forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 17:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Markos

da, u pravu si. pokusat cu to riješiti.


Super izgleda.
Pitanje: zašto je ovo u magazinu a ne među strip junacima?


Tako je djole rekao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 17:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seinfeld

Kada kliknem na ovaj banner



dobijem ovo dole :-).



Popravio, tnx.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 18:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos

ne. listaj:)



A zašto, sporost ili opterećenje druge vrste. Mislim, nije meni problem listati jer to neću raditi bez potrebe no često, prečesto, stignu na mail upiti za neke aukcije a ja neman pojma o čemu se radi pa moram tragati. Ok ima pretraživanje za takve slučajeve ali opet... onako ranije je bilo zgodnije. Kao opcija.. Ako otežava iz nekog razloga onda ok no inače...


Već sam rekao, više od jednom, na ovom topicu.
Opterecuje server i nepotrebnna je. Ima ljudi koji imaju po par tisuca aukcija. I onda uredno izlistaju sve na jednoj stranici. Koma. I ne vidim sto ti je zgodnije kad ih imas sve na jednoj stranici, opet moras tragati o kojoj je rijec. Ovako odes na pretrazivanje i odmah je nadjes

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 02/01/2010 : 20:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ja nesto kazem vezano:
iskreno ovaj novi ima vise mogucnosti ali je stari bio pregledniji sto se tice samih aukcija
Sad sve se vise istice od onog zbog cega i jesmo tu,znaci aukcija,stripova koji kupujemo i prodajemo
Preusko mi je,premalo prostora na ekranu imam i sami taj pregled oduzimaju razne reklame,slike i slikice,ankete itd..,znaci sve se bolje vidi i istice od aukcija na stranici
Ali dobro,valjda cu se naviknuti

Dalje,vidio sam neki topic gdje je covjek oborio rekord aukcija davanjem broja ponuda
Valjda sistem sam daje mogucnost ostavljanja ponude bez da sam moras istu unositi ili tako nesto.Ako sam dobro razumio??
E sad taj sustav dize automacki po samo 2 kune sto nije ok po meni i trebalo bi biti ovako:

do 100 kuna dize automacki po 2 kune
od 100-1000 kuna dize po 10 kuna
od 1000 na vise trebao bi dizati po 100 kuna
Glupo mi je ako npr. strip stoji na 1002 kune da dizem samo za 2 kune,to je ipak veca cifra i lova i ako dajem 1002 tad sam spreman dati i 1102 ili??
Naravno to se moze manuelno odraditi(dizati po 100 kuna),ali bilo bi dobro kad bi islo automacki
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/01/2010 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
zanimiljivo je da po anketi ljudi novi home page ili vole ili mrze...sredine nema :)

procent onih koji ga mrze je svaki dan veči...kad sam prvi put pogledao bio je na 27 a sad je na 31
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 02/01/2010 : 20:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

zanimiljivo je da po anketi ljudi novi home page ili vole ili mrze...sredine nema :)

procent onih koji ga mrze je svaki dan veči...kad sam prvi put pogledao bio je na 27 a sad je na 31



Zanimljivo što se nitko od tih 31% ne javlja na forum.

.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 20:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Vrlo vjerojatno netko namjerno nabija negativne glasove, ali nije bitno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 20:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Evo da i ja nesto kazem vezano:
iskreno ovaj novi ima vise mogucnosti ali je stari bio pregledniji sto se tice samih aukcija
Sad sve se vise istice od onog zbog cega i jesmo tu,znaci aukcija,stripova koji kupujemo i prodajemo
Preusko mi je,premalo prostora na ekranu imam i sami taj pregled oduzimaju razne reklame,slike i slikice,ankete itd..,znaci sve se bolje vidi i istice od aukcija na stranici
Ali dobro,valjda cu se naviknuti


NISMO tu samo zbog aukcija. S druge strane, prostor za aukcije je smanjen nekih 15%, a to teško da je toliko presudno.

quote:
Originally posted by bihac-una
Dalje,vidio sam neki topic gdje je covjek oborio rekord aukcija davanjem broja ponuda
Valjda sistem sam daje mogucnost ostavljanja ponude bez da sam moras istu unositi ili tako nesto.Ako sam dobro razumio??
E sad taj sustav dize automacki po samo 2 kune sto nije ok po meni i trebalo bi biti ovako:

do 100 kuna dize automacki po 2 kune
od 100-1000 kuna dize po 10 kuna
od 1000 na vise trebao bi dizati po 100 kuna
Glupo mi je ako npr. strip stoji na 1002 kune da dizem samo za 2 kune,to je ipak veca cifra i lova i ako dajem 1002 tad sam spreman dati i 1102 ili??
Naravno to se moze manuelno odraditi(dizati po 100 kuna),ali bilo bi dobro kad bi islo automacki


Vidjet cu. To dugo stoji kao opcija, ali ima dosta razloga zasto da i zasto ne, pa nikako da se odlucim.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/01/2010 : 21:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je odličan ovaj Djoletov tekst o LBN-u. odgovorio mi je na mnoga pitanja. i citati su odlični ali iman jedan manji problem. vjerovatno jer koristim Chrome mi ove zagrade citata prebacuje preko slova. vjerojatno je riješenje da promjenim browser ali nema veze.


