forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Trabunjanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/12/2009 : 00:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A ako te od tih 10 zanimaju npr. samo 2?



a ako me od onih 30-40 zanimaju samo 3(šta je skoro i točno u jednom slučaju)?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/12/2009 : 09:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa šanse da ti se nešto svidi su ti uvijek veće što je više izdanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 20/12/2009 : 11:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
kad se trabunja, amo trabunjat, ali iz vlastitog iskustva, bez jebene filozofije, drugovi.
Evo, ja ću prvi, dakle...

Rico: Nemam para za pratit niti ono sto me BAŠ zanima!!!!! Da imam dovoljno para kupija bi masu toga, cista stvar ekonomije u mom slucaju.

Slučaj br 1 NOVAC

Amo dalje!!!!!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/12/2009 : 17:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nemam mjesta ni za ono što me baš zanima. Da imam mjesta, kupovao bih čak i ono što me manje zanima. Ja sada moram prodavati stvari koje me manje zanimaju da bih napravio prostora (i mogao čitati) neke druge stvari.
Slučaj br 2 - PROSTOR

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 20/12/2009 : 17:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Slučaj broj 3 . vrijeme
stgnem pročitati svaki 4-5 strip album koji kupim

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?

Edited by - Ignus on 20/12/2009 17:40:55
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2009 : 18:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nemam mjesta ni za ono što me baš zanima. Da imam mjesta, kupovao bih čak i ono što me manje zanima. Ja sada moram prodavati stvari koje me manje zanimaju da bih napravio prostora (i mogao čitati) neke druge stvari.
Slučaj br 2 - PROSTOR



ne, to je opet Ricov novac. da ga imas dovoljno, kupio bi vecu kucu/stan/dvorac/groblje...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2009 : 18:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Slučaj broj 3 . vrijeme
stgnem pročitati svaki 4-5 strip album koji kupim



ne, i to je opet novac. vremena nemas jer moras mnogo raditi, u suprotnom ostajes bez dovoljno love. da je imas na bacanje, ne bi trebao raditi nego bi samo citao stripove uz povremeno hranjenje, dojenje i seks

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2009 : 18:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

kad se trabunja, amo trabunjat, ali iz vlastitog iskustva, bez jebene filozofije, drugovi.
Evo, ja ću prvi, dakle...

Rico: Nemam para za pratit niti ono sto me BAŠ zanima!!!!! Da imam dovoljno para kupija bi masu toga, cista stvar ekonomije u mom slucaju.

Slučaj br 1 NOVAC

Amo dalje!!!!!



bas razocaravajuce od tebe
NEMA NISTA DALJE...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 20/12/2009 : 19:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Eto, cila filozofija u 5 slova:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/12/2009 : 20:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nemam mjesta ni za ono što me baš zanima. Da imam mjesta, kupovao bih čak i ono što me manje zanima. Ja sada moram prodavati stvari koje me manje zanimaju da bih napravio prostora (i mogao čitati) neke druge stvari.
Slučaj br 2 - PROSTOR



ne, to je opet Ricov novac. da ga imas dovoljno, kupio bi vecu kucu/stan/dvorac/groblje...


U pravu si.
Ima film u kojem Deni De Vito kaže: "Odgovor na 90% svih pitanja je: Novac"
Živa istina...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/12/2009 20:11:12
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2009 : 20:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
i to ste tek sad svatili?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
bezvezni hammerov tekst, koji je, kao i uvijek, na prirepku događanja. taj sada iz nekakvog zapećka, nakon 5-6 godina, kaska za već poodavno ocvalim previranjima na intelektualnoj ljevici, kada su se ljudi borili protiv krupne buržoazije i snaga reakcije, protiv skupih izdanja itd...
i ovaj sada niže nekoliko nesuvislih rečenica i samo ih taj niz (a ne koherentnost sadržaja) obuhvaća u zaokruženu cjelinu koju onda zovemo tekst. "albumi nude premalo za tu cijenu" ; kaže vrlo originalno prozvani. strašna misao, opravdava nastanak ostatka teksta koji nosi na plećima.
e pa, vrsni kroničaru, nakon što su te neki pohvalili (i to čak Rico, koji je čovjek), ja ti kao protutežu dajem pokudu: mlitavo, tupo, plitko. jedino ti priznajem ljudsku potrebu da se izraziš, a ja kao najveći humanist uvažavam takvu slobodu svakome, pa i takvom iritantnom tipu.

-------Kupci za takav proizvod sigurno nisu casual prolaznici koji žele bar pola sata zabave, već poznavaoci sadržaja odgojeni u nekim drugim vremenima, a njih je toliko koliko ih već jest.--------

poznavaoci sadržaja - odgojeni u nekim drugim - a njih je toliko koliko već jest - kaže tip, a čitavu je stvar uvio u jedan ton kojim sam sebi laska. samo iz ove rečenice može vješti odgonetač odgonetnuti karakter koji stoji iza tvrdnje. tu se toliko toga prešutno pretpostavlja i perfidno se hvasta - kao da nam svim silama želi reći da su u pitanju krasni sadržaji koje su prepoznali superiorni, brižno odgojeni u žarištima kulture. elite.
stvar je u tome da se tim samoprozvanim prvacima podastre pred nos da su u iluziji. ti sadržaji, koje se tako nekritički obožava, upravo jesu - pola sata zabave. to je istina strip-sadržaja. oni su a priori namijenjeni reprodukciji i masovnoj zabavi. i to je u redu, ali sfulano je na konto njih graditi se kao neki izuzetak, kao "odgojeni poznavatelj sadržaja kojih je toliko koliko već jest". u slučaju ovakvih ispada, baš je dobro što je tih 'poznavatelja' toliko koliko jest. neka 'poznavatelji' pređu na druge, jače sadržaje i uhvate priključak ka kompletnijim osobama.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2009 : 19:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
OH MY GOD!!!!
bas je falilo trabunjanja... naravno ne ovoga turbodosadna kvazistručna čekićarevog, nego ovoga ultrazabavna, posve isprazna i nenadmasna - tvog!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
drago mi je da ti se sviđaju ovi moji skromni doprinosi (i da, premda hiniš da ne, ipak crpiš iz tog vrela;)
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/12/2009 : 19:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ma ne, samo se zabavljam. i drago mi je biti na istoj strani obale u vecini stvari s cudakom kao sto si ti koji ima nevjerojatan dar nevjerojatno brza procjenjivanja ljudskog karaktera - i to posve tocno! ja sam ipak u dusi ostao beznadan idealist, kao, "pa nije to bas opet tako...", ako se sjecas... no jest, dozlaboga jest!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
dobra ti je ta s čudakom - ja to uvijek promatram kao kompliment, obzirom na svijet i ljude koji u njemu obitavaju. znaš kak se kaže: transcendirao sam običaje i shvaćanja moje okoline (da, da, znam da voliš ovakvo izražavanje;)

što ćeš, mi smo dva čudaka, s tom razlikom da si ti beznadan idealist, a ja Božji poslanik na Zemlji bez čvrstog jezgra sljedbenika. tko zna zašto je to dobro...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000