forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/11/2009 : 15:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Solid Snake

Ne razumem zasto nema Trafika u Nisu.To bi pokrivalo celu juznu Srbiju,a bogami i MKD i C.Goru.



Bice kad se otcepimo od BG a ja budem ministar kulture

Ma jok,predsednik


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/11/2009 : 15:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by cronos six

na kraju krajeva mladje generacije,vise vole tastaturu nego p...u,a tu mi nikako nisu jasni.




Ne kaze se pivu,nego pivo


ja volim i pivu i pivo.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 17:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
@ KreSa
Kreso, smatram te pametnim decakom, te ovakvi postovi (upuceni Cronosu) me demantuju u tome. Prvo, ne vidim nista lose u tome kada se kritikuje nesto sto je lose, a prvenstveno izdanja koja su skuplja od regularnih. Drugo, Cronos da li kupuje ili ne kupuje nema vaznosti, ali posto ga znam, to radi samo iz namere da ta KI budu onakva kakva treba da budu, pa ce i kupaca biti vise, a samim tim ce i on postati (ako vec nije, sto sumnjam).Trece: Slicnost izmedju KIVC i Libellusa je samo u ceni i nameri, sve ostalo je razlika. Od Libellusa uzimam i imam sve sto je izaslo od MM, MN, Texa, MV i Nicka Raidera i veruj mi da sam od svih tih izdanja (preko 100 komada) zamenio MN 26, Mv 22 zbog njihovih gresaka (primera radi MV 22 - naslovnica stampana na obicnom papiru, MN - slika na forzecu zalepljena naopako) i to bez "biranja" najboljih primeraka, a kod KIVC (imam sve)sam skoro svaki promenio i pored dilerovog "biranja". Znaci KI mora da bude uradjen tako da ja ne biram primerke, nego da svi budu uradjeni kako treba. E, sad moze da se i provuce koja greska kod pojedinih primeraka, ali to treba da budu pojedinacni slucajevi, a u ovom slucaju su pojedinacni slucajevi kad je primerak dobar.
Znaci, nemoj da izigravas advokata tamo gde nema mesta tome, pogotovo ne kod Cronosa, jer ces morati da ga vodis na pivo da bi ti on objasnio stvari.
Postujem VC, kupujem sve sto izadje (osim albuma, jbg kad sam Bonellijevac), ali treba i oni nas da postuju.

A sto se tice LL, pocnu li i oni sa fuserajem, takodje ce da budu kritikovani i od Cronosa, i od Texa, i od mene.

@ Cronos i Tex

Ja vise volim pivu nego pivo valjda zato sto se do piva lakse dolazi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 16/11/2009 17:15:46
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/11/2009 : 17:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
AMA BRE LJUDI,KO VAM JE KRIV STO NE UMETE DA IZABERETE PRIMERAK,TS TS TS


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 17:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

AMA BRE LJUDI,KO VAM JE KRIV STO NE UMETE DA IZABERETE PRIMERAK,TS TS TS



Ti se ne deri!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 16/11/2009 : 17:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by elfak nish

AMA BRE LJUDI,KO VAM JE KRIV STO NE UMETE DA IZABERETE PRIMERAK,TS TS TS



Ti se ne deri!

Necu vise,izvini deko


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2009 : 17:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson


A sto se tice LL, pocnu li i oni sa fuserajem, takodje ce da budu kritikovani i od Cronosa, i od Texa, i od mene.



Oni su medju par kuca na koja jos nisam osuo paljbu zbog necega
A bio je tu i Lu,SA,BG,BP,wizard,sigurno jos poneki izdavac koga ne mogu da se setim i zato...
Uz Libellus skidam kapu do poda jos Lavirintu i Fibri uz rizik da se primeti da celavim lagano.
S tim da mi je Libellus No1 zbog izbora izdanja koja mi u potpunosti pashu
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 16/11/2009 : 17:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message  Reply with Quote
Očigledno da ona stara "Izbirač naiđe na otirač" važi i u slučaju preteranog biranja i cepidlačenja na sitnicama (koliko god se uvaženim činilo da nisu sitnice) kod stripova!
Koliko vidim ovde još niko nije izneo ništa o novom broju KIDD, ali zato po starom dobrom receptu kritike su tu! Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati, što bi rekao Šojić "Ima ko hoće"!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2009 : 18:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergio gardini

Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati



Problem je u tome sto KIDD i ovakav kakav je,nema konkurenciju.
SD/LU zbog preskakanih brojeva,Dnevnik zbog izbacenih pasica i jos goreg kvaliteta. Slicno je i sa Zagorom.
Kupujem jer ne postoji bolje,ali to ne znaci da je dobro.
Voleo bih da se pojavi konkurentsko izdanje npr.Libellusa,pa uz mogucnost izbora mogu da prihvatim ovu tvoju recenicu.
Tad bi KIDD i KIZ pukla
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergio gardini

Očigledno da ona stara "Izbirač naiđe na otirač" važi i u slučaju preteranog biranja i cepidlačenja na sitnicama (koliko god se uvaženim činilo da nisu sitnice) kod stripova!
Koliko vidim ovde još niko nije izneo ništa o novom broju KIDD, ali zato po starom dobrom receptu kritike su tu! Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati, što bi rekao Šojić "Ima ko hoće"!


Jbg, stvar u shvatanju pojma "sitnica".

Slusaj majstore, ja kupujem izdanja i kritikujem sto mi se ne svidja. Nisam od dezurnih "pljuvaca" koji i ne kupuju a pljuju, mada i njih razumem, zasto bi "bacali" pare na nesto sto im se ne svidja. Cak kad razmislim, mozda su i pametniji od mene . Ima logike u tome sto kazes " Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati", ali ako takvi odustanu, hoce li im se isplatiti dalje stampanje, da li ces onda ti moci da dodjes do svog primerka

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja vishe ne smem ni da se javim i da kazhem da sam ga uzeo danas, da sam zgrabio prvi i da je primerak perfektan, jer cu odmah biti optuzhen da sam placenik i VCh poklonik. Ako treba, i uslikacu knjigu ako mi se ne veruje, shta da se radi, ovde vishe niko ne sme nishta da kazhe a da ne bude proglashen za chlana nekog klana.

Ja sam od VCh do sada reklamirao dva puta jednog istog kiosk Teksa i Ulicu Bejker, i nishta vishe, a imam sva izdanja osim poslednja tri KIZ-a. Taj broj izdanja sam reklamirao i od svih ostalih izdavacha, ako ne i vishe. Kako nailazite na tolike bangave stripove, stvarno mi nije jasno.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja vishe ne smem ni da se javim i da kazhem da sam ga uzeo danas, da sam zgrabio prvi i da je primerak perfektan, jer cu odmah biti optuzhen da sam placenik i VCh poklonik. Ako treba, i uslikacu knjigu ako mi se ne veruje, shta da se radi, ovde vishe niko ne sme nishta da kazhe a da ne bude proglashen za chlana nekog klana.



Zasto ne smes da kazes? Pa niko nije rekao da su svi falicni. I meni je KIDD 2 fenomenalan ( kao i dobrom delu forumasa). To je pitanje: Zar nije mogla i trojka tako da se odradi?!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 16/11/2009 : 18:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja vishe ne smem ni da se javim i da kazhem da sam ga uzeo danas, da sam zgrabio prvi i da je primerak perfektan, jer cu odmah biti optuzhen da sam placenik i VCh poklonik. Ako treba, i uslikacu knjigu ako mi se ne veruje, shta da se radi, ovde vishe niko ne sme nishta da kazhe a da ne bude proglashen za chlana nekog klana.

Ja sam od VCh do sada reklamirao dva puta jednog istog kiosk Teksa i Ulicu Bejker, i nishta vishe, a imam sva izdanja osim poslednja tri KIZ-a. Taj broj izdanja sam reklamirao i od svih ostalih izdavacha, ako ne i vishe. Kako nailazite na tolike bangave stripove, stvarno mi nije jasno.




