forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Online! Chat i Stripovi.com outlaws - FB Grupa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/01/2015 : 19:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Stripovi. com outlaws - Facebook closed group

Poštovani kolege forumaši, bla..bla..bla...na fejsu je otvorena - zatvorena grupa, a ponovo je osposobljen i usavršen chat.

http://xat.com/xat212461586

Živi bili i lijepo se zabavili. :)

- chat je proradio i odradio je svoj probni razgovor na cemu zahvaljujem svim forumašima koji su se svojim forumskim nadimkom rado odazvali na testiranje.

U naslovu je link - trajna adresa grupnog chata kojeg sam otvorila da se tamo možemo družiti i razgovarati o svemu, ne samo o politici zbog koje je chat otvoren, da rasteretimo ovaj forum od spama, chatanja i zabranjenih tema.

Jako je zabavno, i vjerujem da nece dolaziti do situacija zbog kojih su ovdje mnogi udaljavani.

Netko malo prije rece da se osjeca kao da je u 2005. godini..
Pa, možda to i nije loše, mrva nostalgije, koja ce nas uciniti mekšima i opuštenijima..

Tko zna. Nitko ništa, ništa ne zna,
ako ne proba.

Dobrodošli.


Molila bih da se možda za prvo vrijeme ova tema stavi sticky, a sama tema može služiti za dogovore i pozive na chat, kada i kako netko poželi, da se zna gdje ga se upravo može pronaci.

Sve ste skužili. Ma bravo.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 13/01/2015 10:48:54

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/01/2015 : 20:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Moram vam ovdje napisati da se olaksa tamo.

Samo clanovi koji se prijave s pravim nadimkom s foruma ce biti dodani kao members.
Ime mijenjate klikom na ikonicu pored vašeg imena kojeg dodjeljuje sam chat. Tada se svakako zovete, dok ne promijenite.
U members vas mogu kliknuti kad napišete prvu poruku, bez toga nema te opcije ali ima neke..buuu..

I tako to..za sad.. improviziramo, ali mi se ne da svakom novom ovo iznova tamo pisati, a to svi radimo, da pomognemo. tako da su ovdje upute da nam se olakša na chatu.

Tenkju.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/01/2015 : 20:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nemrem fakin belivit!
Cijelo vrijeme na chatu chataju o stripovima, starim stripovskim temama, mafestima ..stripovima...-STRIPOVIMA!

Pitam se..niš se ne pitam..to je valjda tako, u ljudskoj prirodi.
Našli se na chatu da se druže pricajuci o stripovima.
Tko ne vidi, teško je povjerovati. Slatko, šta da vam kažem ..


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/01/2015 : 22:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Smin li se ja registrirat, ali pod drugin nicknameom?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/01/2015 : 22:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Smin li se ja registrirat, ali pod drugin nicknameom?


Probaj da te ne skužimo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/01/2015 : 23:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Vidim, da vec trebate moderatora. :)
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 12/01/2015 : 23:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Na chatu cu biti poznat kao maad pigeon. Ovo je jebacki dobra ideja koja bi mogla malo utišati spamere. I trebala se napraviti prije cca 7-8 godina.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/01/2015 : 23:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Inace, Carli kako znaš da su forumaši na cetu pod pravim nickom. Ne bih volio da netko piše u moje ime. Tako, da nagora nece biti na cetu, odnosno, ako ce biti, to sigurno necu biti ja. :)
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 13/01/2015 : 00:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Perverzija...Sergejce ne silazi s moje sirote matere...Halal mu pita...A i kita...

Wtf?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/01/2015 : 00:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Oko cega je najveca koljacina?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2015 : 00:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
He he, sad ce pljuštati banovi i na cetu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 00:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Inace, Carli kako znaš da su forumaši na cetu pod pravim nickom. Ne bih volio da netko piše u moje ime. Tako, da nagora nece biti na cetu, odnosno, ako ce biti, to sigurno necu biti ja. :)



Ne brini - necemo te prepoznati.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 00:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Oko cega je najveca koljacina?




