forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 489

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/12/2009 : 16:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
http://www.ubcfumetti.com/preview/?19335

Josh samo da su cestito napisani stripovi.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/12/2009 : 00:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Ove table obecavaju, vidim da su mnogi napredovali u kvalitetu crteza, cak mi se i Vernijev crtez cini mnogo prijemcivijim. No, Verni i kad je najgoriu, bolji je od mnogih jer su njegovi likovi ipak oni pravi kakvi treba da budu
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 23/12/2009 : 09:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
voštani?

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 23/12/2009 : 09:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ovo moj prvi post na ovaj topic pa najprije pozdrav svim fanovima Zagora.
Čitao se Patrick u zadnje vrijeme poprilično(redovna serija),ali priznajem da sam totalno razočaran dobivenim,a toliko sam očekivao od povratka Bosellija kao scenariste.Saga sa Richterom je koma,dosadno do bola.Osim Posljednja Tula gdje Dragoon biva zahvaćen Maelstromom,ništa nije vrijedno spomena..Močvara robijaša je tako ponajbolja priča u zadnjih 20-25 brojeva ali ni ona ne spada u one vrhunske.Ali ako se nastavi sa ovakvim pričama,teško Zagoru..

U vezi novih crtača,ipak se nadam da će dobiti priliku neki drugi dečki a ne Verni ili Sedioli,koji svojim drvenim stilom spadaju u 3.ligu crtača/imitatora.MIjenjao bih i Ferrija kao crtača naslovnica jer ovo što on radi u posljedenje vrijeme samo srozava ono što je napravio u prošlosti - dovoljno je usporediti redovnu i Extra seriju,odmah se primjeti kolika je to razlika u kvaliteti.Novi crtač može samo unaprijediti i osvježiti serijal(npr. Galep-Villa,Ferri-Diso).Eto,moje mišljenje.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

narrogh
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
22 Posts

Member since 05/10/2009

Posted - 23/12/2009 : 13:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send narrogh a Yahoo! Message  Send narrogh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco


U vezi novih crtača,ipak se nadam da će dobiti priliku neki drugi dečki a ne Verni ili Sedioli,koji svojim drvenim stilom spadaju u 3.ligu crtača/imitatora.


Tacno tako! I jos bih dodao Mangiantinija!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2009 : 16:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
dobro zvuci ovaj Zagijev CD

http://www.youtube.com/watch?v=4FL9LpBT8oA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=eSF7Kd-wr8s&feature=related
Ova je pjevljiva, Bure zna napamet


http://www.youtube.com/watch?v=Z2bumLMsBbk
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/12/2009 : 16:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
King Warrior nam nudi muziku da se njome tesimo obzirom na uzasan kvalitet Zagora u poslednje vreme
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2009 : 16:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

King Warrior nam nudi muziku da se njome tesimo obzirom na uzasan kvalitet Zagora u poslednje vreme


pa kvalitet nije uzasan, problem je sto smo prije navikli na vrhunski pa sad se zalimo. Tesko je voziti cak i Porse poslije Ferrarija
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 24/12/2009 : 00:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco



U vezi novih crtača,ipak se nadam da će dobiti priliku neki drugi dečki a ne Verni ili Sedioli,koji svojim drvenim stilom spadaju u 3.ligu crtača/imitatora.



Aleluja...neko me razume!

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/12/2009 : 01:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Meni Sediolijev crtez Zagora i ta kako prija
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/12/2009 : 11:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Meni Sediolijev crtez Zagora i ta kako prija

samo da malo smanji zagorovu muskulaturu i bilo bi puno bolje,mada je meni i ovakav sasvim dobar..

Edited by - bubo on 24/12/2009 11:49:09
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/12/2009 : 16:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
meni Sedioli nije loš za dočarati ambijent(vidi Crveni snijeg)dok su mu likovi dosta
kruti,a nije čovjek ni najstariji pa može napredovat.Ni Ferri u prvim Zagorima nije
briljirao.Nije Sedioli najlošiji, meni su grozni Cassaro,D,arcagnelo i onaj Gramancioli ili
što več.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2009 : 17:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
ja samo da kazem da je Zagor gey...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 24/12/2009 : 17:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dilan kucko

ja samo da kazem da je Zagor gey< lol...



Pwned.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 24/12/2009 17:20:33
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2009 : 18:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
imao je samo 3 djevojke (od toga je jedna morala da ga hipnotishe da bi ga zavela)a 600 epizoda...malo malo
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 24/12/2009 : 18:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dilan kucko

ja samo da kazem da je Zagor gey...


Ovo je tipična potreba mladih članova za pažnjom. Raznim polukontroverznim i kontroverznim temama pokušavaju da steknu glas na forumu i da ih ljudi primjete. Zanimljivo ponašanje, ali ipak očekivano. Pokušaji za sticanje pažnje ispoljavaju se u rzaličitim vidovima - neki teže tome da budu zabavni i omiljeni članovi (1 euro), drugi svojim trdokornim stavovima i svađama žele da uvijek budu u žiži pažnje (profesor-inz), dok treći, kojih nažalost ima najmanje, skreću pažnju na sbe konstruktivnim dopinosom ovom našem malom forumu, a i stripu uopšte. Dobar primjer trećeg tipa je novi član Wooland koji skreće pažnju na sebe pozitivnim stvarima, konkretno svojim zanimljviim crtežima. Kada sam se tek učlanio na ovaj forum, i ja sam pokušao nešto slično sa temom ''Dilan Dog VS Marti Misterija'', i, iskreno, nije me stid to da priznam. Na svu sreću, otada sam se podobro opametio i shvatio koliko je sitinita ona poslovica:''Sto ljudi, sto ćudi!''. Baš sam prije neki dan ponovo pročitao tu temu i želio bih da se izvinim svim ljudima koje sam tada isprovocirao, slučajno ili namjerno. Oprostite, uhvatilo me je ludilo ovog foruma.;) I, dilane kucko, mani se ovakvih stvari i pokušaj da ostaneš u pamćenju fporuma na svijetliji i dostojanstveniji način. I nemoj ovo shvatiti kao provokaciju, već kao dobronamjerni savjet, isti onakav kakav su meni ranije dali Provodina i Manhunter.:)

Edited by - Mhejl on 24/12/2009 18:30:11
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2009 : 18:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by dilan kucko

ja samo da kazem da je Zagor gey...


