forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/12/2009 : 16:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ah, skužio sam

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/12/2009 : 16:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne znam samo zasto ne pise ime i prezime tu gde treba...!?!?!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 16:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Cini mi se da nisu sve recke prebacene, jer na prvi pogled vidim kod prof.inz da je napisao samo jednu recku!?


Riješeno. To je bila jedna kontrarecenzija!


Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 16:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ne znam samo zasto ne pise ime i prezime tu gde treba...!?!?!


Ako želiš da ti piše ime tu, moraš ga unijeti u forumski, javni profil. Profil na aukcijama je ipak zaštićen i podatci iz njega neće biti vidljivi tu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 16:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jaki

ajde markose stavi na aukcije kad neko bida na aukciju da ta bude u drugoj boji da se vidi iz avijona.


Ne razumijem točno što misliš.

¸

Prije kad bi otvorio listu mojih aukcija ona bi bila ispisana crnom bojom a na aukciju na kojoj je neko ostavio ponudu cijena bi bila istaknuta plavom bojom.u jednom pogledu sam mogao pregledati stranicu.Sada nema istaknute boje na bidanim aukcijama već se pored
nalazi ime ponuđača ali istom crnom bojom kao inaslov aukcije pa je malo teže na brzinu pregledati i uočiti bidanu aukciju.



Cijena bi trebala biti zelena. Vidjet cu jos sto s tim. Ali, u svakom slučaju, ako nema imena ponuđača, nema ni ponuda, samim tim bi trebalo biti jasno, zar ne?

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/12/2009 : 16:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kako to da uradim? Isao sam sada na svoj profil u linkovima iznad foruma i stoji ispisano ime i prezime...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 16:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Markose, odlican je houm. Promena na bolje... Imas jednu gramaticku gresku, na aukcije pise moji podaTci... Trebalo bi bez t


Mislim da je u našem pravopisu sada pravilno "tci".

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/12/2009 : 17:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nema zelene ni nikakve druge boje na aukcijama na koje je netko ostavio ponudu.ovo sa imenom ponuđača si krivo shvatija ali nema veze

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Aha, ti ne govoris o "mojim aukcijama", nego o običnim aukcijama. Hm. A vidi se broj ponuda, ako nije nula, relativno je lako uočljivo. Uostalom, što te zanima koje aukcije imaju ponude, a koje ne, ako nisu tvoje?:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kako to da uradim? Isao sam sada na svoj profil u linkovima iznad foruma i stoji ispisano ime i prezime...


Hm, provjerit cu!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/12/2009 : 17:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Svidja mi se.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Kako to da uradim? Isao sam sada na svoj profil u linkovima iznad foruma i stoji ispisano ime i prezime...


Riješio!

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/12/2009 : 17:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
OK, blagodarim...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/12/2009 : 17:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ovako mi se čini čudno...Ali ću se već naviknuti.
Odličan dizajn za recenzije!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/12/2009 : 17:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Super izgleda, jako funkcionalan, prezadovoljan sam sa svim. Još uvijek nisam naišao ni na šta što ne fercera, tako jedna zamjerka što se tiče dizajna: da li stvarno mora biti onloliki razmak između podnaslova i slike uz tekst na stranicama s tekstovima npr. magazina? Jasno mi je da je to funkcionalno kod recenzija i tekstova o junacima, jer su u istom redu podaci o autorima, ali definitivno previše prostora ide na to i dovodi do bespotrebnog scrolanja.
E da. Ima već neko vrijeme kako mi ovo zna pasti na pamet, no kad god se vidimo ne stignem te pitati: kako tačno ja da postanem stripovi.com suradnik?
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4642 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/12/2009 : 17:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
aaa, pa cestitke
eto je promena koju (ni)smo trazili :)
na prvi pogled izgleda haoticno i prepuno svega i svacega, no za par dana ce sve biti uobicajeno i poznato

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/12/2009 : 17:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Samo jedna molba...
Neka se vrati ono da su ocjene iznad 90% napisane crvenim slovima

to je to

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 25/12/2009 : 17:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
Odličan je taj novi dizajn.

Nadam se da će i vijesti biti dosta češće sada, kada su u prvom planu čim pogledaš ona izmjena vijesti, bilo bi glupo da se osvježava sporo ko i prije.

.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4642 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/12/2009 : 17:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
a kako se odredjuje reputacija?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

Odličan je taj novi dizajn.

Nadam se da će i vijesti biti dosta češće sada, kada su u prvom planu čim pogledaš ona izmjena vijesti, bilo bi glupo da se osvježava sporo ko i prije.


To i je ideja, da sad ta naslovnica postane dinamičnija i da se često osvježava s novim materijalima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Samo jedna molba...
Neka se vrati ono da su ocjene iznad 90% napisane crvenim slovima

to je to


Sorry, morat ćeš se naviknuti na zelene:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

a kako se odredjuje reputacija?


To je feedback na aukcijama.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4642 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/12/2009 : 17:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
da da, sad sam proverio

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 17:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Super izgleda, jako funkcionalan, prezadovoljan sam sa svim. Još uvijek nisam naišao ni na šta što ne fercera, tako jedna zamjerka što se tiče dizajna: da li stvarno mora biti onloliki razmak između podnaslova i slike uz tekst na stranicama s tekstovima npr. magazina? Jasno mi je da je to funkcionalno kod recenzija i tekstova o junacima, jer su u istom redu podaci o autorima, ali definitivno previše prostora ide na to i dovodi do bespotrebnog scrolanja.
E da. Ima već neko vrijeme kako mi ovo zna pasti na pamet, no kad god se vidimo ne stignem te pitati: kako tačno ja da postanem stripovi.com suradnik?


Koliki razmak? Posalji skrinšot, da vidim. Koliki ti monitor uopće imaš?:)

Kako da postaneš suradnik? Počni pisati tekstove, recenzije, vijesti...:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 25/12/2009 : 17:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Opti

Samo jedna molba...
Neka se vrati ono da su ocjene iznad 90% napisane crvenim slovima

to je to


Sorry, morat ćeš se naviknuti na zelene:)


Damn.
Nego,što je ono s online stripovima?Koji god strip da kliknem,bili to Martina Mjesec ili Sob sa sobom,ništa se ne otvara.To je nešto u vezi s mojim kompjuterom ili jednostavno ne radi?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000