forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zadovoljni ili ne?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/05/2013 : 12:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ noemis

quote:
kakav lakmus post...



Potpuno si u pravu, samo što je smjer obratan, i još jednom govori o tvom snobizmu i pseudofilozofskom palamudenju.
Nažalost, stinky je bio u pravu.




ta smiri se, šalio se cika...

i što nažalost?





Ma dobro, nek ljudi troše svoje novce na šta god žele.
Inace, druga opcija..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/05/2013 : 12:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ma ništa, neke moje pogreške i zablude, zapravo uobicajena stvar.
Inace, ja sam medu onih trenutno 21 % osrednje zadovoljnih, ni v rit ni mimo.
Zapravo ce sve to na koncu iti v rit!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/05/2013 : 15:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Osrednje, dakle treca opcija.
S tin da meni nije toliki problem u visini place koja je nominalno 5000(u Zadnje 2-3 godine mislin da san samo jednu placu dobija cilu), koliki mi je problem nesigurnost i nestabilnost radnoga mista.
Ja ka ja skoro da nema šanse da dobijen otkaz, al postoji realna šansa da cila firma cikne a onda cu u Splitu novi posal nac eventualno u nekome kaficu.
Da neman nešto didovine u koju san ove godine uložija, i mogucnosti nekakve zarade od turizma(Tu zaradu cu možda osjetit za 5 do 10 godina) neznan kako bi žena i ja sa dvi prosjecne place, dvoje dice i stambenin krediton priživili.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/05/2013 : 15:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
žena,dica,auto sve je to luxuz

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 20/05/2013 : 16:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

žena,dica,auto sve je to luxuz



Ja nemam ni prvo, ni drugo, ni trece.
Al da imam, bogzna kako bi uspio kraj s krajem.
Zapravo se divim nekim ljudima koje poznam.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/05/2013 : 16:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa to i kažen ,to je sve luxuz

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/05/2013 : 16:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

žena,dica,auto sve je to luxuz



Za ženu i dicu mi je gotovo. Nema nazad
A mislin da auto više nikad u životu necu kupit, jer su to najgluplje potrošeni novci koje san ikad potrošija(Cak gluplje od cuge, lakih droga i loših stripove koje san konzumira u mladosti).
Ljudi se za auto sjebu samo tako, jer vide koliko je rata pa misle da se to može.
Mene auto skoro pokopalo, a auto ništa posebno. Najobicnija Mazda3.
Kupija san je 2006. i rata mije bila 400CHF, dakle u tom momentu oko 1600Kn. Sa skokon franka na 7 Kn mi je rata u jednon momentu bila 3000Kn. Kad na to zbrojin registaciju,osiguranje i redovni servis i podilin na misecni iznos + benzina, auto me koštalo 4000Kn.
Za auto koje je u kešu koštalo 127000 Kn san 5.5 godina placa kredit, dakle ostala mi je još godina i po, a dužan san banci bija 75000Kn.
Srica da Mazde drže cijenu pa san skoro sve uspija zatvorit kad san je proda.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/05/2013 : 17:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

žena,dica,auto sve je to luxuz



Za ženu i dicu mi je gotovo. Nema nazad
A mislin da auto više nikad u životu necu kupit, jer su to najgluplje potrošeni novci koje san ikad potrošija(Cak gluplje od cuge, lakih droga i loših stripove koje san konzumira u mladosti).
Ljudi se za auto sjebu samo tako, jer vide koliko je rata pa misle da se to može.
Mene auto skoro pokopalo, a auto ništa posebno. Najobicnija Mazda3.
Kupija san je 2006. i rata mije bila 400CHF, dakle u tom momentu oko 1600Kn. Sa skokon franka na 7 Kn mi je rata u jednon momentu bila 3000Kn. Kad na to zbrojin registaciju,osiguranje i redovni servis i podilin na misecni iznos + benzina, auto me koštalo 4000Kn.
Za auto koje je u kešu koštalo 127000 Kn san 5.5 godina placa kredit, dakle ostala mi je još godina i po, a dužan san banci bija 75000Kn.
Srica da Mazde drže cijenu pa san skoro sve uspija zatvorit kad san je proda.





