forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mali Zeleni
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/04/2013 : 09:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Ova izreka ovdje totalno stima jer se radi o bicu od tek 15 cm.
Naravno da je postojanje "izvanzemaljskog" zivota tema koja polarizira i koja moze dovestih do zestokih diskusija, ali sigurno je jedno..ta tema je uvijek aktualna.
cek dis aut



quote:
PRICA o mumificiranim ostacima humanoida kojeg neki nazivaju i izvanzemaljcem, prošlog se tjedna proširila svijetom zahvaljujuci dokumentarcu "Sirius", ali treba znati i kako je rijec o artefaktu koji je prije 10 godina pronaden u Cileu.

Ipak, fotografije koje su se nedavno pojavile, mnoge su citatelje zapanjile.

Bice ce biti prikazano u novom dokumentarcu o izvanzemaljcima, a govorit ce se i o alternativnim oblicima tehnologije koje omogucavaju izvanzemaljcima da putuju izmedu planeta, prenosi Huffington Post.

Dr. Steven Greer bivši je lijecnik koji se posljednjih godina bavi proucavanjem ove tematike i dio je pokreta koji od americke vlade traži da otkrije navodno skrivene informacije o izvanzemaljcima na Zemlji.

Proteklih tjedana sve je više informacija o tzv. "humanoidu iz Atacame", a medunarodni reporter Antonio Huneeus otkrio je kako je tijelo otkriveno u malenom napuštenom gradicu La Noria u cileanskoj pustinji Atacama.




Huneeus se referirao na pricu koja je 2003. objavljena u novinama La Estrella. U potrazi za predmetima od povijesne važnosti, lokalni stanovnik Oscar Munoz, slucajno je naišao na komad tkanine u koji je bio zamotan cudnovati mumificirani leš velik otprilike 15 centimetara.

Nakon što je pregledao bice, Walter Seinfeld sa sveucilišta Arturo Prat rekao je: "Nema sumnje da je rijec o sisavcu, a i prilicno sam siguran da je rijec o covjeku. Ipak, moram provesti temeljito ispitivanje".

Medutim, tijelo je otad promijenilo "vlasnike". Isprva je prodano vlasniku kafica za 64 dolara, a na kraju je završilo u Španjolskoj gdje ga je, godinama kasnije, pronašao autor dokumentarca i obecao kako ce u svom filmu objaviti nevjerojatne informacije otkrivene naknadnom lijecnickom i DNK analizom.

Trenutni vlasnik kostura je španjolski poduzetnik Ramon Navia-Osorio, ujedno i voda NLO organizacije, koji je o cijelom slucaju napisao i opširno izvješce.

Naime, Navia-Osorio je "humanoida iz Atacame" dao na proucavanje. Prva studija pokazala je da nije rijec o prijevari, dok je druga studija pokazala kako je rijec o "mumificiranom tijelu sa svim karakteristikama fetusa". U zakljucku stoji kako je, "bez ikakve sumnje rijec o mumificiranom ljudskom fetusu".

Ipak, promotivni materijali za dokumentarni film "Sirius" i dalje tvrde kako je njihova analiza pokazala kako je nemoguce klasificirati ovo bice.




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2013 : 10:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message


Evo jos jednoga... :DD





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2013 : 13:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Samo da ne krenu pricati debilane poput one Ancient Aliens ekipe

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2013 : 15:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Obožavam male zelene, pogotovo one, koji se skrivaju po džunglama Južne Amerike (Indiana Jones 4 je iznimka). Trebalo bi ponovno snimit neki film na tu temu... aliens, first contact i slicno...

Koristim priliku da malo izreklamiram preodlican film na tu temu. Cover ispod je od knjige, ali film mi je bio puno bolji.

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 17/04/2013 : 16:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
imam puno toga za reci na ovu temu ali mislim da nema smisla. stoga necu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/04/2013 : 16:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Citala sam Contact davno i sad sam dobila neodoljivu zelju da iznova procitam.. film je ok ali knjiga je knjiga.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/04/2013 16:42:07
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/04/2013 : 16:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message


Ovo je jedini mali zeleni

Have mercy
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/04/2013 : 17:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

imam puno toga za reci na ovu temu ali mislim da nema smisla. stoga necu.


Daj..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/04/2013 : 17:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 17/04/2013 : 19:31:26  Show Profile Show Extended Profile
Ne pada im na pamet da se pokažu. Odmah bi im naplatili boravišnu taksu. Pa porez na svemirski brod (doduše samo 5% jer je polovni). Pa dodjela OIB-a. Pa cekanja u redovima za osobnu. A osobnu ne mogu dobiti jer nemaju Domovnicu. Domovnicu ne mogu dobiti jer nemaju osobnu itd...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/04/2013 : 19:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Ne pada im na pamet da se pokažu. Odmah bi im naplatili boravišnu taksu. Pa porez na svemirski brod (doduše samo 5% jer je polovni). Pa dodjela OIB-a. Pa cekanja u redovima za osobnu. A osobnu ne mogu dobiti jer nemaju Domovnicu. Domovnicu ne mogu dobiti jer nemaju osobnu itd...

