forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
sve je ok. malo sam glup i nisam dobro gledao

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Pa ništa posebno. Samo odem na moje aukcije-kupovina, skrolam dole do aukcija koje pratim, označim aukciju i stisnem označi izbrisane aukcije. onda se javlja prozorčić sa porukom "Došlo je do greške! Molimo pokušajte ponovo!"
Probao sam, isto se događa i za aukcije istekle bez ponude, s ponudom ili za još aktivne aukcije koje pratim. I takodjer idem li na aukcije koje pratim na gore opisani način ili preko izbornika aukcije-moje aukcije-kupovina-aukcije koje pratim.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3479 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 27/12/2009 : 17:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Odlicno je, mnogo preglednije nego pre... Super su ove random slicice:



Vec sam pomislio da Darko radi na povratku Helingena...

Edited by - Vlaadisha on 27/12/2009 18:10:49
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 18:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill

Pa ništa posebno. Samo odem na moje aukcije-kupovina, skrolam dole do aukcija koje pratim, označim aukciju i stisnem označi izbrisane aukcije. onda se javlja prozorčić sa porukom "Došlo je do greške! Molimo pokušajte ponovo!"
Probao sam, isto se događa i za aukcije istekle bez ponude, s ponudom ili za još aktivne aukcije koje pratim. I takodjer idem li na aukcije koje pratim na gore opisani način ili preko izbornika aukcije-moje aukcije-kupovina-aukcije koje pratim.


Ne znam, ja sam probao i sve mi radi.
Koji browser imaš?

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
vrati <<nove aukcije>> to mi je neprocjenjivo kod pregleda aukcija.npr.strip albumi pa onda new,tako da ne trebam listati sve.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Hvala na trudu.
Koristim Operu najnoviju 10.10 valjda, skinuo s neta malo prije. Pokušat ć u sad u čemu starijem. Stavio sam sada pratiti dve tri aukcije, pa ih izbrisati ali ne ide.
Probat ću kojim drugim browserom da ti više ne trošim toliko vrijeme.
E da, i pošto imam dvije stranice aukcija koje pratim , kada pokušam otvoriti drugu otvara mi umjesto drugu stranicu aukcija koje pratim drugu stranicu aukcija koje sam izgubio.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
u djelu aukcije koje sam prodao po defaultu mi stoji GRUPIRAJ PO KUPCU(ima još GRUPIRAJ KRONOLOŠKI).Može li se namjestiti da mi po defaultu bude ovo drugo i gdje se namješta ako može.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Probao sam u google chrome-u na drugom računalu, sve isto. Neće brisati i neće izlistati drugu stranicu aukcija koje pratim. Evo sad sam još nešto skužio - u mojim korisničkim postavkama piše da se prikazuje 100 aukcija koje pratim po stranici, ali meni prikazuje 1-50 od 54.
Možda je problem u prevelikom broju aukcija koje pratim ili sam pratio, ako je limit na 50?

Skužaj na gnjavaži.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name

Edited by - Digging Bill on 27/12/2009 18:22:50
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 18:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Aukcije imaju bolji dizajn nego ebay,vec ne vidim vise vitrinu?
(vidim sad i vitrinu ,bilo bi zgodno kad bi imala drugu boju pozadine)
Nesto mi bilo naumpalo pa sam smetno....ja bilo bi zgodno da ima neka lista aukcija sa najvise ponuda.

Edited by - Porter on 27/12/2009 18:44:46
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad ostavim komentar na moje aukcije koje sam prodao kako se mogu najbrže vratiti natrag da ostavim slijedeći komentar???
1.na BACK pa opet BACK-predugo i vratim se na stranicu na kojoj netom ostavljen komentar nije upisan jer sam se vratio pa mi se kod ostavljanja više komentara odjednom može desiti da zabucam.
2.da idem na moje aukcije pa na prodaja pa opet triba namjestiti sortiraj kronološki-to je stvarno predugo pogotovo kad odjednom triba ostaviti 10-20 komentara.
Može li se naći neki shortcats da kad se ostavi komentar klikne na npr.OSTAVITE SLIJEDEĆI KOMENTAR koji bi nas vratio direktno na njega??

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad vraćam aukcije koje nisam prodao na prodaju sada ne mogu staviti sve odjednom nego po 50 komada pa šta više aukcija to više klikanja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Eh, evo naišao na još jednu nelogičnost. Pri pregledavanju svojih privatnih poruka, može se odsada vidjeti i outbox, odnosno poslane poruke. E, i onda ima na dnu stranice gumbić - izbriši sve označene, ali nema onih praznih kvadratica pomocu kojih se mogu oznaciti poruke.
A mozda je i predviđeno da samo primatelj može brisati poruke? U tom je slučaju samo naredba za brisanje viška.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 18:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Baš me ide danas sa pitanjima
Pitanje u svezi Reputacije.
Nema više ukupnog broja pozitivnih komentara?
Šta predstavlja veliki broj?
Kako se izračunava reputacija?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 18:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill

Hvala na trudu.
Koristim Operu najnoviju 10.10 valjda, skinuo s neta malo prije. Pokušat ć u sad u čemu starijem. Stavio sam sada pratiti dve tri aukcije, pa ih izbrisati ali ne ide.
Probat ću kojim drugim browserom da ti više ne trošim toliko vrijeme.
E da, i pošto imam dvije stranice aukcija koje pratim , kada pokušam otvoriti drugu otvara mi umjesto drugu stranicu aukcija koje pratim drugu stranicu aukcija koje sam izgubio.