Mislim da je stvar u ukusu.Dok je jedan strip nekima perfektan,drugi bi ga okarakterisali kao skart.I to samo zbog ukusa.Ako se meni neka devojka svidi,i proglasim je za bombasticnu,ne znaci da ce se svima sa foruma svideti.Tako je i sa kvalitetom stripova.Ali definitivno je veseli cetvrtak slabiji od libellusa i tu nema sumnje.Jeste broj 2 bio perfektno uradjem,ali sumnjam da iko u srbiji ima br 3 u istom kvalitetu kao i broj 2.Ako neko i ima,neka stavi slike iz vise uglova da bi me demantovao....
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Problem je u tome sto KIDD i ovakav kakav je,nema konkurenciju.
SD/LU zbog preskakanih brojeva,Dnevnik zbog izbacenih pasica i jos goreg kvaliteta. Slicno je i sa Zagorom.
Kupujem jer ne postoji bolje,ali to ne znaci da je dobro.
Voleo bih da se pojavi konkurentsko izdanje npr.Libellusa,pa uz mogucnost izbora mogu da prihvatim ovu tvoju recenicu.
Tad bi KIDD i KIZ pukla




Potpisujem. Jedini razlog moje kupovine kolekcionarskog Zagora je taj sto ne postoji alternativa. Da je kojim slucajem Klasik krenuo od prvog broja, uopste ne bi bilo dileme. Ovako uzimam izdanje kojim nisam previse zadovoljan, zbog neodgovarajuceg odnosa cene i kvaliteta, ali ga ne pljujem nesto posebno, prosto sam svestan da je to TO, dakle svestan sam sta kupujem. Drugim recima - niko mi nije kriv.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Eto, a meni je recimo 3 kvalitetniji od 2. Bash se secam da sam uzeo trojku u ruke i po prvi put mi je jedno izdanje VCh delovalo nekako bash mocno. Uzmem, otvorim, prelistam, chvrst uvez, najtamnija shtampa do tada itd. A onda vidim ovde kako je ljudima kvalitetnija dvojka, pa ne znam shta da kazhem osim da moji primerci nisu takvi. I dvojka je ok, ali je trojka kvalitetnija. A chetvorka mi je, pak, josh bolja i od 2 i od 3.

Naposletku, naravno da su izdanja Libellusa kvalitetnija. Jesu, i reci da nisu je praktichno nemoguce. Ali, VCh, poslednjim KIDDovima i KIZovima, tek neznatno zaostaje za Libellusom. Ne mozhe se reci da su sva izdanja koja nisu na nivou najkvalitetnijeg izdavacha shkart, vec samo da su second best. A to je vishe nego dovoljno za svakog normalnog i razumnog kupca.

Edited by - Le Samourai on 16/11/2009 18:30:13
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/11/2009 : 18:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Eto, a meni je recimo 3 kvalitetniji od 2. Bash se secam da sam uzeo trojku u ruke i po prvi put mi je jedno izdanje VCh delovalo nekako bash mocno. Uzmem, otvorim, prelistam, chvrst uvez, najtamnija shtampa do tada itd. A onda vidim ovde kako je ljudima kvalitetnija dvojka, pa ne znam shta da kazhem osim da moji primerci nisu takvi. I dvojka je ok, ali je trojka kvalitetnija. A chetvorka mi je, pak, josh bolja i od 2 i od 3.

Naposletku, naravno da su izdanja Libellusa kvalitetnija. Jesu, i reci da nisu je praktichno nemoguce. Ali, VCh, poslednjim KIDDovima i KIZovima, tek neznatno zaostaje za Libellusom. Ne mozhe se reci da su sva izdanja koja nisu na nivou najkvalitetnijeg izdavacha shkart, vec samo da su second best. A to je vishe nego dovoljno za svakog normalnog i razumnog kupca.


