forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najteže nabavljen Strip
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

wintersnake
New Member



173 Posts

Member since 28/01/2009

Posted - 12/01/2011 : 09:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wintersnake a Private Message
Uglavnom kad sam poceo skupljati stripove bili su to Zagor,Tex,Dylan,Lazarus poprilicno sam sve brzo skupio,al sam muku prosao dok nisam nabavio "Živ Pokopan" "Krivotvoritelji" i jos par njih....

I don't have no fear of death. My only fear is coming back reincarnated.

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 12/01/2011 : 10:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ne postoje prepreke!Malo su me zezale finansije(imalo se muka sa dopunom steka) dok sam bio skolarac i dobijao dzeparac(koji je bio srazmeran malim dzepovima ),a sad nema teskoca.Ipak,onako na prvu,prolio sam krvi i znoja(krvi vise figurativno) dok se nisam dokopao epizode Zagora- "Plamena lobanja","Na krilima noci" i "Horde zla".Koje je to veselje bilo i spavanje sa stripovima...mladost-ludost!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/01/2011 : 12:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Najteže nabavljen strip, od onih koje sam želio nabaviti je bio ZS Zagor 797 Nepoznati svet... Ne znam zašto, ali nisam imao srece s tim stripom... Mnoge stripove želim nabaviti, ali za njih skupljam lovu...
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 12/01/2011 : 13:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Za mene su to ZG SD Arkticka sfinga i Pobunjenici:D Skupljam Zagija od '97, a to sam nabavio i kompletirao SD/LU tek 2004:D Teško je bilo nabaviti sve SD ZG 3-20 i nešto...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/01/2011 : 13:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
definitivno zagor extra br. 1 zagor prica...
par godina mi je extra serija bila popunjena ali taj strip nisam imao...
na njegovo mjesto je stajao onaj klasik br. 1.
imao sam par prilika da kupim taj strip ali su prodavaci tražili jako puno za njega od 15 pa do 25 KM ali nisam htio davati tolike pare za njega...
sjecam se to su bili vecinom prodavaci iz sarajeva,tuzle,jedan iz HR kad sam bio na CRŠ 2007,kad mi je tražio 100 kuna, da bi kao spustio cijenu na 10 eura,ali nisam htio uzeti...
i na kraju mi je prošle godine taj strip poklonio jedan moj drug koji ga je imao dupli,hvala ti Elvise
ironija u svemu je da sam unazad 3 mjeseca nabavio još tri primjerka tog stripa...
naravno sva tri su otišla ubrzo...
jedino sam sebi mogao izabrati da si ostavim najbolje ocuvan primjerak.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 12/01/2011 : 14:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message
A znas sta ti je ironija, ja dok sam bio mal imao sve od SD brojeve Zagora, i cuvao ih i svi mi kao novi, i jedan dan mi dodje susjed i kaze kako njegov prijatelj ide u vojsku i kao da mu ja posudim par stripova... i naravno ja kako sam naivan bio odvojim i dam mu prvih 10 brojeva Zagora extra :(( Naravno, nepotrebno je govoriti da ih nikada nisam dobio natrag, a evo ja ni dan danas osobno nemam prvih sest brojeva!

A druga stvar, posudim rodjaku komplet novu novcatu kolekciju SD Texa, dakle 51 broj njemu se kao svidio Tex pa da on to cita.. I sad to je bilo taman vrijeme kad sam ja krenuo u srednju i nisam jedno 8-9 godina nista kupovao tako da sam ja to smetnuo i nisam ga dugo ni pitao, i nedavno ga upitam gdje su da bi mi nakon par dana rekao da je sve prebrao i da ih nema nigdje i da pretpostavlja da mu je mama to jednom sve bacila u smece zajedno sa njegovih 100injak brojeva "auto-kluba", c c c...

