forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 546

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma kad sam bio manji, onda mi je bio interesantan, sad me smara...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
KOALE, kako dobro poredjenje!!!!!!1

Nego, juce sam se zadesio kod nekih ortaka na gajbi, pa su tako pustili da gledamo SAW 6, a mene mrzelo da idem kuci, pa sam tako silo prilike i odgledao....


DA li neko moze da mi objasni (dakle, no irony, no sarcasm, no cynism, cista radoznalost, zelja za spoznajom....) KAKVI su to ljudi koji prave ove filmove i pride, KAKVI su to ljudi koji gledaju, i koji gledaju nastavke, i koji gledaju tome slicne filmove

eto, tako....pa ako neko moze da mi lepo i razumno, objasni, bio bih zahvalan

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
To i meni nikad nije bilo jasno....

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/01/2010 : 12:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

KOALE, kako dobro poredjenje!!!!!!1

Nego, juce sam se zadesio kod nekih ortaka na gajbi, pa su tako pustili da gledamo SAW 6, a mene mrzelo da idem kuci, pa sam tako silo prilike i odgledao....


DA li neko moze da mi objasni (dakle, no irony, no sarcasm, no cynism, cista radoznalost, zelja za spoznajom....) KAKVI su to ljudi koji prave ove filmove i pride, KAKVI su to ljudi koji gledaju, i koji gledaju nastavke, i koji gledaju tome slicne filmove

eto, tako....pa ako neko moze da mi lepo i razumno, objasni, bio bih zahvalan



E, i kako je bilo??? Sad moram i ja, da ne budem poslednji na forumu koji nije pogledao neki deo...
Ja otprilike znam o čemu se radi u filmu, ali me ni najmanje nije zanimalo da ga pogledam. Ono, neko poređenje, spojleri i sl, baš me zanima. Volim horore, ali da imaju bar gram ideje, ukoliko nema ama baš nikakve priče, a proliju se dve i po cisterne veštačke krvi...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma, da ne dobijem sad epitete slepog, tupavog, uskih pogleda, ....

fazon je da vidimo kakvi su ljudi zapravo kada se suoce sa smrcu. koliko su spremni da se zrtvuju za druge, kakve ce izbore da prave, koga ce da ubiju....kako se ljudi onda odnose kad znaju da je velika verovatnoca da ce bas njihova creva da budu prosuta....moral nestaje, postovanje, "prijateljstva"....posto otprilike niko nije vikao "Ubij njega, ubij nju!!!!", nego se svi odjedno pljuju, mole da budu ostavljeni u zivotu.... blah, blah, blah....

naravno, onaj ko hoce, verovatno moze da iskopa jos nekih motiva, podmotiva i slicnog, fazon da se zamislis sta bi ti radio u takvoj situaciji, ili da se neko tebi drag nadje u takvoj situaciji, ili da ti je izuzetno drago sto ce nekom liku da prodje kiselina kroz creva zato sto ti izuzetno ide na zivce, ili suprotno, da ti je krivo sto ce neka zenska da bude razneta sacmarom zato sto ima velike sise, itd....

poredjenje - nesto kao sto su hteli da prikazu sa Dzokerom u The dark knight


Svejedno, nije mi uopste jasan pristup u tome je poenta


EDIT:

a bilo je, ono....dosadno, na trenutke i smesno, ima stvari koje bi mogle da prodju kroz filter kao crni humor. nisam gadljiv, tako da se nisam okretao, niti povracao, i slicno.
generalno, tokom celog filma sam imao jedan izraz lica.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 14/01/2010 12:32:11
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37800 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Lord Vader89

KOALE, kako dobro poredjenje!!!!!!1

Nego, juce sam se zadesio kod nekih ortaka na gajbi, pa su tako pustili da gledamo SAW 6, a mene mrzelo da idem kuci, pa sam tako silo prilike i odgledao....


DA li neko moze da mi objasni (dakle, no irony, no sarcasm, no cynism, cista radoznalost, zelja za spoznajom....) KAKVI su to ljudi koji prave ove filmove i pride, KAKVI su to ljudi koji gledaju, i koji gledaju nastavke, i koji gledaju tome slicne filmove

eto, tako....pa ako neko moze da mi lepo i razumno, objasni, bio bih zahvalan



E, i kako je bilo??? Sad moram i ja, da ne budem poslednji na forumu koji nije pogledao neki deo...
Ja otprilike znam o čemu se radi u filmu, ali me ni najmanje nije zanimalo da ga pogledam. Ono, neko poređenje, spojleri i sl, baš me zanima. Volim horore, ali da imaju bar gram ideje, ukoliko nema ama baš nikakve priče, a proliju se dve i po cisterne veštačke krvi...