Ti mora da si placenik i poklonik VCa
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by sergio gardini

Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati



Problem je u tome sto KIDD i ovakav kakav je,nema konkurenciju.
SD/LU zbog preskakanih brojeva,Dnevnik zbog izbacenih pasica i jos goreg kvaliteta. Slicno je i sa Zagorom.
Kupujem jer ne postoji bolje,ali to ne znaci da je dobro.
Voleo bih da se pojavi konkurentsko izdanje npr.Libellusa,pa uz mogucnost izbora mogu da prihvatim ovu tvoju recenicu.
Tad bi KIDD i KIZ pukla



U redu je kritika,ali malo je preterano napisati da očekuješ da isto to objavi i Libelus.To znači da je priča o konkurenciji samo forma,a da nje u stvari nema.
A i Libelus neće sigurno izdavati Dilana ni u kakvom obliku jer Ludens ima sva prava na njega,tako da ko hoće može ovo da uzima od Veselog,a ko neće,teško da će skoro dočekati bolje.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2009 : 18:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
I ne znam kako neko može da kritikuje dizajn ovog Dilana,kada je praktično sama naslovnica u pitanju i isto je kao GR u Italiji?

I zašto se Veseli poredi sa Libelusom,a ne sa Ludensom,kada ova izdanja Dilana i Zagora ne da nisu lošija,već su i bolja od Ludensovih HC stripova?
Libelus je posebna priča i što je interesantno,on u odnosu na Veselog nema nijedno konkurentsko izdanje,to jest isto ili slično što znači da su ljudi iz Veselog i Libelusa itekako u kontaktu i da imaju određeni dogovor,uostalom kao i Ludens,Strip Agent sa jedne strane i Libelus.

Edited by - tumen on 16/11/2009 18:55:52
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 16/11/2009 : 19:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le SamouraiJa sam od VCh do sada reklamirao dva puta jednog istog kiosk Teksa i Ulicu Bejker, i nishta vishe


Shta ti je falilo kod Ul. Bejker? (stekao sam dojam da su makar albumi uglavnom bolje odradjeni no kolekcionarci/redovna serija)

Takodje, pridruzhichu se apelima da se u ovoj temi tu i tamo prodiskutuje i o sadrzhaju KIDD. Ja sam danas iscimao lepshu polovinu da mi pazari "na slepo" 4. KIDD u 29. novembra, i prilichno sam zadovoljan (dodushe, k'o za inat, jedna strana koja mi je iole bledje odhstampana je kada se Smrt pojavi na balu u Iza Ogledala...) a u ovom broju imamo chak 3 teksta umesto standardna dva : horor-guru D. Ognjanovich daje sazhet uvid u znachaj ulice Krejven i rezhisera po kojem je dobila ime, Marchelo prigodno sa "kljuchnom" epizodom ovog kolekcionarca analizira lik (i delo) Smrti u serijalu DD, navodechi njena kljuchna pojavljivanja (zajedno sa meni dva veoma draga - Osmeh Mrachne Dame i Vechna Iluzija) - ponekad je, dodushe za moj ukus premalo prostora posvecheno pojedinim po meni bitnim epizodama naushtrb nabrajanja gotovo svih pojavljivanja smrti u Dilanu do sada, te bih radije da se usredsredio na one najbitnije" ali ih vishe no ovlash analizirao, no se nadam da che barem za neke epizode to biti ispravljeno u njihovim kolekcionarcima (za nekih 5-6 godina). Trechi (i chetvrti, ako chemo ih gledati kao dve celine) tekst potpisuju Marchelo i guest-star prevoditeljka Dilana, Aleksandra Milovanovich a u pitanju su dilanocentrichne biografske crtice za Djampjera Kazertana i crtachki tandem Montanari-Grasani.

Sve u svemu, opet sam i vishe no zadovoljan DVD-bonusima (iako me je pomalo iznerviralo shto je Blazhina na zadnju koricu stavio kadrove iz epizoda koje nemaju blage veze sa ovim kolekcionarcem - jedan od najkriminalnijih i najjeftinijih kadrova tandema Montanari-Grasani iz "Izgubljenog Sveta" kao i nekog Fregijerijevog Dilana sa dislociranom nogom), a nadam se da chu chuti josh neke utiske vezane za tekstove/adaptaciju prevoda/same epizode...

