forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SERIE A - 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 61

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/08/2011 : 14:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Odavno nisam na ovom forumu procitao vecu glupost nego ovu tvoju izjavu, supermark. U kojoj drugoj ligi to ima??? Možda u španjolskoj ligi? Evo, nagradno pitanje - što povezuje Figa, Prosineckog, Ronalda, Michaela Laudrupa i Luisa Enriquea?



vidi se da nemaš pojma

takvi transferi dignu prašinu da se o tome piše tjednima, osim toga, oni uglavnom nisu ikone kluba

a ako kojim slucajem jesu malo fali da dodje do pobune, npr. koliko se godina nakon figovom transfera prica o njemu i svinjskoj glavi kojom su ga gadali na utakmici? na utakmici?!?!

a o pirlu se nakon dva dana nije pisalo ni rijeci...

kad je rio prešao u manchester navijaci su skoro digli leeds u zrak..

gdje to ima da ikon kluba nakon deset godina predje u glavnog rivala??? koje sranje! samo u seriji a!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/08/2011 : 14:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Vecchia signora je stara dama. Vecchia guardia je nesto tipa "stara garda" :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/08/2011 : 14:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

Odavno nisam na ovom forumu procitao vecu glupost nego ovu tvoju izjavu, supermark. U kojoj drugoj ligi to ima??? Možda u španjolskoj ligi? Evo, nagradno pitanje - što povezuje Figa, Prosineckog, Ronalda, Michaela Laudrupa i Luisa Enriquea?



vidi se da nemaš pojma

takvi transferi dignu prašinu da se o tome piše tjednima, osim toga, oni uglavnom nisu ikone kluba

a ako kojim slucajem jesu malo fali da dodje do pobune, npr. koliko se godina nakon figovom transfera prica o njemu i svinjskoj glavi kojom su ga gadali na utakmici? na utakmici?!?!

a o pirlu se nakon dva dana nije pisalo ni rijeci...

kad je rio prešao u manchester navijaci su skoro digli leeds u zrak..

gdje to ima da ikon kluba nakon deset godina predje u glavnog rivala??? koje sranje! samo u seriji a!



ajd truj drugde, ako nemas sta pametno za reci.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 14:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

ajd truj drugde, ako nemas sta pametno za reci.

Kažen ja: mucki provokator!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/08/2011 : 14:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by selanne

Odavno nisam na ovom forumu procitao vecu glupost nego ovu tvoju izjavu, supermark. U kojoj drugoj ligi to ima??? Možda u španjolskoj ligi? Evo, nagradno pitanje - što povezuje Figa, Prosineckog, Ronalda, Michaela Laudrupa i Luisa Enriquea?

Ma pusti ga selanne, skinili mu terapiju ima vec desetak dana pa bulazni Mi mislili prvo da je doša provocirat (jer je mucki provokator ) na Hajdukov topic kad ono skužili da je to samo naš supermark (al' pravi!!! ) i da ga je malo uvatilo. Usput, kad je spomenia rivalitet i prodaju igraca medu sobom odma su mi pali na pamet igraci koje si nabroja


naravno da su ti oni pali na pamet kad so o tim transferima prica tjednima poslije, a nije nikakva vijset da se takvi transferi dogode u seriji a
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 14:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ajd odi na onaj svoj "One man show" topic molin te...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 07/08/2011 : 14:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Vecchia signora je stara dama. Vecchia guardia je nesto tipa "stara garda" :D

Eto misterija resena.To mi je rekao jedan lik koji je verovatno znao da je Vechia=stara pa je pomislio mozda posto Juve zovu "Stara dama".

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 07/08/2011 : 14:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by selanne

Odavno nisam na ovom forumu procitao vecu glupost nego ovu tvoju izjavu, supermark. U kojoj drugoj ligi to ima??? Možda u španjolskoj ligi? Evo, nagradno pitanje - što povezuje Figa, Prosineckog, Ronalda, Michaela Laudrupa i Luisa Enriquea?

