forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 546

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 17:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89


Mada, znam sta se desava na kraju, tako da nece biti potpuno zanimljivo


ti mislis da znas, medjutim tek kada odgledas ostalih pet dijelova vidjeces u stvari da ne znas,jer sudbina ovih iz prvog se razradjuje i u dijelovima poslije
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/01/2010 : 17:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by manhunter
Šta da kažem osim da nisam ušao u bioskop, i da sam taj film odgledao tek godinama posle toga...




...i prepostavljam da si se pokajao sto jedan od najboljih i revolucionarnih filmova nisi odmah pogledao!?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/01/2010 : 18:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Evo nešto što sam pogledao u zadnje vrijeme...

Trick 'r Treat (2008) Michael Dougherty
Sadrži nekoliko horor priča Halloween tematike koje se međusobno isprepliću, a koje se dešavaju u malom gradiću tijekom Noći Vještica. Priče variraju od od slash/stalk priča, zombi, razna mitska stvorenja, serijski ubojice i horor priča oko logorskih vatrica. Na momente degutantno, no ništa strašno. Najinteresantnije od svega je što je Warner Bros ovo planirao izdati u kina 2007 tijekom Noći Vještica, no valjda je otpalo iz ko zna kojeg razloga i završilo u rangu hororaca drugo reda, i niže. Išao na neviđeno, i iznenadio se - pozitivno!
P.S. Pogledao nakon toga i Zombiejev Halloween II i ubio se od dosade...

Zombieland (2009)
Parodija/komedija, reko bi odlično osvježenje u žanru zombi hororaca (možda čak i bolje od Shaun of the dead i Dead & Breakfast), o četvero preživjelih u zombi apokalipsi koji pokušavaju... Pa pokušavaju prije svega preživjeti (i zabaviti se pritom). Nepoznati JEsse Eisberg kod iskompleksirani samotnjak Columbus, Woody Harrelson kao macho cowboy opsjednut Twinkiesima, Bill Murray ko maskirani zombie, plus par "never to be trusted" koka. Akcija, humor i zombiji! Nastavak na pomolu!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/01/2010 : 18:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Trick 'r Treat mi je bilo baš lijepo iznenađenje. Način pripovjedanja (ispreletanje nekolicine priča i vremena), lijepa fotografija i samim time super pogođena atmosfera.

A Zombieland - klasik. Sa sjajnim cameo-om Billa Murraya, glumca kojega u zadnje vrijeme sve više i više cijenim.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2010 : 01:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Ih, ja Murraya obozavam jos od Groundhog day-a. :)

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/01/2010 : 09:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
A ja mu nikad nisam eto posvečivao dovoljnu pažnju.
No, to ću da ispravim.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/01/2010 : 14:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zombieland je odlican, ipak Shaun sa nenadjebivim engleskim humorom je za klasu bolji.
Murray je odlican komedijant, ali je protracio karijeru na filmove koji su prosli nezapazeno,kao i njegove uloge. Pogotovo zadnjih dvadesetak godina.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/01/2010 : 15:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne podnosim ga... Svaka vama cast kad mozete...

Odgledao sam oba dela Hellboya danas, interesantni su... Drugi deo mi je bolji dosta.... Sada pustam "Kad porastem bicu Kengur".. Gledao ranije, ali moram opet..

Patricia hic mea totus mundus est

Edited by - sawitch on 15/01/2010 15:02:11
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 15/01/2010 : 19:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter


Izbaciću vas na 10 dana ako se ovo ispostavi da je tačno.


Mada, meni najjača ispala je bila kad sam otišao da gledam Sixt sense.
Pažnja, spoiler!!!
Dolazim ispred bioskopa, u tom trenutku izlazi prijatelj koji je gledao prvu projekciju. I ja ga pitam kakav je bio film, on kaže "super, oduševićeš se krajem". A ja mu kažem "što, da nije neko duh u filmu pa ga samo ovaj klinac vidi?". A on će meni "da, Bruce Willis je duh, ali to se tek na kraju sazna".

Šta da kažem osim da nisam ušao u bioskop, i da sam taj film odgledao tek godinama posle toga...




jaao morao sam komentarisati na ovo. Naime za vreme premijere Sestog Cula gledam na tv-u nekog lika koji najavljuje filmove sto dolaze u bioskope, kad je dosao do ovoga filma rece nesto u fazonu...

spoiler

...''glavnu ulogu tumaci Bruce Willis koji je ustvari duh''
moram dodati da je tu najavu vidjela hrpa ljudi