Sigurno pogledaj prvi deo, ja mislim da te ipak nece razocarati. Nema tu samo krv-krv-krv, prica je ok, drzi vodu, zakaci te. Sta je dalje, ne bi mogao reci, jer sam gledao samo jos 2. deo.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja kasapljenja stvarno ne mogu da gledam, tako da ni ja nisam pogledao ni jedan deo Saw-a.. Video sam na preskoke par scena i neka hvala.. Volim da budem dobro raspolozen posle filma, a ne da ruzno sanjam..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 14/01/2010 : 12:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ono što je meni zanimljivo je kako se netko može cimat na slashere.
Te uber krvoločne, neuništive strojeve za ubijanje sa one strane pakla redovito ubije ili sjebe tinejđerica. Klinka od 17 godina! Recimo najpoznatiji: Michael Myers, Jason Voorhees i Freddy Krueger. Zajedno valjda imaju 28 nastavaka (8+12+9) i skoro isto toliko puta su izvukli deblji kraj.
Pa što bi tek bilo da se sukobe sa nekim komandosom, Rambom ili bilo kim tko je stvarno opak?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 14/01/2010 12:55:42
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 13:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Joj, sad si me potsetio.. Gledao sam neki JasonX ili tako nesto, ovaj u svemiru.. Kao Zemlja propala, dodju ovi iz svemira, nadju njega zamrznutog, otkrave ga i ovaj po svemiru vrslja... To kad sam video, mogu da umrem... Ostave svemirski brod da eksplodira i iz eksplozije na njihovu kapsulu dolece Dzejson... Hahahahaha... Boze Gospode, na sta sve ljudi bacaju pare... Stroga preporuka za odgledati..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37800 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2010 : 13:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
@dr
Recimo Chuck Norrisom.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 14/01/2010 13:07:19
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 13:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja kasapljenja stvarno ne mogu da gledam, tako da ni ja nisam pogledao ni jedan deo Saw-a.. Video sam na preskoke par scena i neka hvala.. Volim da budem dobro raspolozen posle filma, a ne da ruzno sanjam..



a nije stvarno nista strasno, mnogo sam se vise iscimao kada sam gledao Shining, ili Omen.

Mada....nocas....zamalo da pocnem da verujem u duhove
Naime, iznad kreveta, negde kod nogu otprilike, imam poster. I sad, negde, oko 2, 3, sta ja znam, pocne nesto da suska onako diskretno. ajde, mislim se ja, to je nesto spolja, mozda iz sobe pored, tako nesto....no, ono sve cesce i cesce, i zvuci kao da iz zida dolazi i onda se culo jedno jace sustanje (ja reko, da nemam mozda nekog misa, jbt), opet par puta slabije, i odjednom jedan veoma jak zvuk ("jak", kad si polupospan u praznoj sobi u tisini, svaki zvuk je jak)
i ja se u sekundi iscimam ko majmun, al kad me je pipnulo po nogama, setih se da je jebeni poster sigurno pao

zakljucak, podsvesno ostajes isciman kad legnes da spavas

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 14:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Eto vidite zasto ja ne volim da gledam horore, zavrsim kao Lord Vader89

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 14:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Eto vidite zasto ja ne volim da gledam horore, zavrsim kao Lord Vader89



ja kad sam imao oko 5-6 godina, kad sam prvi put gledao Ratove zvezda, nisam smeo da idem u WC zbog Darth Vadera

ZAKLJUCAK:

Fear is a path to the dark side!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 14/01/2010 : 14:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Lorde Vejderu, telepato!
Slična stvar se i meni juče dogodila.
Legnem ja da spavam, i nakon nekog vremena padnem u polusan. Ubrzo sam začuo neki zvuk koji je ličio na neku vrstu grebanja ili zujanja. Prvo sam se pravio lud... Zvuk se pojačavao i slabio. Mislim se ja:''Da nije miš došao iz podruma?''. Ustao sam i upalio svijetlo. Nisam našao izvor zvuka. Popijem koju čašicu Docinog švepsa ( ) pa hajd opet na spavanje. Opet se čuje zvuk! Palim svijetlo, tražim...
I šta je to zapravo bilo?
Zujao novi plazma TV! Ćale ga dopola prikopčao na žice i odustao!

Edited by - Mhejl on 14/01/2010 14:13:47
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 14:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
hahaha, dobra
mada, zujanje i ne mozes da pripises efektu nekog horor filma, kao grebanje, suskanje i slicno


Nego, pre neki dana sam pogledao Romper stomper
interesantno, u najmanju ruku
volim da pogledam takve filmove gde u jednom trenutku saosecas sa likovima, nebitno da li su "negativci" ili "pozitivci", a u sledecem ti je drago kad ubiju boga u njima
daje malo uzak pogled na skinse
naime, postoje odredjene grupacije koje nisu nazi

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 14/01/2010 : 14:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Nakon malo duže vremena iščekujem neki film, vizualno i ostalo podsjeća na Krug. Ne sjećam se da je Scorsese radio sličan film. U traileru su otkrili previše bitnoga.

http://www.shutterisland.com

http://www.imdb.com/title/tt1130884

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/01/2010 : 14:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Sigurno pogledaj prvi deo, ja mislim da te ipak nece razocarati. Nema tu samo krv-krv-krv, prica je ok, drzi vodu, zakaci te. Sta je dalje, ne bi mogao reci, jer sam gledao samo jos 2. deo.