Ma pusti ga selanne, skinili mu terapiju ima vec desetak dana pa bulazni Mi mislili prvo da je doša provocirat (jer je mucki provokator ) na Hajdukov topic kad ono skužili da je to samo naš supermark (al' pravi!!! ) i da ga je malo uvatilo. Usput, kad je spomenia rivalitet i prodaju igraca medu sobom odma su mi pali na pamet igraci koje si nabroja


naravno da su ti oni pali na pamet kad so o tim transferima prica tjednima poslije, a nije nikakva vijset da se takvi transferi dogode u seriji a

Sad mijenjaš plocu? Je li tvoja prva recenica bila "jebeš ligu gdje se dogadaju takvi transferi"??

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/08/2011 : 14:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

Odavno nisam na ovom forumu procitao vecu glupost nego ovu tvoju izjavu, supermark. U kojoj drugoj ligi to ima??? Možda u španjolskoj ligi? Evo, nagradno pitanje - što povezuje Figa, Prosineckog, Ronalda, Michaela Laudrupa i Luisa Enriquea?



vidi se da nemaš pojma

takvi transferi dignu prašinu da se o tome piše tjednima, osim toga, oni uglavnom nisu ikone kluba

a ako kojim slucajem jesu malo fali da dodje do pobune, npr. koliko se godina nakon figovom transfera prica o njemu i svinjskoj glavi kojom su ga gadali na utakmici? na utakmici?!?!

a o pirlu se nakon dva dana nije pisalo ni rijeci...

kad je rio prešao u manchester navijaci su skoro digli leeds u zrak..

gdje to ima da ikon kluba nakon deset godina predje u glavnog rivala??? koje sranje! samo u seriji a!



ajd truj drugde, ako nemas sta pametno za reci.



jesam ti povrijedio osjecaje?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/08/2011 : 14:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by selanne

Odavno nisam na ovom forumu procitao vecu glupost nego ovu tvoju izjavu, supermark. U kojoj drugoj ligi to ima??? Možda u španjolskoj ligi? Evo, nagradno pitanje - što povezuje Figa, Prosineckog, Ronalda, Michaela Laudrupa i Luisa Enriquea?

Ma pusti ga selanne, skinili mu terapiju ima vec desetak dana pa bulazni Mi mislili prvo da je doša provocirat (jer je mucki provokator ) na Hajdukov topic kad ono skužili da je to samo naš supermark (al' pravi!!! ) i da ga je malo uvatilo. Usput, kad je spomenia rivalitet i prodaju igraca medu sobom odma su mi pali na pamet igraci koje si nabroja


naravno da su ti oni pali na pamet kad so o tim transferima prica tjednima poslije, a nije nikakva vijset da se takvi transferi dogode u seriji a

Sad mijenjaš plocu? Je li tvoja prva recenica bila "jebeš ligu gdje se dogadaju takvi transferi"??



svugdje se to dogadja
ali nigdje takvom ucestalošcu i lakocom kao u seriji a
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 14:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Slicno kao i epilepsija u Primeri, a ponajviše u "katalonskom ponosu"

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 07/08/2011 14:46:14
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 07/08/2011 : 14:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Ne da nisi u pravu, nego bas nema veze to sto pricas. Barem su Pato i Tijago Silva igraci koje bi svaki klub volio imati u svojim redovima, a Ibraahimovic i Robinjo su objsnili!


Pato nije novo pojacanje, a Zlatan i Robinjo su igraci koji timove menjaju kao sorceve, takve Milan kupuje vec godinama, kad nemas gde, aj ti lepo kod nas. Silva za mene uopste ne predstavlja nesto kvalitenog igraca; bla-bla, misljenje je kao dupe, pogotovo kad je sport u pitanju.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 07/08/2011 : 14:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne znam baš... Ja se mogu (od vecih igraca, ne racunam transfere tipa Pancaro, Coco ili Cristian Zanetti) sjetiti Pirla, Ronalda, Cannavara i Zlatana. Ja sam ih tebi nabrojao još više koji su kružili izmedu Reala i Barce (dva kluba), a sada sam nabrojao igrace koji su kružili u trojcu Milan, Inter, Juve. Znaci, tri kluba, trebalo bi biti još i više igraca, ali nije. Pretjeruješ s cinjenicama da Serie A prednjaci u takvim transferima.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/08/2011 : 14:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
Pa, meni deluje da se Milan odrekao Pirla. Zašto nisu produžili ugovor s njim??? A jesu sa recimo matorim Inzaghijem?