Pa što si išao kupovati nova kola....uzeo bi nešto rabljeno, ono 3-5 godina stara kola, iskeširao tih nekoliko tisuca i zdravo...kakav kredit i slicno.....
A ipak bolje spušiti novac na kola nego na drogu i loše stripove.....
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/05/2013 : 19:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
pa i nije lose nama. jos ima manevra za otkaze i smanjivanje place.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/05/2013 : 20:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

[quote]Originally posted by NESVRSTANI




Pa što si išao kupovati nova kola....uzeo bi nešto rabljeno, ono 3-5 godina stara kola, iskeširao tih nekoliko tisuca i zdravo...kakav kredit i slicno.....
A ipak bolje spušiti novac na kola nego na drogu i loše stripove.....


Neman odakle iskeširat ni par stotina a kamoli par tisuca.
U trenutku kad san kupova auto 1600 Kn mi je bilo sasvin prihvatljivo.
Polovna auta nevolin jer iman loša iskustva i ne da mi se posjecivat mehanicara niti jednom godišnje.

I ne slažen se, bolje tu lovu popušit i procitat

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/05/2013 : 22:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by 1Euro

[quote]Originally posted by NESVRSTANI




Pa što si išao kupovati nova kola....uzeo bi nešto rabljeno, ono 3-5 godina stara kola, iskeširao tih nekoliko tisuca i zdravo...kakav kredit i slicno.....
A ipak bolje spušiti novac na kola nego na drogu i loše stripove.....


Neman odakle iskeširat ni par stotina a kamoli par tisuca.
U trenutku kad san kupova auto 1600 Kn mi je bilo sasvin prihvatljivo.
Polovna auta nevolin jer iman loša iskustva i ne da mi se posjecivat mehanicara niti jednom godišnje.

I ne slažen se, bolje tu lovu popušit i procitat




Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/05/2013 : 23:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by 1Euro

[quote]Originally posted by NESVRSTANI




Pa što si išao kupovati nova kola....uzeo bi nešto rabljeno, ono 3-5 godina stara kola, iskeširao tih nekoliko tisuca i zdravo...kakav kredit i slicno.....
A ipak bolje spušiti novac na kola nego na drogu i loše stripove.....


Neman odakle iskeširat ni par stotina a kamoli par tisuca.
U trenutku kad san kupova auto 1600 Kn mi je bilo sasvin prihvatljivo.
Polovna auta nevolin jer iman loša iskustva i ne da mi se posjecivat mehanicara niti jednom godišnje.

I ne slažen se, bolje tu lovu popušit i procitat





dašta je,za tu lovu si moga skoknit i do Cancuna uz ostalo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MarxH
New Member

Croatia
143 Posts

Member since 09/12/2011

Posted - 23/05/2013 : 12:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MarxH a Private Message
Zadovoljan , ali može i bolje.
Bolje mi je nego mnogima , ali sam naucen na još bolje pa ovo materijalno stanje u kojem sam , a koje bi mnogi kojima je gore od mene željeli , smatram krizom.

Ocean tuge je beskrajan i dubok. Okreni se oko sebe i naci ceš obalu...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/05/2013 : 13:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by MarxH

Zadovoljan , ali može i bolje.
Bolje mi je nego mnogima , ali sam naucen na još bolje pa ovo materijalno stanje u kojem sam , a koje bi mnogi kojima je gore od mene željeli , smatram krizom.




a u profilu komunalni djelatnik
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 23/05/2013 : 20:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
Peta opcija.
Do prošle godine je nekako i guralo, ali od kad je caletova firma završila u kanalu, primoran sam da brinem za svaki dinar. Došlo je do toga da je i vocni jogurt postao luksuz. Frustrirajuce. Ali ko me jebe kad i dalje studiram u 28-oj godini. No, valjda ce se situacija uskoro promeniti, privodim konacno i tu muku kraju.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 23/05/2013 : 21:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message
Druga opcija. Uvijek može bolje.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 23/05/2013 : 22:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

Peta opcija.
Do prošle godine je nekako i guralo, ali od kad je caletova firma završila u kanalu, primoran sam da brinem za svaki dinar. Došlo je do toga da je i vocni jogurt postao luksuz. Frustrirajuce. Ali ko me jebe kad i dalje studiram u 28-oj godini. No, valjda ce se situacija uskoro promeniti, privodim konacno i tu muku kraju.



a šta fali? i ja sam završio fax u 28.