Place mi se radi toga, a da ne govorim koliko sam jos stvari pogubio i razdijeio u tom razdoblju, a sad ja moram to ponovo traziti i placati :((
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 12/01/2011 : 15:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
ne treba nikome davati to neka bude svakome na pameti :) Nedavno mi jaran pita da mu posudim knjige MV i to libellusove da on procita , pa ce mi vratiti . Kazem ja njemu dodji ti kod mene na sokic picence i pod mojim nadzorom mozes da citas , nikako drugacije i naravno naljutio se , ko ga sljivi :))))) Sada mu nedam ni ove Zagore , iako je pazljiv :)))

feka
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 12/01/2011 : 15:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Do sada je to bio AF klasik 14.Nikako i nigdje ga nisam mogao neci jedno tri godine.I onda se ukazao na aukcijama prije par mjeseci te ga uzeh u zadnji cas za 63 kune (moralo se jer je bio zadnji koji fali).
Hvala Sale from hell na priskrbljenoj muci (jer mi ga je zaboravio prije dvije godine skinuti s aukcija).
I hvala oggy-u na kvalitetnoj borbi u bidanju

To really live you must almost die
And it happened just that way with me

Edited by - il cattivo on 12/01/2011 15:19:12
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/01/2011 : 15:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Zagor Extra br. 2 i Zagor br.10 SD
ta mo 95 ga nisam kupija na vrime, pa su ga povukli s kioska
nakon dvi godine rodak i ja smo se minjala, ja njhemu AF on meni Zagora i tako nabavim oba. Nakon nekog vremena izgubim Zagor Extra i tek tamo 2000 godine ga nabavim konacno.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/01/2011 : 15:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
za mene je Zagor Extra 76 (Zarobljenik) bio tesko nabavit, makar u dobrom stanju, imo sam kupusara, ali htjeo sam nesto sto je makar 4+ ili vise

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/01/2011 : 15:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

ne treba nikome davati to neka bude svakome na pameti :) Nedavno mi jaran pita da mu posudim knjige MV i to libellusove da on procita , pa ce mi vratiti . Kazem ja njemu dodji ti kod mene na sokic picence i pod mojim nadzorom mozes da citas , nikako drugacije i naravno naljutio se , ko ga sljivi :))))) Sada mu nedam ni ove Zagore , iako je pazljiv :)))


to sam naucija s nekih 10-11 godina i od tada dalje od zahoda ne idu.
tako su me stariji zajebavali s tim romanima da sam jedva vratija prvih 12 Zagora od SD, naravno jedan je s njima podcoka krevet.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/01/2011 : 15:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Dylan Dog SDEX brojevi 2-3-4. Trojku mi je kupio brat kad je bio u ZG nekim poslom, cetvorku i dvojku mi je jedan prijatelj uspeo naci valjda na aukcijama.

Osim toga, ne secam se da sam nesto koznakoliko puno trazio.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 12/01/2011 : 17:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message
Alan Ford Klasik 1 'Grupa TNT' - od 2007. sam naišao na njega 1-2 puta na aukcijama i jednom u SNK (tad nisam imao dosta para, a kad sam se iduci dan vratio više ga nije bilo), i 2009. sam ga konacno osvojio na aukcijama za 40 kn
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/01/2011 : 17:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dylan dog SD phoenix
danas su problemi cijene, a ne nalaženje samog stripa :)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2011 : 19:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

ne treba nikome davati to neka bude svakome na pameti :) Nedavno mi jaran pita da mu posudim knjige MV i to libellusove da on procita , pa ce mi vratiti . Kazem ja njemu dodji ti kod mene na sokic picence i pod mojim nadzorom mozes da citas , nikako drugacije i naravno naljutio se , ko ga sljivi :))))) Sada mu nedam ni ove Zagore , iako je pazljiv :)))



A šta, ti bi cita nešto dok ti neko drugi puše u vrat?
Ja bogami neman problema sa time, iman par prijatelja kojima posudujen sve šta me pitaju i svaki put se vratilo bez ikakvih oštecenja. Normalno, postoji za sve prvi put, al radije cu pritrpit neko malo oštecenje nego se prema 4-5 najboljih prijatelja ponašat ko zadnja škrtica.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2011 : 19:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Ontopic:
Neman pojma koji mi je najteže nabavljen strip, ne mogu se sitit baš Možda par komada SD Zagora kad sam tek ponovo pocea skupljat stripove... e da, i prvi NN&MM teamup.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/01/2011 : 19:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
najduže sam tražio zs 83-otrovni totem,jedno 3 godine...a i dan danas,skoro 9 godina tražim strip zabavnik almanah br.12...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/01/2011 : 20:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Davor2403

A znas sta ti je ironija, ja dok sam bio mal imao sve od SD brojeve Zagora, i cuvao ih i svi mi kao novi, i jedan dan mi dodje susjed i kaze kako njegov prijatelj ide u vojsku i kao da mu ja posudim par stripova... i naravno ja kako sam naivan bio odvojim i dam mu prvih 10 brojeva Zagora extra :(( Naravno, nepotrebno je govoriti da ih nikada nisam dobio natrag, a evo ja ni dan danas osobno nemam prvih sest brojeva!



