forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zadovoljni ili ne?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/05/2013 : 13:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Sta otprilike znaci "za hrvatske prilike", 3-4k, 4-5k, 5-6k?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/05/2013 : 13:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
sta znace ovi brojevi? prosjecna hr placa ili moja placa?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2013 : 13:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

bez obzira sto za hrvatske prilike dobro zaradjujem vrlo sam nezadovoljan.



tvoj sexualni život nas ne zanima
s obziron šta si napisa triba si glasat za prvu opciju

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/05/2013 : 13:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

bez obzira sto za hrvatske prilike dobro zaradjujem vrlo sam nezadovoljan.



tvoj sexualni život nas ne zanima
s obziron šta si napisa triba si glasat za prvu opciju


ja sam napisao da sam vrlo nezadovoljan placom za posao koji radim. to ne znaci da mi je placa minimalac. za posao koji radim trebao bi imati bar duplu do trostruku placu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/05/2013 : 13:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ja se nemam pravo požaliti ni na što.Primanja su vrlo dobra ali ima prostora za bolje pa sam glasao za drugu opciju.Vidim mnogo ljudi oko sebe koji se žale na životne okolnosti i situaciju ali po meni bez osnova.Za neke stvari ne možeš kriviti sistem nego sebe a malo ko to radi.Uvijek je za tvoje nevolje kriv neko drugi.Konkretno,kod mene u Bihacu vlada opce mišljenje kako je situacija neizdrživa,nema se novca,posla pogotovo.No,ako izadete u bilo koje doba dana naci cete pune kafice,prepune prodavnice,masu vozila na cesti-skoro ispred svake kuce stoji parkiran automobil (ili dva) vrijednosti najmanje 6-7 hiljada eura,razne nove gradevinske radove i restauracije...Duboka kriza,nema šta.Trebalo bi malo cešce puštati na tv-u vijesti i dokumentarce iz stvarnog treceg svijeta pa da ljudi uvide šta znaci život u neimaštini,gladi i bijedi.Ovo kod nas je još uvijek život na visokoj nozi šta god mi baljezgali da se ovako više ne može...

Wtf?

Edited by - bagi on 19/05/2013 13:52:11
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/05/2013 : 14:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
[br

i nije ti padalo napamet da odeš?
[/quote]
Naravno da je.
Padne meni na pamet i da postanem Betmen pa mi ne ide.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/05/2013 : 14:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Ja se nemam pravo požaliti ni na što.Primanja su vrlo dobra ali ima prostora za bolje pa sam glasao za drugu opciju.Vidim mnogo ljudi oko sebe koji se žale na životne okolnosti i situaciju ali po meni bez osnova.Za neke stvari ne možeš kriviti sistem nego sebe a malo ko to radi.Uvijek je za tvoje nevolje kriv neko drugi.Konkretno,kod mene u Bihacu vlada opce mišljenje kako je situacija neizdrživa,nema se novca,posla pogotovo.No,ako izadete u bilo koje doba dana naci cete pune kafice,prepune prodavnice,masu vozila na cesti-skoro ispred svake kuce stoji parkiran automobil (ili dva) vrijednosti najmanje 6-7 hiljada eura,razne nove gradevinske radove i restauracije...Duboka kriza,nema šta.Trebalo bi malo cešce puštati na tv-u vijesti i dokumentarce iz stvarnog treceg svijeta pa da ljudi uvide šta znaci život u neimaštini,gladi i bijedi.Ovo kod nas je još uvijek život na visokoj nozi šta god mi baljezgali da se ovako više ne može...


