forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Dampyr - Dampyr fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 131

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/12/2009 : 20:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Lapsus,nisam dobro napisao,Doti mi se više sviđa od Luke Rosija,a ne od Maja. Ali,sva trojica su fantastični.Generalno,crtež u ovom serijalu bar što se tiče ovih ranih epizoda je na veoma visokom nivou.

Edited by - tumen on 27/12/2009 20:57:57
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/12/2009 : 12:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Mhejl je rekao da ću popizdit nakon što pročitam "Mračnu miliciju". Bio je polovično u pravu - popizdio sam, ali nisam završio s iščitavanjem epizode.

Strip je nekakvi trećerazredni buddy filmić o narkokartelima iz 90-ih, dakle sve ono što nas NE ZANIMA u stripu tipa Dampyr. Mislim, koga briga za Kolumbiju u stripu o beštijama?! Pet puta rećeš čovjeku da je glup, a on i po šesti radi opet iste greške. Ništa novoga, samo besramna reciklaža starih epizoda i u serijalu već viđenih kalupa. Ni scenarij nije zna sklepat kako triba, ne valja ništa, vrtu se ko ovce bez glave, šefovi se eliminiraju po hijerarhiji, a najveći iskorak radi neka stara mama i njezin revolver. Baš ono gnjus od epizode. Da mi je samo znat na čemu je bio lik s UBC-a koji je dao 75%?

1,1,7,7

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10853 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/12/2009 : 12:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by InfernoBaš ono gnjus od epizode. Da mi je samo znat na čemu je bio lik s UBC-a koji je dao 75%?

1,1,7,7



Ovo sledece je dobilo 87%, a sto bi ti rekao... ni psu ne bih dao da cita.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/12/2009 : 18:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
@Inferno
Ostavimo se sad famozno loše ''Mračne milicije'', nego reci ti meni jesi li pročitao ''Đavolji napitak''? Volio bih da čujem tvoje mišljenje, kao i obično. :)

Edited by - Mhejl on 28/12/2009 18:19:27
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/12/2009 : 18:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

@Inferno
Ostavimo se sad famozno loše ''Mračne milicije'', nego reci ti meni jesi li pročitao ''Đavolji napitak''? Volio bih da čujem tvoje mišljenje, kao i obično. :)


Bit će recenzija uskoro.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/12/2009 : 18:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Odlično.
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



534 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 28/12/2009 : 18:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
To te ja pitam
Jedino Nokturno nije recenziran...Nema nitko želudac za to, hihihi...
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 28/12/2009 : 23:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Uf, što me satare ova recenzija. Pišem je već 4-5 dana (punom parom) i još nisam gotov. Ajde, ipak, sutra imam samo ubacit linkove, poredati zanimljivosti (kojih je 26 točaka) i par rečenica na kraju.
Toliko je tih informacija i referenci da sam i ja ostao šokiran. Iz svake stranice izviri po par pojmova koje treba uvalit u google, a onda riješenja koja dobijem vode ka novim pojmovima, i tako u krug. Onda moram sve to proučit (jer me interesira), moram povuć neke veze, provjerit istinitost i dosljednost, pa se malo izgubim... Ma divota! Sad idem leć, a u postelji ću još jednom proletit strip jer sam siguran da mi je nešto promaklo.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/12/2009 : 12:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
http://www.ubcfumetti.com/dampyr/?IT-DP-116

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/12/2009 : 12:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
To je za DP #116, a #117 je debi izvjesnog Claudija Falca koji nije dojmio talijanske čitatelje. Zgražaju se i na najavljeni broj - Mignacco/Baggi. Boselli najavljuje da iza toga ide jedna njegova neobična priča - "very strange and unsettling". Crtat će je Cropera - http://images.google.com/images?hl=en&safe=off&um=1&q=Cropera&sa=N&start=20&ndsp=20

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/12/2009 : 12:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Uf, što me satare ova recenzija. Pišem je već 4-5 dana (punom parom) i još nisam gotov. Ajde, ipak, sutra imam samo ubacit linkove, poredati zanimljivosti (kojih je 26 točaka) i par rečenica na kraju.
Toliko je tih informacija i referenci da sam i ja ostao šokiran. Iz svake stranice izviri po par pojmova koje treba uvalit u google, a onda riješenja koja dobijem vode ka novim pojmovima, i tako u krug. Onda moram sve to proučit (jer me interesira), moram povuć neke veze, provjerit istinitost i dosljednost, pa se malo izgubim... Ma divota! Sad idem leć, a u postelji ću još jednom proletit strip jer sam siguran da mi je nešto promaklo.


