forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR.Zagorolog 2010
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 31/12/2010 : 20:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
Ultras zbog uredivanja topica o Zagoru, mada sam se dvoumio i izmedu acestroka i atile. Ne citam recenzije pa možda i grešim u izboru...

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 31/12/2010 : 21:05:17  Show Profile Show Extended Profile
Nije mi jasno kako to da ja nisam nominovan? Zasto me nema na listi? E ne glasam onda ni za koga!


( Ultras )
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 01/01/2011 : 02:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
dzoni...
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 01/01/2011 : 04:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message
Svaka cast svima na odanosti nasem omiljenom junaku, ali moj glas ide Ultrasu

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/01/2011 : 11:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
andjelt
Mislim da je jasno zasto i koliki je to zaljubljenik u stripove, posebno Zagora.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/01/2011 : 12:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
King Warrior!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/01/2011 : 14:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Cast je naci se na ovoj listi.Hvala King!
Svi su Zagorolozi ali glasam za svog drugara Tozu.Veliki zagorolog koji ne cita nista drugo od stripova sem Zagora i koji je cak napravio svoj strip o Zagoru i to ne jedan nego desetak.Za to je potrebno mnogo truda i ljubavi.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/01/2011 : 17:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Atilla77 treba dobiti nekakvu posebnu nagradu, on je izvan kategorija, kao i acestroke...
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 01/01/2011 : 20:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
hvala ti druze na lepim recima i moj glas za Okiboki-a
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/01/2011 : 21:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by andjelt

hvala ti druze na lepim recima i moj glas za Okiboki-a

Hvala i tebi ali ne zasluzujem ja to zvanje,ti si za mene pravi zagorolog

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/01/2011 : 21:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message
Svi predlozeni forumasi apsolutno zasluzuju da ponesu ovu "laskavu" titulu ali posto se moze glasati za samo jednog svoj glas dajem andjetu , mislim da ne treba da objasnjavam zasto...

P.S. Htio sam da glasam za sebe ali me King nije uvrstio u glasacki pool, zaista strasno...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 00:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
Momci,a gde je na listi Profa Inz?!?!?! Praviti listu najvecih Zagorologa bez njega je neozbiljno...A da dodam još i tu cinjenicu da od svih vas ja najduže pratim našeg junaka - više od cetri decenije...To znaci da sam nakupio prilicno staža u ovoj disciplini! Neka,ovakva glasanja me uvek dobro razonode! Pozdrav od cika Pravednog!
VEDRO JE NEBO IZNAD DARKVUDA!!!
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/01/2011 : 02:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni
...A da dodam još i tu cinjenicu da od svih vas ja najduže pratim našeg junaka - više od cetri decenije...

Tja...ovaj poll se, deda pravedni, ne zove "DR.Zagorolog sa gerontoloskog instituta"..ovo je obican poll o klasicnom doktoru Zagoroloogije...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2011 : 06:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by kandraks



P.S. Htio sam da glasam za sebe ali me King nije uvrstio u glasacki pool, zaista strasno...


Stotinu mi izbacenih forumasa!
Jos sam te stavio u uvodni post, onda zaboravio u poll
izvini druze

@pravedni, prevrnuo sam Zagijeve teme posljednjih nekoliko stranica, pa sam izdvojio najaktivnije i one koji se isticu nekim radom. Ti si dosta pasivan, aktiviraj se malo pa onda sljedece godine...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 10:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by pravedni
...A da dodam još i tu cinjenicu da od svih vas ja najduže pratim našeg junaka - više od cetri decenije...

Tja...ovaj poll se, deda pravedni, ne zove "DR.Zagorolog sa gerontoloskog instituta"..ovo je obican poll o klasicnom doktoru Zagoroloogije...


Dragi prijatelju,ovaj "Gerontolog" u godinama zna više o Zagoru nego ti o svim strip junacima zajedno...Tvoja primedba mi se cini krajnje neumesnom,jer ja tebe nikada nisam prozivao na ovaj nacin. Na kraju cu dodati samo još "ALIENA NE CURES".("Ne brini tudju brigu")!
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/01/2011 : 13:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
Ok, Pantelijo, kad si vec mogao da konzumiras Zagora vise od 40 godina, verovatno i da nisi pripadnik samo sa gerontoloskog zavoda, moguce je da si bio hodocasnik i kod "Laze Lazarevica" u Visegradskoj 26 ...
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 13:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by pravedni
...A da dodam još i tu cinjenicu da od svih vas ja najduže pratim našeg junaka - više od cetri decenije...

Tja...ovaj poll se, deda pravedni, ne zove "DR.Zagorolog sa gerontoloskog instituta"..ovo je obican poll o klasicnom doktoru Zagoroloogije...



Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 14:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Checee

Ok, Pantelijo, kad si vec mogao da konzumiras Zagora vise od 40 godina, verovatno i da nisi pripadnik samo sa gerontoloskog zavoda, moguce je da si bio hodocasnik i kod "Laze Lazarevica" u Visegradskoj 26 ...



Onaj koji proziva i vredja ljude bez razloga je verovatno pre bio njihov pacijent... Ja mogu biti hodocasnik samo po manastirima ili eventualno u Jerusalimu,a koje ustanove ti posecuješ verovatno piše u medicinskom kartonu... I još nešto - ne zelim da se prepirem sa iskompleksiranim likovima kao što si ti,nismo na istom nivou,"sinko"!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 14:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Checee

quote:
Originally posted by pravedni
...A da dodam još i tu cinjenicu da od svih vas ja najduže pratim našeg junaka - više od cetri decenije...

Tja...ovaj poll se, deda pravedni, ne zove "DR.Zagorolog sa gerontoloskog instituta"..ovo je obican poll o klasicnom doktoru Zagoroloogije...




Cudo jedno kako se neki mladi ljudi dive glupostima koje pojedinci pišu...Budite originalniji,gospodo!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 02/01/2011 : 14:26:59  Show Profile Show Extended Profile
Zato tebi ocigledno ne manjka originalnosti, pravedni, posle 40 godina zagorovanja celokopna kvintesencijalna misao i originalnost je eksplicirana u: "VEDRO JE NEBO IZNAD DARKVUDA!!!" (pa jos tri uzvicnika) - ostalo je prazno...vidis sta ti napisao King: " ...ti si dosta pasivan, aktiviraj se malo pa onda sljedece godine..."
E moj pravedni, ni u uzi izbor za obicnog zagoreloga nisi uspeo da se plasiras!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/01/2011 : 14:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Ovaj poll nema smisla.
Na njemu fali ipak daleko najveci Zagorov fan i ljuti branilac Zagorovog lika i dela :
http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=1108.0
Svaka cast ovim ovde pobrojanima,ali gorespomenutom nisu ni do clanaka!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/01/2011 14:30:16
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 14:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

Cudo jedno kako se neki mladi ljudi dive glupostima koje pojedinci pišu...Budite originalniji,gospodo!


Evo jos malo gluposti

Ahaa..tek sad shvatam.Tebi je ustvari zao sto nisi medju odabranima???
Evo,ja trazim da se pravedni ubaci u listu,i dajem mu glas.Sa 2 glasa(mojim i njegovim )bice moralni pobednik

Evo i checee ce da glasa za njega.Jel tako checee??



Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 02/01/2011 : 14:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish
Evo i checee ce da glasa za njega.Jel tako checee??

Ma glasam i ja za njega, ce mu ga dam glas...mada jeste da nismo na istom nivou kako on kaze, dok on sprema taj doktorat iz zagorelogije ja spremam specijalisticki (doktorski) iz "Savremena Srpska arhitektura: Konstrukcije, materijali i tehnike gradenja"
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/01/2011 : 14:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by pravedni

Cudo jedno kako se neki mladi ljudi dive glupostima koje pojedinci pišu...Budite originalniji,gospodo!


Evo jos malo gluposti

Ahaa..tek sad shvatam.Tebi je ustvari zao sto nisi medju odabranima???
Evo,ja trazim da se pravedni ubaci u listu,i dajem mu glas.Sa 2 glasa(mojim i njegovim )bice moralni pobednik

Evo i checee ce da glasa za njega.Jel tako checee??




Sinko,vidim da još nisi sasvim odrastao. Nemaš poverenja u sopstvene mogucnosti,pa kao i svaka neizgradjena osoba voliš da živiš u senci tzv. "jacih licnosti",kakvim smatraš svog drugara...
Pravedni je odavno prevazišao to da li ce me neko staviti u nekakav izbor ili ne. Odavno sam se ostvario i kao covek i kao strucnjak u svom poslu,što i tebi želim.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 15:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by pravedni

Sinko,vidim da još nisi sasvim odrastao. Nemaš poverenja u sopstvene mogucnosti,pa kao i svaka neizgradjena osoba voliš da živiš u senci tzv. "jacih licnosti",kakvim smatraš svog drugara...
Pravedni je odavno prevazišao to da li ce me neko staviti u nekakav izbor ili ne. Odavno sam se ostvario i kao covek i kao strucnjak u svom poslu,što i tebi želim.

Pravedni-mozda.A Nedeljko-tesko

A sto se odrastanja tice,covek raste svaki dan.
Evo moj cale juce saznao da postoje drugi operativni sistemi koji nisu XP,ja saznao da nisam sasvim odrastao-zahvaljujuci tebi,a ti bi mogao saznati kako da kvotujes jedan deo posta,da ne bi razvlacili postove od pre Hrista


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000