Moraću da uzmem da pogledam, mada, uz ovakav negativan stav koji već imam (bez nekog razloga), ne dajem mu neke šanse.

Nemam ja neku odbojnost prema "krvavim" filmovima, ali mi ovaj ne zvuči da ima neku drugu pozadinu.. Eto, odgledao sam pre određenog vremena Martyrs, jedan od najbolesnijih filmova koje sam video, i mogu reći, i pored bolesne teme i još bolesnijih scena, da nije loš. Nije film koji ću uskoro ponovo da pogledam, ali verovatno hoću nekad u budućnosti. Pa i Frontiers nije loš, ali mi je zato Hills have eyes dosadan.


I da se nadovežem na doktora, od onih silnih nastavaka sa Jasonom, Freddyjem i Myersom, sam ja jedino pogledao prvi deo Halloween, koji je odličan i H20, koji je razočaravajući. Nisam video nijedan deo Petka ili Strave. U to vreme kad su krenuli, meni su se više sviđali Hellraisers ili House.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 15:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
I meni je receno da pogleda prvi deo, da ne moze da se poredi sa ostalima (sto i ima neke logike, cak i ako je u pitanju Saw)
Mada, znam sta se desava na kraju, tako da nece biti potpuno zanimljivo

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37800 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2010 : 15:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Poli

Sigurno pogledaj prvi deo, ja mislim da te ipak nece razocarati. Nema tu samo krv-krv-krv, prica je ok, drzi vodu, zakaci te. Sta je dalje, ne bi mogao reci, jer sam gledao samo jos 2. deo.


Moraću da uzmem da pogledam, mada, uz ovakav negativan stav koji već imam (bez nekog razloga), ne dajem mu neke šanse.


A mozda bas zbog tog negat. stava ispadne bolji. :)
Barem kod mene je obicno tako, kad manje ocekujes ili nista, nema razocarenja. Samo si ne navuci sad u potsvest neka iscekivanja. :))

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 14/01/2010 : 15:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Mada, znam sta se desava na kraju, tako da nece biti potpuno zanimljivo



Misliš ono kad se na kraju sazna da je glavni lik sin glavnog negativca? Da, glupo je gledat kad znaš što će biti. Dobro da manhunter to ne zna pa će mu biti zanimljivo.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/01/2010 : 15:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Joj, sad si me potsetio.. Gledao sam neki JasonX ili tako nesto, ovaj u svemiru.. Kao Zemlja propala, dodju ovi iz svemira, nadju njega zamrznutog, otkrave ga i ovaj po svemiru vrslja... To kad sam video, mogu da umrem... Ostave svemirski brod da eksplodira i iz eksplozije na njihovu kapsulu dolece Dzejson... Hahahahaha... Boze Gospode, na sta sve ljudi bacaju pare... Stroga preporuka za odgledati..



a kad na kraju jason pada iz svemira na zemlju, a nalaze mu citavu masku?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 16:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Mada, znam sta se desava na kraju, tako da nece biti potpuno zanimljivo



Misliš ono kad se na kraju sazna da je glavni lik sin glavnog negativca? Da, glupo je gledat kad znaš što će biti. Dobro da manhunter to ne zna pa će mu biti zanimljivo.



upravo to

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/01/2010 : 16:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote

Izbaciću vas na 10 dana ako se ovo ispostavi da je tačno.


Mada, meni najjača ispala je bila kad sam otišao da gledam Sixt sense.
Pažnja, spoiler!!!
Dolazim ispred bioskopa, u tom trenutku izlazi prijatelj koji je gledao prvu projekciju. I ja ga pitam kakav je bio film, on kaže "super, oduševićeš se krajem". A ja mu kažem "što, da nije neko duh u filmu pa ga samo ovaj klinac vidi?". A on će meni "da, Bruce Willis je duh, ali to se tek na kraju sazna".

Šta da kažem osim da nisam ušao u bioskop, i da sam taj film odgledao tek godinama posle toga...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 14/01/2010 16:47:33
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/01/2010 : 16:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
KAKAV COVEK!!!!!
i jos ga zoves prijateljem

nego....mislim da nije tacno ovo sto je Cudoljub rekao, mada, kako je on u pitanju, ne bi me cudilo da jeste u pravu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/01/2010 : 17:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Šta da kažem osim da nisam ušao u bioskop, i da sam taj film odgledao tek godinama posle toga...



Ali cijelo vrijeme ti se po glavi motala misao o spoileru... Baš su spoileri ono što nikad ne zaboravim, kad film gledam poslije, a netko mi je odao stvar iz filma.
Ima ljudi koji stvarno nemaju obzira prema drugima kad je o tome stvar, ali ja sam tip koji nikada namjerno neće reći završetak filma. Taj moment i užitak mora biti gledateljev.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 546 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.42 seconds. Snitz Forums 2000