forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog Biblioteka- kolekcionarsko izdanje???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/01/2010 : 20:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa
Slao sam mail Libellusu da pitam jel tako kod svih, ali mi nisu odgovorili.


Libellus tvoj mail nikad nije dobio, kao sto ne postoji ni jedan mail na koji nije odgovoreno.
Ne uspijemo sve odgovoriti isti dan, ali ni jedan mail nije ignoriran.
Prema tome, slobodno nam reci u cemu je problem, da vidimo mozemo li kako pomoci.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2010 : 20:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma pusrti ga ,vidiš da ga vata kriza

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/01/2010 : 20:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Evo Texe, toliko ste me iživcirali, da sam poslikao kompletnog kolekcionarskog Zagora, forkerc ili kakogodsevećzove, riknu, položene i sl.
Čim mi otac dođe sa blututom, kunem ti se da ću postaviti slike, ako je to potrebno da mi se skineš sa grbače i da me više ne pratiš po raznim topicima i da me provociraš. Prošli put nije valjao blic, baš me zanima koji će sada biti izgovor za bčaćenje kolekcionarskog Zagora.
Marti Misterija dobro urađen? Haha, dobro si me nasmejao. Na polici mi stoje kao šlogirani karanfili, uopšte nisu u skladu, a za tu falinku ne mogu da ih menjam. I jel kukam? Ćutim i trpim, jer boljeg nema. Slao sam mail Libellusu da pitam jel tako kod svih, ali mi nisu odgovorili. Razumem da imaju lične probleme, i ćutim.
Evo zamolio bih te da uslikaš svoje Martije, baš da vidim, jer ti ne verujem da ti stoje pod konac, kako i očekujem da stoje.

@cronos:
Lepsa ti je kolekcija razlicitih boja rikne, sa izbacenim pricama i losim prevodima?





ti sinko trebas hitno potraziti medicinsku pomoc, okulista drugog, psihijatra prvog...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 21/01/2010 : 21:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by kreŠa
Slao sam mail Libellusu da pitam jel tako kod svih, ali mi nisu odgovorili.


Libellus tvoj mail nikad nije dobio, kao sto ne postoji ni jedan mail na koji nije odgovoreno.
Ne uspijemo sve odgovoriti isti dan, ali ni jedan mail nije ignoriran.
Prema tome, slobodno nam reci u cemu je problem, da vidimo mozemo li kako pomoci.



Mail sam poslao na info@libellus.hr, nije bilo nikakvih obavestenja da mail nije poslat.
Evo, one bele crtice iznad Martijece slicice mi nisu u jednoj ravni, neke su vislje a neke nize, i bas mi neskladno izgleda. Da li je tako kod svih, ili je problem samo kod mene?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 21/01/2010 : 21:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by kreŠa

Evo Texe, toliko ste me iživcirali, da sam poslikao kompletnog kolekcionarskog Zagora, forkerc ili kakogodsevećzove, riknu, položene i sl.
Čim mi otac dođe sa blututom, kunem ti se da ću postaviti slike, ako je to potrebno da mi se skineš sa grbače i da me više ne pratiš po raznim topicima i da me provociraš. Prošli put nije valjao blic, baš me zanima koji će sada biti izgovor za bčaćenje kolekcionarskog Zagora.
Marti Misterija dobro urađen? Haha, dobro si me nasmejao. Na polici mi stoje kao šlogirani karanfili, uopšte nisu u skladu, a za tu falinku ne mogu da ih menjam. I jel kukam? Ćutim i trpim, jer boljeg nema. Slao sam mail Libellusu da pitam jel tako kod svih, ali mi nisu odgovorili. Razumem da imaju lične probleme, i ćutim.
Evo zamolio bih te da uslikaš svoje Martije, baš da vidim, jer ti ne verujem da ti stoje pod konac, kako i očekujem da stoje.

@cronos:
Lepsa ti je kolekcija razlicitih boja rikne, sa izbacenim pricama i losim prevodima?





ti sinko trebas hitno potraziti medicinsku pomoc, okulista drugog, psihijatra prvog...



Zasto?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 21:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


ti sinko trebas hitno potraziti medicinsku pomoc, okulista drugog, psihijatra prvog...



Sasvim jasno,zato vise i ne gubim vreme na rasprave s njim,samo podrzavam misljenja mnogobrojnih stripofila koji misle isto kao i ja.
Ovih par sa obe strane barikade koji bezuslovno podrzavaju sve sto je bas s te strane barikade mi nisu vise nimalo interesantni
BTW,Libellusova kolekcija MM mi je savrsena i ne dam nikom ni slike da gleda a kamoli uzivo
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/01/2010 : 21:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

BTW,Libellusova kolekcija MM mi je savrsena i ne dam nikom ni slike da gleda a kamoli uzivo



KreSo, laze te, ja sam video uzivo.

EDIT: I meni je bela linija u ravni. Skrecem paznju, ako ovo cita neki djanki, da ne govorimo o toj liniji.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 21/01/2010 21:46:41
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 21:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
@Curunir
Evo ti link da vidis te savrsene skenove,hrbate,forzece i slicno.
Ja slikao bez blica
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35793&whichpage=9
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/01/2010 : 21:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

@Curunir
Evo ti link da vidis te savrsene skenove,hrbate,forzece i slicno.
Ja slikao bez blica
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35793&whichpage=9



Bako, bako, a zasto su ti ovako kosa KI?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 21:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado


Prema tome, slobodno nam reci u cemu je problem, da vidimo mozemo li kako pomoci.