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 15/01/2010 : 19:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Ponovo sam pogledao Shaun of the Dead i Hot Fuzz. Dve genijalne komedije nema sta.
Cujem da se ekipa ponovo okuplja za film The World Ends koji ce kompletirati ''trilogiju'' znaci kao i prethodno komedija sa povecom dozom morbidnosti.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37800 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/01/2010 : 22:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Pogledao (konacno!) Wrestlera! Na oriđiju, sutra jos bonus materijal.
Majko mila, skidam kapu pred Darrenom. Bas je nanjusio "teske" filmove, mada mi ovaj nije pao toliko tesko koliko sam se mozda bojao. Splatter i gore zanrovi mi nisu toliko teski za svariti ko filmovi tipa Dancer in the dark ili Requiem for a dream.
Jeste zalostan film ali ipak nije cekic u glavurdu. Ima ono *nesto*. Fino napravljeno, pljesk, pljesk.
A Mickey? Care!
Uvijek je izzarjevao nesto posebno, karizmu. A i ko bi bio bolji za ulogu nego on. Pa i sam je prosao kroz sva moguca govna, i uloga ko napravljena za njega.

Zao mi je jedino sto film kod nas nije bio u kinima. Koliko mi je poznato, ovi nasi nisu se moglo dogovoriti oko cijene sa hrvatskim distributerom. I najebala publika... posto su u kina onda stavili Killshot (koji nije ni prosao kioscima u USA nego samo na diskicima - bolje bi bilo, kad bi ipak rezirao T. Scott, a glumili De Niro i Quentin, ma ili Viggo i Justin).

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20965 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/01/2010 : 23:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Pogledao (konacno!) Wrestlera! Na oriđiju, sutra jos bonus materijal.
Majko mila, skidam kapu pred Darrenom. Bas je nanjusio "teske" filmove, mada mi ovaj nije pao toliko tesko koliko sam se mozda bojao. Splatter i gore zanrovi mi nisu toliko teski za svariti ko filmovi tipa Dancer in the dark ili Requiem for a dream.
Jeste zalostan film ali ipak nije cekic u glavurdu. Ima ono *nesto*. Fino napravljeno, pljesk, pljesk.
A Mickey? Care!
Uvijek je izzarjevao nesto posebno, karizmu. A i ko bi bio bolji za ulogu nego on. Pa i sam je prosao kroz sva moguca govna, i uloga ko napravljena za njega.

Zao mi je jedino sto film kod nas nije bio u kinima. Koliko mi je poznato, ovi nasi nisu se moglo dogovoriti oko cijene sa hrvatskim distributerom. I najebala publika... posto su u kina onda stavili Killshot (koji nije ni prosao kioscima u USA nego samo na diskicima - bolje bi bilo, kad bi ipak rezirao T. Scott, a glumili De Niro i Quentin, ma ili Viggo i Justin).


Slažem se , film koji definitivno treba pogledati , ima "nešto".
Miki razbija!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/01/2010 : 12:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by manhunter
Šta da kažem osim da nisam ušao u bioskop, i da sam taj film odgledao tek godinama posle toga...



Ali cijelo vrijeme ti se po glavi motala misao o spoileru... Baš su spoileri ono što nikad ne zaboravim, kad film gledam poslije, a netko mi je odao stvar iz filma.
Ima ljudi koji stvarno nemaju obzira prema drugima kad je o tome stvar, ali ja sam tip koji nikada namjerno neće reći završetak filma. Taj moment i užitak mora biti gledateljev.



Tako je i meni neki dan prijatelj preporučio Righteous kill sa De Nirom i Pacinom i rekao kako je ludilo film, pa uredno ispričao sve... ajd ipak sam ga pogledao, nije loš, prosječan krimić sa dvije legende u glavnim ulogama

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 12:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Taj film je meni sranje... Steta sto njih dvojica pocinju da brljaju...

Evo skrupio sam juce i danas:

Kad porastem bicu Kengur (odlican)
The mummy (odlican)
The mummy returns (odlican)
The mummy 3 - Tomb of the dragon emperor (polubezveze)
Enemy at the gates (odlican)

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/01/2010 : 12:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

The mummy returns (odlican)
The mummy 3 - Tomb of the dragon emperor (polubezveze)
Enemy at the gates (odlican)



Meni su ova tvoja tri skroz bezveze eto ti na

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/01/2010 : 12:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
A sad malo ozbiljnije:))
Mumija 2 je ne loš film, ali ide na živce kako glavni likovi misle da su neke cool face i da svaka njihova šala je kao smiješna i zabavna??!?!?
Mumija 3 - teški trash
Enemy at the gates - prosječan ratni film, a tu je još i superiritantni Ed Harris kojeg ne mogu smislit s njegovim preglumljivanjem u svakom filmu.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40015 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 12:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO
Meni su ova tvoja tri skroz bezveze eto ti na