OK, stvar je browsera. U mozilli radi, u ostalima izgleda ne. Riješit ću.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 18:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill

Eh, evo naišao na još jednu nelogičnost. Pri pregledavanju svojih privatnih poruka, može se odsada vidjeti i outbox, odnosno poslane poruke. E, i onda ima na dnu stranice gumbić - izbriši sve označene, ali nema onih praznih kvadratica pomocu kojih se mogu oznaciti poruke.
A mozda je i predviđeno da samo primatelj može brisati poruke? U tom je slučaju samo naredba za brisanje viška.


Samo primatelj moze brisati.
Da, u tom slucaju je briši viška. Maknut cu to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 18:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Baš me ide danas sa pitanjima
Pitanje u svezi Reputacije.
Nema više ukupnog broja pozitivnih komentara?
Šta predstavlja veliki broj?
Kako se izračunava reputacija?


Ukupni broj mozeš vidjeti kad klikneš na mali broj s pozitivnim komentarima, kaže ti koliko ih ukupno ima.
Veliki broj je ukupna reputacija. Računa se kao "Broj korisnika koji su tom useru dali bar jedan poz komentar" minus "Broj korisnika koji su tom useru dali bar jedan neg komentar"

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill

Pa ništa posebno. Samo odem na moje aukcije-kupovina, skrolam dole do aukcija koje pratim, označim aukciju i stisnem označi izbrisane aukcije. onda se javlja prozorčić sa porukom "Došlo je do greške! Molimo pokušajte ponovo!"
Probao sam, isto se događa i za aukcije istekle bez ponude, s ponudom ili za još aktivne aukcije koje pratim. I takodjer idem li na aukcije koje pratim na gore opisani način ili preko izbornika aukcije-moje aukcije-kupovina-aukcije koje pratim.


Riješio! Probaj, pa javi!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill
E da, i pošto imam dvije stranice aukcija koje pratim , kada pokušam otvoriti drugu otvara mi umjesto drugu stranicu aukcija koje pratim drugu stranicu aukcija koje sam izgubio.


Riješio. Probaj pa javi!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Kad vraćam aukcije koje nisam prodao na prodaju sada ne mogu staviti sve odjednom nego po 50 komada pa šta više aukcija to više klikanja.



To je dobro:) Ali evo, stavi u postavkama "100" za aukcije koje sam izgubio pa ćeš imati duplo manje klikanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Kad ostavim komentar na moje aukcije koje sam prodao kako se mogu najbrže vratiti natrag da ostavim slijedeći komentar???
1.na BACK pa opet BACK-predugo i vratim se na stranicu na kojoj netom ostavljen komentar nije upisan jer sam se vratio pa mi se kod ostavljanja više komentara odjednom može desiti da zabucam.
2.da idem na moje aukcije pa na prodaja pa opet triba namjestiti sortiraj kronološki-to je stvarno predugo pogotovo kad odjednom triba ostaviti 10-20 komentara.
Može li se naći neki shortcats da kad se ostavi komentar klikne na npr.OSTAVITE SLIJEDEĆI KOMENTAR koji bi nas vratio direktno na njega??


A kako da ja znam koji ti komentar sljedeći misliš ostaviti?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 19:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Kad se klikne na aukciju,mislim da bi bilo bolje da se opis predmeta i slika pojavi ispod:
preostalo vrijeme i trenutacna cijena

a ispod toga
prodavac
broj ponuda i ostalo

Porter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/12/2009 : 19:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa da me vrati da moje aukcije koje sam prodao.
a šta je sa grupiraj kronološki?
zašto to ne mogu staviti da ostane uvijek tako?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

u djelu aukcije koje sam prodao po defaultu mi stoji GRUPIRAJ PO KUPCU(ima još GRUPIRAJ KRONOLOŠKI).Može li se namjestiti da mi po defaultu bude ovo drugo i gdje se namješta ako može.


Ne može se namjestiti. Ali mogu dodati pa će se moći.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2009 : 19:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Kad se klikne na aukciju,mislim da bi bilo bolje da se opis predmeta i slika pojavi ispod:
preostalo vrijeme i trenutacna cijena

a ispod toga
prodavac
broj ponuda i ostalo


Ne svidja mi se to, sorry, a i ne mislim da je bolje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/12/2009 : 19:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Eh kad nemas ukusa ,vec mozes li kako ubaciti negdje onu sliku sa starog sajta sa Bonelli-evim junacima na naslovnicu,ona mi je tako bila harmonicna ,ove pokretne me ubise
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000