forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 PRAVDA POBEDILA ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/11/2012 : 23:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Svi vi što provocirate danas, znajte da ce se Oluja ipak platiti Gotovinom!!!



Takoder, nema potebe da se nastavlja ova politicka tema.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 23:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by miros

I Obi-wan je pravo nevinašce.Baš je našao na dan oslobadajuce presude Markacu i Gotovini da otvori topic sa nazivom PRAVDA POBEDILA!!!Klasicna soficistirana provokacija!!!


Baš si neki mracan lik prijatelju.
Nešto te ocigledno muci cim si sa sporta odlucio preci u ostatak foruma.
Reci što je, možda ti možemo pomoci...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 16/11/2012 23:10:32
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
522 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Bravo Mlado sinonime za PRAVDU!!!Prepošteni moderatoru što ne opomenu tvoje sunarodnike koji provociraju nazivom topika,svim dobrim vestima danas...Zaboravi na tren da si Hrvat, a ja Srbin i budi malo covek!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by miros

I Obi-wan je pravo nevinašce.Baš je našao na dan oslobadajuce presude Markacu i Gotovini da otvori topic sa nazivom PRAVDA POBEDILA!!!Klasicna soficistirana provokacija!!!


Baš si neki mracan lik prijatelju.
Nešto te ocigledno muci cim si sa sporta odlucio preci u ostatak foruma.
Reci što je, možda ti možemo pomoci...


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Nije mi jasno gde to vidite da Paro i Obi provociraju. Strasno.
Paro je skroz korektan i nikod ne vredja, niti provocira,
Obi je namerno otvorio temu sa naslovom za koji je znao da ce svi poleteti u njega, s obzirom na danasnja sranja. Kolko sam sam skontao, samo se zajebava... zasto odmah napadati ljude...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/11/2012 : 23:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Bravo Mlado sinonime za PRAVDU!!!Prepošteni moderatoru što ne opomenu tvoje sunarodnike koji provociraju nazivom topika,svim dobrim vestima danas...Zaboravi na tren da si Hrvat, a ja Srbin i budi malo covek!!!



ovaj, khm, ja sam pola-pola
pa kak koja polovica pretegne, tak u tom trenu reagiram

Ma gledaj prijatelju, ako je netko dobricina i ok lik to je Obi. Moja je teza da se htio našaliti sa svim tim potezanjima trenutno aktuelne teme kroz razne topice otvorivši topic za koji ce ljudi misliti da je jedno, a onda ispadne nešto sasvim drugo, ali najbitnije je da to definitivno nije napravljeno sa nekakvim skrivenim motivima ili porukama nego cisto kao jedan dobar geg Shvacam da je malo osjetljivo ali evo, stvar je moje diskrecijske ocjene da forumaš Obi-Wan nije imao niti ima ikakve zle i loše primisli dok je otvarao ovaj topic

I molio bih, kh, drugi put vec da ne skrecemo u politiku

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Ja sam bio uvijeren da Obi govori o vronskom

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/11/2012 : 23:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Nije mi jasno gde to vidite da Paro i Obi provociraju. Strasno.
Paro je skroz korektan i nikod ne vredja, niti provocira,
Obi je namerno otvorio temu sa naslovom za koji je znao da ce svi poleteti u njega, s obzirom na danasnja sranja. Kolko sam sam skontao, samo se zajebava... zasto odmah napadati ljude...




E tu si se zahebo, provociram ja i vrijedam, al samo na privatnoj bazi , svi koji me poznaju znaju da kod mene nacional spike ne postoje i ne prolaze. Isto tako svi koji su duže vrijeme na forumu znaju da Obi nema ni trunku zlobe u duši...tako da mi sve izgleda ko jedan smiješan nesporazum.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
522 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Što nisi opmenuo Brnija i ostale koji pišu da danas stižu SAMO DOBRE VESTI!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 23:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Što nisi opmenuo Brnija i ostale koji pišu da danas stižu SAMO DOBRE VESTI!!!


Imaš nešto protiv dana u kojima stižu samo dobre vijesti?
Možda se Brniju danas okotio magarac pa je zato bio sretan...
Pa nemaš valjda autorska prava na fraze "Pravda je pobijedila" i "Samo dobre vijesti" ?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 16/11/2012 23:28:03
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Što nisi opmenuo Brnija i ostale koji pišu da danas stižu SAMO DOBRE VESTI!!!