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/05/2013 : 20:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by noemis

quote:
Originally posted by swamp thing

Poll pokazuje da su ljudi koji citaju stripove poprilicno dobrostojeci.



i meni se cini...
u svakom slucaju ili je to ili mesecno daju na stripove dvocifreni postotak plate što je izrazito infantilan obrazac ponašanja...


iznenadio bi se kad bi znao koliko ovde ljudi troši na stripove dvocifreni postotak plate (ili barem približno)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/05/2013 : 22:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
gledam rezultate poll-a i moram priznati da su nas dobro izdresirali. sve zadovoljna ekipa:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2013 : 23:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kad ste puni novaca. šta je cudno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/05/2013 : 23:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kad ste puni novaca. šta je cudno?


cudno je sto su zadovoljni. oni koji imaju novaca su inace nezadovoljni i uvijek im fali. zato i pol pokazuje koliko nam je lose:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2013 : 23:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
cudno je jedino šta se ti stalno žališ a pun si novaca. znaci tipicni razmaženko

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 26/05/2013 : 00:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

cudno je jedino šta se ti stalno žališ a pun si novaca. znaci tipicni razmaženko


izmisljas jer ti se suprostavljam. ne lagati. ne budi jadan.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/05/2013 : 08:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Stvar je u tome što smo mi stripoljupci još uvijek u odredenoj mjeri djetinjasti (što i nije cudno, ako citamo Zagora, Marka, Bleka ... you name it), i što nam je ponekad dovoljna nova epizoda ili novi broj nekog stripa pa da se makar nakratko osjecamo zadovoljni.
Ono za što je nekim namcorima potreban novi automobil, dva tjedna na skijanju, nova sponzoruša, novi par louboutinki ili blahnica (to se tako kaže?) ili što vec, nama je dovoljan u skromnijem slucaju novi Zagor a u neskromnijem integral XIII, Kosmickih putnika, Jeremiah ili vec po željama.
Odnosno, rekao bih da poll pokazuje naše generalno zadovoljstvo baš zato što smo zadržali tu djetinjastost (ja bih tako na pozitivan nacin interpretirao onu noemisovu infantilnost), tj. što su nam za makar kratke trenutke zadovoljstva dovoljne realno male stvari.
Pa još ako su pracene zdravljem, uravnoteženim odnosima u obitelji, pivicom s prijateljima i uživanjem u tekmi kakva je bila sinoc, eto razloga za uživanciju.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 26/05/2013 08:34:23
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/05/2013 : 13:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Stvar je u tome što smo mi stripoljupci još uvijek u odredenoj mjeri djetinjasti (što i nije cudno, ako citamo Zagora, Marka, Bleka ... you name it), i što nam je ponekad dovoljna nova epizoda ili novi broj nekog stripa pa da se makar nakratko osjecamo zadovoljni.
Ono za što je nekim namcorima potreban novi automobil, dva tjedna na skijanju, nova sponzoruša, novi par louboutinki ili blahnica (to se tako kaže?) ili što vec, nama je dovoljan u skromnijem slucaju novi Zagor a u neskromnijem integral XIII, Kosmickih putnika, Jeremiah ili vec po željama.
Odnosno, rekao bih da poll pokazuje naše generalno zadovoljstvo baš zato što smo zadržali tu djetinjastost (ja bih tako na pozitivan nacin interpretirao onu noemisovu infantilnost), tj. što su nam za makar kratke trenutke zadovoljstva dovoljne realno male stvari.
Pa još ako su pracene zdravljem, uravnoteženim odnosima u obitelji, pivicom s prijateljima i uživanjem u tekmi kakva je bila sinoc, eto razloga za uživanciju.



Svete reci prijatelju!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000