forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2009 : 23:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Ako se složimo svašta je moguće pa i bojkot,zašto da ne?Ima nas ovde sasvim dovoljno što kupujemo ova izdanja,a i ko im je glavna ciljna grupa što se tiče ovih kolekcionarskih izdanja nego mi?
Pismo bi bilo zaista dobra stvar,možda još bolje da svako pošalje po mejl,a eto možemo i katranom i perjem da se poslužimo.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2009 : 23:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ili da neko pismen(znaci ne mi juznjaci),otvori topic za Marcela pa on proba nesto da uradi po tom pitanju i prenese zamerke
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 23:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Bojkot...ali...ja...bas sam hteo da kupim KIDD 4...sve sam procitao, nemam sta da citam.
Ajd da bojkotujemo KIDD 5, posto su 4 ionako neki vec kupili.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 16/11/2009 : 23:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by armatura

Cini mi se da je uradjen bolje nego treci, jedino je greskom napisano da su epizode 7,8 i 9!






Jel' tacno ovo ?

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 23:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ili da neko pismen(znaci ne mi juznjaci),otvori topic za Marcela pa on proba nesto da uradi po tom pitanju i prenese zamerke


I jos jedna dobra ideja. Sta je s tobom veceras Jesi pijan pa dobro razmisljas?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 16/11/2009 : 23:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

'Ocemo da organizujemo linc za Blazinu ili samo katran i perje?

PS Podrzavam Kaspera u ideji.



Sad nek je i realizuje



Znači Kasper će da bude mudri poglavica koji će da preuzme na sebe duhovne radnje u cilju naše borbe,ali ko će da bude ratni poglavica za slučaj da treba junački krenuti u borbu naoružani katranom i perjem?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2009 : 23:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Bojkot...ali...ja...bas sam hteo da kupim KIDD 4...sve sam procitao, nemam sta da citam.
Ajd da bojkotujemo KIDD 5, posto su 4 ionako neki vec kupili.



Probaj s nekom knjigom nesreco prosvetarska(znas ono sto nema slicice unutra)
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/11/2009 : 23:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by armatura

Cini mi se da je uradjen bolje nego treci, jedino je greskom napisano da su epizode 7,8 i 9!






Jel' tacno ovo ?


Jeste ime.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2009 : 00:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen


Znači Kasper će da bude mudri poglavica koji će da preuzme na sebe duhovne radnje u cilju naše borbe,ali ko će da bude ratni poglavica za slučaj da treba junački krenuti u borbu naoružani katranom i perjem?



To cemo mi nepismeni juznjaci
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/11/2009 : 00:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

Bojkot...ali...ja...bas sam hteo da kupim KIDD 4...sve sam procitao, nemam sta da citam.
Ajd da bojkotujemo KIDD 5, posto su 4 ionako neki vec kupili.



Probaj s nekom knjigom nesreco prosvetarska(znas ono sto nema slicice unutra)


Rečnik? Mnogo dosadno.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2009 : 00:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Ja ću da im pošaljem mejl i da im sve po spisku.A pogotovo vezano za određenu personu.
A pošto je većina čitala Morske hijene i Strvinara(orlušinu) više puta,ajde da bojkotujemo devetu Zagorovu knjigu.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2009 : 00:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen

Ja ću da im pošaljem mejl i da im sve po spisku.A pogotovo vezano za određenu personu.
A pošto je većina čitala Morske hijene i Strvinara(orlušinu) više puta,ajde da bojkotujemo devetu Zagorovu knjigu.



