forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Dodavanje nove aukcije - Trajanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2010 : 18:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Pa da bi se spasili kupci svi(primjer Kraemera),gdje je covjek popusio par stotina Eura radi toga sto su slike bile slabe,ocjene visoke a ustvari niske,trebalo bi zabraniti D2 slike i one skenove koje ljudi prave,vec samo dopustiti slike D3 i napraviti galeriju slika,(pa makar bila i besplatna),gdje bi se moglo postaviti vise slika stripa iz raznih uglova i iznutra.Time bi se pomoglo neopisivo mnogo,nama kupcima.Iskreno da kazem,svaki put kada kupim "skupi strip",strepim dok ga ne pregledam,dali je onakav kako je i opisan


Ako strip ne valja, traži povrat novca (uz to da zadržiš strip naravno) ili sniženje cijene, ako ti je strip ipak dovoljno dobar za prolaz.
Ako prodavač ne daje, objavi slučaj (i sliku stripa) ovdje pa ćemo vidjeti koliko dugo će prodavati slabe stripove s visokim ocjenama...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/01/2010 18:47:32
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/01/2010 : 18:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by bihac-una

Pa da bi se spasili kupci svi(primjer Kraemera),gdje je covjek popusio par stotina Eura radi toga sto su slike bile slabe,ocjene visoke a ustvari niske,trebalo bi zabraniti D2 slike i one skenove koje ljudi prave,vec samo dopustiti slike D3 i napraviti galeriju slika,(pa makar bila i besplatna),gdje bi se moglo postaviti vise slika stripa iz raznih uglova i iznutra.Time bi se pomoglo neopisivo mnogo,nama kupcima.Iskreno da kazem,svaki put kada kupim "skupi strip",strepim dok ga ne pregledam,dali je onakav kako je i opisan


Ako strip ne valja, traži povrat novca (uz to da zadržiš strip naravno) ili sniženje cijene, ako ti je strip ipak dovoljno dobar za prolaz.
Ako prodavač ne daje, objavi slučaj (i sliku stripa) ovdje pa ćemo vidjeti koliko dugo će prodavati slabe stripove s visokim ocjenama...




Pa posto ja uvijek mislim na druge pa tek onda na sebe,nije me ni zaliti
Koristim primjer Kraemer a ja dozivio isto kod Erko666,gdje mi je covjek pomocu obicnog skena uvalio sliku za 80 € i jos mnogim DRUGIMA
E sta zelim da kazem,kad ti neko uvali,tad ti postavljaj slike kome hoces i trazi povrat novca i zajebavaj se kao sto je malicius s ovim navedenim idiotom.
Ne,ne,bolje sprijeciti nego lijeciti
A sprijeciti tako nesto nije belaj(napisao sam gore)

Edited by - bihac-una on 17/01/2010 18:59:05
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2010 : 20:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una
Pa posto ja uvijek mislim na druge pa tek onda na sebe,nije me ni zaliti
Koristim primjer Kraemer a ja dozivio isto kod Erko666,gdje mi je covjek pomocu obicnog skena uvalio sliku za 80 € i jos mnogim DRUGIMA
E sta zelim da kazem,kad ti neko uvali,tad ti postavljaj slike kome hoces i trazi povrat novca i zajebavaj se kao sto je malicius s ovim navedenim idiotom.
Ne,ne,bolje sprijeciti nego lijeciti
A sprijeciti tako nesto nije belaj(napisao sam gore)


Naravno da je bolje spriječiti. No, ako se ipak desi loš strip, onda imaš ovu opciju koju sam ja naveo.
A za slike... Meni više vrijedi riječ poštenog čovjeka koji kaže da je strip ok očuvan nego čitava galerija slika. Puno puta sam vidio aukciju sa slikom i strip izgleda odlično (u opisu piše vidi sliku). Onda pošaljem poruku i zatražim da mi se stripovi ocjene od 1-5. I dobijem ocjene 3, 3+, 4/5. Pa fino odustanem od onih koji mi ne odgovaraju. Postoje mjere koje možeš poduzeti kao npr. ranije raspitivanje o stripovima pa poslije ne može biti da prodavač "nije znao" te imaš puno pravo tražiti povrat. Ja osobno ne kupujem ZS/LMS (koji su najčešće loše očuvani) niti skupe stripove, no desetak puta je debelo fulana ocjena. Obično se dogovorimo da, ako sam oštećen imam besplatnu poštarinu za idući put (i svi zadovoljni). Samo jednom sam vratio stripove i tražio povrat novca. Opis je bio da su stripovi očuvani za 3 i 4, a bili su očuvano za 0, 1 i 2. Totalni kupusi, bez korica, stranica, puno selotejpa. I vraćen mi je novac pa se nisam previše ljutio...
Nekako se nadam da nismo dušmani i da uvijek postoji dogovor...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/01/2010 21:00:02
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/01/2010 : 21:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ma dusmana ima svugdje i uvijek ce biti
Lijepo je tako razmisljati i biti optimista,ali u ovo ovakvo sugavo vrijeme tesko je biti posten i tesko je vjerovati,pa ipak radimo tako.
Nadati se i ne gledati sve crno,pa na kraju ko kome...

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2010 : 21:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Ma naravno,neka odlucuju oni koji imaju mogucnost!
Mislim da je nebitno u svemu ovome "ko ima vecu ili manju kupovnu moc".
A na kraju krajeva,niko nema tako puno para od nas ovdje,neko manje,neko malo vise ali sve su to granice normale


Neko definitivno ima malo više.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=1991449

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 17/01/2010 : 21:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
EEEEEE,mein Freund Elvise, nakon bidanja zadnjih dana, pojesce te time dali imas ili nemas vise para :-))!!

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 18/01/2010 : 00:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Jos i ako dodamo da on vec ima taj strip 4-5 puta...onda zaista ga trebamo pojesti
Ali ajd,za ovaj mu se moze progledati kroz prste,sigurno ce ga uzeti zbog strumfova
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 18/01/2010 : 09:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/01/2010 : 11:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije



Ako ta aukcija tako produzi, tebe ni strumfovi nece spasiti

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/01/2010 : 11:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ne brini ti za njega,I on je svaba kao i ti,a kod svabe nema zima za novce
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17757 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/01/2010 : 12:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
a meni vamo skupo 100 kuna za druunu + postarina

izem ti standard :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 20/01/2010 : 21:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije



Ako ta aukcija tako produzi, tebe ni strumfovi nece spasiti



Neces vjerovati,ali trebam par ovih strumfova ovdje,strip ne trebam uopste
Za strumfe mogu dobiti vise nego za strip,a i meni trebaju,fale mi u kolekciji

Ali.........kao sto kazah vec,nece to mene zapasti
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 21/01/2010 : 00:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije



Ako ta aukcija tako produzi, tebe ni strumfovi nece spasiti



Neces vjerovati,ali trebam par ovih strumfova ovdje,strip ne trebam uopste
Za strumfe mogu dobiti vise nego za strip,a i meni trebaju,fale mi u kolekciji

Ali.........kao sto kazah vec,nece to mene zapasti



Ma nece tebe nista zapasti, ali primetio sam da Schlumpfine fali kod dveribada, pazi da ti ne uvali samo frajere

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 21/01/2010 01:07:09
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 21/01/2010 : 08:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ima,ima ,Strumfeta je tu
Nisi se zagledao
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 21/01/2010 : 14:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Ima,ima ,Strumfeta je tu
Nisi se zagledao



Ako sam dobro shvatio pitanje, odgovor je - DOGOVORICEMO SE
Ali hocu i lepu strumfetu

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000