forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Obavijest iz moje poste.. :(
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 4

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/10/2009 : 14:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Upravo sam se vratio iz poste, poslao tiskovinu od 2kg. u Hrvatsku, bez problema na salteru, niko nije ni pogledao sta je upakovano, samo zena primila tiskovinu, naplatila i to je to!


od kad sam promenio postu i kod mene je sve ok.kad-tad,a nemora da znaci,neko ti pronadje manu u pakovanju,i onda tu vise nema rasprave,bitan je samo p.s.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/10/2009 : 14:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by srdjandj

Upravo sam se vratio iz poste, poslao tiskovinu od 2kg. u Hrvatsku, bez problema na salteru, niko nije ni pogledao sta je upakovano, samo zena primila tiskovinu, naplatila i to je to!


od kad sam promenio postu i kod mene je sve ok.kad-tad,a nemora da znaci,neko ti pronadje manu u pakovanju,i onda tu vise nema rasprave,bitan je samo p.s.


Vidi ovako, zena koja radi u posti gde ja saljem kaze da oni imaju procenat kad se kod njih salje, dakle od naplate, prema tome srecna je sto ja godinama saljem tiskovine iz te male poste br.3
A jedno mesec dana nisam slao tiskovine i odem ja da nesto uplatim u toj posti, kad ona me pita, pa gde sam ja i sto ne saljem vise tiskovine, eto...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/10/2009 : 00:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Ma ja gledam da idem u postu kad rade dve radnice za koje znam da oce da prime tiskovinu , ostale nemaju pojma o cemu pricam

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 16/10/2009 : 13:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Kupite onu kovertu sa zaštitnim mjehuricima ubacite strip unutra, eventualno pojacate sa kartoncicima sa prednje i zadnje strane i dodete sa takvom kovertom na šalter. Naravno niste ju zalijepili još.
Kad službenik baci oko na i u kovertu i utvrdi da je sve ok zalijepi ju i to je to. Nema problema.

A sad bez obzira kako ti to zapakovao ako je poštar aljkav primatelj ce dobiti glavicu kupusa umjesto stripa.
Znam po sebi jer jedan poštar koji je raznosio poštu donio mi dva super zapakovana glancera od COLUMBA i na silu nagurao u sanducic.

Naravno oba hrbta su pukla.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page
Page: of 4  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000