Ja sam za,ali bi bilo dobro i da se otvori topic s tim u vezi,pa da neko iz VC to prenese gde treba,da znaju o cemu se radi.
Inace,meni manje smeta Blazina od stvari koje su vezane bas za rad stamparije,uvez i slicno.
Blazinu i mogu da prezivim,ali kad poredjam stripove i vidim da su razlicite visine,sirine i slicno,to mi bas ide na zivce.
Imam utisak da si me pogresno shvatio. Nemam nista protiv VC,kao ni protiv bilo kog izdavaca i kao stripofil bih bio srecan da svi rade maksimalno kvalitetno.
Samo to
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2009 : 00:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Shvatio sam ja to.
Pa mogao bi da se otvori neki topik u vezi izražavanja našeg konkretnog nezadovoljstva.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/11/2009 : 00:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Pa jedini koji ovde zalaze su GG i Marcelo, sto znaci da bi jedino preko njih moglo nesto da se ostvari.
Dobro je sto je ovo topic o DD. Mozda Marcelo i vidi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/11/2009 : 00:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Eno otvorio sam novi topik vezano za ovu tematiku,sada ste vi na potezu.
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 17/11/2009 : 13:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad vec pomenuste Djoleta,red je da se pomene i Colt koji je odlicno obavljao svoj posao,pa Sloba koji je tacno znao sta strip publika zeli. Ali eto i njih nema vise u VC.
Jedini plus je dolazak prozirne senke u ekipu koja radi MM.



Moram na svakom mestu da se zahvalim posebno. Hvala jos jednom.

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 17/11/2009 : 13:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad vec pomenuste Djoleta,red je da se pomene i Colt koji je odlicno obavljao svoj posao,pa Sloba koji je tacno znao sta strip publika zeli. Ali eto i njih nema vise u VC.
Jedini plus je dolazak prozirne senke u ekipu koja radi MM.


Apsolutno se slazem sa sotonom i ovog puta. Mislim, to su prakticno ljudi koji su oziveli strip scenu u Srbiji.



Hvala x2.

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 17/11/2009 : 13:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad vec pomenuste Djoleta,red je da se pomene i Colt koji je odlicno obavljao svoj posao,pa Sloba koji je tacno znao sta strip publika zeli. Ali eto i njih nema vise u VC.
Jedini plus je dolazak prozirne senke u ekipu koja radi MM.


Apsolutno se slazem sa sotonom i ovog puta. Mislim, to su prakticno ljudi koji su oziveli strip scenu u Srbiji.



I da su imali odresene ruke u svemu,Ludens ne bi mogo da se poredi sa VC.
A verujem da bi i ova KI bila kvalitetna kao i Libellusova.
E to su Tumen Srbi. Oteraj ono sto valja(ili napravi da sami odu) a ostavi tupane koji ne umeju ni naslovnu da dizajniraju.



Ponestalo mi je reci hvale sada vec prelazim na cascavanje.

ŠumhiljduhANAN
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 17/11/2009 : 13:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Cronose, otkud znas da je broj felericnih izdanja kod Veselog 20%?
Na 18.000 to je 3600 primeraka.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2009 : 13:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Kako mozete da omalovazavate trud svih onih koji su radili na ovom izdanju, bez da ste ga i videli?


Ko ovde omalovazava rad ljudi koji su radili na prevodu,adapataciji,tekstualnim dodacima?

quote:
Originally posted by kreŠa

Ali ovoliko lazi i sranja na jednom topiku skoro nije bilo.
I jos nesto.


Koje su to lazi izrecene ovde?
I malo pripazi na recnik ako imas imalo domaceg vaspitanja.
Ili se bar obrati konkretno nekome pa da ti se odgovori kako zasluzujes.
quote:
Originally posted by kreŠa

Postoji srpsko trziste i postoji hrvatsko trziste.


Nije me briga za to,citam podjednako dobro na oba jezika.
quote:
Originally posted by kreŠa

Bojkotujte vi sva izdanja Veselog Cetvrtka, meni bi licno bilo drago, jer onda ne bi imali alibi da postujete ovde.

Izjasni se sta predstavljas ovde ispred VC da znamo s kim pricamo ili si samo nekulturni balavac?
I prekini da odredjujes nekom sta ce da kupuje ili kritikuje.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2009 : 13:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Going-Going

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad vec pomenuste Djoleta,red je da se pomene i Colt koji je odlicno obavljao svoj posao,pa Sloba koji je tacno znao sta strip publika zeli. Ali eto i njih nema vise u VC.
Jedini plus je dolazak prozirne senke u ekipu koja radi MM.