Evo,ja imam jedan problem - nervira me sto ne pravite forzec kao footapet,sto se ne vidi karton ispod,sto ne stavljate naslov preko sredine ili likova glavnih junaka,sto vam je ujednacen i dobar otisak(ne volim kad nesto izgleda savrseno),sto sve stripove pravite iste visine,sto ne pisete Tex Wiler biblioteka npr.ovako - Tex Wil-
ler Bibli-
teka i to stavite u jedan sareni krug(po mogucstvu neka pink nijansa.
Zamolio bih odgovor odmah
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 21:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

@Curunir
Evo ti link da vidis te savrsene skenove,hrbate,forzece i slicno.
Ja slikao bez blica
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35793&whichpage=9



Bako, bako, a zasto su ti ovako kosa KI?



Nisu mi jednake visine nogare na stocicu na koji sam ih postavio za slikanje
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2010 : 21:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

@Curunir
Evo ti link da vidis te savrsene skenove,hrbate,forzece i slicno.
Ja slikao bez blica
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35793&whichpage=9



nevjerovatno su asimetrični

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tex Willer

@Curunir
Evo ti link da vidis te savrsene skenove,hrbate,forzece i slicno.
Ja slikao bez blica
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35793&whichpage=9



nevjerovatno su asimetrični



Asimetricni? Treba mi neka jaca rec
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/01/2010 : 22:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Sjebani

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
razdrkani

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/01/2010 : 22:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Tko?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

razdrkani



Znas sta,kad bi imao kucu kao onaj toranj u Piz.i verovatno bi izgledali simetricno.
Al' onda bi mi sve ostale kolekcije izgledale asimetricno. Ne moz covek da bude pametan
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/01/2010 : 22:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dado


Prema tome, slobodno nam reci u cemu je problem, da vidimo mozemo li kako pomoci.



Evo,ja imam jedan problem - nervira me sto ne pravite forzec kao footapet,sto se ne vidi karton ispod,sto ne stavljate naslov preko sredine ili likova glavnih junaka,sto vam je ujednacen i dobar otisak(ne volim kad nesto izgleda savrseno),sto sve stripove pravite iste visine,sto ne pisete Tex Wiler biblioteka npr.ovako - Tex Wil-
ler Bibli-
teka i to stavite u jedan sareni krug(po mogucstvu neka pink nijansa.
Zamolio bih odgovor odmah


i mene sve to nervira.libellus bi trebao imati odgovor?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dado


Prema tome, slobodno nam reci u cemu je problem, da vidimo mozemo li kako pomoci.



Evo,ja imam jedan problem - nervira me sto ne pravite forzec kao footapet,sto se ne vidi karton ispod,sto ne stavljate naslov preko sredine ili likova glavnih junaka,sto vam je ujednacen i dobar otisak(ne volim kad nesto izgleda savrseno),sto sve stripove pravite iste visine,sto ne pisete Tex Wiler biblioteka npr.ovako - Tex Wil-
ler Bibli-
teka i to stavite u jedan sareni krug(po mogucstvu neka pink nijansa.
Zamolio bih odgovor odmah


i mene sve to nervira.libellus bi trebao imati odgovor?



Pa evo,Dado je zanemeo. Umesto da se obrati nekim zvanicnim izvinjenjem
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by lwood

razdrkani



Znas sta,kad bi imao kucu kao onaj toranj u Piz.i verovatno bi izgledali simetricno.
Al' onda bi mi sve ostale kolekcije izgledale asimetricno. Ne moz covek da bude pametan



najbolje ti je prodat ostale kolekcije i ostavit samo ovu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
A evo i kako izgledaju savrseni primerci posle pranja izbeljivacem
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35793&whichpage=12
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
wtf reklama za Ariel?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood



najbolje ti je prodat ostale kolekcije i ostavit samo ovu



Il' da podignem kucu na kliznom zemljistu,pa kad sklizne na neravno, deo kolekcije mi je simetrican...a kad se opet vrati na ravno onda drugi deo bude simetrican i imam idealnu kolekciju i kucu koja moze da posluzi i kao prevozno sredstvo
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/01/2010 : 22:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Evo Texe, toliko ste me iživcirali, da sam poslikao kompletnog kolekcionarskog Zagora, forkerc ili kakogodsevećzove, riknu, položene i sl.
Čim mi otac dođe sa blututom, kunem ti se da ću postaviti slike, ako je to potrebno da mi se skineš sa grbače i da me više ne pratiš po raznim topicima i da me provociraš. Prošli put nije valjao blic, baš me zanima koji će sada biti izgovor za bčaćenje kolekcionarskog Zagora.
Marti Misterija dobro urađen? Haha, dobro si me nasmejao. Na polici mi stoje kao šlogirani karanfili, uopšte nisu u skladu, a za tu falinku ne mogu da ih menjam. I jel kukam? Ćutim i trpim, jer boljeg nema. Slao sam mail Libellusu da pitam jel tako kod svih, ali mi nisu odgovorili. Razumem da imaju lične probleme, i ćutim.
Evo zamolio bih te da uslikaš svoje Martije, baš da vidim, jer ti ne verujem da ti stoje pod konac, kako i očekujem da stoje.

@cronos:
Lepsa ti je kolekcija razlicitih boja rikne, sa izbacenim pricama i losim prevodima?




i tvoja je "nazovi kolekcija" lepa,bez naslovnica,hc,sc,sve zbutano u superbook gde se nezna ,gde je pocetak,a gde kraj+sivi otisak,bar u prvoj knjizi(koju jedino imam,ali brzo cu je liferujem).
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2010 : 22:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ili uzmeš blanjalicu i rješiš problem

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000