Pirlo je sjajan igrac, i iako je rossonero i bice to uvek, neko je ko ce s velikim poštovanjem nositi dres Juventusa, što se da naslutiti vec iz pripremnih utakmica.

Sad... Milan ima možda i najbolju medicinsku ekipu na svetu, onaj njihov high-tech medicinski centar i možda su lekari nakon Pirlove povrede procenili da on nece biti fit kao ranije... Ne znam. Tek, on je najvece pojacanje ove sezone za Juve i verujem da ce nam biti od koristi.

Samo ne mogu da svarim onog Vucinica... Aguero... Pa, ništa... Rossi, pa ništa... I onda Vucinic... Užas. Bolje da niko nije ni dolazio onda od napadaca, a da je Quagliarella igrao kao drugi napadac iza Matrija. Preživeli bismo ovu sezonu, jer nam je bilo potrebno superstar pojacanje, world class igrac u napadu, a Vucinic, pored svih njegovih kvaliteta, to nije. Alex, u ostalom, može još da igra i to sjajno! Ako može Giggs...

Ostaje još ranjivo levo krilo, gde pod hitno mora da dode proveren igrac, jer je nakon Nedvedovog povlacenja bilo svakakvih improvizacija... Sad, išla je i neka prica da ce Vucinic igrati na krilu...

Elem, Conte uliva optimizam, staložen je, ne leti u nebo, a poznaje Juve odlicno. Daje priliku mladim igracima i deluje mi da ce konacno makar jedan od njih dobiti pravu šansu u prvom timu. Pasquato, de Silvestro... Ima viziju, forsirace izrazito napadacku 4-4-2, mada bez pravog levog krila - bice mnogo problema...

Juve se pojacao, ali od naredne sezone ocekujem Kup, kako bi barem jednim trofejem otvorili igranje na novom stadionu i trece mesto, koje vodi u LŠ. Borbu za Scudetto - to da, pa i prošle sezone smo barem jednom dobili svakog od najvecih rivala, ali smo pali na "malim" utakmicama, ali cemo na titulu cekati još malo.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 07/08/2011 : 14:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Snake Plissken

quote:
Originally posted by Elderane84

Ne da nisi u pravu, nego bas nema veze to sto pricas. Barem su Pato i Tijago Silva igraci koje bi svaki klub volio imati u svojim redovima, a Ibraahimovic i Robinjo su objsnili!


Pato nije novo pojacanje, a Zlatan i Robinjo su igraci koji timove menjaju kao sorceve, takve Milan kupuje vec godinama, kad nemas gde, aj ti lepo kod nas. Silva za mene uopste ne predstavlja nesto kvalitenog igraca; bla-bla, misljenje je kao dupe, pogotovo kad je sport u pitanju.

Da sam nogometaš, volio bih biti tako nekvalitetan.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/08/2011 : 14:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Conte, koji je krajem 90tih licno resio jedno 45 meceva golom u periodu izmedju 85. minuta i poslednjeg zvizduka.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/08/2011 : 14:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Conte, koji je krajem 90tih licno resio jedno 45 meceva golom u periodu izmedju 85. minuta i poslednjeg zvizduka.



Pusti te price... Sa' ce i selanne da se nadoveže...

90-ih je najpre Milan bio (super) sila, a potom Juve. Neka prica ko šta hoce, pogledajte malo ko je sve tada igrao kod nas... Legendarno vreme, ali i ako situacija danas nije ni blizu nekadašnjoj, necemo se vracati unazad.

I upravo je transformacija od umetnika odbrane (iako vi zavidni to zovete drugacije) ka modernom, napadackom fudbalu najveci test za Contea. Iskreno, navijao sam da dode van Gaal, slobodan trener i daleko iskusniji, jer je bilo previše Italijana na klupi, ali videcemo gde ce nas ta doslednost dovesti...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 15:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ne bi baš reka da je Vucinic tako loš... Meni je on jedan od boljih napadaca u Seriji A. Meni zapravo predstavlja najveci problem mjesto fantaziste, koje je prepušteno Pirlu. Svaka cast njegovom nogometnom znanju, al' mislim da bi bilo bolje da je tu doša neko mladi. Eno, onaj Pastore ode u PSG, Menez isto (samo 8 mil. €!!!)... Pastore fantazista, Menez krilo. Jel tu triba još ko?