Druga stvar je to, što je sasvim uredu što je to u magazinu ali kako što je netko i primjetio ovo bi komotno moglo spadat i pod podacima o liku i pod recenzijama koje sada više i nema smisla pisati (ni da se ljudi kolju za to ali...)

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 02/01/2010 : 21:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro sad,nismo radi aukcija svi 100%,ali 90 % jesmo!
Primijetio sam oni koji bas nisu nikako ovdje radi aukcija,znaci oni koji ne kupuju i ne prodaju,ti seru najvise po forumu i prave frku,to je fakt i to je tako.
Dangube tu,nabijaju broj postova i napadaju postene ljude ,bili kupci ili prodavaci,jednostavno nemaju drugog posla!
Posten biti i priznati

Drugi prijedlog:
mislio sam da ces uraditi ali nisi,nazalost
Ako pratim 20-tak aukcija,trebao bih imati mogucnost iste u svakom momentu aktualizirati ,a to podrazumijeva trenutacno trajanje,cijenu i recimo broj interesanata koji aukciju prate(to je vazno da znam koliko imam konkurenata).Znaci trebalo bi biti negdje u coskicu nekom polje u kojem stoji"aktualiziraj"
Vidim to vrlo,vrlo vazno,posebno u slucaju kupac,da jednim klikom moze se sve aukcije koje me zanimaju i koje pratim aktualizirati i vidjeti trenutno stanje(dali me neko presao na nekim itd..)
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/01/2010 : 21:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Druga stvar je to, što je sasvim uredu što je to u magazinu ali kako što je netko i primjetio ovo bi komotno moglo spadat i pod podacima o liku i pod recenzijama koje sada više i nema smisla pisati (ni da se ljudi kolju za to ali...)


??????
Otkako je novi site izašao, maltene se recenzije pojavljuju dnevno, s par izuzetaka to je jedino što se redovno updatealo osim aukcija i prije nego što je site promjenjen... wtf?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 21:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Stvarno je odličan ovaj Djoletov tekst o LBN-u. odgovorio mi je na mnoga pitanja. i citati su odlični ali iman jedan manji problem. vjerovatno jer koristim Chrome mi ove zagrade citata prebacuje preko slova. vjerojatno je riješenje da promjenim browser ali nema veze.


Maknio sam ove zagrade, pa to sad izgleda nešto bolje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2010 : 21:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una
mislio sam da ces uraditi ali nisi,nazalost
Ako pratim 20-tak aukcija,trebao bih imati mogucnost iste u svakom momentu aktualizirati ,a to podrazumijeva trenutacno trajanje,cijenu i recimo broj interesanata koji aukciju prate(to je vazno da znam koliko imam konkurenata).Znaci trebalo bi biti negdje u coskicu nekom polje u kojem stoji"aktualiziraj"
Vidim to vrlo,vrlo vazno,posebno u slucaju kupac,da jednim klikom moze se sve aukcije koje me zanimaju i koje pratim aktualizirati i vidjeti trenutno stanje(dali me neko presao na nekim itd..)


Pa imas refresh dugme u browseru. Ili jednostavno stisneš F5.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/01/2010 : 21:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Deers

Druga stvar je to, što je sasvim uredu što je to u magazinu ali kako što je netko i primjetio ovo bi komotno moglo spadat i pod podacima o liku i pod recenzijama koje sada više i nema smisla pisati (ni da se ljudi kolju za to ali...)


??????
Otkako je novi site izašao, maltene se recenzije pojavljuju dnevno, s par izuzetaka to je jedino što se redovno updatealo osim aukcija i prije nego što je site promjenjen... wtf?




