forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 27/12/2009 : 02:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Interesantno!Sad mozemo videti ko su oni koji ne ostavljaju komentari
pogledao sam kod nekoliko clanova,gore dole svima fale po 20%,a ima i neki koji nisu ostavili i po 500-600 komentara.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 09:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Marko secam se da si ranije pominjao da ces uvesti mogucnost brisanja neutralnih komentara kada sajt krene sa novim dizajnom.Da li je to uvedeno?
Takodje me zanima da li ima opcija kod ostavljenih komentara da pogledam samo one koji su negativni tj. da mi izbaci samo one aukcije gde sam kupcima ostavio negativni komentar.Verovatno ne vidim dobro,jer ta opcija je bila ranije ali trenutno je uopste ne vidim.


Da, ako se dobro sjećam, uveo sam to.
Sto se tiče gledanja samo negativnih, pa samo na onoj reputaciji klikneš na pozitivne/negativne/neutralne

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/12/2009 : 12:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Umjesto RSS feeda, twitter account?
Da ne bude da je moja ideja, toga se dosjetio izvjesni Nemanja Djordjević jutros na twitteru: http://twitter.com/nemke
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6134 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/12/2009 : 13:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
1.Jel bi se moglo napraviti da kad se ulogiraš na "moj stripovi.com", to automatski znači da si istovremeno logiran i na forum?Bilo bi zgodno dodati i "remember password" ,da kad se dolazi na sajt sa istog komjutera nemoraš ponovno ponavljati proceduru logiranja.

2.Kako da mijenjam podatke u profilu?Vidim samo ime i prezime te mail adresu,ostalo ne..

Inače, sajt je strava, baš revolucionarna promjena,mada će mi trebati neko vrijeme da se naviknem.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/12/2009 : 13:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

1.Jel bi se moglo napraviti da kad se ulogiraš na "moj stripovi.com", to automatski znači da si istovremeno logiran i na forum?Bilo bi zgodno dodati i "remember password" ,da kad se dolazi na sajt sa istog komjutera nemoraš ponovno ponavljati proceduru logiranja.


Marko je ranije objasnio da je ograničenje remember password i logina na naslovnoj stranici zbog sigurnosti aukcija. Vjerovatno je iz istog razloga odvojen login foruma i glavne stranice.
quote:

2.Kako da mijenjam podatke u profilu?Vidim samo ime i prezime te mail adresu,ostalo ne..


Mijenjaš podatke u profilu na forumu i oni se automatski mijenjaju na glavnoj stranici.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6134 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/12/2009 : 14:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Hvala.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/12/2009 : 14:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Hvala.


Nema na čemu.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 15:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Evo bas treniram ove novosti i klikam malkice po aukcijama.
Fantasticna baza podataka kad kliknes na neki profil,ovo nema ni CIA ,kad se covjek usteli na sve ove novosti bit ce pravo zadovoljstvo.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, na Elvin prijedlog dodao sam neka poboljšanja u "moje aukcije->prodaja/kupovina".
Nadam se da će vam se svidjeti:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Umjesto RSS feeda, twitter account?
Da ne bude da je moja ideja, toga se dosjetio izvjesni Nemanja Djordjević jutros na twitteru: http://twitter.com/nemke


Ne svidja mi se ni to:) Za sada ostaje ovako, poslije cemo vidjeti, mozda i dodam rss.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2009 : 16:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A zasto nisi dodao neki mini chat na homepage-u? To bi moglo biti interesantno... Jel' komplikovano i to implementirati?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
To ne dolazi u obzir.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 27/12/2009 : 16:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Meni bi mini-chat bio pretrpavanje naslovnice.
Marko, nije toliko bitno šta se tebi sviđa nego šta će biti efikasno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2009 : 16:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

To ne dolazi u obzir.



Sto?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nekorisno, ruzno, nepotrebno. Bar meni.

