forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Strip o Gregoru
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/03/2013 : 16:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Gregor - mješanac slican labradoru, star oko 7-8 mj, tezak 16,5 kg. Cijepljen, cipiran i ociscen od parazita ceka svog udomitelja. Idealan za obitelj s djecom, pas bez trunke agresije. NIsta mu ne treba samo ljubljenje i maženje. Nuzdu obavlja vani, dobar je sa psima i mackama. Jednostavno savršen. Negova je prica da se danima skrivao na tvrdavi Gripe u Splitu, toliko uplašen da ga se nije moglo uhvatiti. Spavao u bodljikavoj agavi na rubu visokog zida. Šepao je na jednu nogu dok se nije oporavio, vjerojatno je naletilo auto. Pas je idealan za stan, kucu s dvoristem,al lanac i stalno drzanje u dvoristu iskljuceni.Prijevoz do drugih gradova ce se naci.
Kontakt: 095 197 87 59



















sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!

Edited by - sonjecka on 23/03/2013 17:38:53

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/03/2013 : 16:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Simpatican je.

Nadam se da ce naci dom.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/03/2013 : 17:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Prekrasan je, držim fige!

Možda je vrijeme za strip Pašcine?

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/03/2013 : 17:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Da, vrijeme je i za Pašcine, nakon Kuja i Vucina :D

ovo je Gregorova omiljena poza,posto misli da je štenac







sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
613 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 23/03/2013 : 19:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message
NEVEROVATNO! Ja sam u leto 2011. sa ulice pokupio jedno isto takvo kuciste! Bilo je malo i jako uplaseno, celu noc je cvilelo krijuci se ispod parkiranih automobila. Ujutru smo ga zena i ja potrazili i jedva uhvatili. Moram da napomenem da je to bio trenutak kad mi je nesto jako lose krenulo u zivotu. Upravo sam dao otkaz i nisam znao gde cu sa sobom a kamoli sa jos jednim kucetom (vec sam imao jednog psa). Medjutim, u dubini duse mi je nesto govorilo da ga moram uzeti.

I tako u sledecih godinu dana, za mene su postepeno dolazili bolji dani a Nina (ispostavilo se da je zenka) mi je postajala sve privrzenija.
Kada smo je vodili na prvu vakcinaciju, nosio sam je u ruci. Veterinarka nam je rekla da za nekoliko meseci necemo moci da udjemo na vrata s njom. I zena i ja smo je gledali zblanuto, kao, o cemu vi to?! Ispostavilo se da je bila u pravu.
Psi inace, nemaju obicaj da traze pomoc. Jednostavno se scucure i prepuste sudbini. Ali ovaj mali stvor nije hteo da se preda. Na sav glas je trazila da joj neko pomogne i zato sam rekao sebi-dokle god sam ja tu, ovo malo stvorenje ce imati nekog da joj da hrane, vode i da je pomiluje po glavi. Ona mi je na tome zahvalna a meni srce puno
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/03/2013 : 20:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Slatka malena je dozvala pomoc. :)

Ovaj momcic se prepustio sudbini, otisao bi na rub zida gdje ga nitko ne moze dohvatit pa bi tuzno gledao i samo spustio glavu.
Cim smo ga uhvatili, dobro smo ga izmazili. Izgleda da ga je netko dobro isprebijao i prepustio ulici,
a onda ga je jos i auto udarilo, srecom vec je sad oporavljen psihicki i fizicki. moja ga je kujica u tjedan dana rehabilitirala.
Ja mu sponzoriram jos 15 dana placeni smjestaj (ne znam sto poslije), jedna udruga je platila hranu, cijepljenje i cipiranje.
Pas je savrsen za svakog tko se ne zeli zezat sa stencima koji jos piske po kuci i ne znaju slusat naredbe.
Ovaj bi slobodno mogao biti radni ili terapijski pas kako brzo uci,a jos ima neke znacajke stenca. U setnji cucne i piski ko mladunce.
Ja bi ga uzela sebi,al vec imam malu kujicu koju sam isto nasla na cesti.
Ovom psu treba siguran dom, meni je previse imati dva psa jer sam trenutno u podstanarima i cesto putujem.

ovo je slika kad je bio kod mene na privremenom;


sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!

