forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dezodoransi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2014 : 13:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Je sam skužio da se usmrdim u odjeci (vestama, majcama) koje kupim u C&A... ne znam od ceka ih rade, ali nije 100% pamuk kako piše...


BINGO!
...i sam sam u nekoliko navrata imao neke preljepe majice cudnih materijala...nakon nekoliko minuta nošenja dobivate osjecaj "gušenja tijela", znoj pocne probijati iako nije vruce, a neugodni mirisi se brzo pojave...a što se tu može kada je sva odjeca manje više "made in China"...tko zna kakvih je sve otrovnih primjesa u njoj?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 13:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj..hahahaha..
Ima jedna sitnica koju ste smetnuli s uma. Stres, zivci. Nema tog dezodoransa koji moze ukloniti te mirise dansnjice.
Svi djeluju kad smo tra la la..


Cuo sam jednom od frizera da stres i živci utjecu na dobivanje prhuti u kosi,a što se tice znojenja,moje mišljenje je da tu nema prevelikog utjecaja...



Nikad te nije oblio hladan znoj?
To je onaj od živaca i stresa.

Mene je nekoliko puta. Najgore kad sam radio bris uretre.
U prostoriji 10 stupnjeva, ležim bez gaca na ležaju, jaja se stisla, miško uvuka, a ja mokar ka voda.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/09/2014 13:46:58
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2014 : 13:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Just_Charlie


Pranje bi trebalo proglasiti cinom nacionalne izdaje.







Kada se samo sjetim svoje pokojne bake...nikada u životu nije koristila nikakve dezodoranse nit parfeme, ali nikada nije niti najmanje zasmrdila.
A koliko je puta samo onako ljubomorno pokojnom djedu znala zamjeriti kupanje svake nedjelje...znala mu je reci: "A koji vrag se trebaš svaki misec kuupat"!!?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 13:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Just_Charlie


Pranje bi trebalo proglasiti cinom nacionalne izdaje.







U americi je utaja poreza proglasena nac.izdajom.
Kod nas je to domoljubljem nazvano.
Nije smijesno, ozbiljno mislim. Drzavi je nuzno potrebno u zakonu imati barem nesto sto ce tretirati tako.
Pa kad to vec nije utaja poreza i pranje novca, nek bar bude pranje tijela. Ja sam objasnila kako, sad nek minjaju Ustav.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2014 : 14:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj..hahahaha..
Ima jedna sitnica koju ste smetnuli s uma. Stres, zivci. Nema tog dezodoransa koji moze ukloniti te mirise dansnjice.
Svi djeluju kad smo tra la la..


Cuo sam jednom od frizera da stres i živci utjecu na dobivanje prhuti u kosi,a što se tice znojenja,moje mišljenje je da tu nema prevelikog utjecaja...



Nikad te nije oblio hladan znoj?
To je onaj od živaca i stresa.

Mene je nekoliko puta. Najgore kad sam radio bris uretre.
U prostoriji 10 stupnjeva, ležim bez gaca na ležaju, jaja se stisla, miško uvuka, a ja mokar ka voda.



Pretpostavljam da je ovo narodnim rjecnikom receno, bris šupka?
...vec imam osjecaj hladnog znojenja od samog citanja navedenog brisa
Srecom, nemam nikakvih zdravstvenih problema još od 1993.godine kada sam imao vodene kozice, tako da danas ne znam ni ime svog ljecnika...
A tko radi takav bris? Doktor ili doktorica?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 14:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj..hahahaha..
Ima jedna sitnica koju ste smetnuli s uma. Stres, zivci. Nema tog dezodoransa koji moze ukloniti te mirise dansnjice.
Svi djeluju kad smo tra la la..


Cuo sam jednom od frizera da stres i živci utjecu na dobivanje prhuti u kosi,a što se tice znojenja,moje mišljenje je da tu nema prevelikog utjecaja...



Nikad te nije oblio hladan znoj?
To je onaj od živaca i stresa.

Mene je nekoliko puta. Najgore kad sam radio bris uretre.
U prostoriji 10 stupnjeva, ležim bez gaca na ležaju, jaja se stisla, miško uvuka, a ja mokar ka voda.



Pretpostavljam da je ovo narodnim rjecnikom receno, bris šupka?
...vec imam osjecaj hladnog znojenja od samog citanja navedenog brisa
Srecom, nemam nikakvih zdravstvenih problema još od 1993.godine kada sam imao vodene kozice, tako da danas ne znam ni ime svog ljecnika...
A tko radi takav bris? Doktor ili doktorica?



Još gore od šupka.
Uretra je mokracovod, znaci dobio sam štapic(I to 3 puta) u glavic(štapic-glavic cak se i rimuje).
Bris radi onaj ko stigne, odnosno onaj koji je dežuran. U mom slucaju doktor.

