forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Barclays Premier League 2013/14
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/06/2013 : 19:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message


Pocetna tablica:



U novu sezonu klubovi krecu u subotu, 17. kolovoza 2013.

Nova tri kluba, koja su došla iz nPower Championshipa su Cardiff City, Hull City i Crystal Palace.

Aktualni prvak je Manchester United.

Službene transfere možete pratiti u temi Mercato - ljeto 2013., a sve špekulacije u ovoj temi.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/06/2013 : 19:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
6. mijesto više ne ide u europu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/06/2013 : 19:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Jedan od najboljih igraca prošle sezone, Liverpoolov Luis Suarez je rekao kako bi rado napustio Otok!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/06/2013 : 20:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
WEST HAM UNITED:

GolmanI: Jussi još uvijek prvi, ali bitno je imati i Adriana u momcadi kao kvalitrtnu zamjenu, Henderson vjerojatno odlazi. Spominjali su se i McGreggor, Scmeichel, Guzan, ali su odbaceni.
Prvi, Jaskelainen
Novi: Adriano

Obrana: Pve godine najveci problem je bio lijevi bek (O'brien), Rat je vec kupljen za tu poziciju - spominjao se i Figueroa. Spominje se Tomkinsov odlazak, ali ja bi pricekao još godinu za njegov odlazak, a Reida necemo pustiti sigurno iako se spominjao Arsenal kao njegov odlazak. Demel standardan. Potts se nadam ulazi u prvu postavu. Špekuliralo se i oko povratka Ferdinanda.
Dakle, Rat-Potts-Reid-Demel
Novi: Razvan Rat

Veza: Diame je vec prakticki sigurno zadržan što je najbitnije - kapetan Nolan je tu i to ej odlicno - Cole navodno seli u trenere, ali ostaje u klubu. Spominjao se Benat kao potencijalno pojacanje, ali vjerojatno odlazi Diarra koji je ovu sezonu bio na posudbi. Volio bih i da Vaz Te više igar ove godine, a pricalo se i o Benayounu. O'neal navodno odlazi što je dobro, ali pitanje je hoce li stvarno otici.
Za sad, Nolan-Diame-Noble-Vaz Te
Novi: Nitko

Napad: O ovome dijelu se najviše pricalo, prošle godine su se novci bacili na posudbe poput Chamakha i Pauliste koji su grijali klupu. Carlton Cole nažalost sigurno odlazi. Trenutacno prakticki napada ni nemamo, odnosno imamo Jarvisa (krilni) i Maigu (koji takoder odlazi vjerojatno). Liverpool i WHU su se dogovorili oko cijene za Carrolla (15 milijuna), ali se u borbu ubacio i Newcastle pa se zakompliciralo, po najnovijem ipak dolazi za stalno u WHU i porpisuje 1.7. Spominjali su se još i Jelavic i Lukaku (koji bi i bili najbolji izbor), ali su navodno odbaceni. Spominju se i Bony - fantasticno i Fernandez - bespotrebno. Ako potpiše ili Bony, ili Caroll, ili Jelavic ili Lukaku ja bih bio izuzetno zadovoljan.
Za sad, Jarvis-Maiga
Novi: Nitko

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/06/2013 : 20:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

6. mijesto više ne ide u europu?



Ide.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/06/2013 : 20:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by tinton

6. mijesto više ne ide u europu?



Ide.



pa na tablici piše samo 5. mijesto da ide

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/06/2013 : 20:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by tinton

6. mijesto više ne ide u europu?



Ide.



pa na tablici piše samo 5. mijesto da ide



Tako piše na vecini tablica.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/06/2013 : 11:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
http://www.hrsport.net/vijesti/462282/nogomet-engleska/jesus-navas-pred-potpisom-ugovora-s-manchester-cityjem-sevilla-potvrdila-dogovor/

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/06/2013 : 13:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Hm, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se prilagoditi pošto ima homesick sindrom, što znaci da ga uhvati napad panike kad je daleko od kuce i na utakmicama repke s njim uvijek mora ici netko iz obitelji...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/06/2013 : 15:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Hm, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se prilagoditi pošto ima homesick sindrom, što znaci da ga uhvati napad panike kad je daleko od kuce i na utakmicama repke s njim uvijek mora ici netko iz obitelji...



taj sigurno još siše palac....
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/06/2013 : 15:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Pa...