95% nisam citala ni bila prisutna jer nije bilo mjesta za mene..
Bagi i Sergej su se izgrlili, izljubili..i tako to..
Tek malo prije je došao red na mene i sva ona pitanja šta se niste usudili pitat.
Do sad sam vješto izbjegla svaki odgovor.
Koljacine baš i nema. Probali smo s politikom, nije išla ni na silu. dok Sergej nije zakljucio da ne ide jer je dopuštena.
Sve oko cega se probalo, a ovdje je na -e, baš hocu, na chatu nikome do toga nije. Ni do podjela, ni boja.. ja ne znam šta je tim ljudima..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 00:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Vidim, da vec trebate moderatora. :)



khm ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/01/2015 : 00:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Sve finjaci, a?
Reka bi couk da ce se sikiran sic, kad oni se miluju.

Nega, nis mi odgovorla na frst kvescn.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 00:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Sve finjaci, a?
Reka bi couk da ce se sikiran sic, kad oni se miluju.

Nega, nis mi odgovorla na frst kvescn.



Vec se jesi, a?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2015 : 00:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Znao sam, vec su poceli dupli nickovi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/01/2015 : 00:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Vec se jesi, a?


Nisan, tako mi pokojne babe Zorke!

Mobtel mi je ukurcu pa nemeren nista vidt ni pokrent (nemog ni video na jubitou vidt ).

A cilo susjedstvo zakracunalo wifije i nemog se nikako spojt.

Tuzna je sudba moja, zato i pitan kakvo je stanje.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 00:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Vec se jesi, a?


Nisan, tako mi pokojne babe Zorke!

Mobtel mi je ukurcu pa nemeren nista vidt ni pokrent (nemog ni video na jubitou vidt ).

A cilo susjedstvo zakracunalo wifije i nemog se nikako spojt.

Tuzna je sudba moja, zato i pitan kakvo je stanje.



Radim na tome, sinko.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 01:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Eto, radi...nikad brže nisam savladala administraciju i polovila gdje tko što i kamo.. sad nas vec nešto ima i dodavati cete jedni druge potvrdene, opipljive, od krvi i mesa, stvarne ljude. :)

Let`s širiti bratstvo i jedinstvo

Laka vam noc.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/01/2015 : 09:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
o cemu se chata da ne gubim vrijeme?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 10:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Chat je imao sigurnosnih propusta i rupa ko švicarski sir.
Uz malu pomoc moderatora na Help chat grupi sam nešto sredila i postavila na members only.

Pa evo opet direktnog linka u chat-box.


http://xat.com/xat212461586

edit: i sad smo konacno dobili -This is a registered users only chat, you can private chat an owner or moderator and ask to join.


I na taj nacin se ude i više nema klonova, stalkera, a time ni problema. To ne znaci da se ne moze chatati i ovako, slobodnim stilom, bez sigurne grupe..


I kako na mladima svijet ostaje, upravo sam sve predala na upravljanje takvim, mladim nadama foruma. Ja odoh u penziju...salim se.


A tu je i FB grupa koja se može pronaci po nazivu iz ovog naslova teme. Stripovi.com outlaws.


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 13/01/2015 12:46:51
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/01/2015 : 13:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

a mene je banirala smrc smrc ne vracam se vise nikada pravac Sibir sada


a detektivi traze i traze, novine pisu o njoj
a detektivi traze i traze, pazite ljudi ona je tu





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/01/2015 : 14:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ali nisam!
Ako i jesam, nisi bio Poli, u toj borbi protiv klonova i mogucih botova..heh..ti i pravi lwood ste kolateralne zrtve.
Bilo je kasmo vec i bio je mrak i bagi; prije tvog odlaska sinoc, zadnje poruke nije pisao lwood, poslije se pojavila jos jedna Charlie..i sve sam nas morala ukloniti.
Veceras cu polaako,,prebrojim zrtve najprije i prestanem se smijati....mozda.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/01/2015 : 14:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
a šta san ti ja reka...

Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 13/01/2015 : 14:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message

Kako da udem sada?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000