Kad smo se vec ovako slatko raspisali, nažalost imam i analno iskustvo
Ima san problema sa prostaton, pa san u sklopu pregleda dobija i prst u dupe. Nije da je važno, al isto mi je bilo draže šta je doktorica a ne doktor.
U svakon slucaju neugoda kod pregleda prostate je djecja igra za gore navedeni bris.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 25/09/2014 14:08:41
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/09/2014 : 14:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Još gore od šupka.
Uretra je mokracovod, znaci dobio sam štapic(I to 3 puta) u glavic(štapc-glavic cak se i rimuje).
Bris radi onaj ko stigne, odnosno onaj koji je dežuran. U mom slucaju doktor.



Boli vec kad pricaš o tome..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 25/09/2014 : 14:11:52  Show Profile Show Extended Profile
Kad osjetim svrab i pocnem cešati jaja znam da je vrijeme za novu Frontline ampulu u gacama. Tada u pravilu obucem nove gace ili okrenem postojece sa strane A na stranu B. I miran sam 10-15 dana. Jedini je problem što se ne mogu igrati pišom najmanje 4 sata nakon primjene.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 14:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
A dezodoranse bi se moglo zadrzati u borbi protiv korupcije i to tako da se koriste za ono sto su namijenjeni.
Svi bi se trebali naoruzati dezodoransima i zajedno krenuti u borbu za boljitak domovine.
Evo kako: nasi vole urede za sve pa mogu i jedan Ured za primjenu dezodoransa otvoriti u kom bi se dogovorili oko pravilnika i smjernica gradjanima. S uputama: ako vam nesto zasmrdi na korupciju i nezakonite radnje, pospricajte lokaciju i nasi agenti Uskoka stizu po njuhu. Za smrdez u radnjama trgovaca, spricajte Dove.
Za smrdez u javnoj upravi spricajte Hugo Boss - ipak je to plemenitiji smrdez, treba finiji parfem.
Za smrdez u zdravstvu spricajte po njima do dolaska Uskoka Kalvin Klajn.
Politicki smrdez oznacite Pino Silvestre spricungom. Oni su ionako jeftina bagra koja se ne da iskorijeniti nicim, pa se tu ne isplati trositi rijeci...ovaj..skupe mirise.

Braco moja mila...moze li me netko zaustaviti?!


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2014 : 14:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

A dezodoranse bi se moglo zadrzati u borbi protiv korupcije i to tako da se koriste za ono sto su namijenjeni.
Svi bi se trebali naoruzati dezodoransima i zajedno krenuti u borbu za boljitak domovine.
Evo kako: nasi vole urede za sve pa mogu i jedan Ured za primjenu dezodoransa otvoriti u kom bi se dogovorili oko pravilnika i smjernica gradjanima. S uputama: ako vam nesto zasmrdi na korupciju i nezakonite radnje, pospricajte lokaciju i nasi agenti Uskoka stizu po njuhu. Za smrdez u radnjama trgovaca, spricajte Dove.
Za smrdez u javnoj upravi spricajte Hugo Boss - ipak je to plemenitiji smrdez, treba finiji parfem.
Za smrdez u zdravstvu spricajte po njima do dolaska Uskoka Kalvin Klajn.
Politicki smrdez oznacite Pino Silvestre spricungom. Oni su ionako jeftina bagra koja se ne da iskorijeniti nicim, pa se tu ne isplati trositi rijeci...ovaj..skupe mirise.

Braco moja mila...moze li me netko zaustaviti?!




Jok...kada se zarunda, nema tu zaustavljanja do fajrunta...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/09/2014 : 14:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Zene koristite one bez Al, a svi one bez alkohola.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 14:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Just_Charlie

A dezodoranse bi se moglo zadrzati u borbi protiv korupcije i to tako da se koriste za ono sto su namijenjeni.
Svi bi se trebali naoruzati dezodoransima i zajedno krenuti u borbu za boljitak domovine.
Evo kako: nasi vole urede za sve pa mogu i jedan Ured za primjenu dezodoransa otvoriti u kom bi se dogovorili oko pravilnika i smjernica gradjanima. S uputama: ako vam nesto zasmrdi na korupciju i nezakonite radnje, pospricajte lokaciju i nasi agenti Uskoka stizu po njuhu. Za smrdez u radnjama trgovaca, spricajte Dove.
Za smrdez u javnoj upravi spricajte Hugo Boss - ipak je to plemenitiji smrdez, treba finiji parfem.
Za smrdez u zdravstvu spricajte po njima do dolaska Uskoka Kalvin Klajn.
Politicki smrdez oznacite Pino Silvestre spricungom. Oni su ionako jeftina bagra koja se ne da iskorijeniti nicim, pa se tu ne isplati trositi rijeci...ovaj..skupe mirise.