a mogu se kladiti da tom prijatelju nisu ništa znacili ti stripovi... jedan put ih je procitao, gubili su mu se po kuci godinama a onda ih je bacio
nije ni svjestan da ima netko tko se i dan danas toga sjeca!
treba cuvati svoje stvari ljubomorno, to bi bilo najbolje, ali jbga, ne mozes uvijek svima reci NE
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/01/2011 : 20:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Bogami mozes reci 'ne', i te kako. Slazem se s feka82, covjek je u pravu, nikom ne daj, ako ih stvarno toliko zanima, neka dodju i procitaju kod mene, ako nece, onda ih stripovi bas toliko i ne interesuju. Ili to, ili neka sami sebi uzimaju stripove .... Majko mila, kolko sam stripova 'posudio' ljudima i nikad mi ih nisu vratili, nekad se prave i budale, kao "o cemu to ti? Nemam ja taj tvoj strip, nikad mi ga nisi ni dao.". Ja, kurac nisam, nego neke ljude jednostavno treba drzati sto dalje od stripova, nemaju oni nikakvog postovanja prema stripu.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 12/01/2011 : 21:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message
zagor extra br 1 je lako nabaviti :)
meni je teško nabaviti sd bjela indijanka i krivotvoritelji

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 12/01/2011 : 22:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message
quote:
Originally posted by il cattivo

Do sada je to bio AF klasik 14.Nikako i nigdje ga nisam mogao neci jedno tri godine.I onda se ukazao na aukcijama prije par mjeseci te ga uzeh u zadnji cas za 63 kune (moralo se jer je bio zadnji koji fali).
Hvala Sale from hell na priskrbljenoj muci (jer mi ga je zaboravio prije dvije godine skinuti s aukcija).
I hvala oggy-u na kvalitetnoj borbi u bidanju



Ja sam igrom slucaja broj 14,imao u 3 primjerka

Nemam potpis...

Edited by - Magico_Vento on 12/01/2011 22:26:10
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2011 : 22:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Bogami mozes reci 'ne', i te kako. Slazem se s feka82, covjek je u pravu, nikom ne daj, ako ih stvarno toliko zanima, neka dodju i procitaju kod mene, ako nece, onda ih stripovi bas toliko i ne interesuju.


Na ovo se mogu samo nasmijat.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 13/01/2011 : 09:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Bogami mozes reci 'ne', i te kako. Slazem se s feka82, covjek je u pravu, nikom ne daj, ako ih stvarno toliko zanima, neka dodju i procitaju kod mene, ako nece, onda ih stripovi bas toliko i ne interesuju. Ili to, ili neka sami sebi uzimaju stripove .... Majko mila, kolko sam stripova 'posudio' ljudima i nikad mi ih nisu vratili, nekad se prave i budale, kao "o cemu to ti? Nemam ja taj tvoj strip, nikad mi ga nisi ni dao.". Ja, kurac nisam, nego neke ljude jednostavno treba drzati sto dalje od stripova, nemaju oni nikakvog postovanja prema stripu.


Da , da prave frajeri , a ne znaju kome se obracaju iako citam stripove

feka
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/01/2011 : 09:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
ja više nikom ne posudujem, jer kad posudim nikad mi se svi ne vrate. jedino možda dilan dogove bi posudio.
Go to Top of Page

wintersnake
New Member



173 Posts

Member since 28/01/2009

Posted - 13/01/2011 : 14:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wintersnake a Private Message
kad smo vec kod tog posudivanja,ima vec podosta od toga,neki lik doselio se u moj kvart inace je iz Bosne,i nekako dosli do stripova i ja se njemu pohvalio kako ih imam poprilicno,zamoli on mene da mu posudim,jer ih je prije citao pa da se malo podsjeti,i ja IDIOT (zeljan da impresioniram ljude) posudim mu sve Texove (manje vise SD kolekcija) i oko 90% zagora.Slijedecih par dana lik otputoavao nazad u Bosnu i nikad vise ni glasa ni traga od mojih stripova

I don't have no fear of death. My only fear is coming back reincarnated.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/01/2011 : 16:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
stvarno tužna prica, ne bi nikom poželio taj pakao kroz koji si prošao kad si skužio da je ovaj pobjegao. ja sam imao slicna iskustva, i zato svima govorim da nemam stripove. vama mogu rec da ih imam oko 600.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000