forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2010 : 14:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Marko, što kažeš da na neke serijale koji su dobro recenzirani (MM, NN, DP idr.) nekako implementiraš onako slijedno recenzije da se mogu listati jedna za drugom? Nešto slično ko na ubc-u ili sbe.

MIslim da je već neko to spominjao i prije (Aco možda?), a sad je vidim prilika jer ispunjavaš želje ko Deda Mraz...


Hm. Da, to ne bi bilo loše, samo treba smisliti kako to izvesti i implementirati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 04/01/2010 : 20:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Dali je mozda u "carevom ruhu"stigla opcija o popisu korisnika, kao npr.,po gradovima,drzavama da se moze traziti i sortirati?
Go to Top of Page

neman
Starting Member

Serbia
97 Posts

Member since 20/05/2006

Posted - 05/01/2010 : 08:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit neman's Homepage  Send neman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Umjesto RSS feeda, twitter account?
Da ne bude da je moja ideja, toga se dosjetio izvjesni Nemanja Djordjević jutros na twitteru: http://twitter.com/nemke


Ne svidja mi se ni to:) Za sada ostaje ovako, poslije cemo vidjeti, mozda i dodam rss.



Ja sam izvesni Nemanja Đorđević :)
Da kažem i ja koju reč. Pre svega pohvale što se tiče dizajna i UX je definitivno veliki korak napred u odnosu na prošli i tu nema govora. Ono što sam na brzinu gledao je pun pogodak i nisam detaljno secirao da mu sad nađem neke mane, jer sam baš zadovoljan izgledom i rasporedom elemenata na strani.
Ono što bih ja voleo da ovaj sajt poseduje (i bio u duhu punog web 2.0 i real time weba) jesu neke male sitnice poput twitter objave vesti, rss feed za vesti (većina ljudi koje znam tako prate blogove i vesti), email pretplata za vesti, optimizovaniji URL za pretraživače i čitljiviji za korisnike (npr umesto mog profila koji je http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-frontpage&UserID=3571 da piše nešto poput http://www.stripovi.com/users/neman)
Ja u potpunosti razmem Marka, obzirom da je dugo u programiranju i ovde ima legacy koda, starog asp i da mu je sigurno muka od novotarija i sl. Ja samo kažem da bi bilo dobro ne zatvoriti vrata za neke od ovih opcija u budućnosti i nikad ne reci nikad. Eto može eksperimentalno da se napravi stripovi.com twitter nalog, pa da ga na smenu vode ljudi od poverenja (urednici i sl) za početak, jer ne može čovek sve sam da postigne.
U svakom slučaju samo napred i nek ti kaizen bude moto :)


Edited by - neman on 05/01/2010 08:20:21
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2010 : 11:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
OK, napravit cu RSS feed, ubijedili ste me. Samo, bude li komplicirano, sjetit ću vas se u mislima:)
Optimizacija URLa je u planu, moram vidjeti neke stvari, problem je to napraviti u klasičnom aspu. Morat cu potraziti isapi filtere i pozabaviti se s tim.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/01/2010 : 11:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Mozda u pocetku malo teze za snalazenje,ali meni ovakav novi sajt izgleda prelepo
Sve pohvale.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15464 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/01/2010 : 13:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ako se registriram na forumu i iz foruma odem na aukcije moram se ponovo registrirat....to mi zbilja ide na živce...koji je razlog?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2010 : 13:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I prije je bilo tako, pa vam nije islo na zivce?:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/01/2010 : 14:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ni zivci vise nisu kao sto su nekad bili
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/01/2010 : 18:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jel možeš stavit neku pitomiju sliku Igora Kordeja, pomalo me strah kad otvorim stranicu:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/01/2010 : 18:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Jel možeš stavit neku pitomiju sliku Igora Kordeja, pomalo me strah kad otvorim stranicu:))


Mislim da nije moguće naći pitomiju sliku.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/01/2010 : 21:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by mladjo

Jel možeš stavit neku pitomiju sliku Igora Kordeja, pomalo me strah kad otvorim stranicu:))


Mislim da nije moguće naći pitomiju sliku.



Kod njega ni fotoshop ne pomaže

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/01/2010 : 22:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote


??????????????????????????????????????????
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/01/2010 : 22:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sad radi.. Dok sam obavio printscreen, cut, upload, copy/paste proradilo.. Ali nekoliko puta mi se desavalo ovo.. Pa cisto da se zna...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2010 : 22:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma nesto sam čistio, pa sam usput porazbijao par staklenih vaza.

Trouble will find me
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 05/01/2010 : 22:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
dobro de, ovde je barem crveno...
lele, sta se desilo?