Naravno da je kriv netko drugi.
Pa nisam valjda ja kriv što je sve otišlo u k...c.
Ne idem po kafanama, nemam automobil, ne pravim gradevinske radove.
Znam da 90% ljudi ovog svijeta živi još gore od mene, ali nekako mi to baš i ne pomaže.
Može se preživjeti naravno, ali kakav je život ako se svodi na preživljavanje.
I sada cu da kukam dok mi i to ne zabrene.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/05/2013 : 14:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Sta otprilike znaci "za hrvatske prilike", 3-4k, 4-5k, 5-6k?





sada sam nasao da je prosjecna placa u hr za prva tri mjeseca oko 51000 a sa naknadama i bozicnicama oko 5400 kn.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/05/2013 : 14:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
obi sada sam nasao da je minimalac oko 2800 kn. kako to da imas tako malu placu?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/05/2013 : 15:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by bagi

Ja se nemam pravo požaliti ni na što.Primanja su vrlo dobra ali ima prostora za bolje pa sam glasao za drugu opciju.Vidim mnogo ljudi oko sebe koji se žale na životne okolnosti i situaciju ali po meni bez osnova.Za neke stvari ne možeš kriviti sistem nego sebe a malo ko to radi.Uvijek je za tvoje nevolje kriv neko drugi.Konkretno,kod mene u Bihacu vlada opce mišljenje kako je situacija neizdrživa,nema se novca,posla pogotovo.No,ako izadete u bilo koje doba dana naci cete pune kafice,prepune prodavnice,masu vozila na cesti-skoro ispred svake kuce stoji parkiran automobil (ili dva) vrijednosti najmanje 6-7 hiljada eura,razne nove gradevinske radove i restauracije...Duboka kriza,nema šta.Trebalo bi malo cešce puštati na tv-u vijesti i dokumentarce iz stvarnog treceg svijeta pa da ljudi uvide šta znaci život u neimaštini,gladi i bijedi.Ovo kod nas je još uvijek život na visokoj nozi šta god mi baljezgali da se ovako više ne može...


Naravno da je kriv netko drugi.
Pa nisam valjda ja kriv što je sve otišlo u k...c.
Ne idem po kafanama, nemam automobil, ne pravim gradevinske radove.
Znam da 90% ljudi ovog svijeta živi još gore od mene, ali nekako mi to baš i ne pomaže.
Može se preživjeti naravno, ali kakav je život ako se svodi na preživljavanje.
I sada cu da kukam dok mi i to ne zabrene.



Oni što kukaju ti najviše i imaju...

Wtf?

Edited by - bagi on 19/05/2013 15:55:14
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 19/05/2013 : 16:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

obi sada sam nasao da je minimalac oko 2800 kn. kako to da imas tako malu placu?


To je bruto placa.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 19/05/2013 : 16:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by mamlaz

obi sada sam nasao da je minimalac oko 2800 kn. kako to da imas tako malu placu?


To je bruto placa.


Meni u ugovoru piše bruto placa 2814kn, kad se sve oduzme izade negdi oko 2250kn, dobijen 250kn putnih troškova i eto tih famoznih mojih 2500kn.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/05/2013 : 18:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by swamp thing

Poll pokazuje da su ljudi koji citaju stripove poprilicno dobrostojeci.


Sad ce se cijela povorka sponzoruša ulogirati na sajt. Ma kakve diskoteke i kafici, sa stripofilima je buducnost osigurana.



ako do sad sajt nije bio ugrozen, mislim da se upravo to promijenilo.
Admine, stitove sajta na maksimum!
Ne damo nasu oazu!



Talk for yourself...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2013 : 21:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by velka031

Osrednje sam zadovoljan, da žena radi bilo bi super, ovako se krpamo nekako, zbog stambenog kredita smo dobro zaglibili, nema veze, jedino tako smo se mogli izvuci od staraca, borba svakodnevna, neka, tako i treba... U jebenim vremenima nisam od onih koji kukaju, radim po cijeli dan, vikendima, praznicima, ljudi moji, to se zove život, to smo htjeli, sad ko nas jebe.


To ste htjeli.
Meni je socijalizam bio dobar.