Apsolutno se slazem sa sotonom i ovog puta. Mislim, to su prakticno ljudi koji su oziveli strip scenu u Srbiji.



I da su imali odresene ruke u svemu,Ludens ne bi mogo da se poredi sa VC.
A verujem da bi i ova KI bila kvalitetna kao i Libellusova.
E to su Tumen Srbi. Oteraj ono sto valja(ili napravi da sami odu) a ostavi tupane koji ne umeju ni naslovnu da dizajniraju.



Ponestalo mi je reci hvale sada vec prelazim na cascavanje.



Ne znam i nisam duzan da znam ko sta od vas radi u VC. Za pobrojane ljude znam i njihov rad mi se svidja(o).
Tacno sam napisao sta mi se ne svidja i odnosi se uglavnom na stamparske radove i dizajn. Ovde sam konkretno pomenuo tupana koji dizajnira. Da nisi ti Blazina?
Vidim da ste Dusman i ti u redakciji,ajde lepo nam kazi za sta ste zaduzeni a za sta ne pa mozemo dalje da pricamo.
Za cascavanje uvek raspolozan.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 17/11/2009 : 15:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Cronose, otkud znas da je broj felericnih izdanja kod Veselog 20%?

Kronos je veliki mag i vrach koji vadi statistike direktno iz svog dupeta. Otkad je jednog dana, kao sasvim mali, predvideo da ce sutra biti novi dan, vizije su prodno, kao reka niz dolinu, krenule jedna za drugom.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 17/11/2009 : 15:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by kreŠa

Kako mozete da omalovazavate trud svih onih koji su radili na ovom izdanju, bez da ste ga i videli?


Ko ovde omalovazava rad ljudi koji su radili na prevodu,adapataciji,tekstualnim dodacima?

Kad kažeš da je nešto loše, to se misli na celo izdanje. Ako kažeš: loža je oprema, povez, prevod, adaptacija, lektura, štampa... to je u redu. Reći da ovo nije kolekcionarsko izdanje je glupo.

quote:
Originally posted by kreŠa

Ali ovoliko lazi i sranja na jednom topiku skoro nije bilo.
I jos nesto.


Koje su to lazi izrecene ovde?
I malo pripazi na recnik ako imas imalo domaceg vaspitanja.
Ili se bar obrati konkretno nekome pa da ti se odgovori kako zasluzujes.

Da je DD 3 katastrofalno urađen, da je loš otisak, da je loš papir...
Na rečnik sam dosta pazio, ali da cronos six meni kaže da ne serem, a ja to da prećutim neću.

quote:
Originally posted by kreŠa

Postoji srpsko trziste i postoji hrvatsko trziste.


Nije me briga za to,citam podjednako dobro na oba jezika.

To što tebe nije briga, ne znači da mene nije briga. Hrvatska je za mene strana zemlja, kuna je strana valuta, hrvatski je strani jezik. I ja mogu da čitam na hrvatskom, ali to i dalje smatram za "ne-domaći strip"

quote:
Originally posted by kreŠa

Bojkotujte vi sva izdanja Veselog Cetvrtka, meni bi licno bilo drago, jer onda ne bi imali alibi da postujete ovde.

Izjasni se sta predstavljas ovde ispred VC da znamo s kim pricamo ili si samo nekulturni balavac?
I prekini da odredjujes nekom sta ce da kupuje ili kritikuje.



Nisam niko i ništa i VČ, jednostavno mislim da je ovo pljuvanje prešlo svaku granicu.
A na ovo vređanje neću da se obazirem, to više govori o tebi i tvojoj kulturi, nego mojoj.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2009 : 15:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by kreŠa

Cronose, otkud znas da je broj felericnih izdanja kod Veselog 20%?

Kronos je veliki mag i vrach koji vadi statistike direktno iz svog dupeta. Otkad je jednog dana, kao sasvim mali, predvideo da ce sutra biti novi dan, vizije su prodno, kao reka niz dolinu, krenule jedna za drugom.



Ti bi stvarno mogo malo da skratis jezik.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 17/11/2009 : 16:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
"Gas do daske... prosucu mu creva..."
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000