forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Brak životna zajednica žene i muškarca?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2013 : 17:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo



ja ne znam,ali ok...valjda mladjo zna



Pa znam da ne znas..ti samo znas doc i napisat "necu nikog banirat retroaktivno"..




ne,ne znam,nisam u tijeku ilitiga toku zadnjih par dana...i da,retroaktivno nikad...kad sam tu,na mjestu dogadaja,onda uvik...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/05/2013 : 17:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo


ne,ne znam,nisam u tijeku ilitiga toku zadnjih par dana...i da,retroaktivno nikad...kad sam tu,na mjestu dogadaja,onda uvik...



Posteno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2013 : 17:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ha mislim da nitko nije zaobiden. Hajde, evo, stavi ovdje link ili post za koji misliš da bi trebao rezultirati udaljavanjem njegovog autora sa foruma

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/05/2013 : 17:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ha mislim da nitko nije zaobiden. Hajde, evo, stavi ovdje link ili post za koji misliš da bi trebao rezultirati udaljavanjem njegovog autora sa foruma



Mogu biti sve ali cinker nikad..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 17:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
nije cinkanje nego sugestija


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2013 : 17:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ha gledaj, ne ide ti to tako Ako možeš pred svima reci "a vidi ode neprimjerene komunikacije..koliko hoces..ili je to neprimjerena komunikacija samo ona koja je neprimjerena moderatorima..", aludirajuci time da se neke clanove takoder treba udaljiti sa foruma, onda takoder trebaš biti spreman pred svima reci i tko su ti ljudi. Jer inace ispada da pricaš a da nemaš dokaze. Jer te price "pogledaj što se sve piše", a na upit "što" odgovoriti "necu reci" i nema baš smisla zar ne?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 17:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
u stvarnosti, srbi jesu organizirana politicka jedinica (srbija) i JESU naš pliticki neprijatelj. to je fakt koji se ne može samo tako zanemariti i lupati na tastaturi 'savršene' postove



Kakvi politicki neprijatelji, i zbog cega?
Iz tona tvog posta slijedi da su to oni neminovno, od pamtivjeka i zauvijek, i da je to prirodno stanje.
O cemu pricaš? Zašto bi nam bili politicki neprijatelji?
Zbog nekih bivših ratova, kakve su u povijesti vodile sve države medusobno.
OK, u tom su slucaju svi svima politicki neprijatelji.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/05/2013 : 17:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ha gledaj, ne ide ti to tako Ako možeš pred svima reci "a vidi ode neprimjerene komunikacije..koliko hoces..ili je to neprimjerena komunikacija samo ona koja je neprimjerena moderatorima..", aludirajuci time da se neke clanove takoder treba udaljiti sa foruma, onda takoder trebaš biti spreman pred svima reci i tko su ti ljudi. Jer inace ispada da pricaš a da nemaš dokaze. Jer te price "pogledaj što se sve piše", a na upit "što" odgovoriti "necu reci" i nema baš smisla zar ne?



Ne treba nikog udaljiti isto ka sta nije tribalo Tonku udaljiti..to je bila poanta mog posta..

Onog prvotno napisanog..ovo sa cinkerom mi se ucinilo zgodno da tu ubacim..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/05/2013 17:33:19
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 17:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ovo bi što se mene tice bio posljednji post o ovoj temi, komentar Mate Kapovica na Indexu:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/danas-pederi-i-lezbe-a-sutra-mozda-ateisti-alternativci-urbani-jugoslaveni-ili-tko-zna-tko-drugi/680384.aspx

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2013 : 17:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Da, Stinky, hajde objasni to, molim te.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/05/2013 : 17:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
jbl Vas svih ova tema. nemate stvarno o nicem pametnijem pricati u politickom, ekonomskom, socijalnom ili seksualnom zivotu?

i zasto ovakca tema nije zakljucana? a da pokrenem temu o nezaposlenosti ili slicno nakon stranicu dvije bi bila zatvorena.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2013 : 17:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

jbl Vas svih ova tema. nemate stvarno o nicem pametnijem pricati u politickom, ekonomskom, socijalnom ili seksualnom zivotu?

i zasto ovakca tema nije zakljucana? a da pokrenem temu o nezaposlenosti ili slicno nakon stranicu dvije bi bila zatvorena.


