceš, hoce! Hoce! $$$$


PAJO PATAK
Vidio sam jednu zgodnu kokošku neki dan kako prelazi cestu...


BAJA PATAK
Eh, da mi je dolar svaki put kad vidim pile kako prelazi cestu...


SUPERHIK
Ovo plemenito pile ne zaslužuje prelaziti ove prljave siromašne ceste! Odnijet cu ga u vilu onog bogatog brkonje!

MAX BUNKER
Pile je prelazilo cestu kadli odjednom nabasa Minuette i pretvori ga u slona! hahaahaha obožavam kad dobijem inspiraciju!

DARIO PERRUCA
Vidite li kako je to raditi s njim?

SIR OLIVER
Halo Bing? Zanima li vas jedno pile koje je upravo prešlo cestu? Cijena? Prava sitnica!

BING
Žalim, puni smo.

GRUNF
Pile koje vrijedi prelazi cestu, pile koje prelazi cestu vrijedi, pile koje ne prelazi cestu ne vrijedi!

ANA UGARKOVIC

Peceno pile na soli

Piletinu volim a volim i hrskavu kožicu. Ovakav nacin pripreme povjerila mi je susjeda (podrijetlom Slovakinja) koja bez obzira na odgovoran posao kojeg radi, voli kuhati a i uživa u ukusnoj hrani. Ovdje vam je potrebno tako malo sastojaka a rezultat je za 5.


Vrijeme pripreme 1 h
Sastojci za 4 osobe
Pile
1 cijelo pile
1 šaka soli
Priprema

1. Sve što je potrebno za ovakvo ukusno pripremljeno pile jesu pile i sol. Pile, dakle operite i posušite krpom.
2. U lim za pecenje ( bez ijedne kapi masnoce) stavite 1 punu šaku soli na mjestu gdje ce pile ležati prsima.
3. Položite pile u lim i to tako da polegnete pile prsima na sol. Pritisnite malo da dobro prilegne.
4. Ukljucite pecnicu na 180 st. C i zaboravite na pile 1 sat. Nema polijevanja, dolijevanja, prelijevanja, okretanja. Ništa. Nakon sat vremena (ako je pile teže iznad kilograma, produžite vrijeme pecenja za desetak minuta) pile je peceno.
5. Izvadite ga, prohladite, izrežite ( kosti se same odvajaju od mesa) poslužite.

Posluživanje

Služiti uz sezonsku salatu i uobicajene priloge po želji, grašak, brokula, mahune, krumpir…

BURATTINI
- E, ovo pile je upalo u živi pijesak i Zagor ga je spsio! Ovo ce biti prica u pet dijelova i crtat ce Cassaro bros!

RISBOZG
Nagovorili ga globinjo i oni njegovi

DOCA
Pile je preslo ulicu jer je sistem to zabranio!Anarhija!!Odo' i ja!(u pozadini:"Ne,Dobrivoje,ostavi palicu!Ne!Ne kroz proz...!!"KRAAS!CANGR!)

CRONOS SIX
Kako jedno,hik...ja sam vido' da su dva presla cestu...

KIT CARSON
Pile je preslo preko ceste jer mu je neko dobacio:"Mars napolje,bando pokvarena!"

BOB ROK
Ko bre,kaze da je pile preslo tu cestu?Mislite Bob je blesav,a?E,nece moci,ja vam kazem...

ELFAK NISH
Pile preslo cestu?Je li,Ultrase,kako pile moze da radi sta 'oce,a ja ne mogu,a?

BLEKENDEKARA
Ako je pile sinotj preslo taj putitj,koj' znade gde je prenotjilo?:))

MCN
Je l' taj prelazak ekranizovan?U kom filmu?Romeleee!
mcn

RAGA
Pile?Uhmmm...Preslo?...mmmm...Cestu?Mmmm...sta bi' mu radio...

GUZONIN SIN
Mrzim pile!Mrzim ceste!

GRUJAH
Preslo cestu?Ma,daaaj,koji ste vi bolidi,koji ste vi vic,'ebo te...

TROMISLAWSKI
Kako preslo,valjda izaslo?

BOBAN
"Preslo pile cestu da ne tapka u mestu..."

ROSE ANN
Pitacu Sigija zasto je pile preslo cestu...

SIGISMUNDUS
Pitaj nekog drugog,ja otkopavam neka...hm,arheoloska otkrica!Evo,Dessa!

DESSA
Nista o tome ne otkrivam do sledece srede...

LEO CHARM
"Yo!Yo,man!Zasto pile prelazi cestu?Zasto cesta stoji u mestu?Zasto mesto ne otkine mu krestu?Jeah,matherf..."

KARLEUSA:
Pile je preslo cestu, jer je glavni adut svakog pileta polni organ, a sad biste vi pomislili nesto sto ovaj, na sta ja ne mislim naravno. Ja mislim da je ono sto vodi ljubav sa svakim petlom i ono sto nosi jaja, to je definitivno pileci mozak :)


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/11/2010 : 18:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Globinjo: Da bi navijalo za najbolji klub na svijetu, Hajduk!!
Mamlaz: da bi se smijalo igri Hajduka:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 21/11/2010 : 18:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
prešlo pile cestu da ude u EU
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/11/2010 : 19:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by kitaric

Karleusa:
Pile je preslo cestu, jer je glavni adut svakog pileta polni organ, a sad biste vi pomislili nesto sto ovaj, na sta ja ne mislim naravno. Ja mislim da je ono sto vodi ljubav sa svakim petlom i ono sto nosi jaja, to je definitivno pileci mozak :)





Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/11/2010 : 19:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

LORD VADER
-Preko puta je koncert AC/DC, najboljeg i najnedosadnijeg benda.




jedino pile i ja ovde znamo sta valja

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/11/2010 : 21:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Dosad sakupljeno...