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/01/2010 : 23:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
"Mamine maze razbijaju vaze"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15464 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/01/2010 : 18:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

I prije je bilo tako, pa vam nije islo na zivce?:)



sad je sve novo pa bi moglo i to...zbilja je nelogično..ili..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/01/2010 : 19:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Postoje tehnički razlozi za to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/01/2010 : 19:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
iako zapravo i nije greška i ne smeta mi, toliko da spomenem.

kad npr pretraživam nešto na aukcijama i onda dođem do zadnje stranice toga što mi izlista i dalje je aktivan link tamo di piše sljedeća. iako piše mi koje predmete od koliko vidim i sve tako da i ne smeta. samo primjećujem.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 07/01/2010 : 15:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ista greskica i kad gledas ,,ostale aukcije istog prodavaca,, ili aukcije koje prodajem.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/01/2010 : 15:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Svugdje je tako. Ali bitno da te link ne vodi dalje, nema veze sto je aktivan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 08/01/2010 : 20:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Par crtica...

- Kod stare liste komentara, ocjene iznad 90% su bile prikazivane crvenom bojom. Jel se može to vratiti? Ili još bolje... pošto su sad sve ocjene u različitim bojama, da budu takve i na listi. Bilo bi živopisnije.

- Čini mi se da su stare ankete imale i brojčanik glasova (ne samo postotke pojedinih kategorija). Nije isto 50% od 2 čovjeka i od 100 ljudi, hehe.

- http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-stat
Onaj kvadratić označava "broj komentara", ali koja je njegova funkcija ovdje? Isto vrijedi i za oko/view. Suvišno?

- Kategorija: recenzije koje nisam komentirao. Meni, recimo, izlista i moje vlastite recenzije. Nebitno, samo navodim. Inače, moguće je komentirati vlastitu recenziju. Kad bi se to ukinulo, onda bi ostao prazan onaj kvadratić "moja ocjena". Tako da nema veze.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/01/2010 : 20:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Par crtica...

- Kod stare liste komentara, ocjene iznad 90% su bile prikazivane crvenom bojom. Jel se može to vratiti? Ili još bolje... pošto su sad sve ocjene u različitim bojama, da budu takve i na listi. Bilo bi živopisnije.


Ne:)

quote:
Originally posted by Inferno
- Čini mi se da su stare ankete imale i brojčanik glasova (ne samo postotke pojedinih kategorija). Nije isto 50% od 2 čovjeka i od 100 ljudi, hehe.


Postoji brojčanik. U zaglavlju ankete stoji broj "komentara" tj. glasova (ona ikonica s kvadratom).

quote:
Originally posted by Inferno
- http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-stat
Onaj kvadratić označava "broj komentara", ali koja je njegova funkcija ovdje? Isto vrijedi i za oko/view. Suvišno?


Suvišno, mozda, da. Ali, da li škodi?

quote:
Originally posted by Inferno
- Kategorija: recenzije koje nisam komentirao. Meni, recimo, izlista i moje vlastite recenzije. Nebitno, samo navodim. Inače, moguće je komentirati vlastitu recenziju. Kad bi se to ukinulo, onda bi ostao prazan onaj kvadratić "moja ocjena". Tako da nema veze.


Da, to sam ostavio, mada nisam siguran je li to pametno ili ne. Recenzent ne bi trebao komentirati svoju recenziju, jer je rekao što je imao u recenziju. No, ostavio sam mogućnost da komentira eventualno neki komentar posjetitelja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 08/01/2010 : 21:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Nesto mi ne stima. Ranije je bilo: edicije>Tarzan i odmah se otvori popis i ispod naslovnice pa je bilo lako naci ono sto te zanima.
Sad pokusavam da nadjem naslovnice LMS i nikako mi ne uspeva. Kad kliknem na LunovMS, izadje da nema podataka. Je li to zato sto nije jos sve sredjeno pa da se malo strpimo?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29192 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/01/2010 : 21:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Nesto mi ne stima. Ranije je bilo: edicije>Tarzan i odmah se otvori popis i ispod naslovnice pa je bilo lako naci ono sto te zanima.
Sad pokusavam da nadjem naslovnice LMS i nikako mi ne uspeva. Kad kliknem na LunovMS, izadje da nema podataka. Je li to zato sto nije jos sve sredjeno pa da se malo strpimo?


Eto što godine crtanja učine čovjeku:) Hitno provjeriti dioptriju:)

Dakle, odmah ispod rečenice "Biografija ovog izdavača još nije napisana!" imaš pravokutnik koji nosi naslov "povezani stripovi" - s tim da na to "povezani stripovi možeš i kliknuti". Isto tako, odmah lijevo do tog teksta "Biografija..." imaš na brzom izborniku dva siva podzibornika "Naslovnice" i "Popisi".


Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000