Ma mislio sam samo za LBN i to u smislu da iako vjerovatno nitko do sada nije ni mislio napisati recenziju sada to baš i nema previše smisla. Inače slažem se sa time da je sada homepage dinamičan kao nikad prije odnosno da je hompage u punom smislu termina!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 03/01/2010 : 14:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Jos nesto sam primijetio...
Kako Marko sam kaze ,prostor za aukcije je smanjen za nekih 15 % i ja sam misljenja da se to mozda moze vratiti, tih 15 % nazad ovako:
Sad u momentu sa lijeve i desne strane su opcije,reklame,ankete,vijesti itd..,sta ja znam sta sve vec?
Kad bi se sve te stvari prebacile ,recimo,na lijevu stranu, a polje aukcija prosirilo za ono mjesto gdje je anketa i vijesi na desnoj strani,mislim da bi bilo super.
Jer kad krenes misom prema dole,mozda 1/4 ukupne stranice je popunjena sa lijevo i desno,a ostale 3/4 su potpuno neiskoristene.Samo imas aukcije u sredini,a sa strana,nista,samo bijelo neiskoristeno polje,sto smatram da je steta i nedostatak.
Znaci,ove sa desne strane prebaciti na lijevu(prostora ima dovoljno),a polje aukcija prosiriti za onaj dio na kojem je u momentu anketa,vijesti itd..
E to je moje misljenje i prijedlog,a sad dali je moguce???????
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2010 : 14:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Za sada ne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 03/01/2010 : 16:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Tekst o Brecciai:

"1960. počinje raditi za izdavačku kuću Fleetway iz Londona, crtajući uglavnom ratne priče iz Drugog svjetskog rata, ali i nekoliko vestern serijala kao što je Kit Carson. Namjeravao je preseliti se u Argentinu, ali ga je smrt njegove prve žene spriječila u ostvarenju tog sna. Tako je ostao u Argentini i 1962., zajedno s Oesterheldom, započinje raditi Mort Cindera..."

Pretpostavljam da je ovdje namjeravao preseliti u Veliku Britaniju?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2010 : 16:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da. Što je najgore, to je tekst koji je objavljen u Mort Cinderu i Che-u:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 03/01/2010 : 16:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Jebiga, sad znaš kome ćeš ubuduće plaćati da ti provjerava tekstove prije objavljivanja. Ništa pretjerano, dovoljan je primjerak tog stripa koji provjeravam.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2010 : 17:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A kao da ih troje ljudi već nije pročitalo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 03/01/2010 : 17:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A kao da ih troje ljudi već nije pročitalo.


Jebiga... da sam znao, ništa ne bih rekao i svi bi bili sretni... barem dok ne bi sljedeći analno-retentivni tip primjetio istu stvar...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2010 : 17:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne, nema veze, dobro da si javio, treba ispraviti greške tamo gdje je moguće. A u tiskanom izdanju je praktično nemoguće sve pohvatati, s tim se prije ili kasnije moram pomiriti pa me ovakve stvari neće toliko sekirati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/01/2010 : 13:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nakon cekiranja stranice prvih dana, mora se reci da su promijene definitivno pozitivne.
Vijesti koje su prije manje/vise neopazeno prolazile, sada se tako reci ne mogu zaobici jer stoje na sred ekrana kada se otvori stranica.
Recenzije takodje imaju super funkcija, prije svega je dobra ona sto ju je prije nekog vremena Aco trazio da se prikazu svi oni gdje nije ostavljena recenzija.
Jednini minus je dok se prelistavaju naslovnice, vise se ne moze direktno vidjeti koji stripovi imaju recenziju a koji ne. Prije su bili pod plavom bojom linka, novi se moraju direktno kliknuti pa tek onda moze da se vidi da li postoji recka za odredjenu epizodu ili ne. Kada bi mogao to opet da promijenis kao prije bilo bi mnogo preglednije.

Edited by - King Warrior on 04/01/2010 13:43:36
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/01/2010 : 14:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Marko, što kažeš da na neke serijale koji su dobro recenzirani (MM, NN, DP idr.) nekako implementiraš onako slijedno recenzije da se mogu listati jedna za drugom? Nešto slično ko na ubc-u ili sbe.

MIslim da je već neko to spominjao i prije (Aco možda?), a sad je vidim prilika jer ispunjavaš želje ko Deda Mraz...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 04/01/2010 14:07:42
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2010 : 14:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Jednini minus je dok se prelistavaju naslovnice, vise se ne moze direktno vidjeti koji stripovi imaju recenziju a koji ne. Prije su bili pod plavom bojom linka, novi se moraju direktno kliknuti pa tek onda moze da se vidi da li postoji recka za odredjenu epizodu ili ne. Kada bi mogao to opet da promijenis kao prije bilo bi mnogo preglednije.


U pravu si, ali to je sad takva koncepcija, jer je prije naslov bio link samo kad je postojala recenzija, a sad je link uvijek - link na info o stripu. Ako to sad budem miješao, da je malo link na info, malo link na recenziju, bit ce zbunjujuce.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000