ti se ne javljaj
budi sritan šta nisi izbacen još u nedilju

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/05/2013 : 17:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ajd ti na biru do Rijeke ovaj vikend, slavimo trece mjesto u ligi. Ti mozes slaviti cetvrto:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2013 : 17:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ajd ti na biru do Rijeke ovaj vikend, slavimo trece mjesto u ligi. Ti mozes slaviti cetvrto:)


zahvali hajduku šta ste u europi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/05/2013 : 17:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ dsormaz1


Ne, ja znam da predstavljam manjinsko raspoloženje u društvu, toliko manjinsko da sam tu iskljucivo ja.
Ali za to mi se živo fucka, jer uvijek prtedstavljam samo sebe i apsolutno nikog drugog osim sebe. Bože sacuvaj da bih ikad govorio u ime bilo koga drugog.
I znam da su upravo zbog tog minoriteta sve vrijednosti do kojih mi je stalo, i smjer tolerancije, sloboda, razumijevanja i prihvacanja u kojem bih želio da se razvija ovo društvo, osudeni na neuspjeh.
Ok, recimo da Amos i njegovi, ili tvoji, kako god, uspiju / uspijete u naumu i da u Ustav ude definicija braka kao iskljucive zajednice muškarca i žene.
Vi cete se u tom slucaju sasvim opravdano smatrati pobjednicima.
A u mojim cete ocima biti gubitnici, jer ste odredenom segmentu društva, cak nije važno kojem ni kakvom, ogranicili neka prava i nametnuli svoje retrogradne stavove.
Iz moje perspektive, ogranicavanje prava bilo koga (Židovi, crnci, Romi, Srbi, gejevi...), bilo kada i iz bilo kojih razloga ne može biti ništa drugo osim gubitništva i natražnjaštva.


što nas srbe uvek spominjete u grupi sa ciganima,crncima,jevrejima i pederima?


S obzirom da je gore naznacen i moj nick i da govoriš u množini (možda nisi citao sve postove) moram se ograditi: ja u cijelom ovom topicu nisam spomenuo niti jedan narod.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/05/2013 : 18:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mamlaz

ajd ti na biru do Rijeke ovaj vikend, slavimo trece mjesto u ligi. Ti mozes slaviti cetvrto:)


zahvali hajduku šta ste u europi


koji sada to vrag hajduk? jel to neki klub u nogometu? jbg, znam napamet samo bolje klubove od Rijeke, ostale i ne pamtim:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/05/2013 : 18:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ne znam zašto neki odmah insinuiraju da ako netko smatra da homoseksualci ne bi trebali posvajati djecu da bi taj netko odmah ukidao prava nekim drugim narodima?
Glede pritisaka koje jedna strana provodi nad onima koji imaju suprotne stavove od njihovih: što reci na medijski linc kojem je nedavno podvrgnuta Blanka Vlašic samo zato što je potpisala za taj referendum? Cak su joj zaprijetili da bi mogla ostati i bez sponzora. Tko tu vrši pritiske?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/05/2013 : 18:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kakvi politicki neprijatelji, i zbog cega?
Iz tona tvog posta slijedi da su to oni neminovno, od pamtivjeka i zauvijek, i da je to prirodno stanje.
O cemu pricaš? Zašto bi nam bili politicki neprijatelji?
Zbog nekih bivših ratova, kakve su u povijesti vodile sve države medusobno.
OK, u tom su slucaju svi svima politicki neprijatelji.



uopce uzevši, pa i jesu. svi su svima politicki neprijatelji, jer iznad države nema niceg više. svaka je država suveren i kao takva u , najblaže receno, napetosti sa svim ostalim takvim suverenima (državama). tamo gdje se interesi država preklapaju u dovoljnom razlogu da se iz redovnog stanja napetosti prede u intenzifikaciju, dolazi do rata u krajnjem slucaju. to je razvidno iz svjetske povijesti.
ali nije sad toliko bitno za ono što me pitaš.

iz mog posta ne slijedi da su "neminovno" nego baš i upravo sada: srbija nam je sada još uvijek politicki neprijatelj. zašto? to je uopce smiješno pitanje. vjerujem da te nije ostavilo pamcenje, ako te je vec ostavila pamet. cak si živio u vrijeme kada je srbija pokušala ostvariti svoje politicke ciljeve, i to svim sredstvima kako to rece njihov vožd "ni oružane bitke nisu iskljucene".
dakle, te "oružne bitke" su ti definicija politickog neprijateljstva.