Morao sam sve da iscitam da nekog ne duplamo!
Ajmo dalje:"Zasto je pile preslo cestu?"
WOLLAND
To neznam,ali cu nacrtati to pile...ovaj,pilecu glavu...
MOZEN
Fakin pile je preslo fakin cestu?Koja fakin prica!
GIL-GALAD
Mogao bih dosta toga reci na tu temu ali ovih dana sam na internetu preko telefona sa baterijom koja se brzo pra
MPAVIN
Pile?Tko o cemu mudraci o svemu drugom sem o stripu ne...
OBI-WAN
Njegova stvar.Sta se to nas tice?
BEVA
M&G su jednom crtali pile kako prelazi cestu.Kuda ide pile najmanje je bilo vazno na tim skrabotinama plagijatorskim
VRONSKI
Neznam,brate,pitaj Vronskog 2!
ARAGONSM.
PILEE.?KAKVO PILE.JEBALO VAS PILEEE.?!
--DP--
Pa,sa moje tacke gledista,uzevsi u obzir ozbiljnost pitanja,ono sto se ocekuje od ispitanika,svu tu pompu oko prelaska tog pileta,te situaciju koja,bez obzira na sve paradokse koji se namecu,zahteva veliku koncetraciju prilikom razmatranja,bla,bla,bla(3h kasnije...)...
ZELJKO
Nesrecno u ljubavi pa igra ruski rulet sa sleperima?
RISAR69
E moja omladino,s ovolikom popularnoscu,pile ce stici na markicama ili na samolepljivim sliciama!
KUCNI DUH
Joj,decki,bas ste blesavi s tim piletom!Btw,imam par recepata za pilecu supu...

Kraj u sledecem broju("Pile uzvraca shut!")
Edit:nesto sam menj'o,ali sta?

Edited by - Pajtos on 21/11/2010 22:19:12
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/11/2010 : 22:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message

Bravo za Galada

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/11/2010 : 00:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
Ideš!....pa ovaj King je pravi zajebant![:P
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 22/11/2010 : 11:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Pile je prešlo cestu kako bi kupilo STRIPOS :)

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
504 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 22/11/2010 : 16:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message
CHUCK NORRIS:
Pile nije prešlo cestu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2010 : 16:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Stari borac

CHUCK NORRIS:
Pile nije prešlo cestu.



Pile sam pojeo, a cestu uništio.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/11/2010 : 22:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
Ide gledat gole koke u mesnicu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/11/2010 : 10:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
zbog salame ...

feka
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/11/2010 : 16:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Znao sam da cu na kraju ispasti najveci mrzitelj M&G na forumu, a u stvari sam tek negdje treci :)

Svaka cast za temu!!!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/11/2010 : 21:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
zar sam ja tako jadan :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/11/2010 : 23:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

zar sam ja tako jadan :D



Evo, ja cu to promijeniti u nešto prikladnije :)

Željko:
'Pile je prešlo cestu jer je culo da na drugoj strani netko ima AF Klasik 43!'

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

PRIMOŠTEN 123
Junior Member



410 Posts

Member since 29/12/2009

Posted - 24/11/2010 : 00:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PRIMOŠTEN 123 a Private Message
Išlo pile vidit šta mu rade braci u Vindije
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2010 : 10:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
@Beva
He,he,he...
@Zeljko
Eej,taman posla,stari!Pisano je pod utiskom svezih tema i dogadjaja na forumu(Ljubav na stripovi.com... )Vidis da mene King ganja optuzbama kako jurim piletinu...kah,Kah,kasljuc...

Edited by - Pajtos on 24/11/2010 10:31:21
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/11/2010 : 13:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
:D haha

inace zanimljiva tema...
kako je smijesno kad nekog svedes na jednu recenicu :D
i pogodis

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/11/2010 : 19:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
http://www.sparehed.com/wp-content/uploads/2008/11/mignola_resize.jpg

slucajni klik na deersov profil mi je pokazao ovo :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2010 : 22:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
hehehehe to mi je i dalje jedna od jacih fora na tu temu, ako zanemarimo ove domace stripovi.com koji su genijalni. ljudi, svaka vam cast

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1672 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 01/12/2010 : 12:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message
Beli Put PRESS
Sumiramo rezultate prelaska ulice pileta i pripremamo se za nove promotivne prelaske. Imamo nekoliko pileta koji su gotovo spremni za prelazak, nadam se da ce u dogledno vreme to biti realizovano.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 01/12/2010 : 13:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
I samo ovog meseca popust na sve pilice 25% i za dva pileta koja predju ulicu trece dzaba.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 01/12/2010 : 14:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
System comics
ako uzmes ova dva pileta za 1500,ako dodas i trece zaokruzujemo na 2000


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.24 seconds. Snitz Forums 2000