forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zadovoljni ili ne?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/05/2013 : 19:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Poll Question:
kako biste ocijenili zadovoljstvo vlastitog života ?
Mislin cisto u materijalno novcanom smislu;znaci cmizdrenja o neuzvracenoj ljubavi ,propasti ljubljene politicke stranke na izborima i slicna sranja ostavite za druge topice.


Results:
Prezadovoljan sam [9%] 9 votes
Zadovoljan al može i bolje [42%] 44 votes
Osrednje sam zadovoljan [19%] 20 votes
Nezadovoljan sam [12%] 13 votes
Vrlo sam nezadovoljan [10%] 10 votes
I ti ovo zoveš životom?! [9%] 9 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 105 counted »» Last Vote: 13/06/2013 12:33:29

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/05/2013 : 19:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Peta opcija.
Još se nadan nekim promjenama, ali svakim danom sve manje.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 17/05/2013 : 19:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Osrednje.....
Tj.nisam zadovoljan ali znam da mi je odlicno u usporedbi sa mnogima koje znam....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 17/05/2013 : 19:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message
Bio bi sebican kad bih rekao da sam nezadovoljan s obzirom na dvije predivne kceri koje mi znace više nego svo bogatstvo ovoga svijeta. Ali da može i bolje od ovog usranog života kakav je danas vecini naroda....sigurno da može, a nadam se i da hoce jednog dana.
Opcija 2

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/05/2013 : 19:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Nisam još pravo ni vidio života ali zasad sam osrednje zadovoljan. Ono, nit' smrdi, nit' miriše.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/05/2013 : 19:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Šta mi fali? Ja sasvim zadovoljan... Nikad zapravo nisam ni bio ambiciozna, ali imam sve što sam htio u životu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 17/05/2013 : 20:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Ako mislis na finansije nisam nesto preterano zadovoljan ali se ne zalim puno. Za kafu, cigare uvek imam i da se napijem vikendom to je mnogo vise nego sto neki imaju, a burzuji me ne zanimaju.
Pitanje je samo dokle cu ovako.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/05/2013 : 20:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Druga opcija.

The glass is half FULL, not empty.

(ali moze malkice vise vode da stane u nju)

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 17/05/2013 : 20:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
lwood je napisao u cisto materijalnom smislu... pošto je moje stajalište da novac donosi sve (izmedu ostalog i ženu ), ja sam nezadovoljan ali ne i pesimistican.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/05/2013 : 20:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
radim za 1600 kuna mjesecno i zacijelo sam u financijski nezavidnoj situaciji... ali volim posao koji radim, prihvacam odgovornost i izazove koje nosi sa sobom, ljude kojima sam okružen... usto nastojim što više raditi na sebi. citam. vježbam. dižem utege. trcim. pišem. mislim. djelujem. ukratko, bistvujem. i dobro je.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 17/05/2013 : 20:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
kolka ti je onda satnica, euro i po ? svasta.bolje drzi se
one stare..bolje za dinar ležat nego za dva radit...men je sad žena uzela komplet
gaca bugatti za 1400 kuna...cestitam u svakom slucaju
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/05/2013 : 20:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

radim za 1600 kuna mjesecno i zacijelo sam u financijski nezavidnoj situaciji... ali volim posao koji radim, prihvacam odgovornost i izazove koje nosi sa sobom, ljude kojima sam okružen...



Ti si u onom eksperimentalnom modelu zapošljavanja s cilje stjecanja iskustva na godinu dana, jelda?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/05/2013 : 20:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Zadnja opcija..totalno sranje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/05/2013 : 20:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Bilo bi sebicno da kazem da sam nezadovoljan ili osrednje zadovoljan svojim finansijskim stanjem odnosno finansijskim stanjem mojih roditelja posto ja para nemam

Odabrao sam drugu opciju, imam ono sto mi treba odecu, hranu, novac za izlaske, mogao bi da bude malo veci budzet za stripove da mogu da kupujem vise Libellusovih izdanja i nekih FIbrinih i moglo bi za mobilni, posto sad imam krsinu Sony Ericson K510i, ali bice valjda necu da se zalim.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/05/2013 : 20:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

radim za 1600 kuna mjesecno i zacijelo sam u financijski nezavidnoj situaciji... ali volim posao koji radim, prihvacam odgovornost i izazove koje nosi sa sobom, ljude kojima sam okružen...



Ti si u onom eksperimentalnom modelu zapošljavanja s cilje stjecanja iskustva na godinu dana, jelda?


Konacno smo dobili prvu cijelu platu iz nove firme u koju smo pretvoreni.
Radim za 2385 kn.
Brat mi radi za 2050 kn.
Jedan lik radi za 1600 kn.
A seru nam kao da smo placeni bogovski, najavljene su destimulacije i otpuštanja.
Sa svojim problemom socijalne fobije nisam sposoban uvlaciti se u dupe, komunicirati i šarmirati poslodavce da bih našao drugi/bolji posao - pa šutim i trpim.
Nezadovoljan sam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/05/2013 20:58:21
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/05/2013 : 21:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

radim za 1600 kuna mjesecno i zacijelo sam u financijski nezavidnoj situaciji... ali volim posao koji radim, prihvacam odgovornost i izazove koje nosi sa sobom, ljude kojima sam okružen...



