forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ŠTA JOŠ SAKUPLJATE OSIM STRIPOVA?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 22/06/2013 : 17:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Ja sam imao dosta toga no vecine sam se riješio,skupljao sam znacke imao punu kutiju,filateliju debeli album(skoro sve iz ndh i mnoštvo drugih),numizmatika nije bilo puno ali ni malo(kompleti starih dinara i hrd-a,kao i hrpa kovanih),poprilicno kinder figurica,autica,podosta starih knjiga,od stare sam dobio hrpu starih gramofonskih ploca,dve velike kutije salveta,i punu kutiju kemijskih olovaka,i punu kutiju razglednica.imao sam još i nešto vrlo malo malo pometaca za pivo,i upaljaca,školjaka.Da bih shvatio jednog dana da je nemoguce pa i glupo sve to skupljati i opredjelio sam se za ono najdraže tj,stripove,a sve ostalo malo po malo prodao.Još jedino što imam uz stripove su filmovi na dvd i vhs-u.ove na kazetama bih vec i prodao ali to nikome više ne treba....
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 22/06/2013 : 20:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message
Ja sam jedno vreme skupljao telefonske kartice, skupio sam ih podosta iz raznih delova sveta, ali mi je na kraju to dosadilo pa sam odustao. Pored stripova skupljam jos kovani i papirni novac. Skupljam i prisivke (patches) sa zastavama ili grbovima zemalja u koje sam putovao.


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/06/2013 : 23:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
I ja skupljam papirni novac.
Cilj mi je imati što više kuna i eura!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2013 : 23:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

I ja skupljam papirni novac.
Cilj mi je imati što više kuna i eura!



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/06/2013 : 23:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
prasinu i paucinu

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/06/2013 : 00:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
ženski poslovi

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/06/2013 : 00:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Skupljam ženske skalpove
i tanka mi je kolekcija

Have mercy
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 23/06/2013 : 00:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message
Skupljam wisky, ali mnogo tesko skupljat posto mi kolekcija pocesto otanji, trenutno imam oko 60 flasa






Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/06/2013 : 00:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
viski se ne sakuplja,
to treba piti

Have mercy
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/06/2013 : 03:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Figurice-suvenire kao uspomenu na zemlju koju sam posetio (a sa horom putujem mnogo)...

i rakiju, sa istim problemom koji ima Difool :D

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
613 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 23/06/2013 : 09:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message
neplacene racune...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/06/2013 : 11:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Moj ujak je prije nekoliko desetljeca poceo skupljati whiskey, ali su se boce ubrzo pocele prazniti.
Pa se prebacio na skupljanje boca whiskeya, koje bi nakon pražnjenja napunio cajem.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/06/2013 : 11:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by milandj3

neplacene racune...


ova je najbolja

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/06/2013 : 11:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
za racune skupljam nofce kao i što tražim poslove. kriza je. nema se love, jedna penzija manje u kuci :(
trenutno nije za ništa drugo skupljanje osim odbijenica


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/06/2013 : 12:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
cd-e nekad, sad kupin cca 1 godišnje.
a ni stripove više ne skupljan nešto narocito.
tu i tamo kupin koju knjigu i to je to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/06/2013 : 13:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
buduci da sam na pola života

skupljam sve manje i manje
a rješavam se necega što necu više citati ili gledati

jbg da živimo 900 godina svašta bih nastavio skupljati
onako imam dovoljno knjiga i stripova i filmova i serija za 3 života

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 24/06/2013 : 00:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

prasinu i paucinu



Izgleda da tebi odavno niko nije skinuo prašinu i paucinu s jednog mjesta dok se ti ovoliko muvaš ovuda...

Wtf?

Edited by - bagi on 24/06/2013 00:54:51
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/06/2013 : 01:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Just_Charlie

prasinu i paucinu



Izgleda da tebi odavno niko nije skinuo prašinu i paucinu s jednog mjesta dok se ti ovoliko muvaš ovuda...



ti si luzer kojemu odavna nitko nije popusio, ali tvoj problem ne treba biti moj problem

Sad mi odgovori da nisam u pravu jer bas si eto nedavno..pri tom se zgrozi na moj odgovor, pa ces saznati da mogu i bolje od toga

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/06/2013 : 01:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
uh šta ste poludeli veceras

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/06/2013 : 01:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Stavio je smajlice u post nakon 5 minuta.
Valjda mu je toliko trebalo da izdrka svrsenu misao..do kraja.

A mene ni bilo do sad jer sam se tusirala upravo.

I tak..forume, s nama je veceras svrseno!

Do citanja sutra,

laka vam noc.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bucos
Starting Member

Serbia
8 Posts

Member since 25/10/2009

Posted - 24/06/2013 : 09:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bucos a Private Message
Originalne dvd i blu-ray filmove,originalne cd-e sa elektronskom muzikom.
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 24/06/2013 : 11:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message
Sve vezano uz FC Barcelonu i figurice super heroja :) btw ako netko ima nek se javi
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 24/06/2013 : 18:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Stavio je smajlice u post nakon 5 minuta.
Valjda mu je toliko trebalo da izdrka svrsenu misao..do kraja.

A mene ni bilo do sad jer sam se tusirala upravo.

I tak..forume, s nama je veceras svrseno!

Do citanja sutra,

laka vam noc.





Paaa možda sam shvatio naknadno da sam malo pretjerao pa sam nastojao ublažiti štetu...No,i dalje ostajem pri svojoj tvrdnji jer je ista i više nego ocita a nisi ni ti puno pogriješila što se tice svoje konstatacije,ruku na srce što jes' jes'...Jeb'ga nisam ja kras pa da mi se žene nemilice bacaju u medunožje a ko mi je kriv što mi je supruga odvec konzervativna glede nekih stvari hehehehe...

Wtf?

Edited by - bagi on 24/06/2013 18:23:50
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/06/2013 : 19:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Stavio je smajlice u post nakon 5 minuta.
Valjda mu je toliko trebalo da izdrka svrsenu misao..do kraja.

A mene ni bilo do sad jer sam se tusirala upravo.

I tak..forume, s nama je veceras svrseno!

Do citanja sutra,

laka vam noc.





Paaa možda sam shvatio naknadno da sam malo pretjerao pa sam nastojao ublažiti štetu...No,i dalje ostajem pri svojoj tvrdnji jer je ista i više nego ocita a nisi ni ti puno pogriješila što se tice svoje konstatacije,ruku na srce što jes' jes'...Jeb'ga nisam ja kras pa da mi se žene nemilice bacaju u medunožje a ko mi je kriv što mi je supruga odvec konzervativna glede nekih stvari hehehehe...



Bagi, ti i tvoje tvrdnje meni su toliko nebitne u zivotu da se necu zamarati time. Ako tebe zadovoljava o sebi pripovijedati kroz pricu o meni, rado ti pustam na volju. Dok ti razmisljas o mom seksualnom zivotu, meni uopce nije bilo zanimljivo dobiti uvid u tvoju bracnu loznicu. Jer, vjeruj mi, nisam zato ovdje. Da me takve stvari zanimaju, postoje druga web odredista. Jesi li ti na pravoj web adresi?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/06/2013 : 20:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Osim stripova skupljam i albume sa slicicama, poštanske marke, znacke, stari novac, raznorazne figurice, recimo iz kinder jaja, filmove, knjige, rubikove kocke, kockice za jamb, priveske, hemijske olovke, karte za igranje itd...

Upravo skupljam ove makete ratnih aviona što izlaze svake druge srede, do sad izašlo 35 komada.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000