forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/01/2010 : 17:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A nego što je Zlatna serija nego edicija?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/01/2010 : 17:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Znam za popise, njuškam okolo, no pitam za link iz vijesti... Pogotovo iz teksta.


Ništa ne razumijem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/01/2010 : 17:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A nego što je Zlatna serija nego edicija?



Zlatna Strip Serija

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/01/2010 : 17:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Znam za popise, njuškam okolo, no pitam za link iz vijesti... Pogotovo iz teksta.


Ništa ne razumijem.



Neman sad vrimena, moran i ja promisliti šta san tija pa ću kasnije objasnit.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/01/2010 : 01:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Znam za popise, njuškam okolo, no pitam za link iz vijesti... Pogotovo iz teksta.


Ništa ne razumijem.



Ah, izgleda da ima, left... Malo nepregledno no ajde.

I dalje mislim da Zlatnu Seriju triba nazvati pravilno, Zlatna Strip Serija.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 15/01/2010 : 02:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Mislim samo da Renky upotrebljava Zlatna Strip Serija,to sam od njega prvi put i cuo prije par godina kad sam htjeo kupiti ZS a on nudi ZSS,kontam garant hoce da mi nesto uvali.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 15/01/2010 : 15:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Opet malo u vezi aukcija i sata ,sinoc sam stavio ponudu kad je pisalo 12 sekundi(to je vec kad stoperica odbrojava ,,live)
Utroseno vrijeme ca 5-6 sekundi za sve od stavljanja ponude,potvrdjivanja i zavrsnog rezultata.
Dobio sam poruku ,,aukcija je zavrsena i nije moguce staviti ponudu,,

Ovdje se vjerovatno radi sto si govorio o kreiranju stranica i brzine.
Mislim da vrijeme sto mi vidimo,ovdje mislim na vrijeme kad otvorimo aukciju i odbrojava koliko je sekundi ostalo 40,39,38,37.....15,14,13 do zavrsetka ne stima u stvarnosti bas zbog brzine i kreiranja.
Kad je meni na monitoru 5 sekundi,tada sustav zakljuca aukciju jer je u stvarnosti 0 sekundi i kraj.

Ovo bi se moglo rijesiti kad bi se programiralo da se aukcija zatvara na -5 sekundi tada bi se izbjegla brzina i kreiranje i dobila stvarnost za oko.

Edited by - Porter on 15/01/2010 15:01:55
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2010 : 15:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ja samo upotrebljavan točan naziv. Nekad su u onim reklamama na dnu stranice stvarno koristili skraćeni naziv ali na koricama piše Zlatna Strip Serija. Meni je to dovoljno

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 15/01/2010 : 15:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako je ostalima, ali "moje pretrage" ne rade...
Kad se klikne na nekog od odabranih članova, browser redirekta na homepage a ne na njegove trenutno aktivne aukcije.
IE7 i Firefox je u pitanju.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/01/2010 : 15:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Opet malo u vezi aukcija i sata ,sinoc sam stavio ponudu kad je pisalo 12 sekundi(to je vec kad stoperica odbrojava ,,live)
Utroseno vrijeme ca 5-6 sekundi za sve od stavljanja ponude,potvrdjivanja i zavrsnog rezultata.
Dobio sam poruku ,,aukcija je zavrsena i nije moguce staviti ponudu,,


Evo, napravio sam nesto, to bi sad trebalo biti preciznije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/01/2010 : 15:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Ne znam kako je ostalima, ali "moje pretrage" ne rade...
Kad se klikne na nekog od odabranih članova, browser redirekta na homepage a ne na njegove trenutno aktivne aukcije.
IE7 i Firefox je u pitanju.


Riješio, hvala na dojavi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 15/01/2010 : 15:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
1.)-Zasto mi po 5-6 puta dolazi jedna te ista mail da je moja ponuda premasena???Cak mi je danas jedna dosla koja mi je juce vec stigla.

2.)-Zasto kad u pretrage ukucam npr.lms 4-prodavac Dveribad,ne dolazi samo taj strip vec mi dolazi 3333 razllicite aukcije?
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 15/01/2010 : 15:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by il cattivo

Ne znam kako je ostalima, ali "moje pretrage" ne rade...
Kad se klikne na nekog od odabranih članova, browser redirekta na homepage a ne na njegove trenutno aktivne aukcije.
IE7 i Firefox je u pitanju.


Riješio, hvala na dojavi.


Molim.
Bolja bi bila dojava iz kladare

To really live you must almost die
And it happened just that way with me

Edited by - il cattivo on 15/01/2010 15:37:50
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/01/2010 : 15:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
1) za koju aukciju? Moguci scenarij je da osoba koja ima najbolju ponudu povećava svoju ponudu, a ti si odmah ispod nje, pa sustav ne skuzi da on samo poveca svoju nego misli da te je (opet) nadbidao.