4-5 dana jedna recka???
Ja vecinom ako nisam za sat-dva gotov, izgubim zivce i batalim.Vec sam dvije poceo i nikad zavrsio.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/12/2009 : 13:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Inferno

Uf, što me satare ova recenzija. Pišem je već 4-5 dana (punom parom) i još nisam gotov. Ajde, ipak, sutra imam samo ubacit linkove, poredati zanimljivosti (kojih je 26 točaka) i par rečenica na kraju.
Toliko je tih informacija i referenci da sam i ja ostao šokiran. Iz svake stranice izviri po par pojmova koje treba uvalit u google, a onda riješenja koja dobijem vode ka novim pojmovima, i tako u krug. Onda moram sve to proučit (jer me interesira), moram povuć neke veze, provjerit istinitost i dosljednost, pa se malo izgubim... Ma divota! Sad idem leć, a u postelji ću još jednom proletit strip jer sam siguran da mi je nešto promaklo.


4-5 dana jedna recka???
Ja vecinom ako nisam za sat-dva gotov, izgubim zivce i batalim.Vec sam dvije poceo i nikad zavrsio.


Ma, nisam ni ja ništa bolji od tebe. I mene jako brzo hvata nervoza i "nedavica", ali ne volim predati poludovršeni posao. Kad se recenzija okači, ona će tu stati 100 godina, a ja moram gledati navaljalosti koje su mi promakle. Zato malo duže radim kako bi tih nevaljalosti bilo manje (ispoliram sa što više strana). Recimo mojih prvih 4-5 reenzija nisu baš "krasne" i to me žulja, pa ih namjeravam dotjerati. Baš sam danas vidio u TX "Nepobjedivi" da sam nabrajao likove, a zaboravio navesti ključnoga - starog Pata O'Ryana. A već rekoh da ću kroz noć prelistati dp 23 koji trenutno recenziram i eto dodao sam 10 novih natuknica (na cijeloj stranici bilježnice).

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 29/12/2009 : 16:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Džedson

Jedino Nokturno nije recenziran...Nema nitko želudac za to, hihihi...



Koliko mi se cini, nije ni Crna svetlost...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.

Edited by - Wicked on 29/12/2009 16:53:51
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 29/12/2009 : 16:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Verovatno zato sto tog stripa nema...
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 29/12/2009 : 16:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote


Hteo sam napisati CRNA svetlost...

Editovao

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.

Edited by - Wicked on 29/12/2009 16:54:14
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 30/12/2009 : 00:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Pročitao Đavolji napitak. Glupo. Dosadno. Nezanimljivo.



Meni je ,,Djavolji napitak,, ok epizoda, da ne kazem odlicna!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 30/12/2009 : 00:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

quote:
Originally posted by Archy

Pročitao Đavolji napitak. Glupo. Dosadno. Nezanimljivo.



Meni je ,,Djavolji napitak,, ok epizoda, da ne kazem odlicna!


Oooo, moćni druide, dokle stiže sa serijalom?
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 30/12/2009 : 01:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Pa eto, zahvaljujuci tebi i tvojim ,,ubjedjivackim,, kvalitetima i sposobnostima odlucio sam da nastavim sa Dampyrom!Dao sam mu drugu sansu i za sada se nisam pokajao (ako me ne dotuce ova ,,Mracna Milicija,,)!Uglavnom Dampyr je dobio jos jednog fana...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4726 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 07/01/2010 : 19:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Eto, danas sam upravo kupio svoj prvi broj Dampyra , tj. br. 1 VČ . Veoma maštovito , to se mora priznati; Bosna je neprepoznatljiva

Go kneel and weep
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/01/2010 : 19:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
ne znam zašto toliko ljudi odustaje od Dampyra
jer smatram da svako može izdvojiti 2 eura
mjesečno za taj strip i na taj način imati
priliku da prati jedan serijal od prvog broja
originala a pored toga taj serijal nije
nimalo loš...bar po mom mišljenju...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4710 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 07/01/2010 : 19:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Meni su najbolje price 4, 12, 25 i 10.
A posto sam Dampyra bio rasprodao, sad moram opet da kupujem 1-24.
Pa ako neko ima u dobrom stanju, za nizu cenu od Veselog, neka javlja

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4726 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/01/2010 : 13:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Nisam još sasvim siguran da li ću ga skupljati ; vidjet ćemo nakon broja 2

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/01/2010 : 14:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Novi Dampir! Nažalost, u Italiji, ali će jednom valjda doći i do nas.
Znači,ovo je ta ''neobična'' priča. Hm. Naslovnica je odlična, kao i obično. Riboldi je prešao nevjerovatan razvojni put, to mu moramo priznati.


Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 08/01/2010 : 14:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
@ Mhejl
Znas li mozda ko crta ovo?

Edited by - docA on 08/01/2010 14:12:38
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/01/2010 : 14:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

@ Mhejl
Znas li mozda ko crta ovo?


Pogledaj Infernove poruke na vrhu teme, crta gospodin po imenu Cropera.
Go to Top of Page
Page: of 131 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000