Zaboravio si slivne vode i porez na vec naplaceni porez..jer..ma zna se ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 17/04/2013 : 19:45:26  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by fikus

Ne pada im na pamet da se pokažu. Odmah bi im naplatili boravišnu taksu. Pa porez na svemirski brod (doduše samo 5% jer je polovni). Pa dodjela OIB-a. Pa cekanja u redovima za osobnu. A osobnu ne mogu dobiti jer nemaju Domovnicu. Domovnicu ne mogu dobiti jer nemaju osobnu itd...

Zaboravio si slivne vode i porez na vec naplaceni porez..jer..ma zna se ..



Zamisli da naši tek skuže da imaju u brodu televiziju. Odmah naplata za HRT.

edit: skoro sam zaboravio ono najbitnije - ZAMP

always progressive, never conventional!

Edited by - fikus on 17/04/2013 19:50:22
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/04/2013 : 20:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by fikus

Ne pada im na pamet da se pokažu. Odmah bi im naplatili boravišnu taksu. Pa porez na svemirski brod (doduše samo 5% jer je polovni). Pa dodjela OIB-a. Pa cekanja u redovima za osobnu. A osobnu ne mogu dobiti jer nemaju Domovnicu. Domovnicu ne mogu dobiti jer nemaju osobnu itd...

Zaboravio si slivne vode i porez na vec naplaceni porez..jer..ma zna se ..



Zamisli da naši tek skuže da imaju u brodu televiziju. Odmah naplata za HRT.

edit: skoro sam zaboravio ono najbitnije - ZAMP


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/04/2013 : 20:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior





nije važno koliki si nego koliki ti je
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/04/2013 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior





nije važno koliki si nego koliki ti je

Dug

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 17/04/2013 : 22:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/04/2013 : 23:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
jaoo temice prave za moju X-files pricicu

Dakle,
vise ne znam dan, kada je to bilo, posla sam na put u noci.
Vrucine, gust promet, i svasta pomalo, navelo me da se uputim u opustajucu laganini nocnu voznju, bez prometa, i razloga zbog kojih ponekad pomalo pi*karam.

I tako sam prvih pedeset kilometara odvozila u takvoj nocnoj koloni, u oba smjera, kakvu sam rijetko dozivjela u samoj spici svih putovanja. Kiselim osmjehom, tad u sebi pomislim: - Mene si nasao ?!

No, dobro, konacno dio kakav sam mislila imati u samom pocetku.
Noc je vedra, mjesec mlad, dovoljno tama, a ja na cesti dovoljno sama.

Povremeno se pojavi neko mjesto, i pokoja kuca pored puta,
putokaz, prometni znak, i to je sve sto ti treba, da covjek ne zaluta.
Nailazim ravnicom do mjesta s par kuca u mraku, jer ipak je ponoc prosla, i ugledam dva crvena svjetla poput diska, sa kuglom na oba kraja .. lebde, pomicu se iznad kuca, ali dovoljno visoko da shvatim da nisu nesto na krov postavljeno, i dovoljno se udaljavaju da uocim da nisu dio nicega na tim kucama. Idemo tada.. logika i ja .. pomalo .. pa eliminiram i one kugle na zicama dalekovoda zbog aerodroma, jer su samo dvije, i lebde uokolo.. a uostalom, sa moje lijeve strane je ionako brdo, vislje od toga, i avionu nema mjesta u toj prici .. refleksija necega .. pa mrak je .. i svasta bih ja jos sama sobom pretresala, da najednom svjetla nisu nestala. Priblizim se taman mjestu gdje sam ih uocila, i doista, iznad kuca niti zica, ni antena, ni zive duse.
Ha, osmjehnem se trenutku u kome odlucim to ostaviti iza sebe, ali mi je osmijeh kratak bio, jer se sada s moje lijeve strane, na pol brdasca
pojavi bijela disko kugla - dva komada.
Ooo jebote, reko, sto je ovo ... na to mi brzo tabla uz cestu odgovor strelicom pokaze - gledam u groblje.
Ooo, mene si nasao?! - Opet Ga upitam.
Oci sirom otvorim, osmijeh nemam pojma kakav mi je bio, dok sam disuci polako, i ravnomjerno vozila u mrak misleci u sebi kako je dobro sto se sa 80-ak na sat svake sekunde sve vise udaljavam od toga, i kako sam sigurna. Gasim glazbu na radiju .. previse jezoviitih zvukova u toj pjesmi za ova doba noci .. pronalazim umirujuce zvukove neke prikladne stanice ... malo se promeskoljim, zadovoljno dalje nastavim, i tu se smrznem ... jer nisam uzela u razmatranje onaj dio kada je moram pogledati u retrovizor iza sebe, i glavu okrenuti prema straznjem sjedalu.
No, pa to je sitnica .. voziti sumom kroz mrkli mrak, nakon sto su mrtvi zaplesali disco .. he .. nema nikoga.
Ali nema ni moga ulaza na autoput, jer sam ga zabavljena sama sobom zaboravila uociti.
Pa dobro, kaj sad, naici ce drugi, jer ja se natrag ne okrecem..
i s tim mislima uklizem u mjesto gdje me na ulasku doceka dobrodoslica nocne patrole.
- Dobra vecer gospodjo, vozacku i prometnu, molim .. - ja to vadim .. - jeste konzumirali alkohol? Nisam, ali smatrajte da jesam. - Kako to mislite? Pa lijepo, tamo iza onog brda, na groblju je tulum, a ja sam gledala disco kugle u zraku. Pojasnim jos malo, sretna sto ih vidim, a to im napomenem, i pozele mi ugodnu voznju i laku noc.