Braco moja mila...moze li me netko zaustaviti?!




Jok...kada se zarunda, nema tu zaustavljanja do fajrunta...



Poslije moram na roditeljski, pod hitno moram nac drugu temu i postelati se, ne zelim se tamo smijati ko luda ako mi netko zamirisi.

Vi niste normalni s tom temom, sto ste ucinili od mene. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2014 : 16:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Kad osjetim svrab i pocnem cešati jaja znam da je vrijeme za novu Frontline ampulu u gacama.


Koja je od ovih najbolja ampula da znam za ubuduce.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/09/2014 : 16:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/09/2014 : 16:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Zene koristite one bez Al, a svi one bez alkohola.






Taj aluminijum je mnogo gori od alkohola, veruj mi. Ja i kada kupujem roll on, uvek citam cega sve ima unutra. I našao sam onaj koji meni odgovara, bez alkohola, bez aluminijuma, protiv znojenja...i košta tri puta više od Axe ili Nivea proizvoda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 16:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Stojim pred skolom i cekam roditeljski. Ponosno javljam da sam jedva uspjela uozbiljiti se i prestati se smijati frontlajnu. Osjecam se bas tako- pred skolom, i mlado. Smijeh pomladjuje. Nastavite smrditi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4114 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/09/2014 : 17:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Najveci problem su ljudi koji ne znaju obrisat dupe kak spada pa im se onda tjekom dana izmješa znoj s trtice i tarzancici.

Kratko tuširanje dva puta na dan u mom slucaju. Ujutro poslije kenjaže i navecer prije krmidbe. Povremeno poštucat (ne obrijat!) dlake ispod pazuha i neki blagi sprej bez Al Cl.
Doduše nekoliko puta na godinu se zna dogodit da znoj smrdi po bureku 2-3 dana i jebiga, nemožeš si pomoc. Eventualno pomaže soda bikarbona ili nešto slicno.
To tak normalno zbog toksina u tijelu, stresa, loše prehrane ili jednostavno zbog hormona (poziv na parenje? :)

Roll on i stickove nikad nisam mogao smislit. Ljepljivo i smrdljivo do zla boga.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 17:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Najveci problem su ljudi koji ne znaju obrisat dupe kak spada pa im se onda tjekom dana izmješa znoj s trtice i tarzancici.





Otkad su mi dobri ljudi objasnili šta su tarzancici svaki put se nasmijen kad ih neko spomene

A s tin brisanjen dupeta san ja pomalo bolestan.
Nema šanse da cu obavit šta iman ako ne postoji solucija pranja nakon obavljenog.
Kad me na poslu uvati, ja trcin doma

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/09/2014 : 17:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Samo kosu samponon peren.
Krkin Fitoval protiv peruti. Majka.
Tijelo samo vodon i to je to.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 19:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Samo kosu samponon peren.
Krkin Fitoval protiv peruti. Majka.
Tijelo samo vodon i to je to.


Ima onaj vic Krka Novo Mesto 3x na dan al ne znam kako ide.

(Sjedim u gradu i placem od smijeha)
P.s. nisam na nicemu. Doslovno. Post na kruhu i kavi s puno smijeha.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4114 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/09/2014 : 19:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A s tin brisanjen dupeta san ja pomalo bolestan.
Nema šanse da cu obavit šta iman ako ne postoji solucija pranja nakon obavljenog.
Kad me na poslu uvati, ja trcin doma


Ista je stvar bila i kod mene nekad. :D
Zato sam se prije desetak godina istrenirao za samo jedan obilniji iskrcaj dnevno+tuširanje tak da se cijeli dan osjecam cisto, svježe i spremno za nove radne pobjede.

Što se tice vrste tkanine i znojenja- ima tu neceg da. Jedno vrijeme sam nosio majicu napravljenu od plahte stare valjda 100 godina.
Mislim na onu oldskul tvrdu grubu i debelu tkaninu. Gotovo nemoguce je usaftati se u njoj. Kult!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2014 : 19:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma bitno je da je 100% pamuk.

Cim je polyester odmah ne valja:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 19:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Koliko nam jos treba da netko izvali da je nosil oblekicu od Torinskog platna?
Na tragu smo i svetog Grala...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4114 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/09/2014 : 20:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Joj Isuse Carlita daj pliz bez tih tvojih chat-udica. :))
Radije si skuhaj neku kremu.
Bijelu kremu.
mmm

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/09/2014 : 21:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
to nisu udice nego komentari.
jednokratno. vise puta. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000