je li se napredovalo na tom planu? pa, ponešto je. ali, po meni, srbija još nije dovoljno sazrela, nije prošla kompletno kroz katarzu. u to sam se imao prilike uvjeriti po njihovim forumima, gdje dobar dio još uvijek razmišlja u terminima mitomanije. a što je važnije, srbija i službeno rehabilitira cetništvo. ili njihov državni dužnosnik (ne znam sad tocno na kojoj je funkciji ta smiješna figura), mislim da se zove Pejin, dakle taj tip dolazi na HTV i direktno u eter prica o srpskom Vukovaru, o nepostojanju hrvatske kulture u Dalmaciji vec da je to uzeto od Talijana i slicne tipicne mitomanske "naucne" teze. i to u godini 2012. ili eventualno je to bilo 2011.
znaci, takvi tipovi su službena srbija.

i ti se tako bezazleno cudiš da nam je srbija u ovom trenutku politicki neprijatelj??
srecom, vecina hrvatskog društva je zrelija od tebe po tom pitanju i nece samo tako zanemariti ocite cinjenice.

da preduhitrim dušebrižnike. sve ovo ne znaci da su srbi babaroge, da su ružni, da su prljavi, da su glupi, da su zli itd... to ovisi od slucaja do slucaja , kao bilo gdje drugdje, pa i u hrvatskoj.
jednostavno su nam kao politicka jedinica neprijatelji i to je to. kada to jasno znamo i uvažimo, možemo graditi potrebne i bolje suodnose.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/05/2013 : 18:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Ne znam zašto neki odmah insinuiraju da ako netko smatra da homoseksualci ne bi trebali posvajati djecu da bi taj netko odmah ukidao prava nekim drugim narodima?



zato što tako diskurzivne grupe formiraju svoj diskurs...

npr. ja ne mogu voleti pesmu tamo daleko i biti za pedere...

ono sto niko ovde ne vidi, a sto sam pokusao da objasnim pre pola godine, neposredno pred prajd je da su bukvalno svi komentari i stavovi i pro i kontra bez obzira dal na forumu, ili u novinama, ili u skupštini, tv emisijama zapravo ukazivali na pravilo da misli koje govori svaka od individua ukazuju na diskurzivni prostor ciju strukturu definiše sistem pravila koji je funamentalniji od izjava tih osoba koje vrse distribuciju diskursa unutar aktuelnog polja...

svi dakle govore po diktatu, a da toga nisu ni svesni...

tužno

p.s.
uprkos budalaštinama koje je pisao pre toga, stinkijev "jer mi se ne svidaju" je zapravo jedini iskreni i neizmanipulisani odgovor..



"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/05/2013 : 18:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
je li se napredovalo na tom planu? pa, ponešto je. ali, po meni, srbija još nije dovoljno sazrela, nije prošla kompletno kroz katarzu.



U redu je, Srbende nisu.
A Hrvatine jesu?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2013 : 18:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Zadnja opomena prije kljuca.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/05/2013 : 18:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Vi bi bas zatvorili topic prije te "nocne" 20. stranice ili... :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/05/2013 : 18:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Crno nam se piše...


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/05/2013 : 18:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
noemis
budalaštine pišeš ti idiote. ali kako sam ti to vec stoput rekao, a i ti se ponavljaš non-stop, nema potrebe da se vrtimo u krug. dodi ovdje pa da te išamaram ili zacepi gubicu ili se upristoji. nema cetvrtog.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/05/2013 : 18:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Ne znam zašto neki odmah insinuiraju da ako netko smatra da homoseksualci ne bi trebali posvajati djecu da bi taj netko odmah ukidao prava nekim drugim narodima?
Glede pritisaka koje jedna strana provodi nad onima koji imaju suprotne stavove od njihovih: što reci na medijski linc kojem je nedavno podvrgnuta Blanka Vlašic samo zato što je potpisala za taj referendum? Cak su joj zaprijetili da bi mogla ostati i bez sponzora. Tko tu vrši pritiske?


ajd i ti si pozvan do Rijeke, ne cendraj. tema sastanka: nova kolekcija muskih torbica:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000