forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister No(VC)-diskusije o novim-starim epizodama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/12/2009 : 20:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
'Fala,Mikado,staro momce! Moraju se te epizode nabaviti pod hitno-po ceni totalnog bankrotiranja!...Rata-plan-plan...!(ovo se u pozadini cuje ratni bubanj da pojaca napetost izjave ) Inace,prica je oodlicna,ce frljnem komentarce kad je dokrajacim!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/12/2009 : 20:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
koji je broj zadnjeg izaslog mr noa u italiji?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37782 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/12/2009 : 21:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
379

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 24/12/2009 : 08:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
@pajtos

Sta su te "peckalice"

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/12/2009 : 14:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ma to ja tako zovem ono kad citas strip,pa se pominje neki dogajaj i u dnu pise "vidi" taj i taj broj ,a ti ga nemas(banda navlakacka! ),pecne k'o sirova taraba preko ledja!
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 24/12/2009 : 14:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Dakle da utvrdimo. "Peckalica" - pecne k'o sirova taraba preko ledja


Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/12/2009 : 14:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Mene DA ,ono "vidi"(a cesto se desi da nemam gde da vidim )zna dobro da me uznemiri,kao kad ti fali prednastavak!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/12/2009 : 15:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Ubistvo u Manausu/Senka skorpiona...Slazem se sa vama,Bruzzo crta prizore Amazonije i Manausa k'o za u enciklopediju,ali je masierova prica mrsava,plitka...iako sam uzivao u delovima gde su tuce i ljubakanja (ona Baret je savrsenstvo,'bem ti,a gospodja Noks ima biiig,biiig...uh! )...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/12/2009 : 15:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

Ubistvo u Manausu/Senka skorpiona...Slazem se sa vama,Bruzzo crta prizore Amazonije i Manausa k'o za u enciklopediju,ali je masierova prica mrsava,plitka...iako sam uzivao u delovima gde su tuce i ljubakanja (ona Baret je savrsenstvo,'bem ti,a gospodja Noks ima biiig,biiig...uh! )...



Ima, ima..

Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/12/2009 : 15:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Molio bih nekog ljubaznog forumasa koji poseduje stranicu br.24, "Senka skorpiona", da mi odskenira i postavi/posalje, recimo na ovom topiku, ili pusti na PM..ja sam zahvaljujuci profesionalnoj azurnosti VC izdavaca ostao bez te stranice..elem, u mom primerku je str.24. Tabula Rasa...

Unapred hvala!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/12/2009 : 15:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Docko,veci si perverznjak od mene!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/12/2009 : 15:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
A ti me kao ne znas!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 25/12/2009 : 22:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Pajtos

Ubistvo u Manausu/Senka skorpiona...Slazem se sa vama,Bruzzo crta prizore Amazonije i Manausa k'o za u enciklopediju,ali je masierova prica mrsava,plitka...iako sam uzivao u delovima gde su tuce i ljubakanja (ona Baret je savrsenstvo,'bem ti,a gospodja Noks ima biiig,biiig...uh! )...



Ima, ima..




nije losa epizoda,gospodja noks je uljepsava :-)
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 26/12/2009 : 20:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Ponovo sam pročitao dvodijelnu priču ''Teror Rio Negra - U piratskoj jazbini''. Ako se možda sjećate, priči sam prvobitno dao 5/10. Međutim, prevario sam se. Priča je sasvim solidna, u stvari, mislim da je najbolja priča posle ''Gvadalkanala''(''Gringov izazov'' mi se nije dopao). Sada bih dao 7/10. Najveća mana priče je, bez sumnje crtež. Degutantno! Ništa ne valja; od samog lika glavnog junaka pa do ostalih likova, a može se reći i da je antagonista neobično loše nacrtan. Čak su i pejaži Amazonije, zaštitni znak ovog serijala, tek prosječno nacrtani. Crtež dobija 4/10, viša ocjena je nemoguća. Sa aspekta scenarija, najviše mi smetaju dvije stvari: prikaz života u banditskom logoru, koji je na momente zaista patetičan i konačni kraj Vošingtona, koji je jeftino melodramatičan i predstavlja klasično zavlačenje čitalaca, koje mrzim. Zašto je život u logoru patetičan? Sunovrat je počeo već od Lučove rečenice:''Mi smo slobodni ljudi... Šuma nas štiti...'', da bi se nastavio kroz Loreninu de jure vladavinu bandom. Čitav prikaz logorskog života me podsjeća na način života kubanskih revolucionara iz stripa W-E-S-T, a nije pošteno u istu ravan staviti ove vrste ljudi. Iznenađujući Lučov kraj i završni monolog su stvari koje su stvari koje ću dugo pamtiti, kao veoma originalne motive, kojih se ne bi postidile ni najbolje epizode Mister Noa.