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/11/2009 : 19:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rogan

Shta ti je falilo kod Ul. Bejker? (stekao sam dojam da su makar albumi uglavnom bolje odradjeni no kolekcionarci/redovna serija)

Imao sam duplirane 4 strane. Dakle, nishta strashno, i inache mi ne bi smetalo, ali poshto je to ipak album, reklamirao sam ga.
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 16/11/2009 : 19:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam isprva mislio da sam dobio Bejker Klince sa nekom shtamparskom falinkom, poshto sve boje vuku za nijansu previshe na crveno, ali su me ljudi iz redakcije uverili da je to i te kako namerno, te da nashe izdanje chak prednjachi u odnosu na francusko poshto su od crtacha dobili njegove originalne kolore, za koje je ovaj tvrdio da su mu ih Francuzi ubledeli/upropastili u njihovom izdanju...

A kakvi su tvoji utisci o KIDD4, osim shto si zadovoljan bojom i uvezom? :P

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/11/2009 : 19:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Nije josh stigao na red za chitanje, ali it ends tunajt!
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 16/11/2009 : 19:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by sergio gardini

Očigledno da ona stara "Izbirač naiđe na otirač" važi i u slučaju preteranog biranja i cepidlačenja na sitnicama (koliko god se uvaženim činilo da nisu sitnice) kod stripova!
Koliko vidim ovde još niko nije izneo ništa o novom broju KIDD, ali zato po starom dobrom receptu kritike su tu! Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati, što bi rekao Šojić "Ima ko hoće"!


Jbg, stvar u shvatanju pojma "sitnica".

Slusaj majstore, ja kupujem izdanja i kritikujem sto mi se ne svidja. Nisam od dezurnih "pljuvaca" koji i ne kupuju a pljuju, mada i njih razumem, zasto bi "bacali" pare na nesto sto im se ne svidja. Cak kad razmislim, mozda su i pametniji od mene . Ima logike u tome sto kazes " Ako se nekom ne sviđa izdanje ne mora ga brate više kupovati", ali ako takvi odustanu, hoce li im se isplatiti dalje stampanje, da li ces onda ti moci da dodjes do svog primerka

Sam si rekao da si SKORO SVAKI primerak KI promenio. Ispada onda da prodaju kupusare sa kojima su se deca prethodno igrala po barici ili...
Ne brinem se ja za izdanja VČ. Koliko vidim samo se uvećavaju, a nikako smanjuju. Tako da na tvoje pitanje da li ću dođi do primerka odgovor glasi, bez probelma bogu hvala
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 20:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergio gardini
Sam si rekao da si SKORO SVAKI primerak KI promenio. Ispada onda da prodaju kupusare sa kojima su se deca prethodno igrala po barici ili...



Pa u stvari, nisam jos ni zamenio ove koje planiram, iz Nisa sam,pa mi nije bas tako jednostavno.
Elem, zamenio sam KIZ 5 i 6. U broju 5 mi je jedna naslovnica odstampana na obicnom papiru, a u broju 6 su za koricu bile zalepljene prva stranica i naslovnica. Sad ti meni reci da li je to KI ili da ne kazem "kupusara"?
Da se razumemo, nisam zadovoljan ni brojevima 1 i 2 (broj 2 visi bar 5mm, naslovnice unutra isakrivljene), a ni KIDD 1 i 3, ali primecujem da se veliki broj forumasa zali na iste stvari, tako da su moje sanse da se iz Nisa dokopam dobrog primerka svedene na minimum.

EDIT:A sto se tice toga da ti neces ostati bez svog primerka, OK, necu ni ja, ali sve iz razloga koji je naveo gore Tex:"Problem je u tome sto KIDD i ovakav kakav je,nema konkurenciju." Da imaju konkurenciju, ne bi ti i ja vodili ovaj dijalog.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 16/11/2009 20:29:29
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 16/11/2009 : 20:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja ne vidim shta bi konkurencija mogla da ponudi bolje. Osim eventualno za 10% bolju tehnichku opremu. Sve ostalo ne mozhe bolje.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000