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 19/05/2013 : 21:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Jedan moj prijatelj Ante, problem je rješio videnjem Isusa Krista (33) u svojem netom otvorenom restoranu. A Isus Krist je restoran "Ante" izabrao zbog ugodnog ambijenta, fleksibilnog radnog vremena, ugodnog osoblja, širokog izbora domacih i stranih pica te bogate ponude iz tradicionalne kuhinje po vrlo popularnim cijenama. Neki dan Isus mu je priopcio da se planira ukazanje Sv. Ante, inace omiljen svetac u njegovom kraju. Za tu prigodu biti ce proširen restoran ''Ante'' sa zvonikom kako bi dolicno primio sveca. Takoder se planira i ukazanje Sv. Nikole 6. 12. u školskoj dvorani, a ako dogovori proteknu povoljno 15. kolovoza može se ocekivati i gostovanje medugorske Gospe uz prigodan kulturno-umjetnicki program uz neizostavni roštilj po popularnim cijenama.


postovi su ti sve bolji i bolji

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/05/2013 : 22:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

bez obzira sto za hrvatske prilike dobro zaradjujem vrlo sam nezadovoljan.



tvoj sexualni život nas ne zanima
s obziron šta si napisa triba si glasat za prvu opciju


ja sam napisao da sam vrlo nezadovoljan placom za posao koji radim. to ne znaci da mi je placa minimalac. za posao koji radim trebao bi imati bar duplu do trostruku placu.



štrajkaj

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 19/05/2013 : 22:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Poll pokazuje da su ljudi koji citaju stripove poprilicno dobrostojeci.



i meni se cini...
u svakom slucaju ili je to ili mesecno daju na stripove dvocifreni postotak plate što je izrazito infantilan obrazac ponašanja...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/05/2013 : 22:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Druga opcija jer bi ipak bio sretniji da imam više love za više stripova

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/05/2013 : 23:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ti si student. Studenti po defaultu nikad nemaju pare, žicaju ih starcima i cugaju po parkicima jeftinog crnjaka.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/05/2013 : 00:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ noemis

quote:
i meni se cini...
u svakom slucaju ili je to ili mesecno daju na stripove dvocifreni postotak plate što je izrazito infantilan obrazac ponašanja...



Zašto infantilan? Zato što je rijec o stripovima?
Da umjesto o stripovima pricamo o umjetnickim slikama, ili recimo o knjigama, o rijetkim markama ili arhivskim vinima, bi li i onda bio infantilan?
U najboljem slucaju si na pogrešnom forumu, infantilnom stripovskom.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 20/05/2013 : 00:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ noemis

quote:
i meni se cini...
u svakom slucaju ili je to ili mesecno daju na stripove dvocifreni postotak plate što je izrazito infantilan obrazac ponašanja...



Zašto infantilan? Zato što je rijec o stripovima?
Da umjesto o stripovima pricamo o umjetnickim slikama, ili recimo o knjigama, o rijetkim markama ili arhivskim vinima, bi li i onda bio infantilan?
U najboljem slucaju si na pogrešnom forumu, infantilnom stripovskom.



kakav lakmus post...


"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 20/05/2013 : 09:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ti si student. Studenti po defaultu nikad nemaju pare, žicaju ih starcima i cugaju po parkicima jeftinog crnjaka.


I uvek imaju više love nego zaposleni....uživaj kao student na puno, jer kasnije.....
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 20/05/2013 : 09:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
druga opcija ;)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/05/2013 : 11:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ noemis

quote:
kakav lakmus post...



Potpuno si u pravu, samo što je smjer obratan, i još jednom govori o tvom snobizmu i pseudofilozofskom palamudenju.
Nažalost, stinky je bio u pravu.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 20/05/2013 : 11:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ noemis

quote:
kakav lakmus post...



Potpuno si u pravu, samo što je smjer obratan, i još jednom govori o tvom snobizmu i pseudofilozofskom palamudenju.
Nažalost, stinky je bio u pravu.




ta smiri se, šalio se cika...

i što nažalost?


"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000