Ali pored Herisa, tu je Vasilij Zajcev...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20965 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/01/2010 : 13:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Enemy at the gates - odličan film, mada sam očekivao i više!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 16/01/2010 : 13:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam film ''Za dolar više''. Pravi klasik, 9/10. Klint Istvud je rođen za uloge revolveraša i lovaca na ucjenjene glave. Premda sama priča nije ništa posebno, klasična vestern epizoda o pljački banke o opakim razbojnicima, Leone i Istvud uspijevaju da naprave nezaboravan film, koga krase odlični glumci koji razumiju i savršeno kopiraju likove koje glume, odlično kadriranje (naprimjer, scena kada drugi lovac na ucjene gleda Indiovu potjenricu), a ne treba ni zaboraviti odličnu muziku, koja stvara specifičnu atmosferu. Volim baš ovakve vesterne, bez moralisanja, gdje su banditi krvožedna đubrad i gdje je broj dijaloga mali. Od Leoneovih filmova sam pogledao samo ovaj film i ''Bilo jednom na Divljem zapadu'', tako da ću to morati popraviti. Hitno. Inače, ovaj film mi se puno više dopao od ''Bilo jednom...'', koji je takođe odličan, ali ipak nešto slabiji.

Edited by - Mhejl on 16/01/2010 13:58:15
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/01/2010 : 14:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by PAJDO
Meni su ova tvoja tri skroz bezveze eto ti na





Ali pored Herisa, tu je Vasilij Zajcev...



Eh kad je već Vasilij tu onda nema zime za film
Sinoć sam pogledao Sumrak olitiga twilight (1. dio) i mogu reći da dugo nisam gledao veće sranje. Valjda ste pričali već o ovom filmu, pa evo i mojih par dojmova:
- priča bezveze; tinejdžerka dolazi u neku vukojebinu, gdje se između nje i vampira rodi ljubav. Nju drugi vampir hoće smazat za večeru, njen dragi dođe i ubije ga...
- glavni likovi također bezveze, glavna glumica je u nekom svom svijetu kao njoj je sve teško i sve se kao mora vrtit oko nje, a taj famozni Pattison ko da je na nekoj težoj drogi....pokušao sam "utvrdit" zašto je taj tip kao neki famozni zavodnik i nisam uspio meni je ružan ko ponoć. Zamolio sam curu za "stručnu" pomoć pa mi je rekla da ima ono nešto, pa je eto valjda tako.
U svakom slučaju film nije vrijedan gledanja čak niti s curom jer je tako ljigav i dosadan da je to čudo, stvarno je fenomen da je zaradio tolike novce.....

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 16/01/2010 : 14:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Nije bas Kurosawa (neprevazidjen), ali odise duhom starog Japana.
Prica o "working class hero" samuraju, koji ce ponovo uzeti svoj mac u ruke kako bi zastitio svoju porodicu.
Po meni najbolja samurajska prica novijeg datuma.


Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20965 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/01/2010 : 15:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Gledao sam film ''Za dolar više''. Pravi klasik, 9/10. Klint Istvud je rođen za uloge revolveraša i lovaca na ucjenjene glave. Premda sama priča nije ništa posebno, klasična vestern epizoda o pljački banke o opakim razbojnicima, Leone i Istvud uspijevaju da naprave nezaboravan film, koga krase odlični glumci koji razumiju i savršeno kopiraju likove koje glume, odlično kadriranje (naprimjer, scena kada drugi lovac na ucjene gleda Indiovu potjenricu), a ne treba ni zaboraviti odličnu muziku, koja stvara specifičnu atmosferu. Volim baš ovakve vesterne, bez moralisanja, gdje su banditi krvožedna đubrad i gdje je broj dijaloga mali. Od Leoneovih filmova sam pogledao samo ovaj film i ''Bilo jednom na Divljem zapadu'', tako da ću to morati popraviti. Hitno. Inače, ovaj film mi se puno više dopao od ''Bilo jednom...'', koji je takođe odličan, ali ipak nešto slabiji.


Film sa najboljim dvobojem svih vremena.Muzika na jednom satu prestaje, ali na drugom se nastavlja - a muzika, Enio briljira - gledao sam tu scenu X puta i evo sad sam se naježio kad je se setim
Preporuka : pokušaj da nađeš "Smrt jaše na konju" - uz Bilo jednom ..i Za dolar ... , najači špageti vestern,a da zaboravih i Dobar, loš , rđav ili kako već beše - ova dva pogledaj pod obavezno !!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 16/01/2010 : 15:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
low abiding citizen...fenomenalan!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 16/01/2010 : 15:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
da ali sta je poenta filma
mozda, ne pregovaraj sa kriminalcima...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/01/2010 : 15:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Inače, ovaj film mi se puno više dopao od ''Bilo jednom...'', koji je takođe odličan, ali ipak nešto slabiji.



Uhuhhuh, teske reci
Gle, u trilogiji o Blondiju, ubedljivo je najbolji Dobar, los, zao. Rekao ja, rekao ceo svet Sto naravno, ni slucajno ne znaci da su ostali losi.

e sad, po MOM misljenju, Once upon a time....je bolji od Dobar los zao.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 546 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.3 seconds. Snitz Forums 2000