Trouble will find me
Go to Top of Page

meto
Starting Member



63 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 27/12/2009 : 16:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send meto a Private Message  Reply with Quote
Sviđa mi se design i to što odmah vidiš sliku svakog stripa bez otvaranja, ali mi fali kad otvorim moje aukcije što ne mogu otvoriti sve aukcije npr. od 1-400 nego jednu po jednu stranicu i ako već ne mogu sve odjednom onda da bar ima na dnu stranice next page
jer se ovako vraćam na vrh da bi otvorio slijedeću.
Pa ako se može to doraditi i da ponuda bude u drugoj boji kao i prije.
tnx

kugo i kolero
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
pa to sam upravo dodao prije pola sata!

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2009 : 16:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nekorisno, ruzno, nepotrebno. Bar meni.



Mislim da bi se na taj nacin resio dosta spama na forumu.. (Ja pricam o spamu ) Mozda malo ruzno jeste, ali da koristi moze.. Cak i nekad da se lakse sklope neki dogovori.. Ali dobro..
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 16:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
"Sve" aukcije sam ukinuo jer to dosta opterecuje server.
Dodao sam da mozete odabrati samo aukcije koje ce biti prodane/kupljene i da se moze se moze odabrati prodavač/kupac. Na taj način se bitno olakšava snalaženje, mislim da ćemo se oko toga složiti.
Također, dodao sam i listanje/paginaciju na dnu popisa, tako da će vam i to biti lakše.

Ako ima još kakvih prijedloga, tu sam.

Što se druge boje tiče - jednostavno ružno izgleda.
Evo, pogledajte sami: http://www.stripovi.com/temp/plaveaukcije.jpg

Trouble will find me
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Pohvale za novo ruho!
Posebno za sekcije Enciklopedija i Web stripovi, koji su puno dobili na preglednosti. Jedini je tu problem da se web stripovi ne otvaraju, manji bug pretpostavljam? Ili možda do mene?
U vezi aukcija, zasmetalo mi je kao i nekim drugim korisnicima ukidanje opcije pregledavanja novih dodanih aukcija koja je bila vrlo korisna. Ja sam inače kod pregledavanja aukcija najviše koristio baš tu opciju skupa sa pretraživanjem po kategorijama. Kod mene nije slučaj da imam točno određene stripove koje ganjam po aukcijama, nego pregledavam i gledam što ulijeće zanimljivog. Tako redovito pregledavam kategorije npr. Strana izdanja-USA, Strana izdanja i Strip albumi. Pošto to radim svakih dan-dva, običavao sam odabrati samo aukcije dodane unutar dva dana u sklopu pojedine kategorije kako ne bih sto puta pregledavao iste aukcije. U sadašnjem pretraživanju to nije moguće, ili barem ja nisam uspio naći navedene opcije. Bi li se moglo to omogućiti? (Vidio sam već da je odgovor bio negativan, ali evo, pokušao sam objasniti na koji se način ta opcija može efikasno koristiti). Ili možda postoji neko drugo rješenje?
Još mi se događaju problemi prilikom pokušaja brisanja aukcija, konkretno isteklih aukcija koje sam pratio. Javlja samo "Došlo je do greške, molimo pokušajte ponovno!".
To je to od mene.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 17:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Web stripovi jos nisu napravljeni.
Nove aukcije ću još vidjeti, vjerojatno ću to ipak vratiti onda.
Brisanje isteklih aukcija koje pratiš ti ne radi? Ok, provjerit cu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
to možda tebi ružno izgleda ali je efikasno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 17:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sad sam provjerio i obrisao par tvojih aukcija koje pratis bez problema?!
Daj mi točno opiši što i kako napraviš da dobiješ tu grešku?

Trouble will find me
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
i ja sam zapeo sa tim brisanjem aukcija koje pratim.
kako se to brise?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Web stripovi jos nisu napravljeni.



A, do toga je.

quote:
Originally posted by Markos

Nove aukcije ću još vidjeti, vjerojatno ću to ipak vratiti onda.



Super, moj glas za :).

quote:
Originally posted by Markos

Brisanje isteklih aukcija koje pratiš ti ne radi? Ok, provjerit cu.



Tako je, hvala unapred.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000