Edited by - sonjecka on 23/03/2013 20:07:02
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
613 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 23/03/2013 : 20:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by sonjecka

Slatka malena je dozvala pomoc. :)

Ovaj momcic se prepustio sudbini, otisao bi na rub zida gdje ga nitko ne moze dohvatit pa bi tuzno gledao i samo spustio glavu.
Cim smo ga uhvatili, dobro smo ga izmazili. Izgleda da ga je netko dobro isprebijao i prepustio ulici,
a onda ga je jos i auto udarilo, srecom vec je sad oporavljen psihicki i fizicki. moja ga je kujica u tjedan dana rehabilitirala.
Ja mu sponzoriram jos 15 dana placeni smjestaj (ne znam sto poslije), jedna udruga je platila hranu, cijepljenje i cipiranje.
Pas je savrsen za svakog tko se ne zeli zezat sa stencima koji jos piske po kuci i ne znaju slusat naredbe.
Ovaj bi slobodno mogao biti radni ili terapijski pas kako brzo uci,a jos ima neke znacajke stenca. U setnji cucne i piski ko mladunce.
Ja bi ga uzela sebi,al vec imam malu kujicu koju sam isto nasla na cesti.
Ovom psu treba siguran dom, meni je previse imati dva psa jer sam trenutno u podstanarima i cesto putujem.

ovo je slika kad je bio kod mene na privremenom;





e pa ovo je vec show! ovaj opaki s desne strane je pak identican kao ovaj moj prvi pas
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/03/2013 : 20:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
:) To je Lila kojoj Gregor nedostaje pa nema s kim divljat po kuci :d



sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 24/03/2013 : 12:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message
Jbt i ja sam imao identicnog psa. Otisli moji roditelji 1980. u posjetu bratu, a ja iskoristio priliku i otpjesacio 16 km do poznanika i donio stene u savijenoj majici. Tako sam roditelje stavio pred svrseni cin. Kad bismo zimi isli na sijelo, on je obavezno svu nasu obucu vratio kuci. Jednom maznuo susjedu papuce, a mati ga pogledala prijekorno."Petras, gdje su papuce?". Ode on pognute glave i donese ih iz skrovista. Steta, kad je ostario i ogluvio, drmnulo ga auto 4 km od kuce. Bio je jako inteligentan, kao i ovaj vas...
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 24/03/2013 : 15:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
hehehe, srecom moja ne voli krast papuce ni grist po kuci stvari,al u par navrata kad ja odem na put od tjedan dana
ova se osveti tako sto nadje nesto moje pa izgrize :/

Gregora jos uvijek nitko ne zove :( Samo da mu ne prodje rok za placeni smjestaj.
Jel ima tko zainteresiran, najljepsi poklon obitelji koji ce cuvat i pazit djecu!
Ne mora bit iz Splita, prijevoz ce se nekako naci.

sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!

Edited by - sonjecka on 24/03/2013 15:22:51
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2013 : 17:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sonjecka

Da, vrijeme je i za Pašcine, nakon Kuja i Vucina :D

ovo je Gregorova omiljena poza,posto misli da je štenac










tribala si i pasu cenzurirat facu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 31/03/2013 : 15:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
jos uvijek nitko nije zvao za ovog ljepotana :D

sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 01/04/2013 : 01:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Kad sam vidio naziv topica vec sam pomislio da je ona dosadna Tele2 ovca u pitanju

Nadam se da ce simpaticni cuko naci neku dobru dušu.
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 24/04/2013 : 15:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Ja bi bila najsretnija da on konacno nadje dom. Zasad mu ja placam smjestaj,al neznam do kad cu moc.

Gregor je jos uvijek u placenom smještaju (1 dan = 20 kn), pa kako je tko
u mogucnosti moze mu donirati nesto novca dok ne naide pravi udomitelj;

Žiro racun udruge SEHALIAH
2340009-1110524225
primatelj: Udruga SEHALIAH
opis placanja: ZA GREGORA
poziv na broj odobrenja: datum placanja DDMMGGGG
Split

sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 01/05/2013 : 20:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message

sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 28/05/2013 : 23:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message


fotka iz novog doma



sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!

Edited by - sonjecka on 28/05/2013 23:17:10
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/05/2013 : 23:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ajde neka. crni labradori su mi najlipši pasi(iako gregor nije 100 %) .a i vjerovatno su najinteligentniji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 28/05/2013 : 23:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
je,udomio se da mu ne moze biti bolje, vlasnici stalno putuju na otok gdje ce ovo ljeto ovaj malac uzivat!

sva djeca bez nadzora biti ce pojedena!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000