Vidiš da stižu samo dobre vijesti.

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/11/16/3531651/pazzini-heading-for-ac-milan-exit

Samo da nadu nekog tko zna zabiti gol umjesto njega.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
522 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Svaka dalja rasprava je suvišna, ko je hteo da neke stvari vidi i shvati uspeo je u tome!Mnogi Srbi odlaze sa foruma, verovatno i ja!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 23:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Svaka dalja rasprava je suvišna, ko je hteo da neke stvari vidi i shvati uspeo je u tome!Mnogi Srbi odlaze sa foruma, verovatno i ja!


Nedostajat ceš nam...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
522 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Ali zato imate Caleba koji je Hrvat iz Srbije!Evo vam odgovora zašto je sa onoliko truda zastupao hrvatsku stranu u raspravi o vaterpolu!Bok decki!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2012 : 23:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Ali zato imate Caleba koji je Hrvat iz Srbije!Evo vam odgovora zašto je sa onoliko truda zastupao hrvatsku stranu u raspravi o vaterpolu!Bok decki!


Hej, dobrodošao nazad!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Ali zato imate Caleba koji je Hrvat iz Srbije!Evo vam odgovora zašto je sa onoliko truda zastupao hrvatsku stranu u raspravi o vaterpolu!Bok decki!


???

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Calebe, onda tebe nitko ne voli. Dodi ovamo u BiH.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Ma, ko me ne voli, neka ide sa foruma

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Svaka dalja rasprava je suvišna, ko je hteo da neke stvari vidi i shvati uspeo je u tome!Mnogi Srbi odlaze sa foruma, verovatno i ja!


Znaci sada cemo slušati onu Thompsona i pisati jedan samoglasnik velikim slovom u potpisu.
















Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 16/11/2012 : 23:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Ma, ko me ne voli, neka ide sa foruma

K'o vronski?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 16/11/2012 : 23:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Caleb

Ma, ko me ne voli, neka ide sa foruma

K'o vronski?

Tako svi izgleda odlaze ovih dana...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/11/2012 : 00:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Ali zato imate Caleba koji je Hrvat iz Srbije!Evo vam odgovora zašto je sa onoliko truda zastupao hrvatsku stranu u raspravi o vaterpolu!Bok decki!



Kakve su ovo sad gluposti? Zar imamo 15 godina il šta??
Prestrašno..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by miros

Što nisi opmenuo Brnija i ostale koji pišu da danas stižu SAMO DOBRE VESTI!!!

Vidiš da stižu samo dobre vijesti.

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/11/16/3531651/pazzini-heading-for-ac-milan-exit

Samo da nadu nekog tko zna zabiti gol umjesto njega.



Kako sad nas dvojica da rijesimo problem? Ne mozemo navijati za isti klub nikako. Ti si Hrvat, ja Srbin, a obojica Hercegovci, stoga je logicno da ne postoji sansa da navijamo za isti klub. Odrekni se AC Milana, ili ces snositi posledice!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/11/2012 : 01:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo
Moja je teza da se htio našaliti sa svim tim potezanjima trenutno aktuelne teme kroz razne topice otvorivši topic za koji ce ljudi misliti da je jedno, a onda ispadne nešto sasvim drugo, ali najbitnije je da to definitivno nije napravljeno sa nekakvim skrivenim motivima ili porukama nego cisto kao jedan dobar geg Shvacam da je malo osjetljivo ali evo, stvar je moje diskrecijske ocjene da forumaš Obi-Wan nije imao niti ima ikakve zle i loše primisli dok je otvarao ovaj topic

I molio bih, kh, drugi put vec da ne skrecemo u politiku



A kako bi dobro ispao geg, da su ovi generali fasali plus 10 godina a srbi ili slovenci ili tunguzijci bi otvorili "dobronamerni" gegovski topic recimo PRAVDA POBEDILA. Šala u ovako osjetljivo vreme na takvoj temi...pa je, samo geg. Pa da posle vidimo brnija, tonku i ostale "domobrance".
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
522 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 17/11/2012 : 01:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Hvala Bogu što ima ljudi kao "trolodtroje" koji realno sagledavaju stvari.Neverovatno je koliko su Hrvati protežirani na ovom sajtu.Ako ovo funkcioniše po principu "Zabranjeno psima i Srbima", ja kao Srbin istog momenta napuštam ovaj forum zauvek, bez želje da se iko zlonameran pozdravlja sa mnom.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000