Edited by - Mhejl on 26/12/2009 20:36:19
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 26/12/2009 : 20:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ne mogu da poverujem..ama bas niko nije 'teo da mi skenira str. 24...

Edited by - docA on 26/12/2009 20:44:57
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 26/12/2009 : 21:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Ne mogu da poverujem..ama bas niko nije 'teo da mi skenira str. 24...


Žao mi je, rado bih ti pomogao, ali mi je skener pokvaren.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 28/12/2009 : 08:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Ne mogu da poverujem..ama bas niko nije 'teo da mi skenira str. 24...

Skeniracu ti ja sutra, zaboravih jutros da ponesem strip.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 30/12/2009 : 09:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drakulloni

quote:
Originally posted by docA

Ne mogu da poverujem..ama bas niko nije 'teo da mi skenira str. 24...

Skeniracu ti ja sutra, zaboravih jutros da ponesem strip.

Opet sam zaboravio

Pusti cu ti veceras, svih mi brkova mog dede zidara

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 31/12/2009 : 08:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message  Reply with Quote
Da dodam da se meni svidela epizoda Smrt u Manausu, oponasa pocetak nekih klasicnih Nolitnih epizoda ali opet je prilicno originalna. Lepo od Pilota nema sta:)

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 31/12/2009 : 09:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Za pankera u sakou starom

A kaoko to da ti fali strana 24, a 23 imas


Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11383 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 31/12/2009 : 10:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Mozda je u pitanju dupliranje.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 19/01/2010 : 01:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Osudjenici iz rudnika

Paklena epizoda! Barem ovaj prvi deo. Bas ono sto volim kod MR.NO-a. A sve je ispraceno i odlicnim uvodnim tekstom. Svaka cast za redakciju. Posle nemoj neko da prica kako stripovi nemaju tu edukativnu crtu Ako bar neki klinac procitao ovo, mozda se opasulji na vreme.

Nespretnu naslovnicu preskacem. To sam im oprostio citajuci strip. A strip je bolji od bilo kog akcionog filma. Jednostavno, nabijen dinamikom i prkosom Dzerija. Sve je to vec vidjeno, ali kad je uporedim sa predhodnim, ova mi nekako odskace. Uz pricu i crtez je skoro pa savrsen. Ima jedan deo koji mi se posebno svideo (prepoznacete koji) u smislu crteza. Ne znam da li se nesto slicno vec pojavljivalo u kompletnom serijalu

Da ne sirim pricu, uzivajte

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 19/01/2010 : 02:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Nazalost,u toj cu epizodi uzivati tek za mjesec dana...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16331 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/01/2010 : 18:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Treba mi mala pomoc.

Kupio sam staro izdanje LMS Mr. No, broj 905



i kada sam ga otpakova video sam da prica ima nastavak.


Pretpostavljam da je to ovo??


Ako mozete da mi potvrdite kako bih znao da li ga uzmem.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 21/01/2010 18:52:37
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 21/01/2010 : 19:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Treba mi mala pomoc.

Kupio sam staro izdanje LMS Mr. No, broj 905

i kada sam ga otpakova video sam da prica ima nastavak.

Pretpostavljam da je to ovo??

Ako mozete da mi potvrdite kako bih znao da li ga uzmem.




Ukupno su ti ovde pet primeraka ove price za citanje, tj.petodelna epizoda, ova dva pa jos tri iza...
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000