Posto mi je taj razgovor sa policijom, i humora mrva, posluzio kao melem za moju psihu, uspijem se opustiti, pojacam glazbu, jer mi ne treba tisina vlastitih misli, i nekoliko desetaka kilometara uspijem opusteno razmisljati kako lijepo, besumno po toj praznoj cesti klizim ... i uklizem u pustu sumu, diveci se lijepoj noci,u kojoj sam se vec jednom, prije okretanja glave prema straznjem sjedalu prekrizila.
Pa zar cu morati opet, primim s obje ruke volan, promeskoljim se, i jos mislim da su mi oci O.O ovolike bile. Gospe moja, primicem se nadvoznjaku na cijem rubu stoji figura, ni ziv ni mrtav, samo se njise, u krem hlacama, i bijeloj majici, visok, vitak, i pogleda fiksiranog pravo u moje oci. Ruke mu u visini ramena, i kao da iza vrata nateze debeli konopac, te se njise amo tamo ..
Na rubu nadvoznjaka .. sam projurila pored njega, pogleda zamrznutog bas pravo, ni lijevo ni desno, i znam da sam tada u sebi pomislila: - hajde ti stani pa pitaj sta mu je, ako imas m* ..ono.
A Njega sam opet upitala; - Mene si nasao?! Pa se dakako opet prekrizim,
promijenim nepodobnu glazbu .. slijedi pogled unatrag, osvrt na straznje sjedalo ..
I sto je dalje bilo, jesam li konacno negdje uspjela pogoditi ulaz na autoput, nije vise ni bitno.
Uostalom, j**** covjeka (zenu), koji se barem jednom u u zivotu posteno ne ukaki od straha vozeci nocu.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/04/2013 23:26:06
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/04/2013 : 23:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by izivko



Ovo je jedini mali zeleni



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 17/04/2013 : 23:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
+1

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/04/2013 : 23:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Bare setao nocu?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/04/2013 : 23:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Bare setao nocu?




ajmee..odmah sam skuzila.
pa to je bilo nesto prije "tog" Bareta. Mozda je imao probu pred snimanje

kad smo vec kod toga.. putovala sam na

http://youtu.be/RLhJHdh254Q

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/04/2013 23:48:43
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2013 : 00:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Citala sam Contact davno i sad sam dobila neodoljivu zelju da iznova procitam.. film je ok ali knjiga je knjiga.



Procitao sam nekako na brzinu jer mi je film bio odlican, ali svejedno mi se cini, da je film dostojno, po mom mišljenju, cak i bolje predstavio ideje iz knjige nego sama knjiga... Contact FTW!

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2013 : 00:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93





Fox Mulder legenda!

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/04/2013 : 00:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Citala sam Contact davno i sad sam dobila neodoljivu zelju da iznova procitam.. film je ok ali knjiga je knjiga.



Procitao sam nekako na brzinu jer mi je film bio odlican, ali svejedno mi se cini, da je film dostojno, po mom mišljenju, cak i bolje predstavio ideje iz knjige nego sama knjiga... Contact FTW!





znas..gledala sam film, ali cak ne bas koncentrirano, steta.
No, iz knjige pamtim, iako sam ju citala doista davno, kakav je dojam ostavila na mene, bas zbog toga sto sam sama, citajuci ju, stvarala vlastite vizije, i duboko se uzivjela u pricu, dok mi je film povrsna zabava, koja ti servira gotove slike..
ne znam zasto sam se sada sjetila nekih dijelova iz knjige, i potrebu da je zbog toga procitam.. Pa cu to i morati
(jel ima netko za posudit knjigu?)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2013 : 00:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da, to je taj LOTR-Novi Zeland efekt, tj. ako gledaš prvo film, teško da ceš u glavi stvorit neke originalne slike, mada ne mora to nužno uvijek biti loše...
Kontakt se da nac na netu... ebook ili audio knjiga... za papirnatu verziju je vjerojatno gradska knjižnica najlakši nacin...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/04/2013 : 01:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
ja kao neka staromodna razmisljam uglavnom "papirnato"..
potrazit cu e-book.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000