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 07/08/2011 15:01:20
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 07/08/2011 : 15:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by Mairosu

Conte, koji je krajem 90tih licno resio jedno 45 meceva golom u periodu izmedju 85. minuta i poslednjeg zvizduka.



Pusti te price... Sa' ce i selanne da se nadoveže...

90-ih je najpre Milan bio (super) sila, a potom Juve. Neka prica ko šta hoce, pogledajte malo ko je sve tada igrao kod nas... Legendarno vreme, ali i ako situacija danas nije ni blizu nekadašnjoj, necemo se vracati unazad.

I upravo je transformacija od umetnika odbrane (iako vi zavidni to zovete drugacije) ka modernom, napadackom fudbalu najveci test za Contea. Iskreno, navijao sam da dode van Gaal, slobodan trener i daleko iskusniji, jer je bilo previše Italijana na klupi, ali videcemo gde ce nas ta doslednost dovesti...

Nije Conte rješavao, bili su tu Nedved i Del Piero. I nije od 85. nego od 88. minute

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 07/08/2011 15:02:45
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

I upravo je transformacija od umetnika odbrane (iako vi zavidni to zovete drugacije) ka modernom, napadackom fudbalu najveci test za Contea. Iskreno, navijao sam da dode van Gaal, slobodan trener i daleko iskusniji, jer je bilo previše Italijana na klupi, ali videcemo gde ce nas ta doslednost dovesti...

LVG bi se pobio sa svakime u Torinu u rekordnom roku. Juve je konstruisan da neguje tradiciju, a ovaj pavijan bi otprilike prvog dana skinuo traku Alexu i naterao ga da igra desnog beka, jer mu se tako javilo u njegovim opseznim analizama. Mislim da bi ga ceo tim brzo izbojkotovao.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 15:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika buka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 07/08/2011 15:07:32
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 07/08/2011 : 15:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika bruka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...

Nemoj zapocinjati nove teme, molim te, necemo se nikad prestati svadati.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 15:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Zlotvor

A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika bruka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...

Nemoj zapocinjati nove teme, molim te, necemo se nikad prestati svadati.

Ma ništa stari, samo nabrajan cinjenice

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika buka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...


Obojica ste premladi da se setite kako je "prosao" transfer Baggia iz Viole u Juve.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ne bi baš reka da je Vucinic tako loš... Meni je on jedan od boljih napadaca u Seriji A. Meni zapravo i predstavlja najveci problem mjesto fantaziste, koje je prepušteno Pirlu. Svaka cast njegovom nogometnom znanju, al' mislim da bi bilo bolje da je tu doša neko mladi. Eno, onaj Pastore ode u PSG, Menez isto (samo 8 mil. €!!!)... Pastore fantazista, Menez krilo. Jel tu triba još ko?




A vidiš da ne daju velike pare za igrace (Pastore) - mada je Menez stvarno otišao za smešne pare...

Jeste problem AM, ali Diego i Aquilani su se pokazali kao promašaj (opet, ne veci od njihovih trenera u Juventusu...), pa me ni malo ne cudi dolazak proverenog igraca na tu poziciju. (Još Marotta kao Pirocanac, a Pirlo free igrac.) A Conte istice kako ozbiljno racuna na Marchisija... Tako da je to-to... Zato je neophodno to levo krilo da rastereti sredinu terena, prošle godine su svi napadi išli preko Krase...

A Vucinic jeste jako dobar, samo što ja ne mogu da ga smislim. (Mada nisam mogao ni Zlatana, iako je bio na korak da postane najbolji centarfor u Evropi...) Mislim da je najveci problem to što del Piero nema adekvatnu zamenu, nakon svih ovih godina. Bio nam je potreban ili mlad, brz, kreativan AM ili second striker. Ja sam više bio za ovo drugo, konkretno Aguera ili Rossija, a na kraju - ništa...

Nema danas dobrih rezultata bez velikih ulaganja, ali kad pogledaš koliko je para potrošeno 4 godine unazad na igrace koji to nicim nisu vratili... Onda i ne cudi sadašnja politika.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page
Page: of 61 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000