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/06/2013 : 17:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

http://www.hrsport.net/vijesti/462282/nogomet-engleska/jesus-navas-pred-potpisom-ugovora-s-manchester-cityjem-sevilla-potvrdila-dogovor/


šteta za Sevillu, ali bilo je za ocekivati

ipak, još uvijek sam siguran da se City raspada

vjerojatni odlasci Nasrija, Teveza, Tourea, Džeke...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/06/2013 : 17:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Kako ce se brzo raspasti istom brzinom ce se opet napucati zvijezdama...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/06/2013 : 17:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ne vjerujem da ce mnogi od njohovih meta prihvatiti transfer, neyma je vec odabrao drugi klub, a ciljaju još i na cavanija i isca, cavani ce prije odabrati real, a u iscov prelazak isto ne vjerujem. To je ono što sam ja cuo od meta - bojim se da sljedece godine drasticno padaju

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/06/2013 : 19:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message

Zaboravio sam reci da West Ham ganja i neke starkelje od napadaca, veznjaka i stopera tipa Nesta, Ambrosini, Defoe, Crouch
bolje bi bilo igrati s Maigom samo nego da netko od njih dode osim eventualno Ambrosinija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 04/06/2013 22:40:12
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/06/2013 : 20:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ambrosini je cijelu karijeru proveo na mjestu centralnog veznog, ne znam otkad je napadac, ako je to onaj Ambrosini na kojega ja mislim. A Pippo je umirovljen.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/06/2013 : 22:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
bice da si u pravu, Ambrosinija nisam toliko dugo gledao da se više i ne sijecam, a Inzaghija uvijek mješam s Nestom - iako su totalno drugaciji igraci - jedan stoper - drugi špica

pa da se ispravim,

Zaboravio sam reci da West Ham ganja i neke starkelje od napadaca, veznjaka i stopera tipa Nesta, Ambrosini, Defoe, Crouch...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/06/2013 : 09:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Toure je vec u Liverpolu, a lani je jako malo igrao, isti je slucaj sa Džekom, koji je potpuno nezasluženo lani igrao malo, Teveza su se vec odavno trebali riješiti, a i od Nasrija nije bilo puno koristi lani, po meni i ako odu svi navedeni, još uvijek ima puno kvalitete koju ce Pellegrini bolje iskoristiti od Mancinija, a sigurno ce dovesti nekoga, biti ce opasni!

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tex2

http://www.hrsport.net/vijesti/462282/nogomet-engleska/jesus-navas-pred-potpisom-ugovora-s-manchester-cityjem-sevilla-potvrdila-dogovor/


šteta za Sevillu, ali bilo je za ocekivati

ipak, još uvijek sam siguran da se City raspada

vjerojatni odlasci Nasrija, Teveza, Tourea, Džeke...


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/06/2013 : 09:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Upravo tako!

quote:
Originally posted by Zagor12

Kako ce se brzo raspasti istom brzinom ce se opet napucati zvijezdama...


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/06/2013 : 09:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Cudesan je taj nogomet, još lani je Crystal Palace bio pred bankrotom, a sad je u Premierleague!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 05/06/2013 : 09:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
mourinho smatra da su Mata i Torres višak u Chelseu

ne znam kak vi, al ono sto sam gledao Chelsea ove godine - pa Mata im je najbolji bio

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/06/2013 : 09:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Je, Mata je imao jednu od najboljih sezona u životu, a Torres ce za Benitezom u Napoli , vidjet cemo još kako ce završiti špekulacije?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/06/2013 : 10:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by tinton

6. mijesto više ne ide u europu?



Ide.



pa na tablici piše samo 5. mijesto da ide



Tako piše na vecini tablica.



Šesto misto kod engleza ne vodi u evropu.
Prva tri igraju CL.
Cetvrti igra kvalifikacije za CL.
Peti igra kup UEFA koji još igraju i osvajaci FA i liga kupa.
Kako su ove godine kupove osvojili Wigan i Swansea, šesti iz engleske ove godine ne igra nigdi.
Nisan siguran, ali mislin da je City uspija osvojit FA kup, da bi šesti ima misto u kupu UEFA buduci City ima osigurano misto u CL.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/06/2013 : 10:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Znaci da sam ja imao krive predodžbe cijelo vrijeme... Hvala, Nesvrstani!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 05/06/2013 : 10:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message
Wigan bi svakako isao u Europa ligu, jer su igrali finale, bez obzira osvojili ili ne. City ide u Ligu prvaka.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/06/2013 : 10:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

mourinho smatra da su Mata i Torres višak u Chelseu

ne znam kak vi, al ono sto sam gledao Chelsea ove godine - pa Mata im je najbolji bio


Vjerojatno mu je dosta Španjolske i Španjolaca.
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000