Ovo je tipična potreba mladih članova za pažnjom. Raznim polukontroverznim i kontroverznim temama pokušavaju da steknu glas na forumu i da ih ljudi primjete. Zanimljivo ponašanje, ali ipak očekivano. Pokušaji za sticanje pažnje ispoljavaju se u rzaličitim vidovima - neki teže tome da budu zabavni i omiljeni članovi (1 euro), drugi svojim trdokornim stavovima i svađama žele da uvijek budu u žiži pažnje (profesor-inz), dok treći, kojih nažalost ima najmanje, skreću pažnju na sbe konstruktivnim dopinosom ovom našem malom forumu, a i stripu uopšte. Dobar primjer trećeg tipa je novi član Wooland koji skreće pažnju na sebe pozitivnim stvarima, konkretno svojim zanimljviim crtežima. Kada sam se tek učlanio na ovaj forum, i ja sam pokušao nešto slično sa temom ''Dilan Dog VS Marti Misterija'', i, iskreno, nije me stid to da priznam. Na svu sreću, otada sam se podobro opametio i shvatio koliko je sitinita ona poslovica:''Sto ljudi, sto ćudi!''. Baš sam prije neki dan ponovo pročitao tu temu i želio bih da se izvinim svim ljudima koje sam tada isprovocirao, slučajno ili namjerno. Oprostite, uhvatilo me je ludilo ovog foruma.;) I, dilane kucko, mani se ovakvih stvari i pokušaj da ostaneš u pamćenju fporuma na svijetliji i dostojanstveniji način. I nemoj ovo shvatiti kao provokaciju, već kao dobronamjerni savjet, isti onakav kakav su meni ranije dali Provodina i Manhunter.:)

shta da radim kad volim da sam u centru paznje...pa neka sve ide dovraga onda!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2009 : 18:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Ovo je tipična potreba mladih članova za pažnjom.


ma ovaj je novi kao sto smo ja i ti. Ili je neki vec izbaceni provokator, ili neki od poznatih faca pod duplim nickom
Ne treba hraniti trola vec moderatori da ga posalju na hladjenje i to je to.
Imali smo slicnih slucajeva prije.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 24/12/2009 : 18:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mhejl

Ovo je tipična potreba mladih članova za pažnjom.


ma ovaj je novi kao sto smo ja i ti. Ili je neki vec izbaceni provokator, ili neki od poznatih faca pod duplim nickom
Ne treba hraniti trola vec moderatori da ga posalju na hladjenje i to je to.
Imali smo slicnih slucajeva prije.



A vala jesmo...
Kucko, pogledaj listu izbačenih članova... Ubrzo ćeš i ti biti urezan na Stub slave...
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2009 : 18:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mhejl

Ovo je tipična potreba mladih članova za pažnjom.


ma ovaj je novi kao sto smo ja i ti. Ili je neki vec izbaceni provokator, ili neki od poznatih faca pod duplim nickom
Ne treba hraniti trola vec moderatori da ga posalju na hladjenje i to je to.
Imali smo slicnih slucajeva prije.



A vala jesmo...
Kucko, pogledaj listu izbačenih članova... Ubrzo ćeš i ti biti urezan na Stub slave...

jedva cekam...ali cu se vratiti! kao hellingen!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/12/2009 : 18:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi ga izbacili

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/12/2009 : 18:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Zašto bi ga izbacili

osuli su paljbu po meni samo zato shto sam rekao neshto shto svi znaju ali niko se ne usudjuje da to kaze javno!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2009 : 19:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Zašto bi ga izbacili


hoce bas da znas, je li
jer je provokator i jedine postove sto je napisao su upravo u ovom topicu Zagorovih FANOVA,u kojem slicni nemaju sta da traze.


Nego majstore, i ti bi mogao opet da se malo normalizujes, jer zadnje vrijeme si posvetio samo lupanju po Zagoru i manje-vise provocirianju njegovih fanova. Hebiga, te stvari su ispod tvog nivoa jer uzivas postovanje velikog dijela NAS forumasa i nije ti potrebno spustati se na nivo nekih isfrustiranih tipova koji ne nalaze drugi nacin da bi ispali face. Samo onako usput
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/12/2009 : 19:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
To ti je kad se poistovjetiš sa likom.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/12/2009 : 19:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Renky

Zašto bi ga izbacili


hoce bas da znas, je li
jer je provokator i jedine postove sto je napisao su upravo u ovom topicu Zagorovih FANOVA,u kojem slicni nemaju sta da traze.


Nego majstore, i ti bi mogao opet da se malo normalizujes, jer zadnje vrijeme si posvetio samo lupanju po Zagoru i manje-vise provocirianju njegovih fanova. Hebiga, te stvari su ispod tvog nivoa jer uzivas postovanje velikog dijela NAS forumasa i nije ti potrebno spustati se na nivo nekih isfrustiranih tipova koji ne nalaze drugi nacin da bi ispali face. Samo onako usput



Ajde posveti mi par minuta pa pronađi iti jedan moj komentar koji nije argumentiran ili je, ne daj Bože, svjesno neistinito napisan. Pliz!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 489  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.23 seconds. Snitz Forums 2000