Ti si u onom eksperimentalnom modelu zapošljavanja s cilje stjecanja iskustva na godinu dana, jelda?



da, baš "experimentalni" model
svi jedva cekamo da vidimo kakve ce rezultate ovaj eksperiment poluciti
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 17/05/2013 : 22:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
@lwood

Otkud ti to da je vlastiti život zadovoljstvo?

Može biti ko zna šta drugo, zavisi od percepcije.

Piši propalo!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/05/2013 : 22:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
1

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/05/2013 : 23:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Opcija 3, osrednje zadovoljan.
Imam ambicija i planova koji ce se tko zna kad, ako ikad, ostvariti, ali cemu se buniti.
Dobro mi je, boljem se nadam...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/05/2013 : 23:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Osrednje sam zadovoljan, da žena radi bilo bi super, ovako se krpamo nekako, zbog stambenog kredita smo dobro zaglibili, nema veze, jedino tako smo se mogli izvuci od staraca, borba svakodnevna, neka, tako i treba... U jebenim vremenima nisam od onih koji kukaju, radim po cijeli dan, vikendima, praznicima, ljudi moji, to se zove život, to smo htjeli, sad ko nas jebe.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/05/2013 : 00:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Osrednje sam zadovoljan, da žena radi bilo bi super, ovako se krpamo nekako, zbog stambenog kredita smo dobro zaglibili, nema veze, jedino tako smo se mogli izvuci od staraca, borba svakodnevna, neka, tako i treba... U jebenim vremenima nisam od onih koji kukaju, radim po cijeli dan, vikendima, praznicima, ljudi moji, to se zove život, to smo htjeli, sad ko nas jebe.


To ste htjeli.
Meni je socijalizam bio dobar.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/05/2013 : 00:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by velka031

Osrednje sam zadovoljan, da žena radi bilo bi super, ovako se krpamo nekako, zbog stambenog kredita smo dobro zaglibili, nema veze, jedino tako smo se mogli izvuci od staraca, borba svakodnevna, neka, tako i treba... U jebenim vremenima nisam od onih koji kukaju, radim po cijeli dan, vikendima, praznicima, ljudi moji, to se zove život, to smo htjeli, sad ko nas jebe.


To ste htjeli.
Meni je socijalizam bio dobar.



Premlad sam ja bio da odlucujem o tome, Obi... Ništa ja nisam htio, sjebali su nas starci... I meni je bio dobar, pogotovo kad ga se usporedi s ovom malo blažom inacicom robovlasništva koje sada imamo...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/05/2013 : 00:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
osrednje. ni da, ni ne.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 18/05/2013 : 04:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
2
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/05/2013 : 09:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
zadovoljan sam
ali uvijek može i bolje
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/05/2013 : 09:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by velka031

Osrednje sam zadovoljan, da žena radi bilo bi super, ovako se krpamo nekako, zbog stambenog kredita smo dobro zaglibili, nema veze, jedino tako smo se mogli izvuci od staraca, borba svakodnevna, neka, tako i treba... U jebenim vremenima nisam od onih koji kukaju, radim po cijeli dan, vikendima, praznicima, ljudi moji, to se zove život, to smo htjeli, sad ko nas jebe.


To ste htjeli.
Meni je socijalizam bio dobar.



Premlad sam ja bio da odlucujem o tome, Obi... Ništa ja nisam htio, sjebali su nas starci... I meni je bio dobar, pogotovo kad ga se usporedi s ovom malo blažom inacicom robovlasništva koje sada imamo...


Prebrzo sam procitao pa mi je promakao sarkazam u tvojem postu.
Radimo po svoj prilici u istom gradu.
No, ipak si u pravu. Nekima ono ranije nije valjalo pa sada imamo ovo. I ja cu se boriti dokle mogu, ali moram malo i kukati...
Cudni su mi rezultati ovog poll-a.
Vecina ljudi je zadovoljna.
Tu gdje ja živim i radim nitko nije zadovoljan.
Izgleda da se stvari drasticno razlikuju na županijskom nivou.
Ja ne vjerujem da netko na moru ili u ZG radi za 300 eura. I još gore, ako neceš za 300 eura, ima desetorica koji ce te zamjeniti momentalno.
Neki dan je jedan stariji radnik rekao mladem šefu: "Ja sam stariji od tebe i duže sam tu, ne možeš se derati na mene. Reci šta hoceš, ali kulturno."
Šef se momentalno zapalio i rekao: "Neceš ti više tu radit!!!"
Ljigavo do bola.
Ugovore nam daju na po mjesec dana i moraš biti tih kao miš da ti daju još jedan mjesec.
Ne znam kako covjek takvom situacijom može biti zadovoljan.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/05/2013 09:24:52
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000