2) zato što ne odaberes "točna riječ" i "sve riječi" iz druge dvije opcije u poljima "tip upita" i traži. Ako ostaviš kako je, on ti vrati sve aukcije koje imaju u sebi ili "lms" ili "4". A takvih je, očito, puno:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 15/01/2010 : 15:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Porter

Opet malo u vezi aukcija i sata ,sinoc sam stavio ponudu kad je pisalo 12 sekundi(to je vec kad stoperica odbrojava ,,live)
Utroseno vrijeme ca 5-6 sekundi za sve od stavljanja ponude,potvrdjivanja i zavrsnog rezultata.
Dobio sam poruku ,,aukcija je zavrsena i nije moguce staviti ponudu,,


Evo, napravio sam nesto, to bi sad trebalo biti preciznije.



Super,bas imam neke aukcije ubrzo pa cu malo testirati i javiti.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 15/01/2010 : 15:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

1) za koju aukciju? Moguci scenarij je da osoba koja ima najbolju ponudu povećava svoju ponudu, a ti si odmah ispod nje, pa sustav ne skuzi da on samo poveca svoju nego misli da te je (opet) nadbidao.

2) zato što ne odaberes "točna riječ" i "sve riječi" iz druge dvije opcije u poljima "tip upita" i traži. Ako ostaviš kako je, on ti vrati sve aukcije koje imaju u sebi ili "lms" ili "4". A takvih je, očito, puno:)




1.)-mislim da je tako kako velis radi povecanja ponude

2.)-Ne kontam sta se podrazumijeva pod "tacna rijec i "sve rijeci",tj.,neznam sta treba da upisem pod.Ako je to ovo sto mislim ,da trebam upisati tacno kako je "dveribad"naslovio,to ne mogu.Otkud da znam kako je on aukciju naslovio???
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2010 : 16:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Probaj kombinacije. Ukucaj samo broj 4 i prodavača. Izbjegavaj u pretragu ukucavati lms ili slično jer automatski ti ponudi sve aukcije koje čak i samo u opisu imaju taj pojam ( recimo lms ).

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 15/01/2010 : 16:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Sad su aukcije puno preciznije,uspjeo sam ostaviti ponudu kod 9 sekundi,utrositi 5 sekundi i vratiti se i vidjeti da je ostalo 2 sek.
Ovo si dobro udesio!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/01/2010 : 16:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by Markos

1) za koju aukciju? Moguci scenarij je da osoba koja ima najbolju ponudu povećava svoju ponudu, a ti si odmah ispod nje, pa sustav ne skuzi da on samo poveca svoju nego misli da te je (opet) nadbidao.

2) zato što ne odaberes "točna riječ" i "sve riječi" iz druge dvije opcije u poljima "tip upita" i traži. Ako ostaviš kako je, on ti vrati sve aukcije koje imaju u sebi ili "lms" ili "4". A takvih je, očito, puno:)




1.)-mislim da je tako kako velis radi povecanja ponude

2.)-Ne kontam sta se podrazumijeva pod "tacna rijec i "sve rijeci",tj.,neznam sta treba da upisem pod.Ako je to ovo sto mislim ,da trebam upisati tacno kako je "dveribad"naslovio,to ne mogu.Otkud da znam kako je on aukciju naslovio???


A da malo bolje pogledaš koje se druge opcije nude?
Dakle, možeš upisati pojam koji tražiš. I onda za "tip pretrage" možeš odabrati: "bilo gdje u riječi", "samo na početku riječi" i "točna riječ". I onda, ako si upisao nekoliko riječi, kao npr. lms 4, možeš odabrati trazi "bilo koju riječ iz upita" (znači može imati ili lms ili 4) ili "sve riječi" (mora imati i "lms" i "4").

Ja mislim da je to sasvim jasno objašnjeno.

Ako odabereš "bilo gdje u riječi", onda će ti vratiti sve aukcije koje imaju pojmove "lms" i "4" bilo gdje u naslovu ili opisu.

Ako odabereš točne riječi, onda će ti vratiti samo one koje imaju TOČNO pojam "LMS" ili pojam "4".

"Točnu riječ" si u pravu, to vjerojatno nikad nećeš koristiti, ali zato "sve riječi" možeš koristiti svaki put kad upit sadrži više od jedne riječi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 15/01/2010 : 16:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
@bihac-una ako stavis "sve rijeci" onda ce ti vratiti samo one aukcije koje imaju I rec LMS i rec 4 (ovako ti vraca one koje imaju ili lms ili 4). Tocna rijec znaci da ti mislis na bas na rijes LMS i 4, i onda ti ne vraca na primer LMS 104, ili Serlok Holms 4. Nadam se da to pomaze.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 16/01/2010 : 11:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo, za Emira i dcopica koji su to tražili, možete konfigurirati redoslijed pojavljivanja podataka u profilima.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-profile-config


Cool, odlično radi.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/01/2010 : 15:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Super je Emirova ideja za nedeljnu kolumnu sa USA novostima.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/01/2010 : 16:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
mozda bi bilo dobro uvesti i komentare ispod vijesti/autora na sajtu.
Kao u recki,ispod teksta, naravno bez ikakvog ocijenjivanja.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29190 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2010 : 16:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
da, razmisljao samo tome. Vidjet cu jos.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/01/2010 : 16:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Super je Emirova ideja za nedeljnu kolumnu sa USA novostima.


Pa eto da su samo američke novosti i nisu baš... ali će biti prevalentno. Jebiga, ne razmem francuski i talijanski dovoljno dobro da to pratim.
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000